Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 6:45 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
JednorazovyNICK, zkus si tím inhibitorem aromatázy natírat kouty. Chtěl bych vědět, jestli je takovéto použití bezpečné a účinné, pak bych si ho také pořídil. \":)\"

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2018 8:06 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Alopat píše:
JednorazovyNICK, zkus si tím inhibitorem aromatázy natírat kouty. Chtěl bych vědět, jestli je takovéto použití bezpečné a účinné, pak bych si ho také pořídil. \":)\"

Hmm...akurát že mne sa nezväčšujú kúty (hoci som vždy mal trochu kúty - ale tak mi rástli vlasy odjakživa, aj keď som bol decko, aj môjmu otcovi, pričom on vôbec neplešatel), mne sa robí pleška na temene hlavy až smerom dopredu, ale kúty sa nezväčšujú...
A vidíš - skúsim to... To však nebude natieranie kútov, ale natieranie pokožky hlavy pod rednúcimi vlasmi... čo je škoda (hoci som rád, že tam vlasy ešte mám, i keď tenučké), pretože o to viac krému treba použiť, pretože veľa sa ho zachytí na vlasoch...
Skúsim to teda, jeden denne si dám dokopy "tri hrášky" krému na kožu, z toho dva priamo na pokožku hlavy (na tie miesta, kde vlasy rednú)... Áno, dal som si pred pár dňami do googlu dve slová : progesterone DHT .... a našlo, že to blokuje DHT... Aj som mamke povedal, že som zvedavý, či mi to zastaví rednutie vlasov... no nenapadlo mi to užívať aj lokálne... Skúsim, veď je to predsalen "pár šupov", nie sú to ťažké prachy... Bodaj by sa to vypadávanie vlasov zastavilo... to by bolo SUPER... Uvidí sa, hoci veľkú nádej tomu nedávam, a už som zmierený s tým, že sa to nezastaví. ALE ČO AK PREDSA ? Kiež by sa aj obnovil rast vlasov, aspoň do určitej miery.... To by som som asi vyskočil z kože od radosti... \":D\" \":D\" \":D\"
No ako sa hovorí - "Dúfaj v to najlepšie, čakaj to najhoršie" ... \":)\"
Som zmierený s tým, že o vlasy prídem, ALE nechám sa prekvapiť, AK....
A či by bolo také použitie bezpečné ? Určite ÁNO..... Nevidím dôvod, prečo nie.... Pán Jarda napísal, že nič by sa mi nestalo, aj keby som celý krém vyničil za týždeň (čo samozrejme ale neodporúčal)... Ak mi s natieraním hlavy vydrží 3 mesiace (denne cca 20mg progesterónu, z toho na hlavu 10 alebo 12mg - len odhadom...), a bude to účinkovať aj na porast vlasov, tak ....
Tak si natriem hlavu... \":D\"
Díky za typ (sorry za tak dlhú správu, kde omieľam dokola to isté).

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv črc 12, 2018 11:51 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Prosím Vás, chtěla bych se zeptat, mám snížený kortisol. Proč se nedoporučuje sport, který kortisol také snižuje - cítíme se po sportu dobře, uklidnění. Nebo ho spíše zvedá - je to pro nás námaha - stres a při adrenální únavě se nám prostě nezvedne? Nebo v čem je problém?
Dále se chci zeptat, doporučujete sex, ten ale kortizol zvedá, to znamená, že je to také stres, pokud máme sex s novou osobou, nemyslím tím, když máme sex s někým, s kým žijeme 50 let. \":-D\"

Dále se doporučuje na snížení kortizolu třeba černý čaj. To se mi nezdá....Oni totiž na netu píší, co je dobré na snížení kortizolu, tím asi myslí na snížení stresu. Ale asi to není myšleno při adrenální únavě?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2018 8:25 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás, chtěla bych se zeptat, mám snížený kortisol. Proč se nedoporučuje sport, který kortisol také snižuje - cítíme se po sportu dobře, uklidnění. Nebo ho spíše zvedá - je to pro nás námaha - stres a při adrenální únavě se nám prostě nezvedne? Nebo v čem je problém?
Dále se chci zeptat, doporučujete sex, ten ale kortizol zvedá, to znamená, že je to také stres, pokud máme sex s novou osobou, nemyslím tím, když máme sex s někým, s kým žijeme 50 let. \":-D\"

Dále se doporučuje na snížení kortizolu třeba černý čaj. To se mi nezdá....Oni totiž na netu píší, co je dobré na snížení kortizolu, tím asi myslí na snížení stresu. Ale asi to není myšleno při adrenální únavě?

Kortizol z pohybu snižují, nebo s ním nehnou chození, sex, tai-či a jóga, jinak vše ostatní kortizol zvedá a nadlevinky vyčerpává. Ten čaj se mě moc nezdá je to zdroj teinu a ten se chová jako kofein tedy asi nic moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2018 8:47 am 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
krasnagadgetka píše:
Dále se chci zeptat, doporučujete sex, ten ale kortizol zvedá, to znamená, že je to také stres, pokud máme sex s novou osobou, nemyslím tím, když máme sex s někým, s kým žijeme 50 let. \":-D\"

Milování se s někým je jeden z mála zcela spolehlivých úkonů, který harmonizuje celé tělo, startuje metabolismus a posiluje imunitní systém, bez vedlejších negativních jevů. Věnujeme se tomu ale s láskou, přirozeně, nikoliv náhodně či účelově. Špatné postoje dokáží zničit i tak užitečnou věc. Už sám dotaz je hloupý, resp. problematický. V podstatě již samotné rozjímání o tom, výše uvedeným způsobem, vše pokazí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv zář 26, 2019 5:53 pm 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
ash píše:
hmmm.. stejne mne vychazi tohle https://www.onasnatural.uk/products/4-o ... 1208126785
podstatne levneji v prepoctu na ucinou latku, naberu si kolik chci a mazu... slozeni chapu ze je take naprosto v poradku. proc se vam ta pumpicka libi vic?

Koukám, že ho tam mají i s pumpičkou. Když je z UK, znamená to, že balíček nebude procházet celním řízením?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv zář 26, 2019 8:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Obsidián píše:
Koukám, že ho tam mají i s pumpičkou. Když je z UK, znamená to, že balíček nebude procházet celním řízením?

Ano, zatím by s tím neměl být problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2019 3:13 pm 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Pane Jardo,
jak je to, prosím, s užíváním Pregnenolonu a DHEA - musí být také bioidentické? Našla jsem takové jen od firmy Biolabs Pro, oba krémy:



Naposledy upravil Obsidián dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
pf_rd_p=a6d018ad-f20b-46c9-8920-433972c7d9b7&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: ned říj 27, 2019 7:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Obsidián":27xef9f7]Pane Jardo,
jak je to, prosím, s užíváním Pregnenolonu a DHEA - musí být také bioidentické? Našla jsem takové jen od firmy Biolabs Pro, oba krémy:



Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
pf_rd_p=a6d018ad-f20b-46c9-8920-433972c7d9b7&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv kvě 14, 2020 10:22 am 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Jarda píše:
Ideální je nakupovat v Polsku, nebo zde v ČR to někdo prodává v Jablonci http://www.relaxace.com/prirodni-proges ... a-slozeni/ a zrovna ten nejlepší co se dá koupit.

Dobrý deň chcela by som sa spýtať čo bol zač tento krém lebo už ten link nefunguje a keď píšete že je zrovna ten najlepší tak som celkom zvedavá \":)\" Ďakujem

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv kvě 14, 2020 11:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Moonika píše:
Dobrý deň chcela by som sa spýtať čo bol zač tento krém lebo už ten link nefunguje a keď píšete že je zrovna ten najlepší tak som celkom zvedavá \":)\" Ďakujem

Šlo o tento produkt https://www.iherb.com/pr/Organic-Excell ... -5-g/28771 , ale pozor je celkem problém že je cenově na hraně prakticky nekontrolovaného drobného dovozu do 22 EUR tedy pokud se nevejdete do ceny může nastat s celnicí problém. Netvrdím že nastane vždy, ale pokud zrovna budete mít na nějakého agilního blba smůlu problém vám klidně vytvoří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv kvě 14, 2020 11:31 am 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Ďakujem , netrúfam si ho objednávať odtial. Naposledy ked som objednávala z iherbu tak som mala riadnu smolu \":D\" (objednávala som iné dva produkty) Ale zloženie má super... Ja som nakoniec objednala z UK od Biovea , ktorý určite nemá také kvalitné zloženie ingrediencií ale aspoň mám istotu že je tam ten USP progesterón, a ak to zafunguje už by som zháňala len niečo s podobne kvalitným zložením ako je tento vami odporúčaný

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv kvě 14, 2020 5:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Moonika píše:
Ďakujem , netrúfam si ho objednávať odtial. Naposledy ked som objednávala z iherbu tak som mala riadnu smolu \":D\" (objednávala som iné dva produkty) Ale zloženie má super... Ja som nakoniec objednala z UK od Biovea , ktorý určite nemá také kvalitné zloženie ingrediencií ale aspoň mám istotu že je tam ten USP progesterón, a ak to zafunguje už by som zháňala len niečo s podobne kvalitným zložením ako je tento vami odporúčaný

Tak pokud se bojíte dovozu z USA vyzkoušejte tedy tento na ten si také lidé nestěžují. https://www.onasnatural.uk/products/4-o ... 1208126785 . Mají různě velká balení tak třeba menší na zkoušku a pak velké pokud bude vyhovovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hodnoty HORMÓNOV zo SLÍN
PříspěvekNapsal: čtv kvě 14, 2020 7:26 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Citace:
Tak pokud se bojíte dovozu z USA vyzkoušejte tedy tento na ten si také lidé nestěžují. https://www.onasnatural.uk/products/4-o ... 1208126785 . Mají různě velká balení tak třeba menší na zkoušku a pak velké pokud bude vyhovovat

Ďakujem:)

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz