Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 10:08 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Operace ramena
PříspěvekNapsal: ned úno 04, 2018 6:26 pm 
Offline

Registrován: ned pro 22, 2013 10:46 pm
Příspěvky: 52
Ahojte ,

Aký máte názor na operáciu ramenného klbu ? už mi 5x vyklbilo rameno , bojím sa však operáciou že z dlhodobého hľadiska by mi len sa zhoršilo .

Myslíte že je možné dať dokopy chrupavky, vazivá ak su už utrhnuté ? mal som 5x luxáciu dolného predného ramenneho klbu

Myslíte že kombinacia MSM+C+Kolagen nejaké mega dávky by pomohlo ? ono , rameno mi už vyskakuje aj pri bežných veciach , trochu len do niekoho / niečoho zatlačím a už je to vonku a musia mi to napravať v nemocnici -_- a pod ten nôž sa mi dvakrát moc nechce.


Ďakujem za rady

Peter


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace ramena
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 3:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
scooors píše:
Ahojte ,

Aký máte názor na operáciu ramenného klbu ? už mi 5x vyklbilo rameno , bojím sa však operáciou že z dlhodobého hľadiska by mi len sa zhoršilo .

Myslíte že je možné dať dokopy chrupavky, vazivá ak su už utrhnuté ? mal som 5x luxáciu dolného predného ramenneho klbu

Myslíte že kombinacia MSM+C+Kolagen nejaké mega dávky by pomohlo ? ono , rameno mi už vyskakuje aj pri bežných veciach , trochu len do niekoho / niečoho zatlačím a už je to vonku a musia mi to napravať v nemocnici -_- a pod ten nôž sa mi dvakrát moc nechce.


Ďakujem za rady

Peter

Tak pokud je to zničeno mechanicky je opravdu diskutabilní zda to dáte dohromady pomocí stravy a suplementů. Spíše bych vyhledal nějakého rozumného lékaře, který bude schopen vysvětlit co jak moc je tam zničené a jaké jsou možnosti že to spravíte sám. Ty doplňky asi stav zlepší, ale předpokládám že nevyřeší.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz