Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 2:43 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: úte bře 20, 2018 6:47 pm 
Offline

Registrován: pon srp 24, 2015 2:43 pm
Příspěvky: 10
Jarda píše:
Jak vám píše člen Modrovous, ten slepák slouží jako rezervoár bakterií a jeho odstranění dost mění skladbu bakterií ve střevě. Pochopitelně je otázkou zda by jste si tím mohla uškodit pokud je evidentně zdráv a na nic si nestěžuje.

Děkuji za odpoveď!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2018 7:46 am 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
Zkopíruji sem článek, na který jsem před chvílí narazil na internetových stránkách o TSM:

Diskutuje se často na téma, jestli dárce stolice má před transplantací střevní mikrofóry dostat klystýr, nebo zda stačí počkat si jen na přirozeně vyloučenou stolici. Jednoznačně je výhodnější, aby dárce dostal klystýr, protože díky němu obvykle vyloučí až pětkrát víc stolice, než při běžné defekaci. Dále, jelikož bakterie v tlustém střevě nejsou rozmístěny ve stejném poměru, výplachem získáme celé spektrum všech kmenů bakterií nacházejících se v dárcově tlustém střevě. Abychom opravdu celé střevo vypláchli včetně vzstupné části, vhodný je velkoobjemový klystýr 2 až 3 litry.


Přílohy:
rozložení bakterií ve střevě.jpg
rozložení bakterií ve střevě.jpg [ 138.48 KiB | Zobrazeno 7933 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 01, 2018 2:23 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Lukopren píše:
Zkopíruji sem článek, na který jsem před chvílí narazil na internetových stránkách o TSM:

Diskutuje se často na téma, jestli dárce stolice má před transplantací střevní mikrofóry dostat klystýr, nebo zda stačí počkat si jen na přirozeně vyloučenou stolici. Jednoznačně je výhodnější, aby dárce dostal klystýr, protože díky němu obvykle vyloučí až pětkrát víc stolice, než při běžné defekaci. Dále, jelikož bakterie v tlustém střevě nejsou rozmístěny ve stejném poměru, výplachem získáme celé spektrum všech kmenů bakterií nacházejících se v dárcově tlustém střevě. Abychom opravdu celé střevo vypláchli včetně vzstupné části, vhodný je velkoobjemový klystýr 2 až 3 litry.

Ono je samozřejmě vždy lepší, když se dělá transplantace způsobem, že se vypláchne celé dárcovo střevo klystýrem, ale problém je, že ne každý dárce je ochoten klystýr podstoupit. Přece jen, hodně lidí má z klystýru fóbii.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2018 7:05 am 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
V čase 5:00 až 7:45 mluví odborník to tom, že u vrcholových sportovců určuje jejich výkon hlavně složení jejich střevní mikroflóry a ksoro nezáleží, jakou mají stravu, ale jaké mají složení mikroflóry. Konkrétně tím vysvětloval, jak mohla Gabriela Koukalová vyhrávat Olympiády v době, kdy trpěla anorexií a bulimií a prakticky bez hladová a bez jídla podávala špičkové sportovní výkony, prostě její mikroflóra dokáže udržet její výkonnost skoro bez jídla. Člověk s jiným složením mikroflóry by umřel hlady a ona získala několik medailí na Olympiádách. Prostě mikroflóra určiuje všechno, naše zdraví, naši fyzickou výkonnost a naši psychiku.



Naposledy upravil Lukopren dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 8872
1523688925


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2018 7:33 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Lukopren píše:
V čase 5:30 až 7:45 mluví odborník to tom, že u vrcholových sportovců určuje jejich výkon hlavně složení jejich střevní mikroflóry a ksoro nezáleží, jakou mají stravu, ale jaké mají složení mikroflóry. Konkrétně tím vysvětloval, jak mohla Gabriela Koukalová vyhrávat Olympiády v době, kdy trpěla anorexií a bulimií a prakticky bez hladová a bez jídla podávala špičkové sportovní výkony, prostě její mikroflóra dokáže udržet její výkonnost skoro bez jídla. Člověk s jiným složením mikroflóry by umřel hlady a ona získala několik medailí na Olympiádách. Prostě mikroflóra určiuje všechno, naše zdraví, naši fyzickou výkonnost a naši psychiku.

Zní to velice logicky, akorát nějak nevidím prolink na zmíněné video.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2018 8:52 am 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
[quote="Jarda":q09amkd3]
Zní to velice logicky, akorát nějak nevidím prolink na zmíněné video.[/quote:q09amkd3]
V čase 5:00 až 7:45



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2018 11:35 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
[quote="Lukopren":1bjird6y]V čase 5:00 až 7:45 mluví odborník to tom, že u vrcholových sportovců určuje jejich výkon hlavně složení jejich střevní mikroflóry a ksoro nezáleží, jakou mají stravu, ale jaké mají složení mikroflóry. Konkrétně tím vysvětloval, jak mohla Gabriela Koukalová vyhrávat Olympiády v době, kdy trpěla anorexií a bulimií a prakticky bez hladová a bez jídla podávala špičkové sportovní výkony, prostě její mikroflóra dokáže udržet její výkonnost skoro bez jídla. Člověk s jiným složením mikroflóry by umřel hlady a ona získala několik medailí na Olympiádách. Prostě mikroflóra určiuje všechno, naše zdraví, naši fyzickou výkonnost a naši psychiku.


_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2018 12:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Lukopren":2gdr0fpj]V čase 5:00 až 7:45



Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2018 12:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
JednorazovyNICK píše:
Mna by zaujimalo ako mohla mat super mikrofloru zena, ktora bola bulimickou, mala onicom stravu... Z coho sa jej tvorila super vhodna mikroflora? ... Z COHO ? ... To ajoze moze malo jest, byt bulimickou, jest bludy, a staci ze bude denne zobat vysokopotentne probioticke tobolky? .... Ocisty organizmu (ktore riesia ovela viac veci nez len hrube a tenke crevo) su potom teda nanic? Alebo spickove vykony nemusia znamenat zdrave telo ? ... Asi nie.

Zde se musíte trochu vrátit v čase do poměrně krušných prostor koncentračních táborů kde bylo za pomoci mnohých nevinných obětí lidstvu odhaleno mnoho schopností těla i duše člověka. Musí vám být přeci naprosto jasné že to co vy vidíte jako nemožné u sportovkyně tam umožňovalo některým přežít ty útrapy a dokonce jim to zajistilo i dlouhověkost. Metabolizmus lidí se zcela zásadně liší a když pro někoho je nutné jíst 2500 kcal denně to ještě vůbec neznamená že jiný nemůže fungovat skoro stejně pouze na 500 kcal denně. Tento fenomén je dost rozšířen hlavně v cyklistice a u jiných vytrvalostních sportů a nemusí být vždy vázán pouze na mikrobiom, ale také na rychlost štítné žlázy, tedy hormony. Vše co zmiňujete má pochopitelně své relativně vzato omezené možnosti úpravy stavu, základní je vždy duše a ta si řídí vše ostatní, ne nadarmo platí úsloví, "Já se z toho poseru" a jak jistě víte špičkově to funguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2018 2:46 pm 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Dobrý den,

tak hlásím, že mám po 3 mini TSM v domácích podmínkách. Dárkyně ultra zdravá a opravdu mladá. Testy super. BOhužel nemohla klystýr, tak dárcovství probíhalo - jako přímá stolice . Já sama jak jsem psala mám problémy s klystýrem. Poprvé přijato 500 ml, stolice ale bylo opravdu málo, jen polovina normální. Vydržela jsem 2,5 hodiny s tím, že jsem se otáčela na obě strany a dělala svíčku, aby i když malý obsah zajel transplantát i do zadní části střeva. Plus jsem měla 8 dvojitých kapslí stolice.

Podruhé za 7 dní pak 600 ml, ale omylem dárkyně jen polovina normální množství stolice, vydrežl jasem 1 hodinu měnit polohy a svíčky, pak dalších 26 hodin, než jsem šla na toaletu. Plus 8 kapslí.

Potřetí před 6 dny pak 800 ml , stolice už větší množství - prostě vše. Vydržela jsem hodinu měnit polohy a svíčky, pak jsem nešla na toaletu více jak dva dny. nechělo se mi.

Léčitel i doktor říkali, že na alopecii se to projeív a za měsíc či více měsíců, ale na seboroické dermatitidě by to mělo být i díky dárkyni rychlé, do 14 dní po dermatitidě. 4 den po poslední transplantaci mě hlava začala zase svědit, a brnět dva prsty - jako jsem měla při léčbě chlamydií trachomatis a ureaplazmy, léčila jsem jen IGG hodnoty, slabé, ale hlavně ty příznaky. Rok několik druhů atb, a pak byliny, na to to zabralo a zmizely mi IGG hodnoty, brnění přestalo už na atb. Nyní 4 den po poslední transplantaci s emi malinko brnění dvou prstů vrátilo a zhoršila dermatitida. Léčitel se bojí, že imunita se brání, a asi to nezabere. Ale co tady čtu, lidé buď měli větší množství a když malé v nemocnici či doma, měli těch transplantací 3 a klidně i 10. Kor, když to není jen na střevní potíže. Vyléčení jsou i z boreliozy což je stejná infekce, ale i z rozstroušené sklerozy a revma, za kterými velmi často stojí tyhle bakterie také.

Ty první dvě transplantace mě přišly asi slabé, takže je ani nepočítám. Tak nevím, jestli je na výsledky ještě brzo. V plánu mám ale TSM s dárkyní opakovat ještě za tři týdny zase 3 nebo 4 TSM, tablety plus alespoň 1 l až 1,2 l. Pocitově tomu hodně věřím. Ale léčitel čekal, že pokud to má zabrat musí hned. Ale lidé i tady píší, že jim to hned ne všem zabralo. A ne všichni opravdu měli těch 2,5 l. Dárkyní si jistá jsem velmi. Jeden léčitel psal, že chlamydie se nedají zabít, jen uspat, nebo TSM pokud s nimi zabojuje nová imunita díky dárci. Jedna slečna tady psala, že se jí to také na začátku zhoršilo vše a pak teprve začalo zlepšovat, jakoby imunita z s novými bakteriemi bojovala. Tak nevím, mám ještě šanci? Může to zabrat? Rozhodně se vzdát nechci.

POzitivní zabrání zatím bylo na stolici. Konečně chodím každý den.

Děkuji všem za názory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2018 6:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Isabelle2018 píše:
Dobrý den,

tak hlásím, že mám po 3 mini TSM v domácích podmínkách. Dárkyně ultra zdravá a opravdu mladá. Testy super. BOhužel nemohla klystýr, tak dárcovství probíhalo - jako přímá stolice . Já sama jak jsem psala mám problémy s klystýrem. Poprvé přijato 500 ml, stolice ale bylo opravdu málo, jen polovina normální. Vydržela jsem 2,5 hodiny s tím, že jsem se otáčela na obě strany a dělala svíčku, aby i když malý obsah zajel transplantát i do zadní části střeva. Plus jsem měla 8 dvojitých kapslí stolice.

Podruhé za 7 dní pak 600 ml, ale omylem dárkyně jen polovina normální množství stolice, vydrežl jasem 1 hodinu měnit polohy a svíčky, pak dalších 26 hodin, než jsem šla na toaletu. Plus 8 kapslí.

Potřetí před 6 dny pak 800 ml , stolice už větší množství - prostě vše. Vydržela jsem hodinu měnit polohy a svíčky, pak jsem nešla na toaletu více jak dva dny. nechělo se mi.

Léčitel i doktor říkali, že na alopecii se to projeív a za měsíc či více měsíců, ale na seboroické dermatitidě by to mělo být i díky dárkyni rychlé, do 14 dní po dermatitidě. 4 den po poslední transplantaci mě hlava začala zase svědit, a brnět dva prsty - jako jsem měla při léčbě chlamydií trachomatis a ureaplazmy, léčila jsem jen IGG hodnoty, slabé, ale hlavně ty příznaky. Rok několik druhů atb, a pak byliny, na to to zabralo a zmizely mi IGG hodnoty, brnění přestalo už na atb. Nyní 4 den po poslední transplantaci s emi malinko brnění dvou prstů vrátilo a zhoršila dermatitida. Léčitel se bojí, že imunita se brání, a asi to nezabere. Ale co tady čtu, lidé buď měli větší množství a když malé v nemocnici či doma, měli těch transplantací 3 a klidně i 10. Kor, když to není jen na střevní potíže. Vyléčení jsou i z boreliozy což je stejná infekce, ale i z rozstroušené sklerozy a revma, za kterými velmi často stojí tyhle bakterie také.

Ty první dvě transplantace mě přišly asi slabé, takže je ani nepočítám. Tak nevím, jestli je na výsledky ještě brzo. V plánu mám ale TSM s dárkyní opakovat ještě za tři týdny zase 3 nebo 4 TSM, tablety plus alespoň 1 l až 1,2 l. Pocitově tomu hodně věřím. Ale léčitel čekal, že pokud to má zabrat musí hned. Ale lidé i tady píší, že jim to hned ne všem zabralo. A ne všichni opravdu měli těch 2,5 l. Dárkyní si jistá jsem velmi. Jeden léčitel psal, že chlamydie se nedají zabít, jen uspat, nebo TSM pokud s nimi zabojuje nová imunita díky dárci. Jedna slečna tady psala, že se jí to také na začátku zhoršilo vše a pak teprve začalo zlepšovat, jakoby imunita z s novými bakteriemi bojovala. Tak nevím, mám ještě šanci? Může to zabrat? Rozhodně se vzdát nechci.

POzitivní zabrání zatím bylo na stolici. Konečně chodím každý den.

Děkuji všem za názory.

Tak i kdyby nic jiného tak už to zlepšení defekace je slušný výsledek, když vezmu v potaz jak málo pro to stačí udělat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2018 6:46 am 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
Isabelle2018 píše:
Dobrý den,

tak hlásím, že mám po 3 mini TSM v domácích podmínkách. Dárkyně ultra zdravá a opravdu mladá. Testy super. BOhužel nemohla klystýr, tak dárcovství probíhalo - jako přímá stolice . Já sama jak jsem psala mám problémy s klystýrem. Poprvé přijato 500 ml, stolice ale bylo opravdu málo, jen polovina normální. Vydržela jsem 2,5 hodiny s tím, že jsem se otáčela na obě strany a dělala svíčku, aby i když malý obsah zajel transplantát i do zadní části střeva. Plus jsem měla 8 dvojitých kapslí stolice.

Podruhé za 7 dní pak 600 ml, ale omylem dárkyně jen polovina normální množství stolice, vydrežl jasem 1 hodinu měnit polohy a svíčky, pak dalších 26 hodin, než jsem šla na toaletu. Plus 8 kapslí.

Potřetí před 6 dny pak 800 ml , stolice už větší množství - prostě vše. Vydržela jsem hodinu měnit polohy a svíčky, pak jsem nešla na toaletu více jak dva dny. nechělo se mi.

Léčitel i doktor říkali, že na alopecii se to projeív a za měsíc či více měsíců, ale na seboroické dermatitidě by to mělo být i díky dárkyni rychlé, do 14 dní po dermatitidě. 4 den po poslední transplantaci mě hlava začala zase svědit, a brnět dva prsty - jako jsem měla při léčbě chlamydií trachomatis a ureaplazmy, léčila jsem jen IGG hodnoty, slabé, ale hlavně ty příznaky. Rok několik druhů atb, a pak byliny, na to to zabralo a zmizely mi IGG hodnoty, brnění přestalo už na atb. Nyní 4 den po poslední transplantaci s emi malinko brnění dvou prstů vrátilo a zhoršila dermatitida. Léčitel se bojí, že imunita se brání, a asi to nezabere. Ale co tady čtu, lidé buď měli větší množství a když malé v nemocnici či doma, měli těch transplantací 3 a klidně i 10. Kor, když to není jen na střevní potíže. Vyléčení jsou i z boreliozy což je stejná infekce, ale i z rozstroušené sklerozy a revma, za kterými velmi často stojí tyhle bakterie také.

Ty první dvě transplantace mě přišly asi slabé, takže je ani nepočítám. Tak nevím, jestli je na výsledky ještě brzo. V plánu mám ale TSM s dárkyní opakovat ještě za tři týdny zase 3 nebo 4 TSM, tablety plus alespoň 1 l až 1,2 l. Pocitově tomu hodně věřím. Ale léčitel čekal, že pokud to má zabrat musí hned. Ale lidé i tady píší, že jim to hned ne všem zabralo. A ne všichni opravdu měli těch 2,5 l. Dárkyní si jistá jsem velmi. Jeden léčitel psal, že chlamydie se nedají zabít, jen uspat, nebo TSM pokud s nimi zabojuje nová imunita díky dárci. Jedna slečna tady psala, že se jí to také na začátku zhoršilo vše a pak teprve začalo zlepšovat, jakoby imunita z s novými bakteriemi bojovala. Tak nevím, mám ještě šanci? Může to zabrat? Rozhodně se vzdát nechci.

POzitivní zabrání zatím bylo na stolici. Konečně chodím každý den.

Děkuji všem za názory.

Přečtěte si můj příspěvek ze 25. března, ten s tím obrázkem. Vysvětluji v něm, proč je lepší, když dárce před TSM dostane klystýr. Dělat TSM jen ze stolice není zdaleka tak účinné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2018 7:11 am 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
Lukopren píše:
Přečtěte si můj příspěvek ze 25. března, ten s tím obrázkem. Vysvětluji v něm, proč je lepší, když dárce před TSM dostane klystýr. Dělat TSM jen ze stolice není zdaleka tak účinné.

Dekuji za reakci, rada bych, aby darce mel take klystyr. Ale darkyne je mlada slecna pribuzna a odmita klystyr, dle testu a jednoho vyznacneho lecitele ma opravdu velmi dobrou imunitu a je vhodna. V zahranici a i tady je spoustu vylecenych, kteri nikdy neziskali stolici klystyrem, na oficialnich strankach , curezone a milionech dalsich i fcb diskuzich k tomuto tematu vlastne mam pocit, ze klystyrem stolici ziskavaji jen v CR pri domacich transplantacich a jinak nikde na svete. Vsichni pouzivaji normalni stolici, pokud maji darce dite , tak to je i jasne. Druha darkyne by nebyla pry tak perfektni a klystyr taky nedokaze. JInak klystyr od darkyne by mi stejne byl nanic, kdyz pri dalsich pokusech se dostanu maximalne na 1 l nebo 1,2}3] l.

Take vsude v zahranici vsichni podstoupili tech transplantaci vice. Tak snad jeste nejaka sance je. Sestricka tady psala, ze pokud se jedna o dermatitidz, ekzemy, boreliozy atd...tak je treba vice transplantaci.PSala mi jedna maminka, ze si vylecila malym mnozstvim dlouhodobou kandidu a ekzemy stolici od syna a delala to 14. Jedna boreliozu chronickou a delala to 2 mesice , 3 x tydne a jen kapsle. Tak uvidime. Nadeje umira posledni.

A za jak dlouho jste pozorovali zlepseni?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2018 7:36 am 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Ta kvazi nutnost pouzit niekoho klystirovy obsah hrubeho creva ako fekalnu transplantaciu, mi pride divna... Preco ? Pretoze stolica predsa prejde celym hrubym crevom...nevznika na jeho konci...
A tie bakterie ("dobre" bakterie), ktore stolica obsahovala v zaciatocnej casti hrubeho creva, tie predsa nezahynu do casu kym sa stolica klasicky "vypotrebuje" z hrubeho creva bez klystiru...
Netvrdim ze "obsah vyluceneho klystiru" vramci fekalnej transplantacie nie je lepsi ako samotna stolica, ale myslim, ze rozdiely nebudu tak velke.
Jedine ak by sa za tu velku vyhodu povazoval obsah bakterii zo slepeho creva, ktore so stolicou vypudenou bez klystiru nepridu do styku...
Ide teda aj o ten obsah slepeho creva ? Pretoze ak ano, aj ten "transplantacny klystir" sa musi urobit viac-menej specialnym sposobom - PO NAPUSTENI HRUBEH CREVA VODOU TREBA SPRAVIT SVIECKU (alebo dat chodidla ku hlave v leze na chrbte/lopatkach) v trvani 1-2 minut, A HNED NA TO SI LAHNUT NA PRAVY BOK na niekolko minut. Obsah takeho klystiru by bol "najbohatsi". Ak teda zalezi pri fekalnej transplantacii aj na tych bakteriach zo slepeho creva, ktore asi neprichadzaju mimo klystiru so stolicou do kontaktu...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Transplantace střevní mikroflóry
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2018 9:42 am 
Offline

Registrován: úte úno 20, 2018 4:56 pm
Příspěvky: 34
JednorazovyNICK píše:
Ta kvazi nutnost pouzit niekoho klystirovy obsah hrubeho creva ako fekalnu transplantaciu, mi pride divna... Preco ? Pretoze stolica predsa prejde celym hrubym crevom...nevznika na jeho konci...
A tie bakterie ("dobre" bakterie), ktore stolica obsahovala v zaciatocnej casti hrubeho creva, tie predsa nezahynu do casu kym sa stolica klasicky "vypotrebuje" z hrubeho creva bez klystiru...
Netvrdim ze "obsah vyluceneho klystiru" vramci fekalnej transplantacie nie je lepsi ako samotna stolica, ale myslim, ze rozdiely nebudu tak velke.
Jedine ak by sa za tu velku vyhodu povazoval obsah bakterii zo slepeho creva, ktore so stolicou vypudenou bez klystiru nepridu do styku...
Ide teda aj o ten obsah slepeho creva ? Pretoze ak ano, aj ten "transplantacny klystir" sa musi urobit viac-menej specialnym sposobom - PO NAPUSTENI HRUBEH CREVA VODOU TREBA SPRAVIT SVIECKU (alebo dat chodidla ku hlave v leze na chrbte/lopatkach) v trvani 1-2 minut, A HNED NA TO SI LAHNUT NA PRAVY BOK na niekolko minut. Obsah takeho klystiru by bol "najbohatsi". Ak teda zalezi pri fekalnej transplantacii aj na tych bakteriach zo slepeho creva, ktore asi neprichadzaju mimo klystiru so stolicou do kontaktu...

Já bohužel z klystýru nemám tu stolici, Ale i to menší množství jsem na rozdíl od ostatních implantovala tak - tedy 500, 600, poté 800 ml a chystám se alespoň 1 l či 1,2 l - u toho právě jsem na pravém boku a levém několirkát mezitím několikrát svíčka, aby to zateklo co nejdál, proto jsem neměla ani problém to po hodině tohoto šaškování udržet až do dalšího dne, či dokonce 2 ,5 dne.

Asi, že to zatím nezabralo, a léčitel píše, že se neuchytilo kvůli imunitě špatné , kterou způsobuje chlamydie trachomatis - nemám ji v testech vůbec, jen v protilátky slabé v IGG, které neléčí ani jediný doktor, kteý je léčí, ale věřím léčiteli , tak to beru, že to tak je. Tak se neuchytilo. Ale co čtu, k uchycení dochází u každého jinak , za jinou dobu . A borelie jsou taky agresivní bakterie, ALS , Revma a roztroušenou sklerozu, také dělají bakterie zrovna borelky, chlamydie tracho atd....a je zde i ve světě spousty lidí, kterým to zabralo a to i ne metoda dárce klystýr, a ne takové množství, ale hlavně kvalitní a několikrát. Takže opravdu člověk tomu nerozumí. V zahraničí dárce klystýr prostě nedělá , nikde jsem o tom nečetla a to jsem projela miliony diskuzí , stránek, klinik......Asi to je vždy na každém těle, jak se s tím popasuje. Proto nechci házet ještě flintu do žita a těším se, že ta příští bude úspěšnější. O udržení doby se již nebojím, to myslím, že je dostatečné. Protože voda se vstřebala a stolice tam působila několik hodin a to i v zadní částí. Díky kapslím zase se dostala do tenkého střeva. Tak snad. Děkuji za rady a těším se na nějaké pozitivní příběhy dalších s ekzémy, roztroušenou sklerozou, boreliozou, či dokonce chlamydiema.....všemi těmi hnusy, co člověka omylem potkají, aniž by žil špatně, či promiskuitně, či jakkoliv jinak. Na padání vlasů samozřejmě pozitivní příběhy uvítám také. Ono naděje a příběhy vyléčení dávají naději a posilují víru ve vlastní vyléčení. Děkuji všem moc, že se zde dělí o své vlastní zkušenosti, které mohou pomoci i ostatním lidem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 575 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz