Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:04 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Astma
PříspěvekNapsal: pon led 12, 2009 3:11 pm 
Offline

Registrován: pon led 12, 2009 3:03 pm
Příspěvky: 1
Dostala jsem astma a tak jsem narazila na Vaše stránky, které jsou opravdu zajímavé. Zajímá mě, máte-li zkušenost s výše zmíněnou nemocí a možnosti odstranit ji právě změnou stravy?

Díky za odpověď!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: pon led 12, 2009 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Aneri píše:
Dostala jsem astma a tak jsem narazila na Vaše stránky, které jsou opravdu zajímavé. Zajímá mě, máte-li zkušenost s výše zmíněnou nemocí a možnosti odstranit ji právě změnou stravy?

Díky za odpověď!

Astma, jako jiné formy zánětů a zahlenění, vychází zpravidla z předcházejících poruch organizmu v určité formě řetězové reakce. Většinou předchází poruchy vyprazdňování, následný nárůst váhy a kyselin v těle. Jako důsledek těchto prvotních změn, se teprve poté dostavuje nedostatečnost dechu. Zpravidla se tyto potíže poměrně rychle upravují pokud tělu zajistíte zásaditou reakci, pravidelnou defekaci, nejlépe 2x denně a váhu ze svých 18 let. Tato obecná odpověď se týká jen Vámi uvedeného problému, ale na opravdu použitelnou radu, jak přesně postupovat, bych Vás musel vidět a vyšetřit si další předpokládané zdravotní problémy, které jsou zdrojem tohoto onemocnění. Pokud se neodstraní zdroj potíží, nemá léčba valný význam. Ordinované léky se vždy zaměřují na řešení důsledků, nikoliv příčin a trvalý výsledek se docílit nedá. Naopak pokud odstraníte příčinu, lze dosáhnout trvale dobrého stavu a zbavit se této nemoci. U léčby je třeba komplexní přístup, mimo správné stravy je velice důležitá také psychohygiena a práce s energií. Pokud budete mít zájem zavolejte mi na telefon uvedený na stránkách pod mojí fotografií a domluvíme se na termínu Vaší návštěvy. Dosud jsem Vás neviděl, ale předpokládám, že k řešení je u Vás více problémů a vysvětlím Vám jak odstranit vše naráz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 6:16 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 5:50 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,

mám také astma, ale než jsem ho nasobě pocítil tak jsem nepocitoval dříve žádné poruchy jak je popsáno výše. Lékaři mě dali trochu dohromady, ale že astma je nevylečitelné. Jsem nyní ve fázi kdy chci s tím něco dělat.
Nejvíce mě trápí, když se nachladím, to několik dní mám suchý kašel a pak vykašlávám žlutý nebo bílí hlen (připadám si jak kuřák po padesátce). Lékaři mě na to dali nějaké inhalátory, ale to pomáhá si myslím maximálně na 10%.

Prosím, je nějaké jednoduché a levné řešení, nebo i jakékoli jiné ?

Díky , Lukáš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2013 6:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 08, 2010 12:01 pm
Příspěvky: 56
Luke píše:
Prosím, je nějaké jednoduché a levné řešení, nebo i jakékoli jiné?

Začít čistit tlusté střevo klystýry a Sankhapraksalanou viewforum.php?f=7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 12:13 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Luke píše:
Dobrý den,

mám také astma, ale než jsem ho nasobě pocítil tak jsem nepocitoval dříve žádné poruchy jak je popsáno výše. Lékaři mě dali trochu dohromady, ale že astma je nevylečitelné. Jsem nyní ve fázi kdy chci s tím něco dělat.
Nejvíce mě trápí, když se nachladím, to několik dní mám suchý kašel a pak vykašlávám žlutý nebo bílí hlen (připadám si jak kuřák po padesátce). Lékaři mě na to dali nějaké inhalátory, ale to pomáhá si myslím maximálně na 10%.

Prosím, je nějaké jednoduché a levné řešení, nebo i jakékoli jiné ?

Díky , Lukáš.

Luke, kdysi mi taky tvrdili, ze se astma do konce zivota nezbavim protoze to mam v genech. Mas kliku, reseni je fakt levny \":lol:\" Mne stacila hladovka, pit vodu + NIC, jak psal pavel macha na pust .cz. Drzel jsem cvicnych 5 dni a pak jeste 12 dni. Dr me nechala dejchnout a rikala, ze jednu krivku uz mam dobrou, ale ta druha ze jeste dobra neni a ze bych se mel lecit. Tak jsem ji vysvetlil, ze jsem za ni neprisel kvuli blbe druhe krivce, ale ze me porad skrabalo v krku a porad jsem pokaslaval. A to bylo po hladovkach v poradku. jeste mi hrozila, ze kdyz se nebudu "lecit", ze dostanu CHOPN. Rekl jsem ji ze to risknu a podepsal reverz. To je uz urcite vic nez 5 let, nejspis asi 7.

Trochu jsem se tim zabyval, jestli chces, muzu ti poslat i dalsi navod, ktery zabral jedne americance na mnohem tezsi astma. Ale chtel jsi jednoduche a levne reseni, tak je pro tebe asi nejlepsi ta hladovka, stejne jako byla nejlepsi pro mne.

Drzim palce,

Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne pát led 18, 2013 12:06 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: čtv led 17, 2013 10:02 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 5:50 pm
Příspěvky: 3
Všem děkuju za rady, původně jsem čekal nějaké čaje, ale asi je to potřeba udělat radikálně.
Klistýr mě odrazuje, schůdnější asi bude Sankhapraksalana.
Hladovka jen o vodě ..., to si nedokážu představit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 8:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Luke píše:
Všem děkuju za rady, původně jsem čekal nějaké čaje, ale asi je to potřeba udělat radikálně.
Klistýr mě odrazuje, schůdnější asi bude Sankhapraksalana.
Hladovka jen o vodě ..., to si nedokážu představit.

Čaje na problém zaneseného organizmu nestačí, fungují pouze jako podpůrný prostředek a hladovění, nebo očisty střeva jsou opravdu hlavní a asi i jediná účinná pomoc, pokud to opravdu myslíte vážně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: úte bře 19, 2013 7:29 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
Dobrý deň pán Jarda,
chcem sa spýtať ako zlepšiť svoj stav astma bronchiale (stredne ťažká). nemám ju z alergie, ale z neustálych zápalov pľúc za mlada, potom prišli chlamydie, ktoré som už prekonal (tiež sa neliečili, liečili mi alergiu, ktorú nemám) a nosné polypy na ktoré sa prišlo po dvoch rokoch mi zhoršili astmu do takého stavu, že nedokážem žiť bez inhalatora a tabletiek (spiromon)...
za ten čas čo som tu a zmenil svoj životný štýl, sa mi podarilo zbaviť candidy, pleť sa mi zlepšila tak, že už aj za to som vďačný, že som došiel tu...rodina je chorá, ale ja nič nedostanem (posledný rok som nemal žiaden problém)...

ale čo mi dalo dôvod napísať tento príspevok je ten, že minulý týždeň som bol na masáži, chrbát mi tak prekrvilo že som mal modriny (vraj toxiny z pečene) je pravda, že pravidelne mám zvýšené pečenové testy a nejako nepomáha ani sylimarin 300mg denne...
a tu vidím asi aj cestu ako zlepšiť stav dýchania a to cez pečeň?
viem, že hovoríte, pľúca súvisia s črevami a nestíhajú vylučovať toxíny, ale stolicu nemám hlienovitú...(niekedy som robil klystíri, teraz raz za 2 mesiace, kávový)...no stačí mi vysadiť tabletky a hneď sa mi zhorší dýchanie a vylučujem samý hustý zelený hlien...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2013 11:03 pm 
Offline

Registrován: sob led 19, 2013 8:55 am
Příspěvky: 6
Precetl bych si neco o parazitech. Schistosmosa a Echinokokosa jsou dva priklady toho co parazit zpusobuje. Kompletni vycet je dlouhy. Mnoho lidi si to nechce pripustit a nase nejmodernejsi lekarska veda dokonce ani neodhali to co odhalit ma ze zaslanych vzorku. Pritom velke procento lidi ma mensi ci vetsi zdr.problem(napr.Astma) jen diky plisnim, parazitum a bakteriim, ktere zpusobuji tyto *onemocneni* jak to radi doktori nazyvaji. No a vesele leci dusledky, ale pricinu neznaji.

Neni tedy lepsi pro klid duse vyzkouset dostupne a korunove antiparazitni postupy z techto stranek, a pak by se videlo?

Doktori daji chemickou antiparazitni lecbu pouze v pripade, ze laborator vajicka, nebo primo parazita objevi(v hovinku). Tak to je pratele super postup jak nezjistit nic. Zacystovani a po nasem tele migrujici paraziti ve streve pouze dokoncuji svuj rozmnozovaci cyklus a to trva velmi kratce, rekneme tyden. Ale zije v nas treba 10 let A stejne kdyz ho doctor nahodou objevi tak zabije budto jen dospelce, do cyst se lek nepronikne, obavam se ze lek nepronikne ani mino zazivaci trakt, kazdopadne ne do mozku a podobnych organu, kde se paraziti bezne vyskytuji.

Sam se chystam na lecbu zapperem vlastni vyroby tedy levny, pak trojcatko a nakonec chemie. Ale to vse az po vysetreni na Salvii, kde se ceka a kam jdu az koncem dubna. Abych mel doklad o tom, zda je Salvia ucinna a zda je lecba ucinna. A co lecba potlacila.Pracovnikum Salvie nic nereknu a jen budu chodit na opakovane mereni po aplikaci zde popsanych metod.
Je tu taky vlakno o parazitech?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2013 11:07 pm 
Offline

Registrován: sob led 19, 2013 8:55 am
Příspěvky: 6
stendas píše:
Dobrý deň pán Jarda,
chcem sa spýtať ako zlepšiť svoj stav astma bronchiale (stredne ťažká). nemám ju z alergie, ale z neustálych zápalov pľúc za mlada, potom prišli chlamydie, ktoré som už prekonal (tiež sa neliečili, liečili mi alergiu, ktorú nemám) a nosné polypy na ktoré sa prišlo po dvoch rokoch mi zhoršili astmu do takého stavu, že nedokážem žiť bez inhalatora a tabletiek (spiromon)...
za ten čas čo som tu a zmenil svoj životný štýl, sa mi podarilo zbaviť candidy, pleť sa mi zlepšila tak, že už aj za to som vďačný, že som došiel tu...rodina je chorá, ale ja nič nedostanem (posledný rok som nemal žiaden problém)...

ale čo mi dalo dôvod napísať tento príspevok je ten, že minulý týždeň som bol na masáži, chrbát mi tak prekrvilo že som mal modriny (vraj toxiny z pečene) je pravda, že pravidelne mám zvýšené pečenové testy a nejako nepomáha ani sylimarin 300mg denne...
a tu vidím asi aj cestu ako zlepšiť stav dýchania a to cez pečeň?
viem, že hovoríte, pľúca súvisia s črevami a nestíhajú vylučovať toxíny, ale stolicu nemám hlienovitú...(niekedy som robil klystíri, teraz raz za 2 mesiace, kávový)...no stačí mi vysadiť tabletky a hneď sa mi zhorší dýchanie a vylučujem samý hustý zelený hlien...

Tak na to jedine ocistu zlucovodu aneb metoda na ocistu jater. Je zde vlakno. To funguje uplne vsem bez rozdilu, vysledky jsou okamzite. A jatra se zbavi toxinu a letitych usazenin, a muzou zas vesele filtrovat bordylek z plic. Sam od zitrka zacinam 4tou ocistu jater. Je to fakt super vec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: čtv bře 21, 2013 1:12 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
zrejme si to uľahčujem, ale nájsť si čas budem mať problém, a nejako ma tá očista aj odpudzuje...môžem zvoliť aj miernejšiu variantu napr. pravidelné pitie citrónovej šťavy a olivového oleja nalačno?

tie masáže ako keby niečo uvoľnili, momentálne mám ráno úplne biely povlak na jazyku...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 11:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
Dobrý deň pán Jarda,
chcem sa spýtať ako zlepšiť svoj stav astma bronchiale (stredne ťažká). nemám ju z alergie, ale z neustálych zápalov pľúc za mlada, potom prišli chlamydie, ktoré som už prekonal (tiež sa neliečili, liečili mi alergiu, ktorú nemám) a nosné polypy na ktoré sa prišlo po dvoch rokoch mi zhoršili astmu do takého stavu, že nedokážem žiť bez inhalatora a tabletiek (spiromon)...
za ten čas čo som tu a zmenil svoj životný štýl, sa mi podarilo zbaviť candidy, pleť sa mi zlepšila tak, že už aj za to som vďačný, že som došiel tu...rodina je chorá, ale ja nič nedostanem (posledný rok som nemal žiaden problém)...

ale čo mi dalo dôvod napísať tento príspevok je ten, že minulý týždeň som bol na masáži, chrbát mi tak prekrvilo že som mal modriny (vraj toxiny z pečene) je pravda, že pravidelne mám zvýšené pečenové testy a nejako nepomáha ani sylimarin 300mg denne...
a tu vidím asi aj cestu ako zlepšiť stav dýchania a to cez pečeň?
viem, že hovoríte, pľúca súvisia s črevami a nestíhajú vylučovať toxíny, ale stolicu nemám hlienovitú...(niekedy som robil klystíri, teraz raz za 2 mesiace, kávový)...no stačí mi vysadiť tabletky a hneď sa mi zhorší dýchanie a vylučujem samý hustý zelený hlien...

Tak pokud jde o dlouhodobý problém, nelze čekat že se tělo vyčistí za pár dní. Pomalu bych omezoval množství léků a současně prováděl klystýry, doplnil laktobacily a HCl v žaludku a vyzkoušejte čištění plic pomocí inhalace peroxidu vodíku, to se dá na netu snadno dohledat, třeba toto http://www.youtube.com/watch?v=aT1_Rkl0B1M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 11:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Beebor píše:
Precetl bych si neco o parazitech. Schistosmosa a Echinokokosa jsou dva priklady toho co parazit zpusobuje. Kompletni vycet je dlouhy. Mnoho lidi si to nechce pripustit a nase nejmodernejsi lekarska veda dokonce ani neodhali to co odhalit ma ze zaslanych vzorku. Pritom velke procento lidi ma mensi ci vetsi zdr.problem(napr.Astma) jen diky plisnim, parazitum a bakteriim, ktere zpusobuji tyto *onemocneni* jak to radi doktori nazyvaji. No a vesele leci dusledky, ale pricinu neznaji.

Neni tedy lepsi pro klid duse vyzkouset dostupne a korunove antiparazitni postupy z techto stranek, a pak by se videlo?

Doktori daji chemickou antiparazitni lecbu pouze v pripade, ze laborator vajicka, nebo primo parazita objevi(v hovinku). Tak to je pratele super postup jak nezjistit nic. Zacystovani a po nasem tele migrujici paraziti ve streve pouze dokoncuji svuj rozmnozovaci cyklus a to trva velmi kratce, rekneme tyden. Ale zije v nas treba 10 let A stejne kdyz ho doctor nahodou objevi tak zabije budto jen dospelce, do cyst se lek nepronikne, obavam se ze lek nepronikne ani mino zazivaci trakt, kazdopadne ne do mozku a podobnych organu, kde se paraziti bezne vyskytuji.

Sam se chystam na lecbu zapperem vlastni vyroby tedy levny, pak trojcatko a nakonec chemie. Ale to vse az po vysetreni na Salvii, kde se ceka a kam jdu az koncem dubna. Abych mel doklad o tom, zda je Salvia ucinna a zda je lecba ucinna. A co lecba potlacila.Pracovnikum Salvie nic nereknu a jen budu chodit na opakovane mereni po aplikaci zde popsanych metod.
Je tu taky vlakno o parazitech?

Ano, je tu psáno i o parazitech a máte pravdu, paraziti způsobují mnoho zdravotních problémů, ale zase nejsou primární příčinou, tou je oslabení těla stresem a plastickou stravou a snížení vnitřních vibrací.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 11:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
zrejme si to uľahčujem, ale nájsť si čas budem mať problém, a nejako ma tá očista aj odpudzuje...môžem zvoliť aj miernejšiu variantu napr. pravidelné pitie citrónovej šťavy a olivového oleja nalačno?

tie masáže ako keby niečo uvoľnili, momentálne mám ráno úplne biely povlak na jazyku...

Tak vyzkoušejte cokoliv, ale hlavní je čisté střevo a játra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Astma
PříspěvekNapsal: ned srp 18, 2013 2:57 pm 
Offline

Registrován: ned srp 18, 2013 2:41 pm
Příspěvky: 1
Ahoj,
zaujaly mě příspěvky ohledně astmatu. Mám střední formu spojenou s alergiemi a rád bych se toho zbavil. Dlouhodobě se připravuji na hladovku, přečetl jsem Partykovou, Malachova i Nikolajeva, mám za sebou mnoho 1 denních půstů, několik 3-denních, nyní ukončuji 10 denní na vodě. Kolem 8 dne jsem úspěšně prošel acidotickou krizí, nicméně mám dojem že dušnost pokračuje. Občas je to lepší, někdy horší. Dnes mi začíná návratovka. Mohl by mi prosím někdo, kdo prošel léčebným hladověním napsat, jak poznal, respektive po jaké době po ukončení hladovky, že je astma pryč? Nějaký test? Pohybem? Odešlo to naráz nebo postupně?

Díky moc.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz