Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:37 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jazyk
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2010 10:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Skús pozrieť sem:
http://masazeprezdravie.webnode.sk/news ... mediciny-/
Zaroluj, článok je až pod tým veľkým obrázkom.

To je velice dobrá stránka z pohledu zdravotních potíží zjistitelných na jazyku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jazyk
PříspěvekNapsal: ned kvě 30, 2010 1:15 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Velmi dekuji Sybillo a Jardo.

Diagnostika jazyku je narozdil od jinych diagnostik(napr iris diagnostika oci) mnohem snadnejsi a dostupna kazdemu...navic nic nestoji..jen to prekonat pohodlnost a laxnost v pristupu ke zdravi.....:
"Kdyz mne TED nic neboli tak je to OK..."- a ona se mezitim potichu muze vkradat nejaka zakerna nemoc-ktera kdyz se VCAS podchyti tak s ni daleko lepe lze neco delat.

Rozjete nemoci se uz obtizne leci-a pro boreliozu to plati obzvlaste(jako pro rakoviny) - je dulezite chytit to vcas \":!:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: borelioza
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2010 10:31 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den pane Jardo,chtěla bych se zeptat, když je chleba a pečivo nezdravé, co doporučujete třeba ráno k snídani? Nebo jak se díváte na knekebrot, mě docela pomohl posílit imunitu, má vitamíny skupiny B, měla jsem neustále streptokoka v krku, záněty nosohltanu, 4x do roka antibiotika a po ročním užívání těchto sucharů mě to přešlo a dokonce už nemívám ani rýmu v zimě, i když je kolem mě spoustu lidí nachlazených. Mám ale boreliózu, antibiotika stejně nezabírají, ale ani bylinky. Natekl mě palec na levé ruce, nemohu ho ohnout v kloubu, RTG snímek ukazuje okrajové přihrocení kloubních ploch a nápadnější periartikul porosa. Revmatického původu to není podle KO. Prst jsem v kloubu neohla ze dne na den, ráno jak jsem vstávala z lůžka a už je to přes 2 měsíce. V těch místech mě i bolí, píchá, cuká. Někdy přes noc se mi stane, že se mě palec v kloubu ohne, ale už ho velmi těžce a s velkou bolestí vracím zpět, mám obavy, aby mě to někdy nezůstalo natrvalo. Snažím se stravovat zdravě jak je to možné. Díky za odpověď Alena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: borelioza
PříspěvekNapsal: úte črc 13, 2010 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
AlikAlik píše:
Dobrý den pane Jardo,chtěla bych se zeptat, když je chleba a pečivo nezdravé, co doporučujete třeba ráno k snídani? Nebo jak se díváte na knekebrot, mě docela pomohl posílit imunitu, má vitamíny skupiny B, měla jsem neustále streptokoka v krku, záněty nosohltanu, 4x do roka antibiotika a po ročním užívání těchto sucharů mě to přešlo a dokonce už nemívám ani rýmu v zimě, i když je kolem mě spoustu lidí nachlazených. Mám ale boreliózu, antibiotika stejně nezabírají, ale ani bylinky. Natekl mě palec na levé ruce, nemohu ho ohnout v kloubu, RTG snímek ukazuje okrajové přihrocení kloubních ploch a nápadnější periartikul porosa. Revmatického původu to není podle KO. Prst jsem v kloubu neohla ze dne na den, ráno jak jsem vstávala z lůžka a už je to přes 2 měsíce. V těch místech mě i bolí, píchá, cuká. Někdy přes noc se mi stane, že se mě palec v kloubu ohne, ale už ho velmi těžce a s velkou bolestí vracím zpět, mám obavy, aby mě to někdy nezůstalo natrvalo. Snažím se stravovat zdravě jak je to možné. Díky za odpověď Alena

Dle mého názoru je nejvhodnější snídat ovoce, to vás nastartuje na celý den a máte plno energie. Neexistuje zdravé pečivo a ani knekebrot není zdravý, akorát je méně nezdravý, jako třeba kváskový chléb. Veškeré tyto obilné produkty je vhodné ze stravy vyřadit a pak je člověk daleko zdravější. Jak jsem zde již psal tak spirochety umí celkem slušně MMS a úprava kyselosti také hodně pomáhá. U těch kloubních potíží bych se začal zajímat o parazity a provádět pravidelně protiparazitární kůry, které jsou vlastně nutným doplňkem zdravého života, protože parazité jsou prakticky všudypřítomní. Nesetkal jsem se nikdy s nemocným člověkem který by byl bez parazitů, prostě nemoc a parazité je vlastně jeden pojem pouze vyjádřený dvěma výrazy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 8:58 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je nějaká lázeňská léčba na boreliozu?bolí mě už dosti klouby, palec na levé ruce již v kloubu od bolesti neohnu a další se přidávají, mám boreliozu vysokou 5 díky Alena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 9:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
AlikAlik píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je nějaká lázeňská léčba na boreliozu?bolí mě už dosti klouby, palec na levé ruce již v kloubu od bolesti neohnu a další se přidávají, mám boreliozu vysokou 5 díky Alena

Tak asi zaberou i nějaké koupele a saunění, ale osobně bych na velké zlepšení nevsadil, to chce vyčistit, vychlórovat a vyjódovat. Pokud se do nich opravdu opřete, tak se jich lze i trvale zbavit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: EPAM a Borelioza
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 8:01 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Zaujal mne následující bionfirmační výrobek s propolisem, pro PREVENCI a léčení boreliozy,encefalitidy aj. a následků na mozku...: EPAM 1000 nervový:
http://www.biorenesance.cz/biorenesance ... 00-nervovy

Nevím nakolik věřit té módní nálepce bioinformační přípravek...?
Jinak popis je zajímavý- použití na:
Poruchy centrálního a periferního nervového systému: meningitida, encefalitida, borelióza, úrazy mozku, cévní nemoci mozku, epilepsie, Parkinsonova choroba.Všechny druhy roztroušené sklerózy, neurastenie, psychózy, neurózy, chorobný strach, chronický alkoholismus, rozumová zaostalost, nádory mozku. Onemocnění očí. Obnova funkcí čichu, hmatu, řeči.

Propolis v Epamech je základním nositelem energetické informace EPAM TECHNOLOGIE, která léčí daný orgán na jeho energetické úrovni. EPAM 1000 obsahuje čerstvě sesbírané a okamžitě do lihu naložené pupeny z borovice a břízy,čerstvý podběl,ženšen,lékořici,mateřídoušku,mátu,kopřivu,oman,jinan dvoulaločný,kozlík,mladé listy ořechu vlašského,aloe vera,sušený muškátový oříšek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: EPAM a Borelioza
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 9:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Zaujal mne následující bionfirmační výrobek s propolisem, pro PREVENCI a léčení boreliozy,encefalitidy aj. a následků na mozku...: EPAM 1000 nervový:
http://www.biorenesance.cz/biorenesance ... 00-nervovy

Nevím nakolik věřit té módní nálepce bioinformační přípravek...?
Jinak popis je zajímavý- použití na:
Poruchy centrálního a periferního nervového systému: meningitida, encefalitida, borelióza, úrazy mozku, cévní nemoci mozku, epilepsie, Parkinsonova choroba.Všechny druhy roztroušené sklerózy, neurastenie, psychózy, neurózy, chorobný strach, chronický alkoholismus, rozumová zaostalost, nádory mozku. Onemocnění očí. Obnova funkcí čichu, hmatu, řeči.

Propolis v Epamech je základním nositelem energetické informace EPAM TECHNOLOGIE, která léčí daný orgán na jeho energetické úrovni. EPAM 1000 obsahuje čerstvě sesbírané a okamžitě do lihu naložené pupeny z borovice a břízy,čerstvý podběl,ženšen,lékořici,mateřídoušku,mátu,kopřivu,oman,jinan dvoulaločný,kozlík,mladé listy ořechu vlašského,aloe vera,sušený muškátový oříšek

Tak toto nedovedu posoudit, nikdy jsem se s tím nesetkal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza EPAM
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 9:23 pm 
Offline

Registrován: stř črc 08, 2009 8:50 pm
Příspěvky: 142
EPAM přivezl do Československa před lety ruský léčitel Boris Tichanovský. Ztrávil jsem nějaký čas a jednu dovolenou na jeho kurzech. Má zajímavé metody cvičení především na páteř, klouby, apod.
Užíval jsem tenkrát nějaký EPAM na trávení a fungoval dobře.
http://www.epam.eu/cz

_________________
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza EPAM
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 8:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
milda píše:
EPAM přivezl do Československa před lety ruský léčitel Boris Tichanovský. Ztrávil jsem nějaký čas a jednu dovolenou na jeho kurzech. Má zajímavé metody cvičení především na páteř, klouby, apod.
Užíval jsem tenkrát nějaký EPAM na trávení a fungoval dobře.
http://www.epam.eu/cz

Sice přímo tento léčebný směr neovládám, ale z dálného východu se, pokud jde o zdraví, dá čerpat celý život, navíc většina postupů je obdivuhodně jednoduchých a výborně funkčních. Sám jich mnoho ovládám a skláním se před hlubokou moudrostí našich předků o níž si u moderních lékařů můžeme nechat pouze zdát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 5:51 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Dobrý den pane Jardo, kde mohu MMS sehnat? z internetu mám obavy si jej objednat, v nějakém příspěvku jsem zde četla, že je tu kontakt na nějakého pána díky Alena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 8:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
AlikAlik píše:
Dobrý den pane Jardo, kde mohu MMS sehnat? z internetu mám obavy si jej objednat, v nějakém příspěvku jsem zde četla, že je tu kontakt na nějakého pána díky Alena

Napište, zda chcete Prahu, nebo Brno a já vám ho pošlu do soukromé zprávy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2010 8:44 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Pane Jardo, já nevím, do Prahy to mám blíž jak do Brna, ale v Brně mám zase rodiče, mohu si k nim udělat návštěvu, takže asi na to Brno díky moc Ala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 8:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
AlikAlik píše:
Pane Jardo, já nevím, do Prahy to mám blíž jak do Brna, ale v Brně mám zase rodiče, mohu si k nim udělat návštěvu, takže asi na to Brno díky moc Ala

Kontakt máte v soukromé zprávě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Borelioza
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 11:36 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Tak jsem zjistil že jsou tu 2 vlákna na boreliozu, protože něktří(včetně mne píšou omylem do sekce Životní osudy místo sem, do Stavba nových základů...) :

Takže pro jistotu uvádím odkaz, jsou tam dost zajímavé příspěvky(aspoň si to myslim \":wink:\" ) :


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz