Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte srp 21, 2018 3:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1936 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 126, 127, 128, 129, 130
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Půst
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2018 12:14 pm 

drumTom píše:
kov píše:
Narazil jsem na toto téma, které mě zajímá. Nemůžu souhlasit, že je to úplné prd. První den mám jen chutě, druhý den to začíná být horší. Jdou na mě deprese. třetí den mám depku jak z praku, třesou si mi kolena, ruce a jsem hodně slabý. Protože se v takovém stavu nedá chodit do práce, tak jsem třetí den půst vždy ukončil. Ale půjdu do toho znovu neb jsem přesvědčen o propěšnosti.
pic kolego :) to co popisuješ jsou jen běžný příznaky detoxu a každej to má jinak, pro někoho je i den problém, někdo dá tři ze startu...
nevzdávej to :)

Roky som robil derivacny kupel, roky npouzival chemiu v kozmetike (teraz akurat deoxorant par dni, alw uy ho nechcem, bude fingovat asi borovicka podpazuchu), aspon sto klystirov, aspon 100 sankhapraksalan, asi 15 ocist pecene, asi 2 roky denne mlganie oleja, 3 roky IF 23/1 - 22/2 (teraz som presiel na IF 21/3, nech prijimam viac bielkovin...), mesacne mam 1-2x 45-46 hodinovu hladovku, mam za sebou protiparazitne kury (trojcatko, bobkovy list, atd), spickova strava.... 3x 84 hodinova SUCHA HLADOVKA, Asi 20x 36 hodinova sucha hladovka, 3x 7 dnova klasicka/urinova hladovka.....NO A AJ TAK BY SOM NEVEDEL UTIAHNUT FYZICKY PRACOVNU SMENU (praca v obchode na ploche, v sklade...), KEBY SOM BOL NAPR. 3. DEN BEZ JEDLA (a to nevravim o viacerych dnoch)... Pricom cvicim kazdy den rano aj vecer, dokopy tak 75-80 minut/den.
A u mna to, ze nesrsim energiou treti a dalsi den postu, rozhodne nebude zapricinene detoxom.... :-) ... Ide tu aj o ine cinitele, NEVIEM VSAK AKE. ASI HLAVNE O ZASOBY TUKU V TELE, a o vrodenu konstituciu...

Viď napr. : http://www.universal-yoga-center.org/fasting.html

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1936 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 126, 127, 128, 129, 130

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]