Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:50 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob říj 05, 2019 12:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
fingerol píše:
Muze mit konzumace butiratu nebo kapsli hcl ci zminovana zluc souvislost s plynatosti a nadmernym sirovodikovym zapachem? Prijde mi, kdyz snim neco tucne vcera treba mandle mam tento problem nebo by to jeste mohly byt ty 2 doplnky.

Podle mě ty mandle, to je velice těžké na trávení a pokud nejsou dobře rozžvýkány myšleno na pastovitou kašičku kterou lze prakticky vypít tak určitě budou dělat problém. Pochopitelně záleží i na množství třeba 50 g bych viděl jako horní hranici nakonec jsou plné omega 6 mastných kyselin tedy na záněty určitě nejsou dobré.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon říj 07, 2019 10:51 pm 
Offline

Registrován: pát úno 16, 2018 1:35 pm
Příspěvky: 23
Dal jsem si vcera zase hcl kapsli a opet se dostavila silne zapachajici plynatost. Cim by to mohlo byt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte říj 08, 2019 8:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
fingerol píše:
Dal jsem si vcera zase hcl kapsli a opet se dostavila silne zapachajici plynatost. Cim by to mohlo byt.

To bych musel vědět co jste jedl minule a včera. Většinou jde o problém stravy ne té HCl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned říj 13, 2019 2:58 pm 
Offline

Registrován: pát úno 16, 2018 1:35 pm
Příspěvky: 23
Dobrý den, vezmu to tak nějak od začátku.

Na střední škole sem trpěl problémy s bříchem, kde jsem většinou po jídle dostal průjem a stolici jsem měl většinou řídčí. Tenkrát děcká doktorka mi zavedla dietu, kde jsem na snídani jedl veku se šunkou nebo plátkovým sýrem, oběd vařené brambor a dušená mrkev nebo dušené maso, večeře opět veka a šunka nebo sýr. Spolu s dietou jsem jedl ještě přípravek Hylak forte. Po této cca měsíční dietě se vše uvedlo do normalu a mel jsem normalní stolici a problémy s průjmy zmizely. Cca 5 let na to jsem už pracoval a začal chodit do posilovny, kde jsem i více jedl a užíval ruzné doplňky stravy. Následně se začaly převážně po nočních objevovat průjmy a stav se začal přibližovat k tomu co jsem měl na střední škole. Až jednoho dne jsem dostal z dnešní doby mi to připadá jako žlučníkový záchvat, kde jsem celou noc zvracel a seděl na záchodě. Od této doby mám problémy jako na střední škole spolu s řidkou stolicí. Vyzkoušel jsem tedy zelené potraviny, které stav zlepšily ale cca po měsíci se objevily průjmy ihned po požití zelenáčů, tak jsem je vysadil. Koupil jsem si probiotika Frolacor a po dobu užívání bylo vše v normálu, ale po dobrání ze stav opět zhoršil. Držel jsem tedy dietu, kterou mi tenkrat předepsala doktorka ale vysadil jsem tentokrát lepek a mlečné produkty stav se zlepšil a po zrušení diety byl stav opět dobrý nez začaly po nočních opět se problémy vracet až se vratily uplne. Po odchodu z této práce a přejití na jen ranní směny se stav zlepšil nicméně stále jsem měl řidkou stolici cca 1 a 2x deně. Dostal jsem se K panu 3ímovi do prahy který razí očistu organismu skeze očistu dutin a bilinkovývh čajů po této očistě se stav uvedl téměř do normálu (jen se mi objevila vyrážka na pravé ruce, takové male vodnaté pupínky a svědění konečníku) nic méně po přestání s očistou dutin se stav opět vrátil. Došlo to až tak daleko, že jsem provedl očistu jater pomoci grepu a oleje spolu s dietou následně cca týden potom jsem podstoupil na slovensku transplantaci střevní mikroflóry. Předtím jsem ještě podstoupil kolonoskopii a test na alergii na lepek obe vyšetření negativní spolu s kompletním krevním vyšetřením, kde bylo vše v normě. Po transplantaci jsem se stravoval ještě týden na zelenině a vařenem drubežím mase. Transplantaci jsem podstoupil 5x po sobě během 5 dní. Po transplantaci se objevila zácpa, kterou sem přisuzoval hydrocolonem před transplantací a malému objemu jídla. Poté jsem najel pomalu na paleo stravu. (udelal jsem si test na nedostatek hcl, kde se každý den brala 1 tobolka a když člověka palela žáha, tak nemusel brát nic, pokud žáha nepálela pokračovalo se druhý den 2 tobolkama a tak dále. Ale mne se neobjevil pocit palení žáhy ani po ř tobolkách) Po transplantaci mi bylo ještě doporučeno jíst 3 měsíce po butirát spolu s probioticami. Přes známého jsem si sehnal mutaflor, který jím ráno i večer spolu s dalšími 2 ma kaplsemi floracoru a butirat jim během večere. Když jsem tedy začal jíst před každým jídlem 5 kapslí hcl cca po 3 dnech se začala objevovat velká plynatost, která páchla výrazně po syrovodíku. Když jsem hcl vysadil zdá se být problém s plynatostí pryč, když si nyní vezmu i 1 kapsli je plynatost zpět. Po transplantaci mám cca měsíc a půl zmizela mi chut na sladké a vyrážka na pravé ruce. Po ránu mám sem tam svedeni konečníku a stolice je stále řidká plus by se dalo říct že ve stresových situacích mám nutkání na toaletu. Vetsinou jdu na zachod 1 až 2x denně a když vysadím z jídla tučné potraviny zda se být stav o mnoho lepsí. Pan Šíma říka, že se tělo rýmou čístí. Já rýmu neměl ani po těch proplachách a to už je od poslední rýmy cca 8 let zajímalo by mne co je na tom s tou rýmou pravda a dále by mne zajímalo jestli jsou banány skutečně tak strašně nezdravé na střevní mikroflóru jak tvrdí pan Šíma? Jinak leky už žádné ani antibiotika neberu už cca 8 let. Zajímalo by mne čím si myslíte, že může být můj stav vyvolán. Ještě jsem byl ted v pátek na kranio masaži a paní říkala že mám zvetsena jatra a spatny zlucnik po masazi se opet dostavila plynatost po syrovodiku, která se postupně zdá se uklidnuje. Předem děkuji za všechny rady. Nyní mi připadá v úvahu ještě zkusit se známou pár kůr transplantací střevni mikroflory s velkym objemem stolice, ale nevím jestli můj problém není spíše v játrech a žlučníku či ve slinivce. Ještě doplním, že když jsem zkoušel protikvasinkovou dietu, kde jsem jedl jen zeleninu a varene drubezi maso sem tam + doplnky proti candite kokosovy olej ci kapky z grepfuit. jaderek. Tak na stavu se nic nezmenilo ani sem nepocitoval nejakou unavu či jiné veci spojene s umiranim kvasinek... (jeste mi přijde, že se ta vyražka na prave ruce začiná zase objevovat držím stravu snažím se bezlepku a mlečných výrobku. Vyražka a celkový stav se vždy i zlepší po sprchování se ve studené vodě místo teplé to si neumím vysvětlit.) A pak je jeste zvlastni ze kdyz prijedeme treba do Chorvatska na dovolenou hodi vse uplne do normalniho stavu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned říj 13, 2019 5:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
[quote="fingerol":d5thuqnh]Dobrý den, vezmu to tak nějak od začátku.

Na střední škole sem trpěl problémy s bříchem, kde jsem většinou po jídle dostal průjem a stolici jsem měl většinou řídčí. Tenkrát děcká doktorka mi zavedla dietu, kde jsem na snídani jedl veku se šunkou nebo plátkovým sýrem, oběd vařené brambor a dušená mrkev nebo dušené maso, večeře opět veka a šunka nebo sýr. Spolu s dietou jsem jedl ještě přípravek Hylak forte. Po této cca měsíční dietě se vše uvedlo do normalu a mel jsem normalní stolici a problémy s průjmy zmizely. Cca 5 let na to jsem už pracoval a začal chodit do posilovny, kde jsem i více jedl a užíval ruzné doplňky stravy. Následně se začaly převážně po nočních objevovat průjmy a stav se začal přibližovat k tomu co jsem měl na střední škole. Až jednoho dne jsem dostal z dnešní doby mi to připadá jako žlučníkový záchvat, kde jsem celou noc zvracel a seděl na záchodě. Od této doby mám problémy jako na střední škole spolu s řidkou stolicí. Vyzkoušel jsem tedy zelené potraviny, které stav zlepšily ale cca po měsíci se objevily průjmy ihned po požití zelenáčů, tak jsem je vysadil. Koupil jsem si probiotika Frolacor a po dobu užívání bylo vše v normálu, ale po dobrání ze stav opět zhoršil. Držel jsem tedy dietu, kterou mi tenkrat předepsala doktorka ale vysadil jsem tentokrát lepek a mlečné produkty stav se zlepšil a po zrušení diety byl stav opět dobrý nez začaly po nočních opět se problémy vracet až se vratily uplne. Po odchodu z této práce a přejití na jen ranní směny se stav zlepšil nicméně stále jsem měl řidkou stolici cca 1 a 2x deně. Dostal jsem se K panu 3ímovi do prahy který razí očistu organismu skeze očistu dutin a bilinkovývh čajů po této očistě se stav uvedl téměř do normálu (jen se mi objevila vyrážka na pravé ruce, takové male vodnaté pupínky a svědění konečníku) nic méně po přestání s očistou dutin se stav opět vrátil. Došlo to až tak daleko, že jsem provedl očistu jater pomoci grepu a oleje spolu s dietou následně cca týden potom jsem podstoupil na slovensku transplantaci střevní mikroflóry. Předtím jsem ještě podstoupil kolonoskopii a test na alergii na lepek obe vyšetření negativní spolu s kompletním krevním vyšetřením, kde bylo vše v normě. Po transplantaci jsem se stravoval ještě týden na zelenině a vařenem drubežím mase. Transplantaci jsem podstoupil 5x po sobě během 5 dní. Po transplantaci se objevila zácpa, kterou sem přisuzoval hydrocolonem před transplantací a malému objemu jídla. Poté jsem najel pomalu na paleo stravu. (udelal jsem si test na nedostatek hcl, kde se každý den brala 1 tobolka a když člověka palela žáha, tak nemusel brát nic, pokud žáha nepálela pokračovalo se druhý den 2 tobolkama a tak dále. Ale mne se neobjevil pocit palení žáhy ani po ř tobolkách) Po transplantaci mi bylo ještě doporučeno jíst 3 měsíce po butirát spolu s probioticami. Přes známého jsem si sehnal mutaflor, který jím ráno i večer spolu s dalšími 2 ma kaplsemi floracoru a butirat jim během večere. Když jsem tedy začal jíst před každým jídlem 5 kapslí hcl cca po 3 dnech se začala objevovat velká plynatost, která páchla výrazně po syrovodíku. Když jsem hcl vysadil zdá se být problém s plynatostí pryč, když si nyní vezmu i 1 kapsli je plynatost zpět. Po transplantaci mám cca měsíc a půl zmizela mi chut na sladké a vyrážka na pravé ruce. Po ránu mám sem tam svedeni konečníku a stolice je stále řidká plus by se dalo říct že ve stresových situacích mám nutkání na toaletu. Vetsinou jdu na zachod 1 až 2x denně a když vysadím z jídla tučné potraviny zda se být stav o mnoho lepsí. Pan Šíma říka, že se tělo rýmou čístí. Já rýmu neměl ani po těch proplachách a to už je od poslední rýmy cca 8 let zajímalo by mne co je na tom s tou rýmou pravda a dále by mne zajímalo jestli jsou banány skutečně tak strašně nezdravé na střevní mikroflóru jak tvrdí pan Šíma? Jinak leky už žádné ani antibiotika neberu už cca 8 let. Zajímalo by mne čím si myslíte, že může být můj stav vyvolán. Ještě jsem byl ted v pátek na kranio masaži a paní říkala že mám zvetsena jatra a spatny zlucnik po masazi se opet dostavila plynatost po syrovodiku, která se postupně zdá se uklidnuje. Předem děkuji za všechny rady. Nyní mi připadá v úvahu ještě zkusit se známou pár kůr transplantací střevni mikroflory s velkym objemem stolice, ale nevím jestli můj problém není spíše v játrech a žlučníku či ve slinivce. Ještě doplním, že když jsem zkoušel protikvasinkovou dietu, kde jsem jedl jen zeleninu a varene drubezi maso sem tam + doplnky proti candite kokosovy olej ci kapky z grepfuit. jaderek. Tak na stavu se nic nezmenilo ani sem nepocitoval nejakou unavu či jiné veci spojene s umiranim kvasinek... (jeste mi přijde, že se ta vyražka na prave ruce začiná zase objevovat držím stravu snažím se bezlepku a mlečných výrobku. Vyražka a celkový stav se vždy i zlepší po sprchování se ve studené vodě místo teplé to si neumím vysvětlit.)[/quote:d5thuqnh]
Je vidět že patrně stresem dostáváte mikrobiom z rovnováhy a pokud se k tomu přidá i méně hodnotná strava která bakterie nekrmí je problém na světě. Banány určitě nejsou pro naše pásmo přirozenou potravinou a pokud máte problémy i bez nich patrně vám vaše problémy zhorší. Co se týká jater a žlučníku tam prostě musí žaludek produkovat dostatek HCl aby se dobře vylučovala žluč k tomu jsou ještě potřeba tuky a hořké potraviny, nebo byliny a zase ten klid duše. Patrně by to chtělo si sám denně

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned říj 13, 2019 7:06 pm 
Offline

Registrován: pát úno 16, 2018 1:35 pm
Příspěvky: 23
Kdyz snim treba pul kila kysaneho zeli mam potom prujem. A umel by nekdo vysvetlit tu studenou sprchu a zlepseni stavu nebo to, ze u more se mi udela vzdy uplne dobre? Popripade jake testy bych mel jeste podstoupit abych se dozvedel co se mnou je? Potazmo ma smysl ta fekal i transplantace se znamou? Nebo to bude opet zlepseni v radach mesice a pak se stav vrati zpet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned říj 13, 2019 8:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
fingerol píše:
Kdyz snim treba pul kila kysaneho zeli mam potom prujem. A umel by nekdo vysvetlit tu studenou sprchu a zlepseni stavu nebo to, ze u more se mi udela vzdy uplne dobre? Popripade jake testy bych mel jeste podstoupit abych se dozvedel co se mnou je? Potazmo ma smysl ta fekal i transplantace se znamou? Nebo to bude opet zlepseni v radach mesice a pak se stav vrati zpet.

Po půl kile zelí se podělá většina lidí to je nesmysl, probiotické potraviny se nejedí na kila, ale jedí se stále v malých dávkách. Studená tlumí zánět ovšem to není řešení a když tak na chvilku. U moře to je jasné, slunce, mořská voda a vzduch plný jódu to dělá divy skoro s každou nemocí, ovšem po návratu do původního prostředí se vše vrací. Já bych nyní ani nic netestoval a prostě vyzkoušel srovnat ty střevní breberky. Transplantace má smysl pokud dárcem bude někdo kdo špičkově tráví a nemá, nebo neměl žádné zdravotní problémy. Zlepšení i tak nemusí být trvalé protože pokud breberky správně nekrmíte a dost se stresujete časem zase vychcípají, proto je lepší je dodávat denně pomocí těch kvašených potravin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned říj 13, 2019 9:47 pm 
Offline

Registrován: pát úno 16, 2018 1:35 pm
Příspěvky: 23
Ja prave jeste ani nechapu, ze kdyz jsem jedl poprvne mutaflor tak stolice byla kastanova a ormalni a kdyz ho jim ted tak je furt spatna a to same i floracor. Jednou to pomuze kdyz to jim poprve a podruhe uz ne. A jeste aloe vera mi dela docela dobre. Ale to mi prijde zase docela drahe kdyby to clovek od lr pil v predepsanych davkach je ten litr na 10 dni. Nebo nevite o nejake stejne kvalitni levnejsi nahrade? Jeste jsem zde cetl nejaky postup s endiaronem 1 den 3x1 2 den 3x2 a 3 den 3x3 po nasledujici 4 dny jestli by to pomohlo. A jeste mi vlastne pred tou transplantaci delalo, ze jsem trpel opet nadymanim bez zapachu a nutkanim na stolici a vysel jen bezbarvy gel, hlen. A trocha stolice. Ale to se zlepsilo po te transplantaci i po sprchach a uz mi to nedela posledni dobou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon říj 14, 2019 1:53 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
pro fingerol: Dodáváte své střevní mikroflóře výživu potřebnou pro její růst? Existuje něco, čemu se říká funkční potraviny obsahující vlákninu (celozrnné vločky a šroty, kroupy a slady, ale i jablka a bobule), rezistentní škrob (lehce nazelenalé banány, nejlépe přes noc zachlazená rýže natural a to samé brambory na loupačku) a samozřejmě betaglukany vyskytující se použitelně v extraktech hub a levněji také ovesných otrubách.

https://www.burger-knaecke.de/produkte/burger-ballaststoff.php
https://www.madeta-velkoobchod.cz/produkt-16589
http://ireks.xist4c.de/upload_waf/Smes-Antique_A3_2016_100dpi_s-vetou_424050.pdf

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne úte říj 15, 2019 4:50 pm, celkově upraveno 4

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon říj 14, 2019 8:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
fingerol píše:
Ja prave jeste ani nechapu, ze kdyz jsem jedl poprvne mutaflor tak stolice byla kastanova a ormalni a kdyz ho jim ted tak je furt spatna a to same i floracor. Jednou to pomuze kdyz to jim poprve a podruhe uz ne. A jeste aloe vera mi dela docela dobre. Ale to mi prijde zase docela drahe kdyby to clovek od lr pil v predepsanych davkach je ten litr na 10 dni. Nebo nevite o nejake stejne kvalitni levnejsi nahrade? Jeste jsem zde cetl nejaky postup s endiaronem 1 den 3x1 2 den 3x2 a 3 den 3x3 po nasledujici 4 dny jestli by to pomohlo. A jeste mi vlastne pred tou transplantaci delalo, ze jsem trpel opet nadymanim bez zapachu a nutkanim na stolici a vysel jen bezbarvy gel, hlen. A trocha stolice. Ale to se zlepsilo po te transplantaci i po sprchach a uz mi to nedela posledni dobou.

Uvedená probiotika mají konkrétní skladbu bakterií a ta je poměrně úzká z pohledu střevního mikrobiomu. I velice dobrá probiotika obsahují maximálně 20 různých variant bakterií případně i kvasinek, což je proti zhruba 700 variantám běžně se vyskytujících ve střevě zdravého člověka hrozně málo a trefit se tímto postupem do toho co vám chybí je pomalu nemožné. Třeba brynza má kolem 30 variant v kombinaci se zelím se dostáváte pomalu na dvojnásobek a to se ani nebavím o počtech aktivních bakterií v jedné porci které mnohonásobně převýší případné dodávání probiotik z lékárny. V případě kimchi je skladba až neskutečně široká, pochopitelně ne každé kimchi má stejnou skladbu, ale některé prameny uvádí až 2500 různých variant mikroorganizmů které se v něm mohou vyskytovat a těch co se tam vyskytují vždy je i tak násobně více než vám dodá cokoliv jiného. Aloe jsem na trhu nikdy nenašel bez cukru a konzervantů a i když to mnoho producentů tvrdí stejně tam nějaká šméčka vždy jsou. Podle mého názoru nejde o nějak nezbytný doplněk, stejně se v místních podmínkách z historického pohledu neužívala. Endiaron likviduje i některé kmeny a pokud je již budete mít nízké nemusí to pomoci a paradoxně se tak dá stav i zhoršit. Každopádně dávat endiaron bez současné dodávky probiotik může být i kontraproduktivní. Ten hlen jsou většinou kvasinky a laktobacily je mají jako potravu tedy jak zvednete laktíky mizí kvasinky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pon říj 14, 2019 10:42 pm 
Offline

Registrován: pát úno 16, 2018 1:35 pm
Příspěvky: 23
Koukal jsem na netu jsou firmy, ktere udelaji rozbor stolice a podle toho pak daji cloveku kmeny ktere mu chybi. Ma to smysl? A chlorela s probiotikama je dobra ze?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte říj 15, 2019 9:38 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
fingerol píše:
Koukal jsem na netu jsou firmy, ktere udelaji rozbor stolice a podle toho pak daji cloveku kmeny ktere mu chybi. Ma to smysl? A chlorela s probiotikama je dobra ze?

Tak pokud máte zbytečných 36000,-Kč určitě to jde a dělá to firma v Brně. Stejných nebo skoro stejných výsledků se dá docílit prakticky zadarmo denní konzumací doma vyrobeného kimchi, což jsem vám psal už několikrát tedy se nebudu opakovat. Chlorela u některých lidí střeva dráždí tedy nedovedu odhadnout zda vám sedne nebo ne a probiotika jsou ty kvašené potraviny tedy ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2019 3:13 pm 
Offline

Registrován: stř říj 30, 2019 2:45 pm
Příspěvky: 1
Hezký den všem, přemýšlím o TSM kvůli panické poruše, mám zdravou sestru a chci se zeptat, když nebude držet bezlepkovou dietu co horšího se může stát než že transplantace nezabere??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř říj 30, 2019 8:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
krepelka01 píše:
Hezký den všem, přemýšlím o TSM kvůli panické poruše, mám zdravou sestru a chci se zeptat, když nebude držet bezlepkovou dietu co horšího se může stát než že transplantace nezabere??

To zase tak zcela pravda být nemusí, je potřeba si uvědomit že majoritní část našich tělesných a duševních pochodů nějak ovlivňují střevní bakterie tedy zde bych byl dost opatrný si nasadit nějaké další nevhodné brouky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv říj 31, 2019 8:40 am 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2016 6:52 pm
Příspěvky: 78
krepelka01, poslechni Jardu a neriskuj. Brát mikroflóru od někoho, kdo není schopen dodržovat zdravou výživu je riziko!!!! Takový člověk může mít nějaké špatné bakterie, po kterých budeš mít zbytek života nějaké zdravotní problémy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz