Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2022 10:06 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Každému kto cvičí celé telo s vlastnou váhou, alebo s činkami a na kladkách, odporúčam zaradiť do svojho tréningu aj cvičebné nástroje menom CLUBBELL a MACEBELL.

Týždenne s týmto náčiním cvičím asi 90 minút (3x30min), ako veľmi dôležitý doplnok k rôznemu inému telesnému cvičeniu. Je to super, plánujem používať do konca života. \":-)\"

CLUBBELL

Příloha:
CLUBBELL_1.jpg
CLUBBELL_1.jpg [ 72.24 KiB | Zobrazeno 6923 krát ]

Příloha:
CLUBBELL_3.jpg
CLUBBELL_3.jpg [ 32.26 KiB | Zobrazeno 6923 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne sob srp 06, 2022 10:09 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2022 10:08 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
[b:166b7nup][size=200:166b7nup]MACEBELL[/size:166b7nup][/b:166b7nup]

[attachment=2:166b7nup] MACEBELL_1.jpg
MACEBELL_1.jpg [ 59.13 KiB | Zobrazeno 6921 krát ]
[/attachment:166b7nup]
[attachment=1:166b7nup] MACEBELL_2.jpg
MACEBELL_2.jpg [ 100.3 KiB | Zobrazeno 6921 krát ]
[/attachment:166b7nup]
[attachment=0:166b7nup] MACEBELL_3.jpeg
MACEBELL_3.jpeg [ 29.64 KiB | Zobrazeno 6921 krát ]
[/attachment:166b7nup]




[b:166b7nup][size=150:166b7nup]VIDEO MACEBELL + CLUBBELL (cvičenie na trávniku)[/size:166b7nup][/b:166b7nup]


_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob srp 13, 2022 9:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Xrazovy_nick":34zw0c9m][b:34zw0c9m][size=200:34zw0c9m]MACEBELL[/size:34zw0c9m][/b:34zw0c9m]

[b:34zw0c9m][size=150:34zw0c9m]VIDEO MACEBELL + CLUBBELL (cvičenie na trávniku)[/size:34zw0c9m][/b:34zw0c9m]



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: sob srp 13, 2022 10:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Podľa mňa je to len ďalší módny trik ako vytiahnúť z ľudí peniaze.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2022 8:58 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Jarda píše:
Není v dnešní době šílené ceny paliv lepší štípat dříví sekerou, jde o stejné pohyby a ještě máte topení.

Rúbanie dreva sekerou...JE SAMOZREJME SUPER, ak chceme (a môžeme) narúbať drevo. Ale nebuďte tak skeptický, pán Jarda... S týmito posilňovacími nástrojmi sa dajú robiť desiatky efektívnych pohybov. A pekne vyvážene - na obe strany tela, atď... Takže...nie je o čom...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2022 9:01 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Podľa mňa je to len ďalší módny trik ako vytiahnúť z ľudí peniaze.

Akurát, že oba tieto nástroje existujú (v podobnej forme) niekoľko storočí.... Takže módny "trik" to nie je. Napr. indovia s macebellom (ale iná forma materiálu, no hmotnosť taká istá a aj vyššia) trénujú aj teraz. Akurát s ich oničom genetikou na svaly (je to sranda, cigáni sú praví opak...a pritom sú údajne z Indie) to na nich veľmi nevidieť...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2022 12:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Rúbanie dreva sekerou...JE SAMOZREJME SUPER, ak chceme (a môžeme) narúbať drevo. Ale nebuďte tak skeptický, pán Jarda... S týmito posilňovacími nástrojmi sa dajú robiť desiatky efektívnych pohybov. A pekne vyvážene - na obe strany tela, atď... Takže...nie je o čom...

Neberte to jako projev skepse jenom jsem srovnával náročnost a pohyby s reálnou ekonomickou situací a vyšlo mě z toho to štípání dříví. Pokud dotyčný nemá doma kde štípat dříví může to dělat pro jiné jako vhodný zdroj vedlejšího příjmu tedy si zacvičí a ještě vydělá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2022 7:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
Akurát, že oba tieto nástroje existujú (v podobnej forme) niekoľko storočí.... Takže módny "trik" to nie je. Napr. indovia s macebellom (ale iná forma materiálu, no hmotnosť taká istá a aj vyššia) trénujú aj teraz. Akurát s ich oničom genetikou na svaly (je to sranda, cigáni sú praví opak...a pritom sú údajne z Indie) to na nich veľmi nevidieť...

Neviem ako ty, ale ja žijem v Európe. Preto je pre mňa normatívne to, čo vzniklo/je tradíciou u nás. Všetko ostatné je z definície ezoterické - vrátane Indov s macebellom alebo kimchim. Netvrdím, že oboje nie je prospešné, ale že sa dá v pohode nahradiť niečim, čo dobre fungovalo storočia v Európe. Kimchi a (ako som od teba zistil) macebello je podľa mňa módny hit, z ktorého sa všetci európania idú posr_ť a ktoré časom vyprchá (zostanú tomu verní len niektorí) a nahradí to iným hitom, ktorý bude suppa a z ktorého sa všetci európania pos_rú. Pre istotu napíšem, že netvrdím, že je to niečo nefunkčné alebo že ti to nepomôže - len že s obyčajnými jednoručkami (alebo ako píše Jarda so sekerou) vytrénujem telo rovnako.. Ešte ma napadlo, že možno rád skúšaš nové "technológie"/spôsoby/techniky, dáva ti to pocit novosti (dopamín) - mám to podobne a zrejme aj ďalší diskutujúci - a je to tak v poriadku..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon srp 15, 2022 3:44 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Jarda píše:
Neberte to jako projev skepse jenom jsem srovnával náročnost a pohyby s reálnou ekonomickou situací a vyšlo mě z toho to štípání dříví. Pokud dotyčný nemá doma kde štípat dříví může to dělat pro jiné jako vhodný zdroj vedlejšího příjmu tedy si zacvičí a ještě vydělá.

No ale keď nebude striedať strany rúbania dreva (ruky, postoj), tak si tým len prehĺbi disbalanc.... A presne tomu sa treba vyvarovať. \":-)\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: pon srp 15, 2022 4:10 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Neviem ako ty, ale ja žijem v Európe. Preto je pre mňa normatívne to, čo vzniklo/je tradíciou u nás. Všetko ostatné je z definície ezoterické - vrátane Indov s macebellom alebo kimchim. Netvrdím, že oboje nie je prospešné, ale že sa dá v pohode nahradiť niečim, čo dobre fungovalo storočia v Európe. Kimchi a (ako som od teba zistil) macebello je podľa mňa módny hit, z ktorého sa všetci európania idú posr_ť a ktoré časom vyprchá (zostanú tomu verní len niektorí) a nahradí to iným hitom, ktorý bude suppa a z ktorého sa všetci európania pos_rú. Pre istotu napíšem, že netvrdím, že je to niečo nefunkčné alebo že ti to nepomôže - len že s obyčajnými jednoručkami (alebo ako píše Jarda so sekerou) vytrénujem telo rovnako.. Ešte ma napadlo, že možno rád skúšaš nové "technológie"/spôsoby/techniky, dáva ti to pocit novosti (dopamín) - mám to podobne a zrejme aj ďalší diskutujúci - a je to tak v poriadku..

Macebell a clubbell sú asi taký "módny hit" ako uzemňovanie.......Nenájdeš to takmer v žiadnom fitku........ Takže si, ako som už písal, úplne vedľa.... Mimochodom, asi si nepochopil o čom tieto posilňovanie nástroje sú.......KYJAK, MEČ, SEKERA, GUĽOVá ZBRAŇ S OSTŇAMI (na reťazi napríklad)...... Vedia s nimi narábať bežní návštevníci posilňovne, či bežní ľudia ktorí cvičia? Ani náhodou. No a clubbell a macebell sú "činky" vyrobené na tento spôsob, aby sa s nimi dali robiť pohybové vzorce vyššie menovaných zbraní/nástrojov.... A tým, že sú rôznych záťaží, tak ich môže používať kdekto, či relatívne slabá 50 kilová žena, alebo silný muž, ktorý dvíha nad hlavu 100+ kilogramov.....
Clubbell sa predáva v hmotnostiach (na Slovensku všetky nie sú dostupné) od 1kg do nejakých 25-30kg, macebell od (na Slovensku nie všetky dostupné) 3kg po dokonca okolo 40kg.
Píšeš, že so sekerou alebo jednoručkami vytrénuje človek telo rovnako, ako s clubbellom a macebellom. To je len tvoja nesprávna domnienka. Ako áno, OPTICKY ho vytrénuješ rovnako aj s činkami. Ale funkčne? Ani náhodou.
Zober si, že existujú po svete stovky mužov, ktorí majú tretinovú silu tých najsilnejších "lifterov", ale za to dokážu narábať s 20kg vážiacim macebellom či jednoručne s 15kg vážiacim clubbellom (ja k nim nepatrím, nemám takú silu), ALE tieto pohyby a tieto svalové dráhy netrénovaný profesionálny lifter s macebellom a clubbelom spomínanej hmotnosti NEDOKÁŽE urobiť... Vypadnú mu z ruky, alebo sa nimi udrie do pleca, do chrbta, možno do hlavy v tom horšom prípade. Hlavná vec, že dokáže drepnúť, dvihnúť zo zeme a zatlačiť nad hlavu obrovské váhy.... Kde je tá UNIVERZALITA? ...........Nejde v prvom rade o to? Načo ti bude krásne telo, keď budeš vedieť cvičiť len s činkami, nedokážeš drepy na jednej nohe, unilaterálne tlaky s ťažšou jednoručkou nad hlavu, cviky s kettlebellom, clubbellom, macebellom....? Mne to bolo jedno keď som mal 20-25 .........
Proste sa mýliš. Zober do ruky 6kg macebell a 8kg clubbel (ten jednoručne) a budeš rád, keď s nim budeš v ruke narábať 10 sekúnd. \":-)\" A NIE, NIE JE TO O TECHNIKE, toto nie je žonlgovanie. Z toho dôvodu by si vedel s takým 3kg clubbellom narábať hneď (s macebellom možno 2kg). Ale na 8kg by si nemal silu. Lebo nie je 8kg ako 8kg....

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2022 9:21 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Aby som to ale uviedol na úplne správnu mieru, tak som nikde nenapísal, že LEN pomocou cvičenia s clubbellom a macebellom, aj keby sme mali možnosť cvičiť so všetkými ich "kilážami" aké existujú, môžeme vybudovať "dokonalý vršok" tela z hľadiska vizuálu. Nie, nie je to tak. Cvičenie s clubbellom a macebellom je len ČASŤ toho, čo by sme mali používať na cvičenie vršku tela. Máme tu ešte cvičenie s vlastnou váhou, cvičenie s činkami, kettlebellom, a v neposlednom rade cvičenie s odporovými gumami...... Po ďalšie, máme možnosť cvičiť unilaterálne (výrazne to uprednostňujem pred bilaterálnym cvičením), a nie len izotonicky ("pumpovanie"), ale aj izometricky.
Ja zapájam všetky tieto prvky do cvičenia môjho tela (hornej a dolnej polovice, proste každý sval, dokonca aj svaly krku, čeľuste a svaly tváre).
Kebyže nepoužívam aj clubbell a macebell, tak by som nevedel poriadne svoje svaly používať "v priestore"... Viem, že drvivej väčšine ľudí ktorí cvičia to je jedno, ide im len o to aby dobre vyzerali, a časti z nich o to, aby mali veľkú silu na tie bežne známe cviky... To je ale nezrelý prístup k cvičeniu svalov tela. Ak sval neovláda aj rôzne pohyby (nemyslím tým extrémne pohyby), a v mnohých dráhach pohybu či v mnohých polohách je "nefunkčný"/"oťapený", atď, tak o čom to je?... Je to o tom vedieť dvihnúť nad hlavu 120kg činku, a pritom nevedieť krúžiť tridsiatimi kilami pomocou rúk okolo hlavy? Je to o tom vedieť dvihnúť nad hlavu 50kg jednoručku, ale nevedieť narábať s 15kg clubbellom v jednej ruke? Je to o tom robiť série na drepy so 120kg na chrbte (to ešte píšem o malej váhe, rekord je nejakých 450kg či koľko, na jedno opakovanie), ale nevedieť drepovať na jednej nohe? ... Nemyslím si. Ale toto je realita...... Sto krát prirodzenejšie je vedieť drepnúť či nadvihnúť menšie hmotnosti činky, no vedieť zároveň narábať s rôznou dráhou pohybu so záťažou v ruke, vedieť drepovať aj jednonož, vedieť rýchlo chodiť "po štyroch" bruchom k zemi, bruchom k stropu/nebu, vedieť urobiť stojku (aspoň s nohami opretými o stenu) v trvaní ASPOŇ jednej minúty.... Zaujímalo by ma, či napríklad nejakí rekordmani vo zdvihu činky nad hlavu vôbec majú schopnosť vydržať v polohe "stojka s nohami opretými o stenu" (vidíš, nechcem od nich veľa...) po dobu 2 minúty... SILNO O TOM POCHYBUJEM.... A pritom toto by mal dokázať KAŽDÝ.
Je totálne smiešne, keď "najsilnejší muž na svete" v drepe, mŕtvom ťahu, benči (tlak na lavici), alebo v tlaku na ramená, nedokáže to, čo by mal dokázať každý človek, a to napríklad byť obratným s rôznymi nástrojmi v ruke, v rôznych viac-menej obyčajných polohách tela, atď....... Ale tak čo čakať od matrixu v ktorom žijeme, nie? ...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2022 10:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Len zo zvedavosti som si prešiel ceny macebellu.. Je cca 2-3x drahší ako činka s rovnakou váhou, takže sa mi potvrdilo, čo som predpokladal.. že je to len a len módny hit, ktorého cieľom je ošklbať (jednoduchých) ľudí o peniaze. Alebo to využijú ľudia, ktorí cvičeniu venujú väčšinu svojho času, ale tých je málo ako šafránu..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2022 3:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Xrazovy_nick píše:
Je totálne smiešne, keď "najsilnejší muž na svete" v drepe, mŕtvom ťahu, benči (tlak na lavici), alebo v tlaku na ramená, nedokáže to, čo by mal dokázať každý človek, a to napríklad byť obratným s rôznymi nástrojmi v ruke, v rôznych viac-menej obyčajných polohách tela, atď

Podľa mňa je to v úplnom poriadku, pretože záleží, čo od cvičenia očakávaš: 1) svaly ako kulturista 2) dlhodobú výdrž ako bežci Maratónu 3) ohybnosť ako gymnasti 4) silovú výdrž ako zápasníci MMA 5) silovú výdrž ako šampióni v mŕtvom ťahu 6) futbalisti ap..

Mám rád YT videá, v ktorom sa porovnávajú kamaráti napr. 1) so 4) a kulturista jednoducho lapal po dychu, nevládal a nestíhal. Alebo si predstav, že 5) má predviesť niečo na kladine - veď by tam ani nevedel vyliezť. 6) sú väčšinou šľachovití bez tuku. Mne najviac imponujú 4), lebo tí rozvíjajú celé telo aj myseľ, svaly aj ohybnosť, svaly ale aj silu a vytrvalosť.

Ešte raz.. vôbec to nespochybňujem, lenže u mňa tieto gadgety končia na smetisku dejín, keďže ja primárne potrebujem napumpovať svaly (mám strašnú genetiku po mame.. jej sestra je úplný opak a podľa toho aj vyzerajú moji bratranci).

Film Northman odporúčam. Hraje v ňom švéd Scarsgard (celá rodina sú herci), ktorý má genetiku na svaly od Boha:
https://www.youtube.com/watch?v=0CUjzYtloe8
https://www.youtube.com/watch?v=_QN2lpg7W4I

Ja keby som jedol to, čo on, tak mi prasknú črevá. On má zrejme rýchle spalovanie, možno hypertyreózu (rýchly metabolizmus), nízke pH v žalúdku a mitochondrie, ktoré premieňajú energiu na prácu (ja napr. časť energie premieňam na teplo - čo ma síce v zime ohreje, ale je to NEefektívne)

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2022 8:19 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
neti píše:
Podľa mňa je to v úplnom poriadku, pretože záleží, čo od cvičenia očakávaš: 1) svaly ako kulturista 2) dlhodobú výdrž ako bežci Maratónu 3) ohybnosť ako gymnasti 4) silovú výdrž ako zápasníci MMA 5) silovú výdrž ako šampióni v mŕtvom ťahu 6) futbalisti ap..

Mám rád YT videá, v ktorom sa porovnávajú kamaráti napr. 1) so 4) a kulturista jednoducho lapal po dychu, nevládal a nestíhal. Alebo si predstav, že 5) má predviesť niečo na kladine - veď by tam ani nevedel vyliezť. 6) sú väčšinou šľachovití bez tuku. Mne najviac imponujú 4), lebo tí rozvíjajú celé telo aj myseľ, svaly aj ohybnosť, svaly ale aj silu a vytrvalosť.

Ešte raz.. vôbec to nespochybňujem, lenže u mňa tieto gadgety končia na smetisku dejín, keďže ja primárne potrebujem napumpovať svaly (mám strašnú genetiku po mame.. jej sestra je úplný opak a podľa toho aj vyzerajú moji bratranci).

Film Northman odporúčam. Hraje v ňom švéd Scarsgard (celá rodina sú herci), ktorý má genetiku na svaly od Boha:
https://www.youtube.com/watch?v=0CUjzYtloe8
https://www.youtube.com/watch?v=_QN2lpg7W4I

Ja keby som jedol to, čo on, tak mi prasknú črevá. On má zrejme rýchle spalovanie, možno hypertyreózu (rýchly metabolizmus), nízke pH v žalúdku a mitochondrie, ktoré premieňajú energiu na prácu (ja napr. časť energie premieňam na teplo - čo ma síce v zime ohreje, ale je to NEefektívne)

Najviac ti vyhovujú zápasníci MMA, ale to sú práve tí borci, ktorí percentuálne najčastejšie používajú cvičenie s clubbellom, macebellom či bulharským vrecom... Nevedel si? Už vieš.
Alexander Skarsgard? Čo ja viem.... Neprehypeoval si ho trochu? Zas až tak extrovný nie je, aby si zaslúžil také superlatívy. Mimochodom, natáčanie takýchto filmov vyžaduje byť na pľaci hodiny denne, na nohách, v maskérni, odfláknutá strava, o tréningu ani nehovorím.... A trvá to niekoľko týždňov... Takže je vysoko pravdepodobné, že tie svaly dosiahol nejakou menšou "testosterónovou kúrou", aby si postavu počas natáčania vôbec mohol udržať, pretože naturálne svaly bez super stravy, pravidelného tréningu a dostatku regenerácie proste také neurobíš...
Tu máš napríklad mňa. Dáš kompliment aj mne? Neber to ako narcizmus, vydrel som si to, keby si ma videl v 20-tke, pomýlil by si si ma s kostrou. A čo sa týka kvality fotky, radšej to nekomentuj... Je to moja jediná takáto fotka, a odfotená 130€ trojročným čudom (mobil)...

Příloha:
Moje telo 2022.png
Moje telo 2022.png [ 284.66 KiB | Zobrazeno 6608 krát ]

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Posilovanie
PříspěvekNapsal: stř srp 17, 2022 11:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Ale áno, viem, že MMA používajú práve tieto fancy-gadgety.. A že si si nepozrel tie videá, ktoré som priložil? Lebo v nich Skarsgard používa
-- lano, ktoré rozkmitáva pred sebou
-- jeden koniec dlhej činky má položený na zemi a druhým robí pred sebou oblúk (to mi pripomína trochu gadget).

Tiež jeho tréner hovorí, že pol roka pred natáčaním trénoval svaly a silu (nemohol vyzerať len ako kulturista Schwarzenegger, pretože vo filme podáva aj výkon). A počas natáčania zmenili tréning na udržiavanie hmotnosti a hlavne aby sa pri natáčaní nezranil (lebo podával vo filme aj výkon.. sa opakujem už).. Jeho tréner zvôrazňuje, že Skarsgard bol schopný zožrať tonu mäsa - všimni si, že nie je vegán, heh. Takže žiadna odfláknutá strava sa NEkonala. Z toho usudzujem, že Skarsgard má metabolizmus od Boha. @pefi tu zvykol písať o hypermetylácii - predpokladám, že je to Skarsgardov prípad. Moja babka (podobný temperament) skonzumovala bôčik, ktorý práve vytiahla z trúby a nič jej nebolo. Moja mama prakticky nie je schopná tráviť žiadne bielkoviny (preto je tenká ako špajdla a stále unavená) - keď jej papagájujem o dôležitosti pH a HCl, tak oboje odmietne..

Postavu máš závidia-hodnú, klobúk dole. Ja vždy ocením tvrdú prácu - lebo niekto sa narodí ako model (a nič preto neurobí). Lenže mne imponujú ľudia, ktorí si zvolia nejaký cieľ (nech je akýkoľvek) a idú tvrdo za tým..
Ak budeš mať čas, napíš svoj tréning.. stravu a suplementy si už zvedejnil..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 578 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz