Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 25, 2024 9:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 147  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2016 4:55 pm 
Offline

Registrován: sob úno 13, 2016 2:01 am
Příspěvky: 11
SemTamTuPrídem píše:
Čerstvé orechy plné inhibítoru trypsínu a fytátov ? Nech sa páči...

Cerstve - myslim neprazene.
A problem s inhibitory muzes resit macenim a fermentaci (cultured nuts)/klicenim(lusteniny).
Muzes vyzkouset:
http://www.nathalielawhead.com/candybox ... g-and-more
I syr ze seminek takto muzes delat.
Lusteniny tez takto muzes - namocit dukladne pak rozmixovat. Pridat fermentovanou zeleninu domaci, morske rasy a nechat fermentovanou. Pak jen dochutit na konci a delam z toho takovej zakysanej palivej mismas a k tomu cerstva zelenina, vajicka na hnilicku, avokado nebo jako priloha k masu. Co ti smakuje.
Muzes zkusit I upeci doma chleba Ezekiel 4:9 styl - naklicis zrna, rozmixujes a fermentujes. V rimske troube je to bomba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pát čer 03, 2016 10:26 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ma tu niekto skusenost s KASKADOVYM SUCHYM POSTOM? Napr. typu 1 den suchy post, 1 den voda a jedlo (a tak dookola, niekolko "serii")...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2016 9:53 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Dnes som mal v pláne 36 hodinový suchý pôst (deň pred novoluním je najlepším dňom na to), ale zrušil som to... Vonku je pekne slnečno, chcem sa trochu poopaľovať, a hlavne, zišli by dole 2kg, ak nie 2,5kg za tých 36 hodín suchého pôstu, A K*RVA, MNE TO NETREBA TERAZ V LETE........... To si ale neuvedomí niekto, kto má napr. 180cm a 85kg k tomu, prípadne ťažší jedinci (muži), alebo ženy (akékoľvek, im nejde v drvivej väčšine o to aby na nich bolo vidno svaly)... Pri mojej konštitúcii je dosť oničom dávať si 2x36hod suchý pôst mesačne... Naspäť na pôvodnú váhu po tak krátkom suchom pôste priberiem za asi až 10 dní (nesrandujem), potom som 4 dni "normálny", a znova nasadiť "sucháč" ? Nie... To radšej zajtra (novolunie) 36 hodinový urinový, kde zíde dole polovica, a to bez pocitu smädu v tieto už dosť teplé/horúce dni... Suchý je lepšie si nechať na jeseň až skôršiu jar, vtedy je to podstatne komfortnejšie.
Toto vlákno "Pôst" je skoro mŕtve poslednú dobu....... Je to škoda.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2016 4:58 pm 
Offline

Registrován: sob čer 07, 2014 11:04 pm
Příspěvky: 3
Zdravím vás. Je mi 53 let 180cm.Po borelióze a problémech s vyhřezlou ploténkou (7mm), značný stres z podnikání, jsem také z uvedených důvodu přestal cvičit a začal přibírat, nyní 120kg.Uvažuji o půstu 7 možná i více dnů,(několik 1až 3 denních mám bez problému za sebou) samozřejmě také o snížení váhy, ale nyní jsem zjistil měřením teploty pod jazykem - průměr 36,4 zřejmě problém se štítnou žlázou. U tohoto problému doporučujete zvednout kaloricky příjem a u půstu je to přesně opačné. Čím tedy začít? Jaký je váš názor? Mám to tu přečtené skrz naskrz a hodně se mi to plete. Jinak v poslední době pořád únava, bolest kloubů, vysoký tlak…
Děkuji za jakýkoliv názor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: sob čer 04, 2016 7:20 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Hubnutí se nekoná prvoplánovým omezením příjmu potravy. Trošínku rozumně. Půst neslouží ku hubnutí, spíše k posílení imunity, ozdravění, třeba i tlustého těla. Skutečné hubnutí a dosažení ideální váhy (což bude u vás cca 70-80 kg) dosáhnete pravidelnou stravou několikrát denně, ovšem přiměřenou vašemu metabolismu a také přiměřenou tomu, jak se chovají potraviny v interakci, prostě zdravě jíst, no ... Není to tak těžké. A budete muset jinak uvažovat, prostě tu práci, kterou chcete dělat, dělat jinak ... Nebo ji nedělat vůbec ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2016 11:20 am 
Offline

Registrován: sob úno 13, 2016 2:01 am
Příspěvky: 11
ivanek7767 píše:
Zdravím vás. Je mi 53 let 180cm.Po borelióze a problémech s vyhřezlou ploténkou (7mm), značný stres z podnikání, jsem také z uvedených důvodu přestal cvičit a začal přibírat, nyní 120kg.Uvažuji o půstu 7 možná i více dnů,(několik 1až 3 denních mám bez problému za sebou) samozřejmě také o snížení váhy, ale nyní jsem zjistil měřením teploty pod jazykem - průměr 36,4 zřejmě problém se štítnou žlázou. U tohoto problému doporučujete zvednout kaloricky příjem a u půstu je to přesně opačné. Čím tedy začít? Jaký je váš názor? Mám to tu přečtené skrz naskrz a hodně se mi to plete. Jinak v poslední době pořád únava, bolest kloubů, vysoký tlak…
Děkuji za jakýkoliv názor.

Zdravím.
Pokud chceš ( doufám, že nevadi tykání \":)\" ) udržitelně zhubnout bez jojo efektu, tak bych ti doporučil ketogenní dietu - najdeš na internetu spoustu informací k tomu. ( Já sám dělám to, čemu se říká primal blueprint diet.) V podstatě na začátku držíš příjem net carbs pod 20g denně, tím dosáhneš toho, že tělo začne bourat své tuky. Proteinu jis tolik, aby sis udržel svalstvo, ale nejez jich příliš, tělo pak je použije na tvorbu glukózy, což nechceš. A zbytek kalorii prijimas ve forme kvalitnich tuku. Vzoreček přesně kolik proteinů a tuků najdeš pro svou váhu a denní aktivitu na internetu. Pokud si to muzes dovolit, tak se snaz nakupovat veci v biokvalite: hovezi maso z krav chovanych 100% na trave a senu, třebas s pár lidma koupíš celou krávu. Kozi maso, jehněčí, králík. Mně osobně vyhovuje tučnější maso. Dále vejce, morek, vývary z kostí, vnitřnosti v biokvalite, kvalitní ryby.
Rybi tuk, kvalitni maslo, sádlo v biokvalite - zejména sádlo kolem orgánů je nejlepsi jist , olivac za studena lisovaný, kokosak za studena lisovaný- ten je super pri hubnuti diky MCTs, sirna patlanice. Zadne margariny, rafinovane rostlinne oleje apod. Zadny junkfood, žádný fastfood, nejlepší je si vařit sám a nejíst věci navarene někde v kantýně/restauracich, tam určitě kvalitní tuky nepoužívají.
Určitě během té přísné fáze 15-20 gramů net carbs nedoporučuji zadne testoviny ryzi pečivo brambory lusteniny. Příliš mnoho karbohydratu. Já chleba upecu 2-3 do roka a to ještě z klicenych obilovin a klicenych luštěnin. Nejlepší na pečivo v dnešní podobě obilovin 21. století zapomenout.
Důležité je pít dostatek kvalitní vody přes den. Ja většinou piji živou vodu, ale dělám si i strukturovanou destilku. Nepij při jidle, udrzuj rozestupy před a po jidle, jak je zde na Jardovych stránkách popsano. Správně jidla kombinovat, ať ti to dobře tráví. Ja karbohydráty přijímám hlavně z podomácku kvašené zeleniny všeho druhu nejen zeli, zkus fermentovanou červenou řepu nebo kapustu. Kapusta trvá delší dobu než zelí, má hodně celulózy. Hodně avokad, spenat, nezapomenout na brokolici, kvetak, z ovoce boruvky, maliny, ostruziny, kokosový ořech. Semínka namáčíme a pak je přidám v mixeru k sirne patlanici - lněná semínka, chia, ostropestřec mariánský, usušený kořen z pampelišky. Informace, kolik co má net carbs najdeš všude na netu.
Uvidíš ,jak pujde váha dolů. Az budeš tam, kde chceš byt s hmotností, tak můžeš zaradit vetsi podíl karbohydrátů - sladší sezónní ovoce a mene tuku. Vetšinou v letních obdobích, když je ovoce hromada, tak snizim tuky a v zimě zase naopak. Ale tady pozor, zvysuj karbohydraty pomalu, jinak přijde jojo. Žádné skoky z 15g na 75g. Fakt důležité zde. Kdyz začneš přibírat diky většímu podílu sladšího ovoce tak zpomal. Vždy můžeš začít však s přísnější verzí znova. Kdyz je sezóna vodních melounu tak klidně jim pouze melouny několik dní a propláchnu pořádné ledviny a o nějaké karbohydraty se příliš nestarám. Schodim to pak pozdeji. Ale klidně nemusíš zvyšovat moc a držet se kolem 30g celý život. Víceméně tento typ diety je životní styl.

Pokud chceš mít vypracované a dobře vypadající tělo, tak se touto cestou keto diety k tomu dostaneš. Na začátku používej váhu pak časem uz budeš vědět od oka kolik ceho ti da těch 15-20g net carbs.
Nezapomen cvičit \":)\"
Na začátku je trosku problém, než si tělo zvykne na nízké dávky karbohydrátů, ale pak se budeš cítit skvěle, až si zvykneš. Kvuli adaptaci můžeš první týden dávat 35-40 g denne, pak druhý tyden 25-30 a pak najeď na 15-20g net carbs denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dlouhodobý urinopůst
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2016 1:57 am 
Offline

Registrován: sob úno 13, 2016 2:01 am
Příspěvky: 11
Má zde někdo zkušenosti s dlouhodobým urinopůstem?
Vím, že při suchém půstu se jeden den svou intenzitou rovná přibližně třem na destilce.
Jak je to s půstem, kdy 100% recykluješ urinu a dopíjíš se destilkou dle potřeby?
Chápu, že takový urinopůst je už jiné kafe a pořádně intenzivní výplach.
Udělal jsem 40 dní na destilce bez nějakych problémů, možná za rok/dva bych udelal poradny Detox znova, intenzivnější, ale kratsi, aby byl.
Kolik dní na urine by se dalo zvládnout? Samozřejmě s ukončením, pokud organismus nestíhá cistit.
Dělal někdo třebas 21 dní na kompletně recyklované urině a destilce dle potřeby?


Naposledy upravil Kj8060 dne pon čer 06, 2016 8:53 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2016 8:24 am 
Offline

Registrován: sob čer 07, 2014 11:04 pm
Příspěvky: 3
ivanek7767 píše:
Zdravím vás. Je mi 53 let 180cm.Po borelióze a problémech s vyhřezlou ploténkou (7mm), značný stres z podnikání, jsem také z uvedených důvodu přestal cvičit a začal přibírat, nyní 120kg.Uvažuji o půstu 7 možná i více dnů,(několik 1až 3 denních mám bez problému za sebou) samozřejmě také o snížení váhy, ale nyní jsem zjistil měřením teploty pod jazykem - průměr 36,4 zřejmě problém se štítnou žlázou. U tohoto problému doporučujete zvednout kaloricky příjem a u půstu je to přesně opačné. Čím tedy začít? Jaký je váš názor? Mám to tu přečtené skrz naskrz a hodně se mi to plete. Jinak v poslední době pořád únava, bolest kloubů, vysoký tlak…
Děkuji za jakýkoliv názor.


Tak s tou teplotou to bude asi jinak…zde je důvod, pohyblivá stupnice. Nakonec možná 37,1, pokud ta stupnice má být posunutá vlevo, jak jsem vypozoroval z obrázku.


Přílohy:
20160606_081108.jpg
20160606_081108.jpg [ 480.3 KiB | Zobrazeno 11817 krát ]
20160606_081117.jpg
20160606_081117.jpg [ 500.71 KiB | Zobrazeno 11817 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dlouhodobý urinopůst
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2016 2:14 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Kj8060 píše:
Má zde někdo zkušenosti s dlouhodobým urinopůstem?
Vím, že při suchém půstu se jeden den svou intenzitou rovná přibližně třem na destilce.
Jak je to s půstem, kdy 100% recykluješ urinu a dopíjíš se destilkou dle potřeby?
Chápu, že takový urinopůst je už jiné kafe a pořádně intenzivní výplach.
Udělal jsem 40 dní na destilce bez nějakych problémů, možná za rok/dva bych udelal poradny Detox znova, intenzivnější, ale kratsi, aby byl.
Kolik dní na urine by se dalo zvládnout? Samozřejmě s ukončením, pokud organismus nestíhá cistit.
Dělal někdo třebas 21 dní na kompletně recyklované urině a destilce dle potřeby?

Ja jsem delal tyden s plnou recyklaci a nebyl to zadny problem. Jak se zacne recyklovat, tak se urina rychle vycisti a je z ni takova prijemna tekutina. Pokud by nekdo nevedel co to je, tak to asi nepozna. Myslim, ze nebude problem ani tech 21. Ja jsem jeste delal 14 dni urinovy pust, ale to jsem chodil do prace a urinu jsem mel jen kdyz to slo, tedy predevsim kdyz jsem byl doma. Pust kdy lze pit i urinu mi pripadal snazsi. Prece jen je nejaka volba a ta urina byla prekvapive lepsi nez voda. Je to neco uplne jineho nez pachnouci moc kdyz ji clovek maso.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dlouhodobý urinopůst
PříspěvekNapsal: pon čer 06, 2016 3:02 pm 
Offline

Registrován: sob úno 13, 2016 2:01 am
Příspěvky: 11
pv33 píše:
Ja jsem delal tyden s plnou recyklaci a nebyl to zadny problem. Jak se zacne recyklovat, tak se urina rychle vycisti a je z ni takova prijemna tekutina. Pokud by nekdo nevedel co to je, tak to asi nepozna. Myslim, ze nebude problem ani tech 21. Ja jsem jeste delal 14 dni urinovy pust, ale to jsem chodil do prace a urinu jsem mel jen kdyz to slo, tedy predevsim kdyz jsem byl doma. Pust kdy lze pit i urinu mi pripadal snazsi. Prece jen je nejaka volba a ta urina byla prekvapive lepsi nez voda. Je to neco uplne jineho nez pachnouci moc kdyz ji clovek maso.

Takze bys ani neřekl, že ten 7 či 14 denní urinový půst vyvolal intenzivnější očistu organizmu, než kdyby to byla jen destilka? Přece když v půstu cistis tělo tak se spalují tuky a právě toxiny, co do sebe dostáváme z vnějšího sveta, se vážou na tuky v našem těle. Tohle je třebas aj velmi dobrý duvod, samozrejme vedle samotneho nutricniho rozdilu trebas hoveziho dobytku chovaneho na trave v porovnani s CAFO, proč jíst maso a živočišné tuky z co nejčistších zdrojů, kde nepoužívají chemii. Pak těch toxinů v tuku zvířete je mnohem méně.
Ty toxiny odchází močí během půstu z lidského těla ven, tak jak postupně palis tuky. Kdyz tu moč recykluješ , všechny toxiny v moči obsažené se dostávají zpět. Mohou jít ven z těla bez recyklace jen kůži a nebo zadnici .. no nevím nejsem žádný znalec, ale dává mi rozum to, že to musí mít mnohem intenzivnější průběh nez jenom destilka .... vetsina toxinů odchází zřejmě močí přes ledviny. Dle mého názoru to musí byt pěkný zahul pro telo, když vse vymocene vracis zpět a k tomu se přidávají nova kvanta toxinů z nove spalovanych tukovych rezerv. Ja pil destilku a měl jsem moč žlutou celou dobu..ani ne tmavě žlutou ani světle. Tak nějak uprostřed ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: stř črc 06, 2016 7:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Kj8060 píše:
Zdravim. Mam otazku pro Jardu a ostatni zkusene. Jdu do navratovky po 40 dnech pustu a velmi by me zajimalo, kdy je mozne zacit pit vyvar z bio hovezich morkovych kosti/popripade I s tim morkem/pripadne cibuli s nejakou korenovou zeleninou. Mam navratovku nastudovanou, vim, ze se nesmi ani maso ani kefir, samozrejme 5 bilych jedu. Pokud vsak udelam takovyto vyvar bez soli a seberu z toho tuk, az to vystydne, jenom pridam k tem kostem trosku octu, aby mineraly sly ven z kosti pri tom mnohahodinovem probublavani, kdy si myslite, ze by to uz slo zacit pit, aniz bych porusil navratovku. Mam na takovyto koncetrovany vyvar strasnou chut. Diky za odpoved.

Tak odpovědí jste dostal dost a dobrých, tedy jenom shrnu, že podle mě to je co autor to názor, prostě každý má tu svoji ideální variantu a přes tu nejede vlak. Pochopitelně to tak být logicky nemůže a asi ani není, protože jinak by zde již lidstvo dávno nebylo. Naši předci přeci asi běžně prošli několikrát za život obdobím hojnosti i hladu a nastartovat se pak člověk musel tím co našel, ne tím co někdo doporučoval a viděl jako správné. Na druhou stranu je zase jasné že dnešní člověk ani zdaleka nevydrží to co oni, tedy určitá opatrnost je určitě na místě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: stř črc 06, 2016 8:05 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Jarda píše:
Tak odpovědí jste dostal dost a dobrých, tedy jenom shrnu, že podle mě to je co autor to názor, prostě každý má tu svoji ideální variantu a přes tu nejede vlak. Pochopitelně to tak být logicky nemůže a asi ani není, protože jinak by zde již lidstvo dávno nebylo. Naši předci přeci asi běžně prošli několikrát za život obdobím hojnosti i hladu a nastartovat se pak člověk musel tím co našel, ne tím co někdo doporučoval a viděl jako správné. Na druhou stranu je zase jasné že dnešní člověk ani zdaleka nevydrží to co oni, tedy určitá opatrnost je určitě na místě.

Inak povedané, určite sa napr. takí lovci (bavíme sa o ľuďoch) "nenaštartovali" šťavou z mrkvi, jablkom, či naparenými paradajkami..... Proste tuky a bielkoviny im nijak neuškodili, išlo len o to, aby toho nezjedli veľa (možno pol kila, kilo)...... Rôzne menšie/väčšie komplikácie pri nedodržaní návratovky sú len z dôvodu, že dotyčný človek si dal veľké množstvo jedla, ale takého, kde hlavnú zložku tvorili SACHARIDY....
Určite nikto nešiel do nemocnice po tom, ako si po hladovke dal trochu mäsa s tukom (bavíme sa teraz o pevnej strave, čiže vývar nepočítam), ale po tom, ako si dal špagety, pizzu, cestoviny, koláč, knedlíky....

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: stř črc 06, 2016 8:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ivanek7767 píše:
Zdravím vás. Je mi 53 let 180cm.Po borelióze a problémech s vyhřezlou ploténkou (7mm), značný stres z podnikání, jsem také z uvedených důvodu přestal cvičit a začal přibírat, nyní 120kg.Uvažuji o půstu 7 možná i více dnů,(několik 1až 3 denních mám bez problému za sebou) samozřejmě také o snížení váhy, ale nyní jsem zjistil měřením teploty pod jazykem - průměr 36,4 zřejmě problém se štítnou žlázou. U tohoto problému doporučujete zvednout kaloricky příjem a u půstu je to přesně opačné. Čím tedy začít? Jaký je váš názor? Mám to tu přečtené skrz naskrz a hodně se mi to plete. Jinak v poslední době pořád únava, bolest kloubů, vysoký tlak…
Děkuji za jakýkoliv názor.

Osobně vidím trochu problém v tom že půst by měl být zdrojem duchovního růstu a tělesného servisu, ne prostředkem k hubnutí i když asi by to tak šlo také. Zrychlit štítnou není zase tak složité a na správné stravě a bez stresů člověk v pohodě udrží ideální váhu někde z 18ti let a nemusí ani půstovat. Pochopitelně je vhodný pohyb, ideálně delší svižná chůze, ale prostě denně, na to je potřeba si zvyknout a nepolevit. Tím se jednak čistí krev a celé tělo, vyplavují hormony klidu a pohody, tedy se tím léčí stres a spát by jste pak měl jak dřevo, což se podnikatelům v místních podmínkách hybridního kapitalistického socializmu moc nedaří. Uvedené zdravotní trable můžete mít i z vysokého kortizolu, který paradoxně půst ještě zvedá, tedy je otázkou, zda se vám v prvních dnech ještě stav nezhorší, ale pak by si to mělo sednout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: stř črc 06, 2016 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ivanek7767 píše:
Tak s tou teplotou to bude asi jinak…zde je důvod, pohyblivá stupnice. Nakonec možná 37,1, pokud ta stupnice má být posunutá vlevo, jak jsem vypozoroval z obrázku.

Takový teploměr je vhodný akorát na hod do dálky, jinak je prakticky k ničemu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: pát črc 08, 2016 3:04 pm 
Offline

Registrován: úte led 12, 2016 2:59 pm
Příspěvky: 121
SemTamTuPrídem píše:
Ma tu niekto skusenost s KASKADOVYM SUCHYM POSTOM? Napr. typu 1 den suchy post, 1 den voda a jedlo (a tak dookola, niekolko "serii")...

Dle toho, co jsem zatím nastudoval, je stejně nejideálnější na suchý půst najet , až po minimálně druhé dokončené 40tce, jako to dělal Pavel Mácha... Sám se o to pokusil až při druhé 40tce a to se mu ještě povedlo ,až na podruhé... Na poprvé ho přemohly bolesti, které značily , že čakry na to ještě neměl zcela úplně připravené, tak najel zas tři dny na destilku a pak zkusil znovu... A povedlo se... Oproti tomu je ovšem myslím nějaké kombinování jedno dne suchého půstu , jednoho dnu mokrého a jednoho dne s jídlem jenom nějaká šílená chaotická dieta... proč člověk musí ve všem hledat mermomocí nějaké special postupy, když ty nejbezpečnější a nejprověřenější ještě ani nezvládl... a kdyby je zvládl, tak víc by nepotřeboval a tohle by šlo úplně mimo něj... toď můj postoj...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2202 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 147  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz