Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:45 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: pon zář 17, 2012 4:17 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 17, 2011 1:52 pm
Příspěvky: 58
Dobrý den,
asi před měsícem se mi v zorném poli oka začali oběvovat takové podivné tmavošedé útvary. Vypada to jako čárka s větší hlavičkou a kolem ještě tři ťupky, nejlépe je vidím před bílou plochou,monitorem na blízko apod.,je to stále na tom samém místě a hýbou se jen podle toho kam pohnu okem. Oční dr. mi řekl,že paraziti to nejsou a jedná se o zákalky na sklivci,se kterými dr nic nedělají. Co myslíte Vy pane Jardo? Když je to na stejném místě tak asi to budou ty zákalky,ale zase mě zaráží ten větší počátek...? Navíc dlouho beru ostropetřec,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 8:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Sara111":38xzpa09]Dobrý den,
asi před měsícem se mi v zorném poli oka začali oběvovat takové podivné tmavošedé útvary. Vypada to jako čárka s větší hlavičkou a kolem ještě tři ťupky, nejlépe je vidím před bílou plochou,monitorem na blízko apod.,je to stále na tom samém místě a hýbou se jen podle toho kam pohnu okem. Oční dr. mi řekl,že paraziti to nejsou a jedná se o zákalky na sklivci,se kterými dr nic nedělají. Co myslíte Vy pane Jardo? Když je to na stejném místě tak asi to budou ty zákalky,ale zase mě zaráží ten větší počátek...? Navíc dlouho beru ostropetřec,

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Sklivcové zákalky
PříspěvekNapsal: sob pro 01, 2012 3:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Dobry den,

za prve by som chcel podakovat za tieto stranky, ktore su pre mna velmi obohacujuce.
Za druhe by som sa chcel opytat Vas pan Jarda, či neviete pričinu vzniku Sklivcovych zakalkov na ociach.
Mam to uz asi rok a na zaciatku ich bolo menej ale teraz ich je pomerne od dost viac.
Posielam link na fotky ako to asi vyzera aj na mojich ociach:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b2/Floaters.png/230px-Floaters.png
http://1.bp.blogspot.com/-u8eDEkMJF5k/TaX_rNFFB8I/AAAAAAAAAIU/wlHINupFazU/s400/floater3.jpg

Moj dietolog mi povedal ze by to mohli sposobovat paraziti, proti ktorym som uz aplikoval kuru Vermoxu, hrebiku a pod., ale cital som ze paraziti nemusia byt iba v hrubom creve ale aj niekde v hlave.
Za odpoved a radu Vam velmi pekne dakujem.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sklivcové zákalky
PříspěvekNapsal: sob pro 01, 2012 8:09 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
mass píše:
Dobry den,

za prve by som chcel podakovat za tieto stranky, ktore su pre mna velmi obohacujuce.
Za druhe by som sa chcel opytat Vas pan Jarda, či neviete pričinu vzniku Sklivcovych zakalkov na ociach.
Mam to uz asi rok a na zaciatku ich bolo menej ale teraz ich je pomerne od dost viac.
.....

Podívejte se na stručný souhrn ve vlákně "Prehladne, strucne a aktualizovane navody", jsou tam i odkazy na vlákna související s očními problémy.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sklivcové zákalky
PříspěvekNapsal: ned pro 02, 2012 1:31 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 01, 2012 3:46 pm
Příspěvky: 41
Amy píše:
Podívejte se na stručný souhrn ve vlákně "Prehladne, strucne a aktualizovane navody", jsou tam i odkazy na vlákna související s očními problémy.

Dakujem velmi pekne.

_________________
Diagnostika zdravotného stavu z očí: http://www.iris-diagnostika.sk
Bratislava - Petržalka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sklivcové zákalky
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2012 10:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
mass píše:
Dobry den,

za prve by som chcel podakovat za tieto stranky, ktore su pre mna velmi obohacujuce.
Za druhe by som sa chcel opytat Vas pan Jarda, či neviete pričinu vzniku Sklivcovych zakalkov na ociach.
Mam to uz asi rok a na zaciatku ich bolo menej ale teraz ich je pomerne od dost viac.
Posielam link na fotky ako to asi vyzera aj na mojich ociach:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b2/Floaters.png/230px-Floaters.png
http://1.bp.blogspot.com/-u8eDEkMJF5k/TaX_rNFFB8I/AAAAAAAAAIU/wlHINupFazU/s400/floater3.jpg

Moj dietolog mi povedal ze by to mohli sposobovat paraziti, proti ktorym som uz aplikoval kuru Vermoxu, hrebiku a pod., ale cital som ze paraziti nemusia byt iba v hrubom creve ale aj niekde v hlave.
Za odpoved a radu Vam velmi pekne dakujem.

Tak paraziti určitě za tím být mohou, ale také jsou další příčiny, které jsou v tomto vlákně popsány trochu si ho projděte a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: paraziti?
PříspěvekNapsal: stř pro 19, 2012 2:03 pm 
Offline

Registrován: ned črc 31, 2011 8:03 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den Jardo, chci se jen zeptat a možná to sem nepatří. Když koukám do nebe, tak se mi před očima míhají takoví malí bičíkovci. Nevím jak to přesně popsat, ale jen když koukám do nebe. Je to nějaký parazit? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: paraziti?
PříspěvekNapsal: úte pro 25, 2012 9:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
solimator píše:
Dobrý den Jardo, chci se jen zeptat a možná to sem nepatří. Když koukám do nebe, tak se mi před očima míhají takoví malí bičíkovci. Nevím jak to přesně popsat, ale jen když koukám do nebe. Je to nějaký parazit? Děkuji za odpověď.

O tom již se zde psalo mnohokrát v různých tématech a je možné, že o parazity jde, pokud nejde o další vady již zmíněné v tomto vlákně. Většinou se je povede vyhnat do hlavy kapáním koloidního stříbra do oka a pak již zabírají běžná antihelmintika.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oční vady
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2013 8:05 pm 
Offline

Registrován: pon led 07, 2013 8:02 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, jsem studentka Univerzity Karlovy a píši diplomovou práci o zrakové problematice. Ráda bych vás požádala ty z Vás, kteří mají zrakovou vadu, o vyplnění dotazníku, který mi velmi pomůže ve výzkumné části mé diplomové práce. Velmi mi pomůže i pokud budete můj odkaz na dotazník sdílet. Děkuji za váš čas a pomoc.

http://zivot-se-zrakovym-postizenim.vyplnto.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Zrak
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 3:00 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Na fotkách Pana Jardy si nelze nevšimnout, že má brýle. Znamená to, že zrak nelze přírodními způsoby zlepšit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zrak
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 3:34 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Jarda blbnul v mládí s chemikáliema a bouchlo mu to do obličeje.

Zrak =

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zrak
PříspěvekNapsal: čtv čer 27, 2013 5:03 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Na fotkách pana Jardy je vidět, že má pleš. Povazoval bych to za jasny
dukaz jeho nekompetentnosti:)

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zrak
PříspěvekNapsal: čtv čer 27, 2013 6:34 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Však já Jardu neobhajuju, jen sem odpovídal na ty brejle \":)\" Jarda to tu někomu psal už psal...

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zrak
PříspěvekNapsal: stř črc 10, 2013 9:12 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Dělám si legraci z uvažování původce tohoto topicu.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zrak
PříspěvekNapsal: stř črc 10, 2013 11:22 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
Budu to brát jako urážku \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz