Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát bře 13, 2020 1:02 am 
Offline

Registrován: pát lis 17, 2017 9:52 am
Příspěvky: 8
mendezs píše:
Zdravím, nevíte prosím vás někdo, kde by se dala sehnat sada na transplantaci střevní mikroflóry?
Děkuji.

Zdravím, mohu se optat, zda se vám podařilo sadu na TSM sehnat? Nevíte nahodou o nějaké asistence? Diky a zpravu a přeji pevné zdraví. Petr


Sent from my iPhone using Tapatalk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte črc 21, 2020 11:24 am 
Offline

Registrován: úte črc 21, 2020 11:12 am
Příspěvky: 2
Dobrý den, prosím o radu. Je vhodným dárcem stolice i těhotná mladá žena v 8. měsíci? A kojící žena? Byla by dárkyní pro svou nemocnou sestru (celiak, prodělala minulý měsíc klostridiovou kolitidu). Děkuji moc za vaše rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte črc 21, 2020 12:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
kolobezka píše:
Dobrý den, prosím o radu. Je vhodným dárcem stolice i těhotná mladá žena v 8. měsíci? A kojící žena? Byla by dárkyní pro svou nemocnou sestru (celiak, prodělala minulý měsíc klostridiovou kolitidu). Děkuji moc za vaše rady.

Pokud jí to dobře tráví, má defekaci v pohodě a evidentně není nijak nemocná tak proč ne. Těhotenství není nemoc, to je požehnaný stav.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte črc 21, 2020 12:55 pm 
Offline

Registrován: úte črc 21, 2020 11:12 am
Příspěvky: 2
Děkuji za rychlou odpoved. také jsme si říkali, že by byla ideální dárkyní. \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř črc 22, 2020 3:53 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 27, 2020 3:52 pm
Příspěvky: 32
Rozhodně není důvod se domácí transplantace nějak obávat. Pokud je dárkyně zdravá, tak není důvod otálet. Lidi z domácí transplantace mikroflóry toho často dělají vědu a raději do sebe v nemocnici nechají nacpat zbytečně kortikoidy nebo si nechají nějaký orgán amputovat a pak se diví, že jsou z nich mrzáci. Přitom domácí přírodní léčba je účinná a bez vedlejších efektů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon zář 28, 2020 12:53 pm 
Offline

Registrován: pon zář 28, 2020 12:42 pm
Příspěvky: 12
Jsem tu nový patří to do tohoto vlákna ?
Tady je video střevních bakterií ze stolice pod mikroskopem.
https://www.youtube.com/watch?v=VTmPdKyO
Dají se bakterie rozpoznat ?
Je někde na webu popis jak a co se dá z bakterií třeba z tohoto videa rozpoznat ? Na co se zaměřit ?
Dík.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon zář 28, 2020 1:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
j.ozzy píše:
Jsem tu nový patří to do tohoto vlákna ?
Tady je video střevních bakterií ze stolice pod mikroskopem.
https://www.youtube.com/watch?v=VTmPdKyO
Dají se bakterie rozpoznat ?
Je někde na webu popis jak a co se dá z bakterií třeba z tohoto videa rozpoznat ? Na co se zaměřit ?
Dík.

Video mě nejde otevřít, tedy to okomentovat nemohu, ale já ty malé šmejdy určitě rozlišit nedovedu i když patrně by to někdo kdo se v nich hrabe prakticky denně poznat měl. Musíte vzít v potaz že ve střevě jich může bydlet kolem 700 až 1000 variant a to si nedovedu představit jak někdo dá pohledem do okuláru mikroskopu. Pokud vím tak většinou to dělají kultivačně, nebo vyšetřením genomu těch bakterií a dle toho pak stanovují poměry jednotlivých druhů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon zář 28, 2020 8:35 pm 
Offline

Registrován: pon zář 28, 2020 12:42 pm
Příspěvky: 12
Omlouvám se nějak vypadl konec adresy xT4
https://www.youtube.com/watch?v=VTmPdKyOxT4

Jsem překvapen jaký je tam "cvrkot"
Jestli je to vůbec normální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2020 8:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
j.ozzy píše:
Omlouvám se nějak vypadl konec adresy xT4
https://www.youtube.com/watch?v=VTmPdKyOxT4

Jsem překvapen jaký je tam "cvrkot"
Jestli je to vůbec normální.

Tak musíte si uvědomit že těch breberek je ve střevě 1,5-2 kg a při jejich velikosti tam pochopitelně musí být provoz jak na hlavním nádraží v Číně. To je také důvodem proč se těm malým šmejdům daří řídit i naše chování a životní funkce a proč dovedou i modulovat naši imunitu a dokonce i genom tedy bych ty malé zmetky rozhodně nepodceňoval. Jinak z tohoto zvětšení by to nerozlišil asi nikdo tam by muselo jít o podstatně větší zvětšení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2020 10:34 pm 
Offline

Registrován: pon zář 28, 2020 12:42 pm
Příspěvky: 12
Dotaz zněl --Dají se bakterie rozpoznat ?
Je někde na webu popis jak a co se dá z bakterií třeba z tohoto videa rozpoznat ? Na co se zaměřit ?
Nějak se nemohu dopátrat.

Při větším zvětšení už by nebylo vidět nic. Na videu je malá kapka cca odhaduji šířky +-100-500um .
První pokusy něco vidět a natočit video začínajícího pozorovatele mikrosvěta. Vím o tom a vidím hov.o \":D\"
pracuji na spíš pro zábavu na motorovém pohybu a ostření.

Nicméně-->
Já tam když si to zpomalím něco vidím:
Jeden typ je vyžranej jako kráva plný žlutého žrádla,
další bakterie je malý průhledný váleček
pak tam vidím i s bičíkem
nějaké bakterie i trochu do tmavá
některé jsou rychlé - asi jim změřím čas
pak je tam hromádka jako u napajedla
Věřím že by se v tom dalo něco poznat
>>>>>>
Pro zajímavost
čerstvá voda z kohoutku a taky jsou tam bakterie( to co se hýbá je asi bakterie )
https://youtu.be/kFEUm2FO_bE

přidávám opravuju: tady je cosi
https://www.youtube.com/watch?v=io731XY8fH8

Teď ještě najít jak vypadají bakterie ve stolici které jsou !!!! nežádoucí !!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř zář 30, 2020 7:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
j.ozzy píše:
Dotaz zněl --Dají se bakterie rozpoznat ?
Je někde na webu popis jak a co se dá z bakterií třeba z tohoto videa rozpoznat ? Na co se zaměřit ?
Nějak se nemohu dopátrat.

Při větším zvětšení už by nebylo vidět nic. Na videu je malá kapka cca odhaduji šířky +-100-500um .
První pokusy něco vidět a natočit video začínajícího pozorovatele mikrosvěta. Vím o tom a vidím hov.o \":D\"
pracuji na spíš pro zábavu na motorovém pohybu a ostření.

Nicméně-->
Já tam když si to zpomalím něco vidím:
Jeden typ je vyžranej jako kráva plný žlutého žrádla,
další bakterie je malý průhledný váleček
pak tam vidím i s bičíkem
nějaké bakterie i trochu do tmavá
některé jsou rychlé - asi jim změřím čas
pak je tam hromádka jako u napajedla
Věřím že by se v tom dalo něco poznat
>>>>>>
Pro zajímavost
čerstvá voda z kohoutku a taky jsou tam bakterie( to co se hýbá je asi bakterie )
https://youtu.be/kFEUm2FO_bE

přidávám opravuju: tady je cosi
https://www.youtube.com/watch?v=io731XY8fH8

Teď ještě najít jak vypadají bakterie ve stolici které jsou !!!! nežádoucí !!!!

Tak odborník je určitě rozlišit dokáže, ale pochybuji že na to stačí laický pohled. Fotky jednotlivých kmenů na netu najdete a i v dost velkém zvětšení tedy pokud si je dokážete spárovat s tím co vidíte asi by to šlo i když byl bych vzhledem k množství druhů dosti skeptický. Problém je totiž nejen v druhové skladbě ale i v konečných počtech jednotlivých kmenů protože ti brouci spolu naprosto otevřeně tvrdě bojují o pozice a pokud i těch dobrých budete mít příliš moc stejně tím vzniká problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2020 2:59 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 01, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 4
Hledám kvalitní dárkyni střevní mikroflóry, zdravotní testy a dodržování životosprávy podmínkou, ráda zaplatím. Ideálně už se zkušenostmi s transplantací. Ozvěte se mi prosím do zpráv. Předem moc děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2020 4:48 pm 
Offline

Registrován: sob říj 31, 2020 4:42 pm
Příspěvky: 2
Moje sestra (43) se právě z tohoto důvodu začala více zajímat o doplňky stravy a různé způsoby jak si pomoci bez lékařů(přeci jen to jsou také jen lidi a ne vševědci). Předtím brala klasické vitaminy z lékárny, ale zjistila, že aby mělo smysl nějaké vitamíny brát a mít 90% vstřebatelnost a ne 5% jako u klasických doplňku, musíte je mít v chelátových vazbách, což v běžném přípravku není. Chvíli brala nexgen pro, který toto splňuje, ale jelikož se často stravuje ovocem a zeleninou, tak ji to neudělalo moc velký rozdíl. V americe pak prý narazila na nějaký doplněk o kterém tam každý mluví, že to je doplňování nějakého enzymu, který máme každý přirozeně v mladém věku a všem rapidně s věkem ubývá a tělo pak kvůli nedostatku nestíhá regenerovat a ozdravovat se, člověk má proto zpomalený metabolismus a tloustne, nemůže tolik jíst co dříve, má zhoršenou náladu, bolí ho svaly, klouby apod. něco jako když ubývá s věkem testosteron, akorát tohle prý funguje na buněčné úrovni a je to hlavní důsledek proč lidé stárnou a mají různá onemocnění, jelikož evolučně ve starším věku tělo již nemělo potřebu si tuto látku vyrábět a začlo chátrat. Načetla si o tom nějaké studie a rozhodla se koupit doplněk, který toto(jmenuje se to NAD+),právě doplňuje a říká že se cítí skvěle jak za mlada \":D\". Já mám tu smůlu že nejsem v americe, ale našla jsem to i v ČR a před měsícem jsem to začala brát a začínám pociťovat rozdíly. Jestli umíte anglicky tak si o tom něco počtěte na internetu, já to kupuji zde: www.medelahealth.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2020 6:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
mariestranska píše:
Moje sestra (43) se právě z tohoto důvodu začala více zajímat o doplňky stravy a různé způsoby jak si pomoci bez lékařů(přeci jen to jsou také jen lidi a ne vševědci). Předtím brala klasické vitaminy z lékárny, ale zjistila, že aby mělo smysl nějaké vitamíny brát a mít 90% vstřebatelnost a ne 5% jako u klasických doplňku, musíte je mít v chelátových vazbách, což v běžném přípravku není. Chvíli brala nexgen pro, který toto splňuje, ale jelikož se často stravuje ovocem a zeleninou, tak ji to neudělalo moc velký rozdíl. V americe pak prý narazila na nějaký doplněk o kterém tam každý mluví, že to je doplňování nějakého enzymu, který máme každý přirozeně v mladém věku a všem rapidně s věkem ubývá a tělo pak kvůli nedostatku nestíhá regenerovat a ozdravovat se, člověk má proto zpomalený metabolismus a tloustne, nemůže tolik jíst co dříve, má zhoršenou náladu, bolí ho svaly, klouby apod. něco jako když ubývá s věkem testosteron, akorát tohle prý funguje na buněčné úrovni a je to hlavní důsledek proč lidé stárnou a mají různá onemocnění, jelikož evolučně ve starším věku tělo již nemělo potřebu si tuto látku vyrábět a začlo chátrat. Načetla si o tom nějaké studie a rozhodla se koupit doplněk, který toto(jmenuje se to NAD+),právě doplňuje a říká že se cítí skvěle jak za mlada \":D\". Já mám tu smůlu že nejsem v americe, ale našla jsem to i v ČR a před měsícem jsem to začala brát a začínám pociťovat rozdíly. Jestli umíte anglicky tak si o tom něco počtěte na internetu, já to kupuji zde: http://www.medelahealth.cz

Zase se nedá tvrdit že by tento přípravek dokázal opravit celého člověka, ale špatný určitě není. Plné výsledky se dají docílit v kombinacích jak jsem zde již psal a máme ho na e-schopu zde http://www.pro-zdravi-az.cz/287-nad-cell-regenerator patrně dokonce i za lepší cenu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř lis 04, 2020 4:29 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 01, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 4
Kdyby někdo hledal kliniky, které provádí TSM ve světě, tak jsem objevila tyto stránky. Je tam i spousta jiných informací.

http://thepowerofpoop.com/epatients/whe ... ransplant/

Budu u nich postupně zjišťovat, zda některá provádí velkoobjemový klystýr v kombinaci s kapslovou metodou a za jakou cenu.

Jinak neobjevil někdo něco jako "registr" prověřených dárců, které by bylo možné oslovit (i zahraniční)?

Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz