Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2009 11:50 am 
Offline

Registrován: pát úno 06, 2009 8:04 am
Příspěvky: 46
Bydliště: Valašské Meziříčí - Hrachovec
Zmínil jste vyplachování úst po požití medu a grepu. Jak řešíte čištění zubů? Na syrovém mám asi větším přísunem ovoce citlivější krčky. Jinak zuby zdravé, sklovina dobrá, pevná. 2 plomby v 10 letech. Od té doby nic. Zuby si zatím čistím nějakou pastou bez fluoru ráno a večer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby
PříspěvekNapsal: stř kvě 06, 2009 12:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Andrea 81 píše:
Zmínil jste vyplachování úst po požití medu a grepu. Jak řešíte čištění zubů? Na syrovém mám asi větším přísunem ovoce citlivější krčky. Jinak zuby zdravé, sklovina dobrá, pevná. 2 plomby v 10 letech. Od té doby nic. Zuby si zatím čistím nějakou pastou bez fluoru ráno a večer.

Já mám ve svém věku, všechny zuby zdravé a opravdu jim moc péče nevěnuji. Naši předci také žádný kartáček, ani pastu neměli a je to hlavně o přirozeném jídle, dostatku vápníku a vitamínu C. Můžete místo pasty vyzkoušet mořskou sůl a uvidíte, jak ušetříte peníze a hlavně zuby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zuby + nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 01, 2009 1:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Dobrý den,
nemáte nějakou radu na věčně roztřepené, lámavé nehty? Co hlavně jíst, popř. něčím je potírat?
P. S. čím jste říkal, že si mám čistit ty zuby, aby se nekazily???
Předem moc děkuji za odpovědi,
zdravím
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby + nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 01, 2009 8:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Jana píše:
Dobrý den,
nemáte nějakou radu na věčně roztřepené, lámavé nehty? Co hlavně jíst, popř. něčím je potírat?
P. S. čím jste říkal, že si mám čistit ty zuby, aby se nekazily???
Předem moc děkuji za odpovědi,
zdravím
Jana

Poškozené nehty jsou vzorovou ukázkou nedostatku hořčíku, železa a křemíku. Hořčík Vám upraví velice rychle sezamové, nebo mandlové mléko, železo nejsnadněji získáte z třtinové melasy, která má i dost hořčíku, dále švestky, meruňky, rozinky, většina ořechů, dýňové a slunečnicové semínko, vždy jsou lepší organické zdroje železa. Křemík je celkem bohatě v okurkách, nebo můžete rozumě užívat přesličkový čaj.
U zubů to není příliš o čištění, to je jenom reklamní trik výrobců různého sortimentu všelijakých past a gelů. Naprostá většina lidí sice svědomitě zuby čistí a stejně jim hnijou, já skoro nečistím a nemám jediný zkažený zub, přičemž zubař se mi do úst díval naposledy v roce 1981. Jednoznačným zdrojem kazivosti zubů jsou kyselinotvorné potraviny, hlavně velká spotřeba mléka, cukrů a škrobů. Jinak nejlevněji vyjde čištění mořskou solí, také je vhodné před spaním vypláchnout ústa mrtvou vodou, či koloidním stříbrem a úplně nejdokonalejší ochranu zajistí vyčištění roztokem MMS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby + nehty
PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2009 2:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:16 pm
Příspěvky: 131
Bydliště: Středočeský kraj
Jarda píše:
Poškozené nehty jsou vzorovou ukázkou nedostatku hořčíku, železa a křemíku. Hořčík Vám upraví velice rychle sezamové, nebo mandlové mléko, železo nejsnadněji získáte z třtinové melasy, která má i dost hořčíku, dále švestky, meruňky, rozinky, většina ořechů, dýňové a slunečnicové semínko, vždy jsou lepší organické zdroje železa. Křemík je celkem bohatě v okurkách, nebo můžete rozumě užívat přesličkový čaj.
U zubů to není příliš o čištění, to je jenom reklamní trik výrobců různého sortimentu všelijakých past a gelů. Naprostá většina lidí sice svědomitě zuby čistí a stejně jim hnijou, já skoro nečistím a nemám jediný zkažený zub, přičemž zubař se mi do úst díval naposledy v roce 1981. Jednoznačným zdrojem kazivosti zubů jsou kyselinotvorné potraviny, hlavně velká spotřeba mléka, cukrů a škrobů. Jinak nejlevněji vyjde čištění mořskou solí, také je vhodné před spaním vypláchnout ústa mrtvou vodou, či koloidním stříbrem a úplně nejdokonalejší ochranu zajistí vyčištění roztokem MMS.

Dobrý den,
včera jsem Vám psala ohledně MMS a nemůžu to tu nikde najít...tak to píšu znovu, omlouvám se, prosím jestli jste už odpovídal, napište mi, pod jakým tématem ten můj dotaz najdu, omlouvám se!
Zarazilo mě, že na internetu prodávají MMS za 590,- a ten pán, na kterého jste mi dal kontakt mi dal 0,5 l za 50,-. Je to důvěryhodné? Je to opravdu MMS? Vy jste to používal také od něho?
Předem děkuji za odpověď
s pozdravem
Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby + nehty
PříspěvekNapsal: čtv črc 09, 2009 3:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Jana":hmztidco]Dobrý den,
včera jsem Vám psala ohledně MMS a nemůžu to tu nikde najít...tak to píšu znovu, omlouvám se, prosím jestli jste už odpovídal, napište mi, pod jakým tématem ten můj dotaz najdu, omlouvám se!
Zarazilo mě, že na internetu prodávají MMS za 590,- a ten pán, na kterého jste mi dal kontakt mi dal 0,5 l za 50,-. Je to důvěryhodné? Je to opravdu MMS? Vy jste to používal také od něho?
Předem děkuji za odpověď
s pozdravem
Jana[/quote:hmztidco]
Váš dotaz sem tématicky nezapadal, tak jsem ho přesunul sem:

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby
PříspěvekNapsal: stř led 20, 2010 11:22 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Keby som nahradil vecerne umyvanie zubov pastov za MMS a himalajsku sol, bolo by to vo vsetkych atributoch lepsie?
Aky je presny postup cistenia zubov MMSkom a himalajskou solou? Neviem vobec, kolko a coho mam na kefku dat.
Este som niekde cital o nejakom zuvani korienkov, ze to tiez cisti zuby lepsie, nez pasta, neviete o tom nieco?
Chcel by som uz tu pastu za nieco vymenit. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby
PříspěvekNapsal: čtv led 21, 2010 9:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Keby som nahradil vecerne umyvanie zubov pastov za MMS a himalajsku sol, bolo by to vo vsetkych atributoch lepsie?
Aky je presny postup cistenia zubov MMSkom a himalajskou solou? Neviem vobec, kolko a coho mam na kefku dat.
Este som niekde cital o nejakom zuvani korienkov, ze to tiez cisti zuby lepsie, nez pasta, neviete o tom nieco?
Chcel by som uz tu pastu za nieco vymenit. \":-)\"

Oboje naráz se použít nedá a já sám si pravidelně čistím zuby pomocí MMS, kdy namíchám 6-8 aktivovaných kapek, přímo do tohoto koncentrovaného roztoku namočím kartáček a čistím stejně jako pastou. Zuby to perfektně a v krátkém čase zbaví většiny běžných visuálních problémů, jako je zubní kámen, různé zabarvení a další potíže, které lidé často řeší za velké peníze a dost neúspěšně. Současně se výrazně zlepší stav dásní a vymizí i zánětlivé procesy, které trápí velkou část populace. Kořínky to není cesta pro moderního člověka a většinou běžných solí, himálajskou jednoznačně, zuby čistit lze, dokonce můžete užívat k tomuto účelu i jedlou sodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby + nehty
PříspěvekNapsal: čtv led 21, 2010 9:39 am 
Offline

Registrován: pát říj 30, 2009 11:21 pm
Příspěvky: 326
Jana píše:
Dobrý den,
včera jsem Vám psala ohledně MMS a nemůžu to tu nikde najít...tak to píšu znovu, omlouvám se, prosím jestli jste už odpovídal, napište mi, pod jakým tématem ten můj dotaz najdu, omlouvám se!
Zarazilo mě, že na internetu prodávají MMS za 590,- a ten pán, na kterého jste mi dal kontakt mi dal 0,5 l za 50,-. Je to důvěryhodné? Je to opravdu MMS? Vy jste to používal také od něho?
Předem děkuji za odpověď
s pozdravem
Jana

Nemusíte mít strach. Od Jeffa mám MMS, je to všechno v pohodě! a můžu jen doporučit. Nic lepšího za tak super cnu neseženete. \":)\"

jinak co se zubů týče, tak přestaňte jíst tu upravenou stravu a uvidíte že už jen toto samo o sobě stačí k tomu, aby se zuby tak nekazily.... to by pak všechna zvířata musela mít zkažené zuby a to jak jistě víte nemá

a co se týče nehtů, tak je dost všeobecně známo, že kvalitní nehty a vlasy souvisí s minerály a pan Zajíček Vám to hodil do placu naprosto přesně...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby
PříspěvekNapsal: čtv led 21, 2010 10:14 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Oboje naráz se použít nedá a já sám si pravidelně čistím zuby pomocí MMS, kdy namíchám 6-8 aktivovaných kapek, přímo do tohoto koncentrovaného roztoku namočím kartáček a čistím stejně jako pastou. Zuby to perfektně a v krátkém čase zbaví většiny běžných visuálních problémů, jako je zubní kámen, různé zabarvení a další potíže, které lidé často řeší za velké peníze a dost neúspěšně. Současně se výrazně zlepší stav dásní a vymizí i zánětlivé procesy, které trápí velkou část populace. Kořínky to není cesta pro moderního člověka a většinou běžných solí, himálajskou jednoznačně, zuby čistit lze, dokonce můžete užívat k tomuto účelu i jedlou sodu.

Dakujem, nemal som na mysli naraz, ale napriklad striedat to. Alebo rano v himalajskej soli a vecer v MMS. Chcel som aj poznat, akym sposobom to robit. Teda predpokladam, ze s tou himalajskou solou bude postup rovnaky. A chcel som vediet, ci zuby nebudem tymto postupom o nieco ochudobnovat oproti paste, ale zjavne nie. \":-)\"

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 8:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Dakujem, nemal som na mysli naraz, ale napriklad striedat to. Alebo rano v himalajskej soli a vecer v MMS. Chcel som aj poznat, akym sposobom to robit. Teda predpokladam, ze s tou himalajskou solou bude postup rovnaky. A chcel som vediet, ci zuby nebudem tymto postupom o nieco ochudobnovat oproti paste, ale zjavne nie. \":-)\"

Tak to nemusíte mít strach, jakýkoliv jiný způsob čištění zubů založený na zásadité látce, je mnohem lepší, než jakkoliv drahá pasta, která má kyselou podstatu. Sice krásně voní mentolem, ale zuby stále hnijou a o to vám asi nejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Bolave nehty
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 8:25 pm 
Offline

Registrován: úte bře 17, 2009 11:53 pm
Příspěvky: 3
Prosím o dvě rady,
jedna se týká bolesti nehtů, které bolí při doteku ze strany i ze zhora a to dlouhodobě. Pak bych potřebovala poradit ohledně lisu na zeleninu(jak silný má být,kde hledat,jakou značku,levně), aby třeba zvládl mrkev, celer, apod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolave nehty
PříspěvekNapsal: pát led 22, 2010 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
vaterix píše:
Prosím o dvě rady,
jedna se týká bolesti nehtů, které bolí při doteku ze strany i ze zhora a to dlouhodobě. Pak bych potřebovala poradit ohledně lisu na zeleninu(jak silný má být,kde hledat,jakou značku,levně), aby třeba zvládl mrkev, celer, apod.

To může mít velmi mnoho příčin a minimálně bych potřeboval znát váš běžný jídelníček a vaše ostatní zdravotní problémy. Ve většině případů se jedná o demineralizaci organizmu a je tedy nutné tělu doplnit chybějící látky.
U toho lisu by to z mé strany bylo čiré jasnovidectví, naprosto netuším, zda jej budete užívat sama, nebo celá rodina, budete dělat jen šťávy, či i jiné produkty, jako mléka, nebo přesnídávky, kolik je pro vás levně a mnoho dalších důležitých bodů pro výběr odšťavovače, který vám bude vyhovovat. To budete muset trochu nastudovat a ujasnit si, co od něj vlastně chcete, zde máte celkem slušný přehled http://www.eujuicers.cz/cs/katalog/odst ... domacnosti a případné dotazy rád zodpovím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 9:15 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Dá sa nejeko vrátit farba skloviny?
V minulosti som viac krát absolvoval ambulantné bielenie zubov+domáce bielenie a poriadne som to "prepískol". Snažil som sa dosiahnut ten najvyšší stupen belosti(to sa napokon podarilo), no zároven z mojho pohladu tá sklovina spriesvitnela.
Som teda na vážkach či to riešit formou neajkých moderných stomatologických prostriedkov alebo niečím iným.
Napadlo ma či to nemože súvisiet nejako s minerálmi a preto som začal pit viac solanky cca 3x do 0.5l dám vždy kávovú lyžičku. No neviem či by som nemal ubrat, lebo ma to vždy riadne "preženie".
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pát úno 05, 2010 11:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Dá sa nejeko vrátit farba skloviny?
V minulosti som viac krát absolvoval ambulantné bielenie zubov+domáce bielenie a poriadne som to "prepískol". Snažil som sa dosiahnut ten najvyšší stupen belosti(to sa napokon podarilo), no zároven z mojho pohladu tá sklovina spriesvitnela.
Som teda na vážkach či to riešit formou neajkých moderných stomatologických prostriedkov alebo niečím iným.
Napadlo ma či to nemože súvisiet nejako s minerálmi a preto som začal pit viac solanky cca 3x do 0.5l dám vždy kávovú lyžičku. No neviem či by som nemal ubrat, lebo ma to vždy riadne "preženie".
Ďakujem

Tak, jak vrátit původní barvu zubům, to opravdu netuším.
Co se týká té solanky, tak to je strašně moc silné. Já dávám tak slabou polovinu lžičky do 1,5 litru vody a pouze jednou denně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz