Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: pon zář 05, 2011 8:26 pm 
Offline

Registrován: ned lis 14, 2010 8:38 pm
Příspěvky: 23
Pán Jaroslav
chcela by som sa Vás spýtať či máte nejaké skúsenosti s používaním prístroju Bioharmonex 3 a či by ste ho doporučil kúpiť. Chceli by sme ho kupiť ako podporu pri detoxikácii organizmu a jeho odkyselení. Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2011 7:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
danka123 píše:
Pán Jaroslav
chcela by som sa Vás spýtať či máte nejaké skúsenosti s používaním prístroju Bioharmonex 3 a či by ste ho doporučil kúpiť. Chceli by sme ho kupiť ako podporu pri detoxikácii organizmu a jeho odkyselení. Ďakujem

Tak to vás zklamu, nikdy jsem ho neviděl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: ned zář 18, 2011 10:01 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
nechci vas zklamat ale ten Bioharmonex 3 nefunguje, respektive funguje jen v pripade ,ze verite ze vas uzdravi \":)\" ale verit muzete i levnejsim vecem a fungovat to bude stejne

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zrak
PříspěvekNapsal: čtv říj 20, 2011 1:59 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 29, 2011 12:31 pm
Příspěvky: 20
Bydliště: Kladno
Zdravím,

lze "něčím" vylepšit zrak? Nosím brýle, a rád bych se jich zbavil (čočky nechci). Má slabé dioptrie jen 0,5 a 1,5. Lze nějakou stravou, či jinými prostředky zrak zlepšit?


díky

_________________
Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.

- Robert Fulghum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zrak
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2011 7:26 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Elkim píše:
Zdravím,

lze "něčím" vylepšit zrak? Nosím brýle, a rád bych se jich zbavil (čočky nechci). Má slabé dioptrie jen 0,5 a 1,5. Lze nějakou stravou, či jinými prostředky zrak zlepšit?


díky

Jednoznačně, pokud nejde o mechanické poškození, je problém spojen s fungováním jater, čili očisty jater většinou dají oči do dobrého stavu a také můžete cíleně dodat některé důležité látky jako betakaroten, lutein, zeaxanthin a zinek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 1:01 am 
Offline

Registrován: ned lis 14, 2010 8:38 pm
Příspěvky: 23
Ako postupovať ak je lekárom zistená v tele trichinela, po braní vermoxu sa stav upravil, ale teraz opäť bolesť hlavy a očí, tlaky za očami. Občas opuchy po rôznych častiach tela.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 10:54 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
danka123 píše:
Ako postupovať ak je lekárom zistená v tele trichinela, po braní vermoxu sa stav upravil, ale teraz opäť bolesť hlavy a očí, tlaky za očami. Občas opuchy po rôznych častiach tela.

Parazit není příčina, ale důsledek nějakého špatného prostředí. Prostě musíte v těle vybudovat takové prostředí, aby se tam šmejdům nelíbilo a pak se odstěhují i bez pilulek, což zde píšu prakticky všude, jenom to z textu musí člověk vnímat. Druhá možnost je stále práškovat a stále parazity krmit, což sice evidentně k cíli nevede, ale udrží to tak nějak rozumný stav.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2012 6:59 pm 
Offline

Registrován: stř dub 06, 2011 8:30 am
Příspěvky: 31
Dobrý den, pane Zajíčku. Na konci září minulého roku jsem měl úraz. Do levého oka mě šťouchla stříbrného smrku. Po tom stav OK, další den jsem vůbec neviděl, dostal jsem zánět spojivek. Byl jsem s tím na pohotovosti, očařka mi tam zjistila, že bělima je poškrábaná, jsou tam rány. Taktéž mi říkala, že je to s recidivou a na furt. Když si ráno umývám oči a zatlačím si na levé oko, protože na to dost často nemyslím, zánět spojivek se vrátí. Jde to nějak napravit (např. urinou?) ? Děkuji za odpověď

Ještě mám jeden problém, a tím je kolísavý oční tlak. Co je na to dobré? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2012 10:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
R.A.M.I.X píše:
Dobrý den, pane Zajíčku. Na konci září minulého roku jsem měl úraz. Do levého oka mě šťouchla stříbrného smrku. Po tom stav OK, další den jsem vůbec neviděl, dostal jsem zánět spojivek. Byl jsem s tím na pohotovosti, očařka mi tam zjistila, že bělima je poškrábaná, jsou tam rány. Taktéž mi říkala, že je to s recidivou a na furt. Když si ráno umývám oči a zatlačím si na levé oko, protože na to dost často nemyslím, zánět spojivek se vrátí. Jde to nějak napravit (např. urinou?) ? Děkuji za odpověď

Ještě mám jeden problém, a tím je kolísavý oční tlak. Co je na to dobré? Děkuji

Na ty záněty urina fungovat určitě bude v tom problém nevidím. Sám si oči při dlouhé práci na počítači vyplachuji urinou i několikrát za večer a jedině díky tomu mohu čumět do monitoru tak dlouhou dobu. Funguje i koloidní stříbro, ale to se pouze kape do oka, nicméně já osobně volím raději tu urinu i když mám k dispozici oboje. Ten oční tlak musíte řešit mimo oko, tedy v celém těle a základ je čisté krevní řečiště, tedy dodat omega 3 mastné kyseliny, což rozpustí úsady v cévách.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: úte led 24, 2012 9:44 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
Dobrý den, kamarádka má retinitis pigmentosa, vidí jen tunel a doktoři jí řekli, že se s tim nedá nic dělat a že časem nejspíš oslepne úplně. Když si o této nemoci přečtete, zní to fakt nezvratitelně. Myslíte, že i na toto může existovat lék nebo o něm dokonce víte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 9:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
roberts píše:
Dobrý den, kamarádka má retinitis pigmentosa, vidí jen tunel a doktoři jí řekli, že se s tim nedá nic dělat a že časem nejspíš oslepne úplně. Když si o této nemoci přečtete, zní to fakt nezvratitelně. Myslíte, že i na toto může existovat lék nebo o něm dokonce víte?

Já na dědičné procesy nevěřím a tvrdím, že vše je o stavu těla a ducha, čili minimálně by měla být schopná progresi nemoci zastavit, když ne se plně uzdravit. Jednoznačně bych začal tělo čistit dle zde uvedených postupů a zaměřil se hlavně na plísně a parazity, tam se domnívám by mohl být zakopaný pes.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2012 2:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Já na dědičné procesy nevěřím a tvrdím, že vše je o stavu těla a ducha, čili minimálně by měla být schopná progresi nemoci zastavit, když ne se plně uzdravit. Jednoznačně bych začal tělo čistit dle zde uvedených postupů a zaměřil se hlavně na plísně a parazity, tam se domnívám by mohl být zakopaný pes.

roberts, vaši kamarádku podpořte. Jarda má pravdu, na doktory nedejte, v tom už já osobně mám jasno (taky jsem si už zrak očistami spravil, ale nebylo to se mnou až tak zlé). Nepochybuji, že se vaší kamarádce zrak spraví, ale přes léky to nepůjde, je potřeba čistit (v případě očí asi hlavně játra a krevní řečiště)
Já nechápu, proč doktoři takové závěry "nedá se s tím nic dělat" vypouštějí z úst. mají raději upřímně přiznat "hele já nevím, co s tím, ale poptejte se jinde, třeba uspějete" - a uspějete, to mi věřte. Podpořte ji \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2012 4:10 pm 
Offline

Registrován: úte led 24, 2012 8:05 pm
Příspěvky: 44
přesně...já byl úplně naštvanej, když mi to řekla...že někomu řeknou, že s tim nejde nic dělat a že to skončí oslepnutím...to akorát podpoří psychickou stránku, může tomu začít opravdu věřit...fakt kdyby radši řekli, že neví co s tim a to jak si myslí, že to skončí si nechali pro sebe


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2012 11:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
roberts píše:
přesně...já byl úplně naštvanej, když mi to řekla...že někomu řeknou, že s tim nejde nic dělat a že to skončí oslepnutím...to akorát podpoří psychickou stránku, může tomu začít opravdu věřit...fakt kdyby radši řekli, že neví co s tim a to jak si myslí, že to skončí si nechali pro sebe

No, to přeci nemůžete po doktorech chtít, ti jsou neomylní a vědí vždy všechno, přes to nejede vlak. Alespoň poslední dobou se objevilo pár bílých vran, které snad postupně toto uvažování změní a pokud někteří další svléknou bílý plášť, možná budou lepší a přiznají, že nevědět a chybovat je lidské.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 01, 2012 8:34 pm 
Offline

Registrován: úte led 17, 2012 6:59 pm
Příspěvky: 1
Dobry vecer
asi pred dvema lety jsem utrpel zanet ocniho nervu, nez se doktori vzpamatovali tak ubehlo nekolik mesicu.Dneska vidim na prave oko mlhave.Chci se zeptat je mozno predejit dalsim atakam a co je vhodne udelat.Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz