Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 21, 2024 4:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř čer 08, 2011 9:17 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Jarda píše:
Rychlost růstu nehtů může ovlivňovat mnoho faktorů a minerální zásobení je pouze jeden z nich, ovšem já bych se spíše soustředil na jejich kvalitu než rychlost růstu, kterou považuji za docela nepodstatnou. Mnoho funkcí organizmu je při deficitech prvků rozhozeno a klidně vám mohly růst moc rychle, což se vám nyní může zdát pomalu a přitom jde třeba právě o ideální rychlost.

dakujem za odpoved, no kvalita sa nezhorsila, ale zatial ani nezlepsiela. ved co mozem chcet za taky kratky cas...
co sa tyka rychlosti rastu, ta momentalna mi velmi vyhovuje, lebo neznasam strihanie nechtov (patri k tomu aj obrusovanie nechtov, co musim mat uplne dokonale, lebo neznasam na nechtoch nic draplave \":lol:\" )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: pon čer 20, 2011 9:09 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
zdravim,
kdyz si vyplachnu pusu mms - davam 5-7 kapek aktivovaneho mms,redeneho vodou,tak abych mohl vyplachovat,
tak po nejake dobe -treba 1 hod a vice(nebo kdyz to udelam pred spanim tak rano) mam na dasnich jeste nad krckama zubu povlak, vypada to jako slaboucka vrstva odumrele kuze, resp.teda dasne, je mozne ze mms mi zpusobuje ,ze mi odumira,resp. se odlupuje vrchni cast dasne, nebo jsou to jen nejake mtrve breberky ze slin,ktere zabije mms a za tu dobu se takto nahromadi?/ale je toho po ranu opravdu docela dost

kdyz nevyplachnu,tak to tam ,ani po ranu, nemam, ale to same se mi dela i kdyz vyplachuju vodou se sodou bicarbodou

a dale bych se chtel zeptat,kdyz si vyplachnu pusu mms a naprazdno zkousnu,tak se mi zuby jakoby navzajem lepi k sobe(pri zkousnuti) co to znamena? moc kyselo v ustech-a tim momentalne narusena sklovina? pritom mms by tam spis melo delat zasadito ,ze?


Dekuji za info

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 8:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
6ma píše:
zdravim,
kdyz si vyplachnu pusu mms - davam 5-7 kapek aktivovaneho mms,redeneho vodou,tak abych mohl vyplachovat,
tak po nejake dobe -treba 1 hod a vice(nebo kdyz to udelam pred spanim tak rano) mam na dasnich jeste nad krckama zubu povlak, vypada to jako slaboucka vrstva odumrele kuze, resp.teda dasne, je mozne ze mms mi zpusobuje ,ze mi odumira,resp. se odlupuje vrchni cast dasne, nebo jsou to jen nejake mtrve breberky ze slin,ktere zabije mms a za tu dobu se takto nahromadi?/ale je toho po ranu opravdu docela dost

kdyz nevyplachnu,tak to tam ,ani po ranu, nemam, ale to same se mi dela i kdyz vyplachuju vodou se sodou bicarbodou

a dale bych se chtel zeptat,kdyz si vyplachnu pusu mms a naprazdno zkousnu,tak se mi zuby jakoby navzajem lepi k sobe(pri zkousnuti) co to znamena? moc kyselo v ustech-a tim momentalne narusena sklovina? pritom mms by tam spis melo delat zasadito ,ze?


Dekuji za info

Na sliznicích je zpravidla kvasinka a jiní neřádi v neuvěřitelném množství, čili jde patrně o jejich mrtvolky, ale můžete vyzkoušet i daleko nižší dávku, aby jste vyloučil poleptání, stejně to bude fungovat spolehlivě. U toho narušení skloviny, to by bylo možné pouze při velice vysoké kyselosti a určitě ne za pár minut, porovnejte si stav po vypláchnutí úst grepovou šťávou, ta leptá zuby naprosto excelentně a uvidíte. Zásaditost MMS záleží na druhu aktivátoru a jeho dávkování, ovšem jde použít i čisté MMS bez aktivace a to je zcela jistě vysoce zásadité.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 6:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
...Můžete místo pasty vyzkoušet mořskou sůl a uvidíte, jak ušetříte peníze a hlavně zuby.

To je alternativa k zubním pastám, eventuelně jak sůl používat? Já žádné chemické pasty už dlouho nepoužívám, ale zuby žádná sláva, tak mě zajímá jestli je jen drhnout "nasucho" kartáčkem nebo se to dá něčím smysluplným obohatit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 8:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
To je alternativa k zubním pastám, eventuelně jak sůl používat? Já žádné chemické pasty už dlouho nepoužívám, ale zuby žádná sláva, tak mě zajímá jestli je jen drhnout "nasucho" kartáčkem nebo se to dá něčím smysluplným obohatit?

Na tom není nic složitého, prostě vlhký kartáček namočíte do soli a čistíte zuby stejně jako pastou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 5:31 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 15, 2011 11:03 am
Příspěvky: 20
Zdravím Jardo neviete či ta soda s tym olejom odstrania aj zubny kameň? Aešte sa chcem opytat čím si čistíte zuby vy Jardo ked sa tu písalo že ta soda s tym olejom sa može používat tak 14 dni kedže poškodzuje zuby sol zase len mesiac takže nič dlhodobo čín sa teda daju dlhodobo čistit tie zuby bez toho že by to bol pre ne problém. Na ďasná odporúčate vitamín C v čom je taky najlahšie vstrebateňý a vo veľkom množstve dostupný myslím ale v prírodnej forme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 8:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
iandu píše:
Zdravím Jardo neviete či ta soda s tym olejom odstrania aj zubny kameň? Aešte sa chcem opytat čím si čistíte zuby vy Jardo ked sa tu písalo že ta soda s tym olejom sa može používat tak 14 dni kedže poškodzuje zuby sol zase len mesiac takže nič dlhodobo čín sa teda daju dlhodobo čistit tie zuby bez toho že by to bol pre ne problém. Na ďasná odporúčate vitamín C v čom je taky najlahšie vstrebateňý a vo veľkom množstve dostupný myslím ale v prírodnej forme.

Soda s olejem funguje velice slušně a většinou zvládne i ten kámen, dá se užívat i dlouhodobě, nicméně ne každému to musí vyhovovat. Já si zuby moc nečistím, ale pokud ano, tak většinou prostředkem který mám zrovna po ruce, někdy ta soda, jindy sůl a občas i MMS, nebo peroxid vodíku. Používejte umělý, pokud vám přímo nějak nevadí a přírodní je acerola, nic silnějšího asi nenajdete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 1:34 pm 
Offline

Registrován: ned kvě 15, 2011 11:03 am
Příspěvky: 20
Jarda píše:
Soda s olejem funguje velice slušně a většinou zvládne i ten kámen, dá se užívat i dlouhodobě, nicméně ne každému to musí vyhovovat. Já si zuby moc nečistím, ale pokud ano, tak většinou prostředkem který mám zrovna po ruce, někdy ta soda, jindy sůl a občas i MMS, nebo peroxid vodíku. Používejte umělý, pokud vám přímo nějak nevadí a přírodní je acerola, nic silnějšího asi nenajdete.

Nešlo by tie zuby účinne čistiť aj citrónovou šťavou ved nemoze byt snad silnejšia ako ten peroxid či ano. Nenaruší ten peroxid nejak významne tu sklovinu mam z toho trochu obavy \":?\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 8:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
iandu píše:
Nešlo by tie zuby účinne čistiť aj citrónovou šťavou ved nemoze byt snad silnejšia ako ten peroxid či ano. Nenaruší ten peroxid nejak významne tu sklovinu mam z toho trochu obavy \":?\"

Tak asi by to také šlo, tento postup jsem nezkoušel, nicméně s tím peroxidem není zas takový problém. Prostě si dáte tak 20 kapek 3%tního peroxidu z lékárny do skleničky, namočíte do toho kartáček, což stačí tak na dvě až tři namočení a ošmrdláte zuby, pak si vypláchnete ústa vodou a uvidíte jak budou zuby čisté.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: úte črc 26, 2011 8:41 pm 
Offline

Registrován: stř črc 13, 2011 8:34 pm
Příspěvky: 8
Dobrý den, mám již od dětství problémy s nehty (viz. foto ), zvláštní je, že takto vypadají jen některé. Asi 5 je dobrých a 5 takto špatných. Navíc se tato vada stěhuje z jednoho na druhý, takže dříve jsem měl třeba takto ohyzdný ukazováček a ted mám oba v pořádku. Dá se z fotografií určit o co se jedná a jak to vyléčit? Děkuji za radu.


Přílohy:
Poznámka: prostředníček
2.jpg
2.jpg [ 80.92 KiB | Zobrazeno 14352 krát ]
Poznámka: malíček
1.jpg
1.jpg [ 77.07 KiB | Zobrazeno 14352 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 7:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
roony1 píše:
Dobrý den, mám již od dětství problémy s nehty (viz. foto ), zvláštní je, že takto vypadají jen některé. Asi 5 je dobrých a 5 takto špatných. Navíc se tato vada stěhuje z jednoho na druhý, takže dříve jsem měl třeba takto ohyzdný ukazováček a ted mám oba v pořádku. Dá se z fotografií určit o co se jedná a jak to vyléčit? Děkuji za radu.

Já bych si dovolil problém odhadnout jako nějakou plíseň a vyzkoušel bych nehet pravidelně natírat čistým vitamínem E vymačkaným z tobolky, nebo pravidelné koupele v MMS a asi by nevadilo ani MMS2.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 10:42 am 
Offline

Registrován: stř črc 13, 2011 8:34 pm
Příspěvky: 8
Děkuji za radu, MMS namáčení zkouším asi týden, zkusím to E čko, a MMS2 myslíte asi vnitřně do tobolek LAGUNU?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř črc 27, 2011 8:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
roony1 píše:
Děkuji za radu, MMS namáčení zkouším asi týden, zkusím to E čko, a MMS2 myslíte asi vnitřně do tobolek LAGUNU?

No můžete ho užívat jak vnitřně, tak si ho dát do koupele a namočit do toho ruce, nebo nohy. Nehledejte jen Lagunu i když je to nejběžnější, ale fungují i jiné produkty, třeba Chlór šok a další. Hlavní je, aby v položce složení, nebo obsahuje, bylo napsáno 99% chlornan vápenatý, nebo chlorové vápno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: úte srp 02, 2011 4:24 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 1:04 pm
Příspěvky: 46
Dobrý den pane Jardo,
všimla jsem si, že se mi na nehtech začaly dělat bílé skvrnky. Psalo se tu, že může jít o nedostatek zinku, ale ten já beru denně (ráno nalačno a večer spolu s hořčíkem) Jaká může být další příčina těchto bílých skvrnek na nehtech?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zuby+nehty
PříspěvekNapsal: stř srp 03, 2011 6:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobrý den pane Jardo,
všimla jsem si, že se mi na nehtech začaly dělat bílé skvrnky. Psalo se tu, že může jít o nedostatek zinku, ale ten já beru denně (ráno nalačno a večer spolu s hořčíkem) Jaká může být další příčina těchto bílých skvrnek na nehtech?

Těch příčin je více a jsou na netu uvedeny a dokonce i zde jsem to již psal, klidně může jít třeba o nedostatek vitamínu A, nebo další deficity.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 329 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz