Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:58 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 40  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned led 14, 2018 10:20 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Dobře.
Jinak konopný výtažek krásně uklidnil žaludek i hlavu, že jsem si i mohl nahlas poslechnout několik písniček.
Probiotika se mi zdá že pracují v můj prospěch a naopak bych jich měl dávat více.
Chtěl jsem se zeptat ještě na vejce. Co syrová křepelčí domácí? Hrozí nějaké riziko, když mám slabší trávení.
A kupované vejce, jen žloutek hozený do vroucí polévky tak na půl minuty. Stačí to?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 1:20 am 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 12:04 am
Příspěvky: 13
Alopat píše:
Neřekl bych, že odlišné, když Vám dotyčný lékař podle svých zkušeností a Vašich symptomů předepsal Entizol (metronidazol), který se používá k léčbě trichomoniázy, amébiázy, lambliázy (prvoků). Stejně tak by mé závěry potvrdil, kdyby Vám předepsal Dalicin s přesahem na toxoplasmu a malárii (opět prvoky). Pouze nemá koule anebo vědomosti, aby Vám to zdůvodnil skutečnou příčinou, tedy tím, co dnes nejde vytestovat v laboratoři, neb citlivost testů je výrobci nastavena tak, aby neohrozila astronomické zisky těch samých producentů antibiotik a chemoterapií - soucit od potomků majitelů IG Farben skutečně nečekejte, a tak např. toxoplasma vrozená, ale i v počáteční aktivní fázi na papíře i přes zánětlivý ukazatel CRP 130 a více neexistuje!? O důvod víc se domnívat, že je kamenem úhelným rakoviny (další kaskádu jsem popsal v předchozích příspěvcích a člen ash s panem Jardou k mé hypotéze doplnili, co tomu předchází /z materialistického pohledu doprovází - stres, hormonální změny, zhoršená psychika a malnutrice).

Proč se nenajdou ???
http://www.medicelo.cz/proc-se-nenajdou/
Febrilní pancytopenie jako neobvyklý projevy roztroušené toxoplazmózy po BMT.
https://www.nature.com/articles/bmt201162
Toxoplasma gondii: účinek flukonazolu kombinovaný se sulfadiazinem a pyrimethaminem proti akutní toxoplazmóze v myším modelu.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23270807

Vzal bych v úvahu i to, co Vám ohledně rizika selhávání orgánů vlivem sepse jinými slovy říká pan Jarda. Je totiž pravděpodobné, že někteří z těch velkých parazitů, konkrétně hlísti, zánět pro změnu tlumí, stejně tak jako jiní způsobují zvracení (tasemnice) a zánětlivá onemocnění střev. Celkově to na mě působí tak, jako by se někteří prvoci a červi vibracemi vzájemně přitahovali, asi nebude náhoda, že kočka hostí jak toxoplasmu, tak tasemnici. Velmi zkušený poradce na odčervení by odhadl druh patogenu i podle potravinové nesnášenlivosti.

Závěr: Máte odvahu na čištění jater a střev? Zásoby jódu, bóru, hořčíku a draslíku už jste doplnil a zoptimalizoval stravu k obsahu vitamínu C, B-komplexu a kyseliny listové, poměru A/D/K2? Na Vašem místě bych si porovnal vedlejší účinky a zjistil záběr Ivermectinu (koňská pasta) a především lihového extraktu propolisu. Zde je propolis dokonce porovnáván s Vámi zmíněným metronidazolem: Účinek propolisu versus metronidazolu a jejich kombinované použití při léčbě akutní experimentální giardiózy.https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17926808

Off topic: omlouvám se že nepíši k tématu. Já mám ale na toxoplazmozu také velké podezření u sebe. Zajímalo by mě Alopate víc informací o této problematice. Sám na jiném vlákně vedu zatím krátké vlákno o toxoplazmoze a tom, kam jsem došel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 1:29 am 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 12:04 am
Příspěvky: 13
sparcoo píše:
Dobře.
Jinak konopný výtažek krásně uklidnil žaludek i hlavu, že jsem si i mohl nahlas poslechnout několik písniček.
Probiotika se mi zdá že pracují v můj prospěch a naopak bych jich měl dávat více.
Chtěl jsem se zeptat ještě na vejce. Co syrová křepelčí domácí? Hrozí nějaké riziko, když mám slabší trávení.
A kupované vejce, jen žloutek hozený do vroucí polévky tak na půl minuty. Stačí to?

Je vidět že jsi došel daleko, když si člověk pročte tvé vlákno. Opravdu vidím řadu paralel se sebou. Také mám pocit, že se jedná o spojení hlava (bolesti, trnutí, diplopie,...ale také panika, až schizofrenní příznaky, to vše by nasvědčovalo toxoplazmoze, nebo toxokaroze, jak uvádí člen Alopat), hruď (dýchání, kašel, také panika...- migrující tasemnice/motolice), střev (reagují jakoby uplně jinak než dříve, kvasinka nekvasinka, příznaky se stěhují, mimikují zcela rozdílné diagnozy a zase ustupují, aby se brzy přetavily v další). A dokonce, znám další lidi, co podobné příznaky cítí. Moje ex má velký problém s pálením pusy po téměř čemkoli, co sní. Možná se potýkáme s zcela novými symptomy, kombinací, která prostě ještě nenašla místo v lékařských slovnících. A sytý hladovému nevěří...
U mamky vydrž. Prostě se chod projít i když se o ní staráš. Tím ti obrovsky roste karma, jak už zmínil člen Alopat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 11:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Dobře.
Jinak konopný výtažek krásně uklidnil žaludek i hlavu, že jsem si i mohl nahlas poslechnout několik písniček.
Probiotika se mi zdá že pracují v můj prospěch a naopak bych jich měl dávat více.
Chtěl jsem se zeptat ještě na vejce. Co syrová křepelčí domácí? Hrozí nějaké riziko, když mám slabší trávení.
A kupované vejce, jen žloutek hozený do vroucí polévky tak na půl minuty. Stačí to?

Na vejcích od zdravé domácí drůbeže nemůže být nic špatně. Musíte vyzkoušet a spíše rozmíchaná do té horké vody, kvůli šmejdům.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 6:40 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Musím se svěřit, jak jsem dnes zase procitnul (to samé se mi stalo minulou neděli - to se mi hned ulevilo a povolili křeče, bohužel v pondělí jsem už byl zase ve starých myšlenkách). Trochu jsem si i pobrečel.
Stalo se to při jídle (fazolky, batat, olej). Dal jsem si pár soust a hned mi bylo zle. Tentokrát jsem z toho obvinil fazolky. Samozřejmě s každou fazolkou mi bylo hůř ale dožeru to, když už jsem to uvařil a je jasné, že po jídle mi bude zle.Tolik mé myšlenkové pochody.

Takto jsem obvinil už tuk, živočišné proteiny, vlákninu,...
V týdnu jsem dostal nápad, že problém je vláknina. Tak já blbec si dal pouze jedno jídlo a to 5 vajec s kachním masem, zalité rybím olejem. V půlce jedení jsem si uvědomil, že je to fatální blbost ale dojedl jsem, protože tak jsem si to naplánoval. Samozřejmě mi to totálně rozjebalo žaludek.

Kdyby jste viděli jak jídlo raději odkládám.
Jak si vše plánuji. Jak se na něj připravuji, jak na něm stále něco vymýšlím. A pak to stejně stojí za hovno a je mi po něm zle.
To samé řešení mého zdraví. Požádal jsem o rady, dostal jsem je. Požádal jsem o odpovědi a dostal je.
A co? No rejpu se v tom jak v hovně a vymýšlím.
To, že jsem něčím nakažený je jasné.
Bohužel některé problémy jsem si vytvořil sám.

Ani nevíte jak je to složité. Ale proč je to složité? No protože to složité mít chci.
Já debil musím přestat stále nad vším špekulovat, pořád něco studovat a hledat na netu.
Prostě vypnout a začít od znovu. A když udělám chybu? No a, tak mi bude pár dní zle, příště už to neudělám. Takto jak to dělám ale teď, to bude asi lepší nedělat nic.
Fakt ideální řešení je buď.
Vyhodit mě někde daleko na samotě s pár konzervama a vodou, bez zdrojů informací nebo najít učitele, kterého bych bez vyjímky poslouchal.

Omlouvám se za delší psaní ale musel jsem, ještě si to několikrát přečtu.
Doufám, že se mi tato změna myšlení jednou povede udržet natrvalo.
Hlavně bych si už rád přestal vše programovat, plánovat. Přestat se svazovat pravidly, když ze všeho nejvíc potřebuji svobodu. Začít poslouchat své tělo. Klid, pohyb, jídlo, spánek, vylučování. Dělat si radost a přestat se bát.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 7:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Musím se svěřit, jak jsem dnes zase procitnul (to samé se mi stalo minulou neděli - to se mi hned ulevilo a povolili křeče, bohužel v pondělí jsem už byl zase ve starých myšlenkách). Trochu jsem si i pobrečel.
Stalo se to při jídle (fazolky, batat, olej). Dal jsem si pár soust a hned mi bylo zle. Tentokrát jsem z toho obvinil fazolky. Samozřejmě s každou fazolkou mi bylo hůř ale dožeru to, když už jsem to uvařil a je jasné, že po jídle mi bude zle.Tolik mé myšlenkové pochody.

Takto jsem obvinil už tuk, živočišné proteiny, vlákninu,...
V týdnu jsem dostal nápad, že problém je vláknina. Tak já blbec si dal pouze jedno jídlo a to 5 vajec s kachním masem, zalité rybím olejem. V půlce jedení jsem si uvědomil, že je to fatální blbost ale dojedl jsem, protože tak jsem si to naplánoval. Samozřejmě mi to totálně rozjebalo žaludek.

Kdyby jste viděli jak jídlo raději odkládám.
Jak si vše plánuji. Jak se na něj připravuji, jak na něm stále něco vymýšlím. A pak to stejně stojí za hovno a je mi po něm zle.
To samé řešení mého zdraví. Požádal jsem o rady, dostal jsem je. Požádal jsem o odpovědi a dostal je.
A co? No rejpu se v tom jak v hovně a vymýšlím.
To, že jsem něčím nakažený je jasné.
Bohužel některé problémy jsem si vytvořil sám.

Ani nevíte jak je to složité. Ale proč je to složité? No protože to složité mít chci.
Já debil musím přestat stále nad vším špekulovat, pořád něco studovat a hledat na netu.
Prostě vypnout a začít od znovu. A když udělám chybu? No a, tak mi bude pár dní zle, příště už to neudělám. Takto jak to dělám ale teď, to bude asi lepší nedělat nic.
Fakt ideální řešení je buď.
Vyhodit mě někde daleko na samotě s pár konzervama a vodou, bez zdrojů informací nebo najít učitele, kterého bych bez vyjímky poslouchal.

Omlouvám se za delší psaní ale musel jsem, ještě si to několikrát přečtu.
Doufám, že se mi tato změna myšlení jednou povede udržet natrvalo.
Hlavně bych si už rád přestal vše programovat, plánovat. Přestat se svazovat pravidly, když ze všeho nejvíc potřebuji svobodu. Začít poslouchat své tělo. Klid, pohyb, jídlo, spánek, vylučování. Dělat si radost a přestat se bát.

Ne, není to složité, jenom to chce opravdu začít a nepřestávat, pokud začnete u hormonů půjde to kupředu dost rychle, ale pokud budete zkoumat co jste podělal nepůjde to prostě nikam. Pokud jde o to vyhození v lese, tak pak bez konzerv a fungovalo by to taky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 15, 2018 8:48 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Jarda píše:
Ne, není to složité, jenom to chce opravdu začít a nepřestávat, pokud začnete u hormonů půjde to kupředu dost rychle, ale pokud budete zkoumat co jste podělal nepůjde to prostě nikam. Pokud jde o to vyhození v lese, tak pak bez konzerv a fungovalo by to taky.

Jinak jak se mi dnes rozjasnilo hned se ve mne pohla hovna. Tvrdé oddělené bobky pokryté slizem.

Takže říkáte teď hlavně hormony? Udělat testy že slin a poté doplnit co chybí. Když jsme spolu totiž mluvili, ó hormonech jste mi nic neřekl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 16, 2018 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Jinak jak se mi dnes rozjasnilo hned se ve mne pohla hovna. Tvrdé oddělené bobky pokryté slizem.

Takže říkáte teď hlavně hormony? Udělat testy že slin a poté doplnit co chybí. Když jsme spolu totiž mluvili, ó hormonech jste mi nic neřekl.

To si ze mě děláte srandu, tak nakonec vám nedávám dostatek informací - typická reakce všech ignorantů. Projděte si moje odpovědi v tomto vlákně a možná vám dojde kde je chyba a u mě určitě ne o hormonech vám zde píšu stále dokola prakticky od začátku, ale vy stále řešíte kraviny co vám sedlo a co nesedlo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 16, 2018 1:04 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Nezlobte se, nemyslel jsem to zle ani jsem Vás z ničeho nechtěl obvinit. Jsem rád za vaše informace i čas co mi poskytujete.

Dnes jsem se podíval do zrcadla a hrůza, jako z koncentráku (46kg). Takže teď opravdu jen jídlo, pohyb a relax. Stále doufám, že dojde samovolně k vyprázdnění, protože už si hmotu ve strevech i nahmatám.

Snad se mi to ještě podaří srovnat. Pak tu mám kompletní tekutou výživu. Jinak hospitalizace.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 16, 2018 2:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Nezlobte se, nemyslel jsem to zle ani jsem Vás z ničeho nechtěl obvinit. Jsem rád za vaše informace i čas co mi poskytujete.

Dnes jsem se podíval do zrcadla a hrůza, jako z koncentráku (46kg). Takže teď opravdu jen jídlo, pohyb a relax. Stále doufám, že dojde samovolně k vyprázdnění, protože už si hmotu ve strevech i nahmatám.

Snad se mi to ještě podaří srovnat. Pak tu mám kompletní tekutou výživu. Jinak hospitalizace.

To je jak když jste zabedněnej, nezkoumejte stále dokola blbosti a řešte podstatné věci, bez hormonů se v těle nehne skoro nic, tak je přeci logické že to je to základní co bych měl zkoumat když jiné věci nemakají. Jinak pokud nejíte tak pochopitelně asi tloustnout nebudete, tam není nic divně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 16, 2018 5:46 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Nevim kam se mi ztratila otázka. Klystýr vypláchne i střevní mikroflóru?
Přijde mi, že by teď pro mne bylo lepší snažit se pomoci si od zácpy spíše vrchem (třeba zkusit tu Zaječickou) a klystýr nechat na nějakou intenzivnější očistu.
Je pravda, že mi je po klystýru vždy lépe ale na další dny mi to rozhodí střeva a mám právě silné křeče a vrací se mi to vrchem. Že tělo se to snaží vždy nějak srovnat jak nejlépe může a já mu to rozstřelím klystýrem a takto stále dokola. Co myslíte?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 16, 2018 6:22 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Nevim kam se mi ztratila otázka. Klystýr vypláchne i střevní mikroflóru?
Přijde mi, že by teď pro mne bylo lepší snažit se pomoci si od zácpy spíše vrchem (třeba zkusit tu Zaječickou) a klystýr nechat na nějakou intenzivnější očistu.
Je pravda, že mi je po klystýru vždy lépe ale na další dny mi to rozhodí střeva a mám právě silné křeče a vrací se mi to vrchem. Že tělo se to snaží vždy nějak srovnat jak nejlépe může a já mu to rozstřelím klystýrem a takto stále dokola. Co myslíte?

Na to existuje více názorů i postupů. Jedni tvrdí množit laktobacily a pokud možno do toho jinak nesahat, jiní zase tvrdí vymlátit všechno a držet střevo pokud možno vypucované. Pokud jdu do důsledku mohou fungovat obě varianty, tedy je otázkou co je vhodné zrovna pro vás. Záleží zda máte bakteriální přerůstání i v tenkém střevě pak vám laktobacily budou spíše škodit než pomáhat. Podle mě jeden klystýr šmejdy pouze vyprovokuje, ale neodstraní proto ty problémy, to by chtělo čistit alespoň týden každý den a pak by se to možná pohlo k lepšímu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 16, 2018 7:35 pm 
Offline

Registrován: pon dub 10, 2017 5:25 pm
Příspěvky: 221
Dobře a ta Zaječická se bere prosím jak na vyvolání stolice? A jak často?

Jinak opravdu nevím kam jsem odeslal post ale již jsem psal, že chápu jak postupovat.
Nejprve test hormonů, test mědi/železa, srovnat hormony, srovnat měď/železo, poté detox/dodat živiny a až nakonec likvidace patogenů.

Jen zápasím teď zase s egem. Tak dlouho jsem usiloval o nitrožilní ATB (2 roky). Teď mi je konečně někdo nabídl a já zjišťuji, že je vlastně asi ani nechci.
Pane Zajíček jste moc hodný, děkuji za trpělivost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř led 17, 2018 12:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
sparcoo píše:
Dobře a ta Zaječická se bere prosím jak na vyvolání stolice? A jak často?

Jinak opravdu nevím kam jsem odeslal post ale již jsem psal, že chápu jak postupovat.
Nejprve test hormonů, test mědi/železa, srovnat hormony, srovnat měď/železo, poté detox/dodat živiny a až nakonec likvidace patogenů.

Jen zápasím teď zase s egem. Tak dlouho jsem usiloval o nitrožilní ATB (2 roky). Teď mi je konečně někdo nabídl a já zjišťuji, že je vlastně asi ani nechci.
Pane Zajíček jste moc hodný, děkuji za trpělivost.

Podle potřeby od 50 ml do 200 ml, většinou večer a ráno to profoukne trubky. Tak co máte dělat asi chápete, tak to dělejte. Na co vám ty ATB budou?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 18, 2018 7:10 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
sparcoo píše:
Jen zápasím teď zase s egem. Tak dlouho jsem usiloval o nitrožilní ATB (2 roky). Teď mi je konečně někdo nabídl a já zjišťuji, že je vlastně asi ani nechci.

To se ti podbízí ďábel.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 586 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 40  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz