Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341 ... 355  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2019 1:36 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="Jednorazovy_Nick":1zemqr0l]Behom asi 40 sekúnd po napľutí (zblízka hladiny vody) do pohára s vodou izbovej teploty (cca 20 stupňov) to v mojom prípade vyzerá takto...

Denne jedávam asi 180g sacharidov (cukor asi 10g, všetko ostatné sú viac-menej škroby z ryže, pohánky, hrachu, šošovice)... Asi tri roky (2014-2016) som bol v ketóze (denne do 40g sacharidov, viac nikdy). Za sebou mám okolo 100x sankhapraksalana, plno urinových klystírov (aj zo starej uriny, to naposledy pred vyše mesiacom), v minulosti (trištvrte roka dozadu) stovky derivačných kúpeľov, pravidelne (aj v súčasnosti) mlganie kokosového oleja (oil-pulling)......13-14 očíst pečene...
A toto je výsledok ? \":D\" \":D\" \":D\"

Teraz vážim 83-84kg, konečne vyzerám dobre, ale ako vidím, musím ísť znova do ketózy, a znovu schudnem (kvôli strate vody) na asi 77-78kg.... \":oops:\"

Na nete som našiel duchovnú/duševnú príčinu kandidózy....

[b:1zemqr0l]Kandidóza[/b:1zemqr0l]

[b:1zemqr0l]Jsme příliš slabí, necháme se užírat něčím, s čím každý jiný dokáže lehce bojovat.

Jsme málo přístupní kompromisům, neumíme se vyrovnávat s cizími impulzy, neumíme vpouštět na duchovní rovině to, co je nám cizí, je třeba poskytnout i tomuto prostor a neodsuzovat.
[/b:1zemqr0l]

To akoby som čítal o sebe....tie duševné "stavy"...

[b:1zemqr0l]Z toho mi vyplýva, že kandida vo mne čaká na tých "pár gramov cukru", aby mohla PREBUJNIEŤ z dôvodu mojej nešťastnej duše.[/b:1zemqr0l] Čiže mi ostáva prejsť tak na 30g sacharidov/deň (zo strúhaného kokosu, červenej repy, niečoho zeleného...napr. fazuľkové lusky), schudnúť na spôsob "prílišného vyrysovania" (stratím vodu, budem vyzerať zle, žiaľ...), a pracovať na svojej duši........k tomu jóga (5 tibeťanov robím roky a nepomáha to nejak \":D\"), dychové cvičenia, ďakovanie za život, za jedlo, za vodu (proste ďakovať za všetko, čo napr. nemajú bezdomovci), uzmieriť sa s rodinou (v tom, že ma veľmi trápi, že sme totááálne rozdielni...že s nimi nemám nič spoločné), bojovať so strachmi (ignorovať strach)...

A prečo som si spravil ten "slinový test" na candidu ? Pretože mám tieto príznaky (berte do úvahy, že si robím plno detoxu, cvičím, denne mám 16hod lačňovku, pijem až o 4hod po jedle, atď, proste samé zdravé návyky, takže nemám tých príznakov tak veľa ako bežný človek) :
1. často ma svrbí hlava
2. lupiny
3. ekzém v okolí úst, bol aj v podpaží (tam už zmizol), teraz je trošku na vnútorných stranách stehien (nie v blízkosti slabín, ale medzi slabinami a kolenom) na oboch stranách, o veľkosti veľkej mince.
4. niekedy ma svrbí pod prsnými svalmi, na krku, na zadných stehnách
5. oči citlivé na silné svetlo (nerobí mi problém ísť bez slnečných okuliarov tvárou smerom kde svieti slnko, len sa doň nemôžem pozrieť - lebo hrozí migréna -, a silné odlesky z bieleho auta alebo zo "strieborného" kovu či z okien auta ma "oslepuje", a na 50% po takom "oslepení" hrozí, že príde migréna....
6. Nemám dostatok energie v porovnaní s inými ľuďmi (napr. po 12-tke v práci, keď som robil 12-tky, som býval asi najviac unavený spomedzi všetkých kolegov,v podobnom veku)
7. atď, atp....

Avšak nesvrbí ma nič týkajúce sa intímnych miest, ani žiadne pálenie. A odkedy užívam (mesiac) kaolín a prasličku, tak aj to močenie mi príde lepšie, akoby som predtým mal nejaký zápal, a teraz už nie.
Tak isto netrpím na zapáchajúce vetry ("vetrím" primerane, hlavne nalačno ráno, poobede a večer prakticky takmer vôbec), "pšouky" mám teda "bez zápachu". A to už niekoľko rokov. Takže na toto u mňa "candida" nemá dosah...

Otázka na vás (pán Jarda, atď) .... zdá sa podľa foto a podľa príznakov ktoré som popísal, že budem mať tú kandidu premnoženú, že ? ...[/quote:1zemqr0l]
Nemá cenu zde poukazovat na nadměrný denní příjem živočišných bílkovin, hlavně vejce mohou dost namáhat

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2019 1:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Jarda : Ono ide aj o to, pán Jarda, že premnožené CANDIDU bez toho aby som nebol v ketóze, nevyliečim....
A v neposlednom rade ide aj o to, že som sa venoval v období ketózy urinoterapii (denne pil aspoň 3dcl moču), a aj vtedy mi chýbali tie minerály, ktoré mi chýbajú teraz (neverím, že mi začali chýbať minerály z dôvodu dodania ryže, pohánky a strukovín do stravy).
Veď práve doteraz (posledné dva roky ?) som netlačil telo do žiadneho extrému, denne tých 180g sacharidov, 250g tukov (prijal by som ešte viac), nejakých 120-130g bielkovín.... Žiadne extrémy...dve jedlá denne. A kde som sa dostal ? Mám Candidu \":D\"
Pán Jarda, existuje teda nejaký test na Slovensku, kde si potvrdím či mám premnoženú candidu alebo nie ? ...

Předpokládám že to normálně laborky dělají jak ze stěru z úst tak ze stolice a dá se to zjistit i nepřímo měřením parametrů vydechovaného vzduchu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2019 5:34 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Ďakujem za odpoveď, pán Jarda. Zajtra (pracovný deň) si to pozisťujem. \":)\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: pon bře 18, 2019 11:23 am 
Offline

Registrován: stř úno 24, 2016 4:46 pm
Příspěvky: 76
Dobrý den,
jak je to s kefírem při přemnožené kandidě? Vadí když jsou v něm kvasinky?děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 18, 2019 12:11 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Jednorazovy_Nick píše:
Behom asi 40 sekúnd po napľutí (zblízka hladiny vody) do pohára s vodou izbovej teploty (cca 20 stupňov) to v mojom prípade vyzerá takto...

Denne jedávam asi 180g sacharidov (cukor asi 10g, všetko ostatné sú viac-menej škroby z ryže, pohánky, hrachu, šošovice)... Asi tri roky (2014-2016) som bol v ketóze (denne do 40g sacharidov, viac nikdy). Za sebou mám okolo 100x sankhapraksalana, plno urinových klystírov (aj zo starej uriny, to naposledy pred vyše mesiacom), v minulosti (trištvrte roka dozadu) stovky derivačných kúpeľov, pravidelne (aj v súčasnosti) mlganie kokosového oleja (oil-pulling)......13-14 očíst pečene...
A toto je výsledok ? \":D\" \":D\" \":D\"

Teraz vážim 83-84kg, konečne vyzerám dobre, ale ako vidím, musím ísť znova do ketózy, a znovu schudnem (kvôli strate vody) na asi 77-78kg.... \":oops:\"

Na nete som našiel duchovnú/duševnú príčinu kandidózy....

Kandidóza

Jsme příliš slabí, necháme se užírat něčím, s čím každý jiný dokáže lehce bojovat.

Jsme málo přístupní kompromisům, neumíme se vyrovnávat s cizími impulzy, neumíme vpouštět na duchovní rovině to, co je nám cizí, je třeba poskytnout i tomuto prostor a neodsuzovat.


To akoby som čítal o sebe....tie duševné "stavy"...

Z toho mi vyplýva, že kandida vo mne čaká na tých "pár gramov cukru", aby mohla PREBUJNIEŤ z dôvodu mojej nešťastnej duše. Čiže mi ostáva prejsť tak na 30g sacharidov/deň (zo strúhaného kokosu, červenej repy, niečoho zeleného...napr. fazuľkové lusky), schudnúť na spôsob "prílišného vyrysovania" (stratím vodu, budem vyzerať zle, žiaľ...), a pracovať na svojej duši........k tomu jóga (5 tibeťanov robím roky a nepomáha to nejak \":D\"), dychové cvičenia, ďakovanie za život, za jedlo, za vodu (proste ďakovať za všetko, čo napr. nemajú bezdomovci), uzmieriť sa s rodinou (v tom, že ma veľmi trápi, že sme totááálne rozdielni...že s nimi nemám nič spoločné), bojovať so strachmi (ignorovať strach)...

A prečo som si spravil ten "slinový test" na candidu ? Pretože mám tieto príznaky (berte do úvahy, že si robím plno detoxu, cvičím, denne mám 16hod lačňovku, pijem až o 4hod po jedle, atď, proste samé zdravé návyky, takže nemám tých príznakov tak veľa ako bežný človek) :
1. často ma svrbí hlava
2. lupiny
3. ekzém v okolí úst, bol aj v podpaží (tam už zmizol), teraz je trošku na vnútorných stranách stehien (nie v blízkosti slabín, ale medzi slabinami a kolenom) na oboch stranách, o veľkosti veľkej mince.
4. niekedy ma svrbí pod prsnými svalmi, na krku, na zadných stehnách
5. oči citlivé na silné svetlo (nerobí mi problém ísť bez slnečných okuliarov tvárou smerom kde svieti slnko, len sa doň nemôžem pozrieť - lebo hrozí migréna -, a silné odlesky z bieleho auta alebo zo "strieborného" kovu či z okien auta ma "oslepuje", a na 50% po takom "oslepení" hrozí, že príde migréna....
6. Nemám dostatok energie v porovnaní s inými ľuďmi (napr. po 12-tke v práci, keď som robil 12-tky, som býval asi najviac unavený spomedzi všetkých kolegov,v podobnom veku)
7. atď, atp....

Avšak nesvrbí ma nič týkajúce sa intímnych miest, ani žiadne pálenie. A odkedy užívam (mesiac) kaolín a prasličku, tak aj to močenie mi príde lepšie, akoby som predtým mal nejaký zápal, a teraz už nie.
Tak isto netrpím na zapáchajúce vetry ("vetrím" primerane, hlavne nalačno ráno, poobede a večer prakticky takmer vôbec), "pšouky" mám teda "bez zápachu". A to už niekoľko rokov. Takže na toto u mňa "candida" nemá dosah...

Otázka na vás (pán Jarda, atď) .... zdá sa podľa foto a podľa príznakov ktoré som popísal, že budem mať tú kandidu premnoženú, že ? ...

Zmiňuješ 7 příznaků přemnožené candidy, ale už jen ty lupy samy o sobě jsou důkaz špatné střevní mikroflóry ve smyslu přemnožené candida albicans a naopak některé zdraví prospěšné bakterie chybí. Jedinec, který má zdravou střevní mikroflóru nemá nikdy lupy. Dokonce i klasická medicína přiznává, že lupy značí plíšeň ve střevech. Kandidóza je bohužel mor 21. století a nepomůže krátkodobá ketogenní dieta, protože jakmile začne člověk jíst zase normálně, kandidóza se ihned zase vráti. Je to komplikovaný autoimunitní problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 18, 2019 10:15 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Goldman píše:
Zmiňuješ 7 příznaků přemnožené candidy, ale už jen ty lupy samy o sobě jsou důkaz špatné střevní mikroflóry ve smyslu přemnožené candida albicans a naopak některé zdraví prospěšné bakterie chybí. Jedinec, který má zdravou střevní mikroflóru nemá nikdy lupy. Dokonce i klasická medicína přiznává, že lupy značí plíšeň ve střevech. Kandidóza je bohužel mor 21. století a nepomůže krátkodobá ketogenní dieta, protože jakmile začne člověk jíst zase normálně, kandidóza se ihned zase vráti. Je to komplikovaný autoimunitní problém.

Goldman, ale nechápem to.... Nemám zapáchajúcu stolicu (a to mám veľmi dobrý čuch), nemám zápchy, na potrebu chodím každý deň 1-2x... Mám za sebou v minulosti množstvo urinových klystírov, aj zo starej uriny, asi 9x ročne sankhapraksalana........ KDE SA TAM V HRUBOM ČREVE VEZME PLESEŇ PO TOM VŠETKOM ??????????? .....
Inak práve počas písania ma teraz svrbia dva malé ekzémy na oboch vnútorných stranách stehien.... Nikdy som nemal ekzém mimo tváre, teraz mám také dva asi o veľkosti veľkej mince na vnútorných stehnách, a k tomu sa mi aj v pravom podpaží robí ekzém.... JA TOMU NEROZUMIEM....

Keď mám Candidu, budem musieť po zvyšok života byť v ketóze ? ..... Bol som v ketóze 3 roky, lupiny som mal aj tak........

Spravím si test na candidu...aby som mal nie 99% istotu (ako teraz), ale 100% istotu...

Čo z toho si mám dať spraviť ?
Otázka je mierená na kohokoľvek, kto mi bude vedieť poradiť \":)\"

Příloha:
candida 1.jpg
candida 1.jpg [ 10.7 KiB | Zobrazeno 9394 krát ]


Příloha:
candida 2.jpg
candida 2.jpg [ 6.77 KiB | Zobrazeno 9394 krát ]


Příloha:
candida 3.jpg
candida 3.jpg [ 21.31 KiB | Zobrazeno 9394 krát ]

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 18, 2019 10:53 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Jednorazovy_Nick píše:
Goldman, ale nechápem to.... Nemám zapáchajúcu stolicu (a to mám veľmi dobrý čuch), nemám zápchy, na potrebu chodím každý deň 1-2x... Mám za sebou v minulosti množstvo urinových klystírov, aj zo starej uriny, asi 9x ročne sankhapraksalana........ KDE SA TAM V HRUBOM ČREVE VEZME PLESEŇ PO TOM VŠETKOM ??????????? .....
Inak práve počas písania ma teraz svrbia dva malé ekzémy na oboch vnútorných stranách stehien.... Nikdy som nemal ekzém mimo tváre, teraz mám také dva asi o veľkosti veľkej mince na vnútorných stehnách, a k tomu sa mi aj v pravom podpaží robí ekzém.... JA TOMU NEROZUMIEM....

Keď mám Candidu, budem musieť po zvyšok života byť v ketóze ? ..... Bol som v ketóze 3 roky, lupiny som mal aj tak........

Spravím si test na candidu...aby som mal nie 99% istotu (ako teraz), ale 100% istotu...

Čo z toho si mám dať spraviť ?
Otázka je mierená na kohokoľvek, kto mi bude vedieť poradiť \":)\"

Kandidóza je v podstatě autoimunitní choroba a může vzniknout z poměrně složitých důvodů, které dnešní imunologie nedokáže vysvětlit. Jsou lidé, kteří do sebe denně cpou kvanta cukru a kandidóza se u nich neobjeví a jsou lidé, kteří se stravují relativně zdravě a kandidóza se u nich rozvine do obludných rozměrů. Určitě kromě stravy v tom hraje roli psychika. Taky jsem četl někde studii, že lidé, kteří byly krátce kojení mají 100 větší šanci, že se během jejich života objeví kandidóza ve srovnání s lidmi, kteří byly aspoň rok kojení. Takže si myslím, že délka kojení v dětství, množství stresové zátěže a samozřejmě i strava, tohle jsou věci, které to ovlivňují. Prostě je to složitější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2019 12:03 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Tu sa pise, ze KETO DIETA VOBEC NEMUSI ZABERAT NA CANDIDU.....

https://www.mirapa.cz/je-ketoza-a-nizko ... -albicans/

....to by aj vysvetlovalo, preco som mal lupiny aj pocas 3 roky trvajucom obdobi ketozy, ked som denne prijimal tych 30g sacharidov...

No ale co teraz ??? ..... Pchat do seba probiotika v tobolkach, ktore nemusia prezit prechod traviacou sustavou ? Z fermentovanej zeleniny ma pali zaha... Kefir nechcem, nerobil mi dobre. Rezistsnty skrob som mal DENNE v strave (fermsntovany a v chlsdnicke ulezana varena ovsena kasa) asi dva roky.....A PRD....NIC NEPOMOHLO....

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2019 12:20 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
U vzniku krust lupů je otázka, jestli je provrtáváním podkoží nezpůsobuje demodex nebo mikrofilária. Mazotok v kůži na hlavě je totiž projevem nedostatku riboflavinu (vitamínu B2), který je důležitý pro přežití vlasovce skrze jeho bakteriálního endosymbionta řádu Rickettsiales, což je přes regulační proteiny jakožto ortolog ErxR příbuzný čeledi Anaplasmataceae. Rickettsiales>Anaplasmataceae>Nižší klasifikace: Neorickettsia, Ehrlichia.
Rickettsiales>Rickettsiaceae >Nižší klasifikace: Rickettsia, Wolbachia
https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/2000/cislo-12/jak-zabit-wolbachii.html
http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?p=91864#p91864

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2019 4:21 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Tu sa pise, ze KETO DIETA VOBEC NEMUSI ZABERAT NA CANDIDU.....

https://www.mirapa.cz/je-ketoza-a-nizko ... -albicans/

....to by aj vysvetlovalo, preco som mal lupiny aj pocas 3 roky trvajucom obdobi ketozy, ked som denne prijimal tych 30g sacharidov...

No ale co teraz ??? ..... Pchat do seba probiotika v tobolkach, ktore nemusia prezit prechod traviacou sustavou ? Z fermentovanej zeleniny ma pali zaha... Kefir nechcem, nerobil mi dobre. Rezistsnty skrob som mal DENNE v strave (fermsntovany a v chlsdnicke ulezana varena ovsena kasa) asi dva roky.....A PRD....NIC NEPOMOHLO....

Právě na to jsem vás kdysi upozorňoval že tím lze naopak naučit kandidu na bílkoviny a pak již je opravdu velký problém ji zlikvidovat. Mnohokrát jsem vám psal že keto se má držet nějakou dobu a vysadit a případně znovu opakovat, ale nedržet dlouhodobě. Jakákoliv dieta je vlastně tlačení organizmu někam kam by sám třeba vůbec nešel a nemusíte ho vždy tlačit správným směrem. Který ten test by vám něco odpověděl netuším asi se optejte přímo v laborce jaké to má možnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2019 10:10 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Jarda : tak to, ze Candida sa da "naucit" na bielkovinu, o tom som nemal ani paru... Musel som tuto informaciu prehliadnut...achjaj...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2019 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jednorazovy_Nick píše:
Jarda : tak to, ze Candida sa da "naucit" na bielkovinu, o tom som nemal ani paru... Musel som tuto informaciu prehliadnut...achjaj...

Není to sice moc běžné, ale na zahraničních fórech tento problém probírají poměrně dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 21, 2019 10:44 am 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Jednorazovy_Nick píše:
Kefir nechcem, nerobil mi dobre.

Problém přemnožené candidy prý může být v tom, že lidé, kteří nebyli po narození kojeni dostatečně dlouho (uvažuje se, že minimum je jeden rok), tak těmto lidem chybí ve střevní mikroflóře mnoho bakterií pro správné trávení mléka (jedná se hlavně o kasein). Pokud přesto mléčné výrobky jedí, vzniká u nich kandidóza. Celoživotní bezmléčná dieta je prý u krátce kojených lidí nejlepším řešením, jak předejít kandidóze. Těch studií a teorií o candidě jsem kdysi četl mnoho, takže netvrdím, že tohle je storpocentní pravda, ale logiku mi to dává.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 21, 2019 11:29 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Goldman : Kefir som nemal uz par rokov.... Z mliecnych produktov konzumuje len domace maslo, bryndzu uz tiez nie...
Co ma serie je to, hoci mi asi zmizol ekzem v podpazi (pritom Belogent uz nepouzivam), objavil sa mi medzi ocami. Prvy krat v zivote. A to v dobe, ked uzivam Neprinol, mineraly, Silymarin... \":D\"
To mi nedava logiku.... Medzi ocami je oblast suvisiaca s pecenou... Mam za sebou 14ocist pecene olejom a stavou, nasadena kura na ocistu pecenovych buniek, a vznikne mi ekzem medzi ocami (samozrejme nie cela oblast medzi ocami, asi od stredu "medziobocia" po prave obocie) ?????????
Vidiet ludi na ulico s ekzemom je pomerne vzacne.... Mladi muzi (25-30) maju väcsinou cistu plet..... PRITOM S*RU NA ZDRAVU VYZIVU, nerobia ziaden detox... Nechapem to.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 21, 2019 11:40 am 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
Jednorazovy_Nick píše:
Goldman : Kefir som nemal uz par rokov.... Z mliecnych produktov konzumuje len domace maslo, bryndzu uz tiez nie...
Co ma serie je to, hoci mi asi zmizol ekzem v podpazi (pritom Belogent uz nepouzivam), objavil sa mi medzi ocami. Prvy krat v zivote. A to v dobe, ked uzivam Neprinol, mineraly, Silymarin... \":D\"
To mi nedava logiku.... Medzi ocami je oblast suvisiaca s pecenou... Mam za sebou 14ocist pecene olejom a stavou, nasadena kura na ocistu pecenovych buniek, a vznikne mi ekzem medzi ocami (samozrejme nie cela oblast medzi ocami, asi od stredu "medziobocia" po prave obocie) ?????????
Vidiet ludi na ulico s ekzemom je pomerne vzacne.... Mladi muzi (25-30) maju väcsinou cistu plet..... PRITOM S*RU NA ZDRAVU VYZIVU, nerobia ziaden detox... Nechapem to.

Kromě stravy hraje u kandidózy docela vekou roli i psychika. Větišna lidí kašle na stravu a žádný detox v životě nedělali a jsou relativně zdraví, protože jsou v životě spokojení a mají dobrou psychiku. Například nedostatek sexu prý způsobuje stres, který podporuje vznk kandidózy. Nebo taky nedostatek peněz u někoho taky může způsobovat obrovský stres. Dnes je na psychiku dost náročná doba, není úplně snadné žít spokojený a klidný život.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5316 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341 ... 355  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz