Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:13 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jídelníček
PříspěvekNapsal: ned dub 21, 2013 9:26 pm 
Offline

Registrován: čtv led 26, 2012 12:58 pm
Příspěvky: 45
Bydliště: Polička
Dobrý večer mám otázku na pana Zajíčka. Jak se stravujete dnes o proti jídelníčku který máte uvedený na hlavních stránkách. Přece jenom nějaký rok už to tam je \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jídelníček
PříspěvekNapsal: pon dub 22, 2013 9:59 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
To by mě taky zajímalo, chtělo by to upgadovat.

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jídelníček
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 8:13 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Průběžně aktuálnější informace jsou v disk.vlákně, uvedeném jako odkaz pod článkem na hlavní stránce, tedy:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jídelníček
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 6:49 pm 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
Jasně, ale má to 60 stran a nově příchozí se tím těžko prokousá.
Chtělo by to aktualizovat, pokud je třeba.

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jídelníček
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 7:05 pm 
Offline

Registrován: pát zář 30, 2011 9:02 pm
Příspěvky: 129
stejski píše:
Jasně, ale má to 60 stran a nově příchozí se tím těžko prokousá.
Chtělo by to aktualizovat, pokud je třeba.

A nebo si to přečíst \":-D\" ... Aktualizovat fórum je podle mne utopie, navíc ten vývoj a rozmanitost dává podle mne lepší celkový pohled pro pochopení širších souvislostí...

_________________
Čl. obětuje zdraví,aby vydělal peníze.Pak obětuje peníze,aby získal zpět zdraví.Je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti,žesi neužívá přítomnost;následkem čehož nežije v přítomnosti,ani v budoucnosti;žije,jakoby neměl umřít a pak umírá,aniž kdy skutečně žil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jídelníček
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 9:27 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
stejski píše:
Jasně, ale má to 60 stran a nově příchozí se tím těžko prokousá.
Chtělo by to aktualizovat, pokud je třeba.

...pokud je třeba... ? kdo to určí zda je třeba či netřeba...každý člověk je individuální originál, a pan Jarda se v zásadě cca čtvrt století drží určitého typu stravy, a na základě rozmanitosti pacientů jim doporučuje nějaké "na míriú šité" rady při osobní konzultaci....toto fórum je jen jakási "nadstavba"....
...co by jste chtěl - aby se vám někdo individuálně ZADARMO věnoval 24 h, 365 dní v roce???, aktualizoavat něco má smysl POUZE v případě , že něco na začátku, či v grow je v zásadě velmi pomýlené...zda k tomu došlo či nedošlo už je na zvážení každého člověka....viz třeba vlákno "Velmi nebezpečný pošuk" \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jídelníček
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 8:30 am 
Offline

Registrován: stř bře 07, 2012 9:59 pm
Příspěvky: 127
Bydliště: Olomouc
muflon píše:
...pokud je třeba... ? kdo to určí zda je třeba či netřeba...každý člověk je individuální originál, a pan Jarda se v zásadě cca čtvrt století drží určitého typu stravy, a na základě rozmanitosti pacientů jim doporučuje nějaké "na míru šité" rady při osobní konzultaci (NELZE totiž dát univerzálně platný mustr pro každého člověka na planetě....co funguje jednoho nemusí fungovat u druhého...)

....toto fórum je jen jakási "nadstavba"....
...co by jste chtěl - aby se vám někdo individuálně ZADARMO věnoval 24 h, 365 dní v roce???, aktualizoavat něco má smysl POUZE v případě , že něco na začátku, či v grow je v zásadě velmi pomýlené...zda k tomu došlo či nedošlo už je na zvážení každého člověka....viz třeba vlákno "Velmi nebezpečný pošuk" \":-)\"

Myslel jsem tak, že pokud si pan Jarda myslí(pokud je třeba), že by dnes ten typický jídelníček jako příklad napsal jinak.Viz článek nekrmte mrchožrouta, po přečtení diskuze zjístí člověk, že všechno je jinak.Jasně řekneš, že každýmu bude fungovat něco jinýho, ale i toho mrchožrouta by pan Jarda dnes napsal jinak.Ještě mě napadlo jestli znáš stránku inspiRawtion.com/cz, tak to založil borec co propadl
vitariánství, ale pak zjistil, že mu to nevyhovuje, tak to na ty stránky na konec napsal, ale na první pohled ty stránky vypadají jako vitariánství-propagující.Pan Jarda ten jídelníček snejně nebude aktualizovat, nemá na to ani čas.Bude stačit, když tady odpoví na dotaz.

_________________
Suffering should be creative, should give birth to something good and lovely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jídelníček
PříspěvekNapsal: pát dub 26, 2013 10:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Honzek píše:
Dobrý večer mám otázku na pana Zajíčka. Jak se stravujete dnes o proti jídelníčku který máte uvedený na hlavních stránkách. Přece jenom nějaký rok už to tam je \":-)\"

Na tom jídelníčku není co upravovat, není to návod, ale příklad, čili to ani není myšleno jako dennodenní strava. Takto jím v letních měsících a v zimních si podle potřeby naložím klidně více a hlavně pálivé potraviny, přeci se nebudu v zimním období omezovat. Ale jednu změnu jsem přeci jenom udělal v loňském létě a to že jsem přešel pouze na dvě jídla denně, což považuji za výborné a možná to ještě upravím na jedno jídlo denně a uvidím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz