Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 23, 2019 12:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: sob úno 04, 2017 5:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 26205
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Překopírováno z jedné stránky FB:
,,po opakovaném nekonečném vychvalování tzv ,,kvalitního přeměření" už to nevydržím a musím to sem napsat. Před dvěma lety jsme byli na přeměření Oberonem a výsledky byly dost diskutabilní. Našel třeba rakovinu u člověka, který ji neměl a u člověka, který ji prokazatelně měl, ji nenašel. Zdejší odborníci na měření mi napsali, že je Oberon podvod, tudíž nespolehlivý. Ok. Pořád dokola se tu opakuje, že je nejspolehlivější přístroj Salvia a zkušený člověk u ní. Ač tedy po zkušenostech s Oberonem nepatřím k nadšeným příznivcům biorezonančních přístrojů, tak ve mě postupně vznikal dojem, že by na té Salvii, přece jen mohlo něco být. Systém měření je jiný než na Oberonu. Kdo to nezaregistroval z diskuse-manželka má rakovinu prsu a ještě k tomu v létě dostala i boreliozu. Proti té brala homeopatika, lichořeřišnici a měsíc a půl i CDS2 o síle 120ppm. Cítila se dobře, ale zajímalo nás co ukáže ,,kvalitní přeměření u dobrého poradce". Zajímala nás hlavně ta borelka a případné další naměřené zátěže. Vybral jsem zkušeného poradce, na kterého tu bývá chvála. Domluvili jsme se se ženou, že tu rakovinu zatlučeme, aby se poradce ,,ukázal" a já zatloukal i některé své poznatky a názory co mám. Takže k výsledku. Něco jsme říct museli, tak jsme řekli, že jdeme skrz tu borelku. Řekli jsme taky poctivě, co manželka proti tomu už podnikla. Poradce nenašel borelku žádnou. Ani dalších zátěží moc prý není. Prý to ,,máte pořádně vymydlené". Tři dny po návratu šla manželka na krev. Rozbor protilátek ukázal, že borelku v sobě pořád má! A bohužel dost přes povolený limit. Poradci jsme taky řekli, že nedávno byla manželka na preventivní sono jater(v souvislosti s rakovinou) a že jim sono ukázalo nezhoubnou cystu. Na to tedy poradce měřil a našel v játrech zakuklenou tasemnici! Měření bylo u konce a my jsme ještě požádali o kontrolu rakoviny prsu, ,,protože by se mohla vyskytnout vzhledem k rodinné anamnéze". Poradce nastavil přístroj a manželu proměřil. Prý se není čeho obávat. Prý tam rakovina žádná není... Co dodat? Řekli jsme o užívání CDS2, lichořeřišnice, homeopatik- nic tam není. Řekli jsme o nálezu v játrech-našla tasemnici. Rakovinu prsu nenašla ani po vyloženém dotazu po ní. Tímto bych tedy chtěl požádat nekritické doporučovače ,,kvalitního přeměření" aby své nadšené doporučování přehodnotili. Ci si z toho kdo vezme je na něm. Pro mě osobně je to jednou pro vždy vyřízené"

Dobrý poradce, nebo spíše léčitel nespoléhá na přístroj, ale bude sledovat jak člověk vypadá a ptát se, tedy v té kombinaci by toho měl najít poměrně hodně. Sám mnohdy klienty překvapuji při telefonních hovorech a aniž bych je kdy viděl tak jim vyjmenovávám konkrétní problémy které mě pak potvrzují, ale já se na žádné měření nespoléhám pouze na zdravý úsudek a fakta, třeba testy krve, nebo jiné testy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: ned dub 23, 2017 7:08 pm 
Offline

Registrován: ned dub 16, 2017 6:31 pm
Příspěvky: 14
Opis metody Volla alebo preco metoda nebola dotiahnuta do konca a nefunguje.

Zaklad vsetkym elektropunkturnym metodam polozil doktor Reinhard Voll (1909-1989), ktory v 50. rokoch vytvoril diagnosticky system merania a interpretacie elektrickych parametrov koze v akupunkturnych bodoch.

Metoda EAV ziskala najsirsie uplatnenie a uznanie nielen v Rusku, no aj vo viacerych europskych statoch. Je to vysvetlitelne tym, ze metoda R. Volla otvara lekarovi moznosti, dava moznost vyriesit mnohe otazky v diagnostike a vybrat optimalnu liecbu.

Zaklad elektro(aku)punkturnej diagnostiky podla R. Volla tvori experimentalne dokazany postulat o tom, ze podla elektrickych charakteristik jednotlivych bodov koze je mozne zistit stav nielen akejkolvek sustavy v ludskom tele, ale aj samotneho organu. Podla vysledkov merani jednotlivych biologicky aktivnych bodov je mozne urcit prvotnu diagnozu. Metoda R.Volla opisuje viac ako 1193 bodov pouzivanych v diagnostike, co stazuje systematizaciu a vyvodenie zaverov na urcenie diagnozy. HLadanie biologicky aktivnych bodov je len podla anatomickych principov.

Na zaklade analyzy a porovnania nameranych hodnot sa urobi zaver, ktore organy spojene s biologicky aktivnymi bodmi, su najviac poskodene alebo sa u nich zacina patologicky proces.

Sveje metody R. Voll realizoval na diagnostickom pristroji, ktory sa zo zaciatku volal „Electropuncter“; no potom bol premenovany na „Kuf-Univerzal diaterapuncter“; schema a technicke parametre ktoreho boli publikovane v roku 1963. Zakladnym systemom elektro(aku)punkturnej diagnostiky podla R. Volla su empiricky ziskane data elektrickych velicin bodov na kozi v procese merania. Optimalnym je pouzitie jednosmerneho el. prudu pri napati okolo 1,5-2 V a hodnote prudu pri prilozenych elektrodach 12-15 mikroamper. Vybrane optimalne veliciny testovaneho prudu povolili R.Vollovi rozpracovat pre prakticke pouzitie stupnicu pre diagnosticku interpretaciu, ziskanych v procese merania, velicin elektickeho odporu bodov na kozi. Normovana stupnica pre vsetky hodnoty elektrickych parametrov bodov bola rovnaka pre vsetkych pacientov, a okrem toho s do nej ukladali vsetky namerane hodnoty, co ulahcovalo diagnosticke posudenie vysledkov merani. Pri spojenych elektrodach stupnice velicin elektrickeho odporu ma linearny charakter a zodpoveda 100 dielikom podla R.Volla. Predpoklada sa, ze ak hodnota elektrickeho odporu dosiahne podla stupnice R.Volla 50-65 dielikov, bez „padania rucicky“, je to v norme. Hodnoty vyssie ako 65 svedcia o hyperfunkcnych poruchach a hodnoty nizsie ako 50 poukazuju na degenerativny (hypofunkcne) zmeny.
V roku 1954 R. Voll spolu s M. Glaserom-Turkom zistili, ze lieciva nachadzajuce sa blizko akupunkturnych bodov na kozi mozu menit ich elektricke parametre. Tento jav dostal pomenovanie fenomen testovania medikamentov.

Objav fenomenu testovania medikamentov rozsiril diagnosticke metody EAV v urcovani etiologie a patogenozy roznych chorob a prevedenia diferencialnej a syntetickej diagnostiky.

Pre etiologicke rozpoznanie priciny chorob R. Voll pouzil nozody. Nozody (odvodene od nosos- choroba) predtavuju sterilizovane a zhotovene podla homeopatickeho principu entigeny a zivotabudice bakterii, virusov a inych patogennych agentov, vakciny, tkanivove extrakty napadnutych organov a tkaniv, produkty latkovej vymeny, rozne chemicke latky, ekologicke toxiny atd.

Urcenie etiopatogenezy ochorenia metodou EAV je na zaklade vyberu nozodu toho patogenneho agenta, pod vplyvom testovania ktoreho sa normalizuje elektricky potencial biologicky aktivneho bodu organu alebo tkaniva. Nasledne pomocou testovania roznych davok nozodu sa individualne stanovuje jeho optimalna terapeuticka davka, urcuje sa perioda podavania do organizmu pacienta a znasanlivost inymi liecivami. Dynamicke urcenie charakteru zmien elektrickeho potencialu biologicky aktivneho bodu pod vplyvom liecby povoluje operativnu kontrolu a efektivnost liecenia.

V EAV, ako aj v metodach tradicnej diagnostiky, pri prevedeni lekarom merani elektrickeho potencialu biologicky aktivneho bodu a biologicky aktivnej bazy kozi sa uz v procese zistovania prevadza analyza a synteza vysledkov zistenych symptomov. Zakladny metodicky problem je v tom, aby sa podla roznych diagnostickych kriterii alebo symptomov rozpoznalo ochorenie a preslo sa k stanoveniu diagnozy. V praxi sa prechod od symptomov k diagnoze uskutocnuje vdaka logickemu usudku, skusenostiam a pamati lekara. Avsak taky diagnosticky pritup nikdy nie je uplny a nie je dokazatelny ani pre specialistu urcujuceho diagnozu, pretoze pri tomto sposobe diagnostiky sa opiera len o svoju pamat.

Pravdivost tohto zaveru vychadza aj z nasledujuceho. Aj pri pouziti kratkeho algoritmu EAV diagnostiky na 40 kontrolnych biologicky aktivnych bodoch na vynesenie zaverov, lekar si musi pamatat lokalizaciu bodov, ich anatomicky nazov a informacno-funkcne vzajomne vztahy, zaroven sa orientovat minimalne v 16 diagnostickymi EAV kriteriami (velicina meranej urovne „padania rucicky“ atd) a na zaklade analyzy urcit diagnozu, pre ktoru musi lekar spracovat velke mnozstvo informacii.

V sulade s metodou R. Volla, diagnostika zabera dlhy cas a pozostava z niekolkych etap. V prvej etape diagnostiky, pred meranim biologicky aktivnych bodov, je potrebne uskutocnit elektricku vodivost „ruka-ruka“ alebo previest stvorkvartalne merania.

Technika merania biologicky aktivnych bodov moze byt rozna, v zavislosti od pouzivanej techniky.

V metode R. Volla s cielom ziskania opatovnych a doveryhodnych ukazovatelov, sila elektrody na kozu, ako aj jej uhol v case merania su prisne stanovene. Okrem toho diagnostika podla R. Volla potrebuje prisne dodrziavanie a identicnost konstruktivneho pouzivania rozmerov elektrod, materialu a technologie merania.
Prinos R. Volla pri stanoveni a rozvoje elektropunktury, v porovnani s inymi vysledkami v tejto oblasti je tazke ocenit!!!

V skratke: DIAGNOSTIKA PODLA METODY VOLLA (DIACOM, SALVIA, OBERON atd.) NEFUNGUJE.

Metodu elektropunkturnej diagnostiky dotiahol do uspesneho konca az tim vedcov, ktori su vedeni Prof. Gotovskyim, na zaklade metodiky lekara Schimmela.
Pristoj IMEDIS pouzivany hlavne v Moskve lekarskym timom Eliseeva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: pon kvě 01, 2017 8:16 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1604
https://www.youtube.com/watch?v=1grCKjk ... pfreload=5

_________________
Prehladne strucne navody fora Zdravi-az


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: pon kvě 01, 2017 8:24 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1604
Moj nazor na to je zatial taky, ze ide o podvod. Teda, ze su to cielene vyskoleni sarlatani, ktori vedia, podobne funguju aj vestci, nenapadnymi otazkami vymamit informacie, a potom to cele zahraju na ten pristroj, akoze je uzasny. Aby to vyzeralo, akoze profi. Parazity ma dnes kde kto, takze vzdy proste potom predaju nejake pripravky na odcervenie, a mnohym ludom sa potom polepsi. Samozrejme, su to vlastne liecitelia, velmi casto vedia vela o zdravi, takze nakoniec ta terapia moze pomoct... ale ten pristroj je tam len ako fraska... aby to tak vyzeralo, ze sa ma coho chytit, a netriafa to len tak od oka (co by dobry liecitel mal, prave vdaka mudrosti, vela veci odhadnut a trafit spravne)

Budem len rad, ked ma niekto vyvedie z omylu a ta vec funguje, ale to by sme boli v rozpravke. Keby to malo aspon 70% uspesnost, tak by to muselo vychadzat vzdy velmi podobne, teda ked ten clovek absolvuje vysetrenie u roznych liecitelov s tym istym pristrojom, muselo by to najst podobne loziska, problemy a hlavne parazity. To sa da lahko overit.

_________________
Prehladne strucne navody fora Zdravi-az


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: ned kvě 07, 2017 1:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 26205
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Moj nazor na to je zatial taky, ze ide o podvod. Teda, ze su to cielene vyskoleni sarlatani, ktori vedia, podobne funguju aj vestci, nenapadnymi otazkami vymamit informacie, a potom to cele zahraju na ten pristroj, akoze je uzasny. Aby to vyzeralo, akoze profi. Parazity ma dnes kde kto, takze vzdy proste potom predaju nejake pripravky na odcervenie, a mnohym ludom sa potom polepsi. Samozrejme, su to vlastne liecitelia, velmi casto vedia vela o zdravi, takze nakoniec ta terapia moze pomoct... ale ten pristroj je tam len ako fraska... aby to tak vyzeralo, ze sa ma coho chytit, a netriafa to len tak od oka (co by dobry liecitel mal, prave vdaka mudrosti, vela veci odhadnut a trafit spravne)

Budem len rad, ked ma niekto vyvedie z omylu a ta vec funguje, ale to by sme boli v rozpravke. Keby to malo aspon 70% uspesnost, tak by to muselo vychadzat vzdy velmi podobne, teda ked ten clovek absolvuje vysetrenie u roznych liecitelov s tym istym pristrojom, muselo by to najst podobne loziska, problemy a hlavne parazity. To sa da lahko overit.

Tak jistě by měla být vyšší shoda než 50% jinak jde o pouhé hádání a ideální by bylo dílčí výsledky ještě potvrdit jiným vyšetřením třeba z krve.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 11:26 am 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 136
Tyhle přístroje typu Salvie či Daicom jsou obrovský podvod. Tyhle podvody jsou propojeny s falešnou filozofií, že všichni jsme plni parazitů a jedině tyhle přístroje umí ty parazity identifikovat. :D :D :D Jeden z členů místní komunity se tím zřejmě taky živí, protože neustále straší lidi parazitama a považuje je za příčinu všeho, od rakoviny až po odřené koleno. :D Tohle je ale špianvý byznys, je naprosto nemorální šířit paniku a strašit lidi parazitama a vnucovat jim diegnostiku na přístrojích, které ve skutečnosti vůbec nefungují, v podstatě jsou to jen atrapy přístrojů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 12:21 pm 
Offline

Registrován: stř zář 14, 2016 2:47 pm
Příspěvky: 26
Já to považuji za podvod. Ostatně jako všechno, kdy by mi někdo tvrdil, že mám strašný problém s něčím, co nevyřeším jinak, než z jeho pomocí :mrgreen:. No a ty částky u Ing. Bláhové - to je strašný.
Pěkně popsáno přímo účastnicí "léčby" touto metodou zde na vlákně:

viewtopic.php?f=13&t=4997


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 12:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 26205
Bydliště: Poděbrady
Modrovous píše:
Tyhle přístroje typu Salvie či Daicom jsou obrovský podvod. Tyhle podvody jsou propojeny s falešnou filozofií, že všichni jsme plni parazitů a jedině tyhle přístroje umí ty parazity identifikovat. :D :D :D Jeden z členů místní komunity se tím zřejmě taky živí, protože neustále straší lidi parazitama a považuje je za příčinu všeho, od rakoviny až po odřené koleno. :D Tohle je ale špianvý byznys, je naprosto nemorální šířit paniku a strašit lidi parazitama a vnucovat jim diegnostiku na přístrojích, které ve skutečnosti vůbec nefungují, v podstatě jsou to jen atrapy přístrojů.

No pokud vezmu v potaz místní "odborníky" na tento druh diagnostiky tak by jste sice měl ve většině případů pravdu, ale to neznamená že tento druh diagnostiky a léčby nefunguje. Nejsem si sice naprosto jistý, všechny členy fóra rozhodně osobně neznám, ale myslím že zde nyní nepůsobí nikdo kdo by se tím v praxi živil a se Salvií pracoval. Metoda ani přístroj sám není špatný i když hlavně v Rusku mají mnohem sofistikovanější provedení a pochopitelně i zkušenosti a tato technika se používá oficiálně i ve výzkumných programech. Dnes se na Rusko plive na zadání našich západních "spojenců" nevím jakého blba ten výraz napadl. Spojenec přeci pomáhá a ne škodí jak ekonomicky tak morálně a dokonce i neskrytě likviduje již nabyté zkušenosti a znalosti. Například Tesla Liberec vyráběla poměrně jednoduché přístroje Stimul ve vícero variantách. Sám jich zde pár ks mám a mohu vám bez uzardění tvrdit že dokud jsem se s klienty setkával, což nedělám již minimálně 7 let, tak jsem tuto diagnostiku používal a naprostá většina byla překvapena jak dobře taková jednoduchá hračka fungovala. Zajímavé je že po zrušení podniku v Liberci tento podle vás nefunkční krám včetně výkresů a veškerého Know-how odvezla firma z USA, asi nějaká forma hospodářské pomoci patrně charita, nebo že by ne. Strašit parazitama pochopitelně morální není, což neznamená že neexistují, ale medicína zase straší jinak a dost hnusně, třeba na krabičkách cigaret, tam to podle vás morální je?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 12:46 pm 
Offline

Registrován: stř zář 14, 2016 2:47 pm
Příspěvky: 26
Tady je ale rozdíl - zatímco na cigaretách se straší proto, aby je lidi nekupovali, tak parazity straší ti, co se jejich "likvidaci" živí a ten svůj způsob likvidace ještě navíc prohlašují za jediný možný a účinný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 1:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 26205
Bydliště: Poděbrady
jednoslunicko píše:
Tady je ale rozdíl - zatímco na cigaretách se straší proto, aby je lidi nekupovali, tak parazity straší ti, co se jejich "likvidaci" živí a ten svůj způsob likvidace ještě navíc prohlašují za jediný možný a účinný.

No to je právě ten zkreslený pohled na věc, na těch cigaretách to je právě proto aby se to dobře prodávalo a navíc jde o naprostou lež kdy se tvrdí že kouření způsobuje rakovinu plic. Jak pak vysvětlíte že tento druh raka mají především nekuřáci a že když je to tak nebezpečné že se to nezakáže. Nezdá se vám to vysvětlení nesmyslné i vztažmo k historickým faktům kdy ve starších filmech z USA člověk chlapa bez cigarety prakticky neviděl, vzhledem k masivní propagaci hulil skoro každý a rak nějak svině zákeřná čekal až na jinou vhodnější dobu. Podobné je to u těch poradců já v tom rozdíl nevidím a nakonec není tak složité s vlastním exkrementem navštívit veterináře, ať se mrkne co váš pesan dělá blbě a on vám řekne mnohem levněji a možná i přesněji než ti poradci jak na tom v reálu jste. Například minule to na mé doporučení udělala jedna klientka s výsledkem že pes má slabší slinivku jinak je v pohodě. Nehledejte podvod všude kde se na něj upozorňuje, zpravidla zloděj křičí chyťte zloděje a v takovém nevraživém prostředí se mnohem lépe krade všem. Navíc pokud již do toho jdu a udělám blbost musím tu špatnou zkušenost brát jako daň z blbosti, tak to prostě je.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 2:31 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 323
Jarda píše:
Jak pak vysvětlíte že tento druh raka mají především nekuřáci a že když je to tak nebezpečné že se to nezakáže..

Rakovina plic u nekuřáka vznikne v 99 procentech z důvodu vdechnutí azbestu, u nás je nejčastější zdroj azbestu střešní krytina eternit. Azbest je jako riziko rakoviny mnohonásobně rizikovější, než cigarety. V Česku se o tomto problému zatím moc nemluví, ale je to časovaná bomba, jelikož azbestu je všude kolem plno.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 3:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 26205
Bydliště: Poděbrady
Ates píše:
Rakovina plic u nekuřáka vznikne v 99 procentech z důvodu vdechnutí azbestu, u nás je nejčastější zdroj azbestu střešní krytina eternit. Azbest je jako riziko rakoviny mnohonásobně rizikovější, než cigarety. V Česku se o tomto problému zatím moc nemluví, ale je to časovaná bomba, jelikož azbestu je všude kolem plno.

I to je jedna z možností, ale to nebude asi to majoritní procento. Mimo malé šmejdy, kteří bývají bohužel v tomto případě mnohdy důsledkem, je většinou spouštěčem radioaktivní odpad kterého létá ve vzduchu tisíce tun. Konkrétně u plutonia s poločasem rozpadu 25000 let se mají na co těšit i celé generace našich potomků pokud vůbec nějaké potom bude a bude mít vůbec kdo ten radioaktivní bordel dýchat. Pokud naši mírumilovní "spojenci" v šílené honbě za mamonem a v naivní víře ve svou neporazitelnost vydráždí rusáky kteří již nemají kam ustoupit, pak to možná rusové i prohrají, ale na to udělat na závěr nádherný ohňostroj mají prostředků docela dost. Nakonec ne nadarmo zrovna nedávno někde prohlásil Putin zhruba tuto větu: "Na co by nám byla tato země bez rusů", z čehož i člověk relativně mdlého rozumu dojde k závěru že za sebou řádně bouchnou dveřma a v ohni jádra se usmaží větší část světa. To už jsme u proroctví: "Přijde doba kdy živí budou závidět mrtvím" a docela bych tomu věřil. Stačí se podívat na Japonská města kam USA jako jediný mírumilovný stát na světě asi omylem upustil svoje nukleární produkty a na záběry jak se to místním líbilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 4:06 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 528
Nejak sa zabúda na to, že choroby majú AJ duchovné/duševné príčiny. Tam patrí aj rakovina a rôzne jej druhy. Konkrétne u rakoviny pľúc sa píše toto (citujem) : "Pľúcne nádory sú stmelené bolesti krívd, ktoré sme spôsobili iným, či samým sebe. Keď sme v minulosti svojim jednaním iných ľudí zväzovali, čitovo či dokonca fyzicky týrali, a často sme im brali chuť žiť, je nám (aby naše zlé činy boli rýchlejšie vyrovnané) "ponúknutá" možnosť ťažšieho terajšieho života. Rakovina pľúc je najčastejšie nádorové ochoreni mužov v ČR. Plní optimizmu vdychujte čerstvý vzduch a v ňom skrytú životnú silu. Nebráňte druhým hovoriť ich názory a naplňovať ich túžby, ani keď budú odporovať vašim názorom a vyznávacím hodnotám. Rady rozdávajte, až vás o ne niekto požiada. V nasledujúcom čase iným ľuďom vlastným príkladom ukazujte, ako by mohli a mali žiť."
Tým ukazovaním sa myslí "nepriamo", bez prehovárania, nanucovania, atď.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 4:09 pm 
Offline

Registrován: stř zář 14, 2016 2:47 pm
Příspěvky: 26
JednorazovyNICK píše:
Nejak sa zabúda na to, že choroby majú AJ duchovné/duševné príčiny. Tam patrí aj rakovina a rôzne jej druhy. Konkrétne u rakoviny pľúc sa píše toto (citujem) : "Pľúcne nádory sú stmelené bolesti krívd, ktoré sme spôsobili iným, či samým sebe. Keď sme v minulosti svojim jednaním iných ľudí zväzovali, čitovo či dokonca fyzicky týrali, a často sme im brali chuť žiť, je nám (aby naše zlé činy boli rýchlejšie vyrovnané) "ponúknutá" možnosť ťažšieho terajšieho života. Rakovina pľúc je najčastejšie nádorové ochoreni mužov v ČR. Plní optimizmu vdychujte čerstvý vzduch a v ňom skrytú životnú silu. Nebráňte druhým hovoriť ich názory a naplňovať ich túžby, ani keď budú odporovať vašim názorom a vyznávacím hodnotám. Rady rozdávajte, až vás o ne niekto požiada. V nasledujúcom čase iným ľuďom vlastným príkladom ukazujte, ako by mohli a mali žiť."
Tým ukazovaním sa myslí "nepriamo", bez prehovárania, nanucovania, atď.

S tím plně souhlasím a duchovní příčiny vidím jako hlavní spouštěč čehokoli v našem těle - tedy i již zmiňovaných parazitů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Salvie či Diacom , dá se věřit?
PříspěvekNapsal: úte črc 31, 2018 9:31 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 979
Pro mě je kádrovák Modrovous nevychovaný, pomlouvačný a nevzdělaný člověk, který brání lidem v poznání, že se parazité podílejí na vzniku spousty chorob a zejména rakoviny, což bylo prokázáno vědeckou a lékařskou obcí. Naplňuje znaky havloidního fašisty a není daleko od toho začít si na ulici vytipovávat a napadat domnělé provozovatele a sympatizanty akupunktury, frekvenční terapie a měření odporu akupunkturních bodů, protože mu tyto metody nepřipadají vědecké - na fóru zdraví-az.cz už s tím honem na čarodejnice aktivně začal.

V anglicky mluvících zemích se veřejně hovoří o milionech případů rakoviny vyvolané parazity a jejich patogeny a zakladatel CancerActive Chris Woollams (původní profesí Oxford University Biochemist, který se specializoval na výzkum rakoviny a kvůli onemocnění své dcery se k němu vrátil a dnes pomáhá dalším pacientům přežít) potvrdil mé zjištění, že parazité jsou zapojeni v 70% těchto diagnóz. Smiřte se s tím. chrismeanshealth@gmail.com

Is there really a parasite in every cancer?
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:m99T77lPWh4J:https://www.chriswoollamshealthwatch.com/blog/is-there-really-a-parasite-in-every-cancer/1023/+&cd=11&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

_________________
http://www.novarepublika.cz
http://www.aeronet.cz
http://www.parlamentnilisty.cz
http://www.protiproud.cz
http://www.svobodny-vysilac.cz
Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne úte črc 31, 2018 9:47 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz