Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv zář 02, 2021 5:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Paracelsus píše:
Takže v ředění na 3% nehrozí rozleptání rohovky? Nijak to v očích nepálí?

Nedovedu vyhodnotit individuální citlivost konkrétních osob, ale pokud začnete s ředěním na 1% a postupně podle pocitů budete stoupat na ta 3% nevidím důvod se něčeho obávat. Osobně tu koncentraci 3% vnímám pocitově jako normální vodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: ned říj 03, 2021 1:16 pm 
Offline

Registrován: ned říj 03, 2021 12:19 pm
Příspěvky: 1
DMSO beru přibližně rok a půl. Začal jsem na nízké koncentraci a postupně jsem se dostal na více jak 40% ředění, které beru už několik měsíců. Byl jsem na kontrole u očařky, dokonce DMSO znala a proti jeho používání nic nenamítala. Bohužel ani za tu dlouhou dobu kapání DMSO do očí to se šedým zákalem ani nehlo!
Často se tu řeší, kde nakoupit. DMSO jsem kupoval na německém Amazonu. Je tam toho spousta, stačí si vybrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: ned říj 03, 2021 6:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
morts píše:
DMSO beru přibližně rok a půl. Začal jsem na nízké koncentraci a postupně jsem se dostal na více jak 40% ředění, které beru už několik měsíců. Byl jsem na kontrole u očařky, dokonce DMSO znala a proti jeho používání nic nenamítala. Bohužel ani za tu dlouhou dobu kapání DMSO do očí to se šedým zákalem ani nehlo!
Často se tu řeší, kde nakoupit. DMSO jsem kupoval na německém Amazonu. Je tam toho spousta, stačí si vybrat.

Tak v takové koncentraci si DMSO nekapala do očí snad ani manželka a že se tedy zrovna nešetřila. Každopádně je divné že vám s tím problémem nehnulo na netu je poměrně dost případů kdy lidem hodně pomohlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2022 8:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 12, 2012 8:02 pm
Příspěvky: 3
Dagmara píše:
Začínala jsem do 50 ml destilky pár kapek DMSO a 500 mg karnosinu.

Dobrý den všem,
chci zkusit roztok DMSO s karnosinem na zákalky ve sklivci, ale mám problém s tím karnosinem. Na adrese uvedené v původní citaci ho již nemají, takže bohužel nevím, o jakou formu karnosinu přesně šlo. Ale stejně jsem na Internetu nenašel nic jiného než L-carnosin v kapslích - koupil jsem ho nakonec zde: https://www.pilulka.cz/gymbeam-l-karnosin-60-kaps-ano-ne-smes-kapslovy. Problém je, že se mi nedaří ho rozpustit - roztok tvořený 10 ml destilky a 0,2 ml konc. DMSO je po přidání 100 mg karnosinu spíš emulzí. Nejspíš to mají na svědomí přídatné látky z kapsle (magnesium stearát, krystalická celulóza...). Teď těch 10 ml můžu bez obav asi tak akorát vypít, ale kapat si tu nehomogenní směs do očí odvahu nemám. Nebo jen stačí to přefiltrovat ? Bohužel podrobnosti k tomu carnosinu v příspěvku na 7. stránce nebyly.
Máte s tím přidáváním karnosinu k roztoku DMSO někdo zkušenosti ? Jako mohu si samozřejmě připravit čistý roztok jen s DMSO, ale ten L-carnosin není zrovna nejlevnější a bylo by škoda ho nevyužít tímto způsobem, když to zde již někomu pomohlo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2022 10:58 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
morts píše:
Bohužel ani za tu dlouhou dobu kapání DMSO do očí to se šedým zákalem ani nehlo!

K suplementaci pro případ šedého zákalu jsem z různých zdrojů posbíral tyto poznámky:

Vitamín C (1,5g/den), A (10 000 IU), E (800 IU)
Selen - 200 ug/den
Riboflavin (až 400 mg/den - toto radil Dr. Hofer)
B3 – niacicamid až 1500 mg/den
Thiamin 100 mg/den
Pyridoxin 250 mg/den
Cod liver oil 1,5g/den
L-carnosine


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2022 1:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
kozlík píše:
Dobrý den všem,
chci zkusit roztok DMSO s karnosinem na zákalky ve sklivci, ale mám problém s tím karnosinem. Na adrese uvedené v původní citaci ho již nemají, takže bohužel nevím, o jakou formu karnosinu přesně šlo. Ale stejně jsem na Internetu nenašel nic jiného než L-carnosin v kapslích - koupil jsem ho nakonec zde: https://www.pilulka.cz/gymbeam-l-karnosin-60-kaps-ano-ne-smes-kapslovy. Problém je, že se mi nedaří ho rozpustit - roztok tvořený 10 ml destilky a 0,2 ml konc. DMSO je po přidání 100 mg karnosinu spíš emulzí. Nejspíš to mají na svědomí přídatné látky z kapsle (magnesium stearát, krystalická celulóza...). Teď těch 10 ml můžu bez obav asi tak akorát vypít, ale kapat si tu nehomogenní směs do očí odvahu nemám. Nebo jen stačí to přefiltrovat ? Bohužel podrobnosti k tomu carnosinu v příspěvku na 7. stránce nebyly.
Máte s tím přidáváním karnosinu k roztoku DMSO někdo zkušenosti ? Jako mohu si samozřejmě připravit čistý roztok jen s DMSO, ale ten L-carnosin není zrovna nejlevnější a bylo by škoda ho nevyužít tímto způsobem, když to zde již někomu pomohlo...

Pokud je v tom přípravku co jste koupil mikrokrystalická celulóza jde o nepoužitelnou věc protože ta je silně bobtnavá a do oka určitě nevhodná. Musíte si někde zajistit čistou látku bez jakýchkoliv přísad, což asi v malém množství nebude zrovna jednoduché. Sám s tím zkušenosti nemám tedy více poradit nedovedu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DMSO Skutečně zázračný roztok
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2022 1:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
pefi píše:
K suplementaci pro případ šedého zákalu jsem z různých zdrojů posbíral tyto poznámky:

Vitamín C (1,5g/den), A (10 000 IU), E (800 IU)
Selen - 200 ug/den
Riboflavin (až 400 mg/den - toto radil Dr. Hofer)
B3 – niacicamid až 1500 mg/den
Thiamin 100 mg/den
Pyridoxin 250 mg/den
Cod liver oil 1,5g/den
L-carnosine

To je inspirativní sestava která patrně dovede srovnat i spoustu dalších problémů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz