Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:16 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2018 12:43 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 08, 2018 11:11 am
Příspěvky: 18
Jarda píše:
Obávám se že na tyto dotazy není jednotná odpověď. Pokud zabere již první proč by jste to opakoval a pokud to bude jiný dárce pochopitelně může být jiný výsledek. SIBO se tím právě spíše vyřeší než vyvolá.

Nechápem ako sa tým môže vyriešiť sibo keď vlastne bude viac baktérií v tenkom čreve z hrubého ? aký je váš názor na pouzitie výlučne len zelatinovych kapsúl v dvojitom obale kedze acidorezistentne neviem kupit, ma to podľa vás vobec významn takto to skúsiť a máte vedomostti či pomáha molekulárny vodík na crohna a sibo ???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2018 1:26 pm 
Offline

Registrován: pon srp 24, 2015 2:43 pm
Příspěvky: 10
Bohužel tak já musím napsat, že na mě transplantaci vůbec nezabrala.
Měla jsem 4 dárce - dva prověřené dospělé z rodiny, dvě úplně zdravé děti, které nebývají vůbec nemocné(6 a 10let).
Proběhlo asi 20 transplantací během 3 měsíců, někdy jsem michala 2 i 3 dárce (jak se to sešlo) a bohužel dodnes necítím ale vůbec žádnou změnu, v ničem.
Zkusím ještě ty tobolky, ale už jsem skeptická. Mám střevní problémy, velké migrény, poslední dobou jsem měla i problémy se žaludkem, půl roku mi padají hodně vlasy. Stresu se snažím vyhýbat.
Zkoušela jsem i Mutaflor několik velkých balení, stále beru hodně Biopronu 9 Premium, hořčík, vit.B, selen, zinek atd. zdravá strava, žádný lepek ani cukr...

Někdo se ptal na molekulární vodík...ten jsem taky vyzkoušela, měla asi 3 balení a bohužel musím říct, že je to velice drahá záležitost a výsledek 0!!
Podotýkám že se stravuji zdravě, domácí kefír, lněné semínko, zelenina, kokosák, - vše v biokvalitě, dodržuji Jardovy pokyny a zatím se moc nedaří.
Zatím to nevzdávám, ale už mi zaˇínají docházet síly, když vidím ty nezdary...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2018 1:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
canonmp150 píše:
Nechápem ako sa tým môže vyriešiť sibo keď vlastne bude viac baktérií v tenkom čreve z hrubého ? aký je váš názor na pouzitie výlučne len zelatinovych kapsúl v dvojitom obale kedze acidorezistentne neviem kupit, ma to podľa vás vobec významn takto to skúsiť a máte vedomostti či pomáha molekulárny vodík na crohna a sibo ???

SIBO není o počtech bakterií, ale o druhové skladbě. Želatina se rozpustí v žaludku a to mnoho bakterií nepřežije. Pokud vydržíte budu je mít správné kapsle na e-schopu již jsou na cestě. Vodík určitě střevo zlepšuje celkem silně a vím o plném vyléčení ulcerózní kolitidy pomocí vodíku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2018 1:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
janna.verner píše:
Bohužel tak já musím napsat, že na mě transplantaci vůbec nezabrala.
Měla jsem 4 dárce - dva prověřené dospělé z rodiny, dvě úplně zdravé děti, které nebývají vůbec nemocné(6 a 10let).
Proběhlo asi 20 transplantací během 3 měsíců, někdy jsem michala 2 i 3 dárce (jak se to sešlo) a bohužel dodnes necítím ale vůbec žádnou změnu, v ničem.
Zkusím ještě ty tobolky, ale už jsem skeptická. Mám střevní problémy, velké migrény, poslední dobou jsem měla i problémy se žaludkem, půl roku mi padají hodně vlasy. Stresu se snažím vyhýbat.
Zkoušela jsem i Mutaflor několik velkých balení, stále beru hodně Biopronu 9 Premium, hořčík, vit.B, selen, zinek atd. zdravá strava, žádný lepek ani cukr...

Někdo se ptal na molekulární vodík...ten jsem taky vyzkoušela, měla asi 3 balení a bohužel musím říct, že je to velice drahá záležitost a výsledek 0!!
Podotýkám že se stravuji zdravě, domácí kefír, lněné semínko, zelenina, kokosák, - vše v biokvalitě, dodržuji Jardovy pokyny a zatím se moc nedaří.
Zatím to nevzdávám, ale už mi zaˇínají docházet síly, když vidím ty nezdary...

Vodík z tablet to je celkem ekonomická hovadina, je to extrémně předražené, spíše bych si ho vyráběl z hořčíkových tyček, nebo generátorem vodíku. Oboje bych uměl i zajistit a za hodně slušné ceny. Tam je docela zajímavý údaj že nadýchat se dá za půl hodiny při produkci 200 ccm/min stejné množství vodíku na jaké by musel člověk vypít v 800 l vody, což asi nikdo nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2018 3:49 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 08, 2018 11:11 am
Příspěvky: 18
Jarda píše:
SIBO není o počtech bakterií, ale o druhové skladbě. Želatina se rozpustí v žaludku a to mnoho bakterií nepřežije. Pokud vydržíte budu je mít správné kapsle na e-schopu již jsou na cestě. Vodík určitě střevo zlepšuje celkem silně a vím o plném vyléčení ulcerózní kolitidy pomocí vodíku.

Áno v skladbe z hrubého čreva čo v tenkom nema čo robiť a preto sa obávam že či to kapsulva Metoda ešte nezhorší? Aký je váš názor na to? Keďže jediné ATB ktoré mi na to eDr. Dal a existujú mi nerobia dobre( nevoľnosť , nechuť, nauzea, kŕče, tlaky v bruchu, graganie a vetry) vlastne ako všetky lieky čo mi je rok zle , viete poradiť nieco čo by dobre zabralo na sibo? Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2018 9:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
canonmp150 píše:
Áno v skladbe z hrubého čreva čo v tenkom nema čo robiť a preto sa obávam že či to kapsulva Metoda ešte nezhorší? Aký je váš názor na to? Keďže jediné ATB ktoré mi na to eDr. Dal a existujú mi nerobia dobre( nevoľnosť , nechuť, nauzea, kŕče, tlaky v bruchu, graganie a vetry) vlastne ako všetky lieky čo mi je rok zle , viete poradiť nieco čo by dobre zabralo na sibo? Ďakujem

A jak myslíte že získá novorozenec ty bakterie, přeci si cucne při průchodu rodidly tedy je do sebe dostane pouze orálně jinak to vlastně ani nejde, klystýr to je již ve své podstatě nepřirozený způsob jak se k nim dostat. Nakonec jste určitě viděl psa jak žere nějaké hovno třeba kuní, nebo kočičí, naši pesani vyloženě vyhledávají želví a tím si podle mě ladí mikroflóru ve střevech. Oni to dělají intuitivně a člověk bohužel tento šestý smysl dosti často postrádá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2018 7:19 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 08, 2018 11:11 am
Příspěvky: 18
Jarda píše:
A jak myslíte že získá novorozenec ty bakterie, přeci si cucne při průchodu rodidly tedy je do sebe dostane pouze orálně jinak to vlastně ani nejde, klystýr to je již ve své podstatě nepřirozený způsob jak se k nim dostat. Nakonec jste určitě viděl psa jak žere nějaké hovno třeba kuní, nebo kočičí, naši pesani vyloženě vyhledávají želví a tím si podle mě ladí mikroflóru ve střevech. Oni to dělají intuitivně a člověk bohužel tento šestý smysl dosti často postrádá.

Logiku to má ale potom by malo byť zbytočné používať acidorezistentne kapsule, nie, mali by stačiť zelatinove nie??? Viete teda niečo konkrétne poradiť na to sibo, čo by bolo podľa vás najúčinnejšie.????


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2018 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
canonmp150 píše:
Logiku to má ale potom by malo byť zbytočné používať acidorezistentne kapsule, nie, mali by stačiť zelatinove nie??? Viete teda niečo konkrétne poradiť na to sibo, čo by bolo podľa vás najúčinnejšie.????

Pokud nemáte v žaludku HCl pak je to opravdu jedno, ale jinak záleží na množství a něco prostě projde vždy. SIBO na zahraničních fórech řeší mnoha způsoby, ale že by některý byl jednoznačně funkční jsem nikdy nezaznamenal. Každý postup funguje jenom nějakému procentu lidí a podle mě jich prostě budete muset vyzkoušet možná více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob čer 02, 2018 7:58 am 
Offline

Registrován: ned říj 22, 2017 10:13 am
Příspěvky: 134
Jarda píše:
A jak myslíte že získá novorozenec ty bakterie, přeci si cucne při průchodu rodidly tedy je do sebe dostane pouze orálně jinak to vlastně ani nejde,

Kojenci nemají skoro žádnou HCL, proto bakterie u nich projdou žaludkem bez poškození. To by se ale dalo vyřešitu dospělého člověka alkalizací žaludečích kyselin, tedy dát si před polknutm kapslí s mikroflorou zeleninovou šťávu z okurky a salátu, nebo jen sodu. Když se takto zneutralizují kyseliny v žaludku, mohou dle mého názoru kapsle želatinové a bakterie projdou až do střeva bez poškození.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: sob čer 02, 2018 8:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Modrovous píše:
Kojenci nemají skoro žádnou HCL, proto bakterie u nich projdou žaludkem bez poškození. To by se ale dalo vyřešitu dospělého člověka alkalizací žaludečích kyselin, tedy dát si před polknutm kapslí s mikroflorou zeleninovou šťávu z okurky a salátu, nebo jen sodu. Když se takto zneutralizují kyseliny v žaludku, mohou dle mého názoru kapsle želatinové a bakterie projdou až do střeva bez poškození.

Tak jistě teoreticky to tak udělat pochopitelně jde, proto funguje třeba jogurt, nebo kefír, kde vysoký obsah vápníku zneutralizuje většinu HCl a něco projde, ale jistota nikdy není. Navíc při malém množství darovaného materiálu je asi potřeba to buď eliminovat opravdu pořádně, nebo se prostě nějak kyselosti vyhnout, což vás dostane zase k těm acidorezistentním kapslím, to je asi nejjednodušší. Podobného efektu by se podle všeho dosáhlo obalením vnitřní kapsle v ve vaječném bílku, ale než to usušíte tak zase dost těch bakterií pochcípá, je to docela problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2018 8:57 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Jarda píše:
Tak jistě teoreticky to tak udělat pochopitelně jde, proto funguje třeba jogurt, nebo kefír, kde vysoký obsah vápníku zneutralizuje většinu HCl a něco projde, ale jistota nikdy není. Navíc při malém množství darovaného materiálu je asi potřeba to buď eliminovat opravdu pořádně, nebo se prostě nějak kyselosti vyhnout, což vás dostane zase k těm acidorezistentním kapslím, to je asi nejjednodušší. Podobného efektu by se podle všeho dosáhlo obalením vnitřní kapsle v ve vaječném bílku, ale než to usušíte tak zase dost těch bakterií pochcípá, je to docela problém.

Acidorezistentní kapsle se prý dá vyrobit i namočením obyčejné želatinové kapsle to včelího vosku. V Česku nejsou acidorezistentní kapsle k sehnání, musejí se objednávat z Anglie nebo Německa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: ned čer 03, 2018 11:11 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Ates píše:
Acidorezistentní kapsle se prý dá vyrobit i namočením obyčejné želatinové kapsle to včelího vosku. V Česku nejsou acidorezistentní kapsle k sehnání, musejí se objednávat z Anglie nebo Německa.

Vidíte zase jsem chytřejší s tím voskem mě to nenapadlo to by šlo rychleji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2018 6:46 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 27, 2018 7:15 pm
Příspěvky: 23
Dnes jsem v rámci léčby deprese podstoupila transplantaci střevní mikroflóry. Spolykala jsem 6 kapslí s acidorezistentním obalem (zakoupeno z eshopu z Anglie) a současně mi bylo aplikováno klystýrem 100 gramů stolice, která byla rozmixována se 400 ml vody, toto ředění 1:4 je použito dle amerických návodů na domácí TSM. Asistentka, kterou jsem si najala má bohaté zkušenosti a říkala, že v případech, kdy dárkyně není ochotna podstoupit klystýr, tak se používá americká metoda ředění 1:4 a že i přes menší objem to funguje, pokud před TSM podstoupím důkladnou očistu střeva (bylo mi podáno 6 očistných klystýrů) a budu po aplikaci dělat cviky jako stojka nebo svíčka. Zaplatila jsem dárkyni 30 000 Kč a asistentce 8000 Kč, takže doufám, že mi vše bylo provedeno dobře a že mi to v léčbě deprese pomůže. Mám za sebou totiž už 3 pokusy o sebevraždu a jelikož antidepresiva mi vůbec nezabírají, tak tohle je moje poslední naděje. Myslíte, že se mi darovaná mikroflóra v mých střevech uchytí a namnoží?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2018 7:20 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Odstranil jsem, to co jsem psal bylo k depresi a ne k transplantaci, tedy off-topic.
Obsah odstraněné zprávy je podobný tomu, co jsem psal zde:

Naposledy upravil pefi dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2018 10:21 pm 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Reakce na částky zveřejněné členem DepresivniSlecna: potvrdilo se moje podezření, že transplantaci střevní mikroflóry tlačí zlatokopové. Můj pes provádí bezplatnou TSM snězením slepičince. Co už tak rád u něj nevidím, je koprofilie s kočičími výkaly, kde reálně hrozí parazitální přenos.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Alopat a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz