Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:01 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Obnova zubů
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2018 6:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 19, 2014 3:47 pm
Příspěvky: 6
Co si o tom myslíte? Alopatický lék Tideglusib prý dokáže přimět zuby napadené kazem k tomu aby dorostly zpět. Když vynechám to, že kazivost zubů je způsobená podvýživou. Myslíte, že to může fungovat, zkoušel to už někdo? Myslíte, žeby se to dalo vyrobit vlastními silami, stojí to majlant? Nebo je lepší jít zcela jinou cestou, drcené skořápky? Olejnaté plody? Vitamín A, D, K? Kdysi jsem četl o někom, už nevím, zda to bylo tady nebo jinde, kterému dorůstající zuby vytlačily plomby.

Článek na vtm

https://vtm.zive.cz/bleskovky/lek-na-al ... fault.aspx

Tady je chemický vzorec

https://www.sigmaaldrich.com/catalog/pr ... 39?lang=en


Naposledy upravil D-O-M dne sob srp 25, 2018 8:25 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2018 7:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
D-O-M píše:
Co si o tom myslíte? Alopatický lék Tideglusib prý dokáže přimět zuby napadené kazem k tomu aby dorostly zpět. Když vynechám to, že kazivost zubů je způsobená podvýživou. Myslíte, že to může fungovat, zkoušel to už někdo? Myslíte, žeby se to dalo vyrobit vlastními silami, stojí to majlant? Nebo je lepší jít zcela jinou cestou, drcené skořápky? Olejnaté plody? Vitamín A, D, K? Kdysi jsem četl o někom, už nevím, zda to bylo tady nebo jinde, kterému dorůstající zuby vytlačily plomby.

Článek na vtm

https://vtm.zive.cz/bleskovky/lek-na-al ... fault.aspx

Tady je chemický vzorec

https://www.sigmaaldrich.com/catalog/pr ... 39?lang=en

Uvedené léčivo neznám, ale proč ne, pokud to dovede odvápnit měkké tkáně a natlačit vápník zpět do kostí a zubů může to fungovat. Každopádně dobré jsou i zkušenost s megadávkováním vitamínu K v celém komplexu tedy ideálně veškeré varianty a hlavně K2 MK-7.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obnova zubů
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2018 8:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 19, 2014 3:47 pm
Příspěvky: 6
Nezlobte se že se tak ptám, ale K2 v kapslích nebo se dá dostat i jinak? Kdysi jsem viděl na nějakém českém eshopu za těžký peníz práškový, už nevím jesti to byla Fichema nebo něco-med . Díky vopred za info.


Naposledy upravil D-O-M dne sob srp 25, 2018 8:18 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2018 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
D-O-M píše:
Nezlobte se že se tak ptám, ale K2 v kapslích nebo se dá dostat i jinak? Kdysi jsem viděl na nějakém českém eshopu za těžký peníz práškový, už nevím jesti to byla Fichema nebo něco-med . Díky vopred za info.

Poživatelná forma je pouze v tabletách. Jinak je hojně obsažen a Natu, což jsou pomalu shnilé sojové boby s velice podivnou chutí, tedy můžete vyzkoušet a pokud to dáte tak klidně i takto.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2018 8:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 19, 2014 3:47 pm
Příspěvky: 6
Díky za odpověď

Taky jsem zjistil, že K2 je potřebný pro tvorbu dostatečně velkých lícních kostí, aby se zuby vešly do úst a nekřivily se, což je přesně můj případ. Jeho nedostatek způsobuje předkusy, podkusy a bezbradé lidi. Uznávám, že v době, kdy jsem vyrůstal nebyl internet, ale nevědomost a laxnost mých rodičů zapříčinila to, že mě krmili chlebem se salámem a tak mám křivé zuby protože se mi nevešly do pusy. Na to už je ve 33 letech zřejmě pozdě že?

A asi si k tomu dám i borax.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2018 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
D-O-M píše:
Díky za odpověď

Taky jsem zjistil, že K2 je potřebný pro tvorbu dostatečně velkých lícních kostí, aby se zuby vešly do úst a nekřivily se, což je přesně můj případ. Jeho nedostatek způsobuje předkusy, podkusy a bezbradé lidi. Uznávám, že v době, kdy jsem vyrůstal nebyl internet, ale nevědomost a laxnost mých rodičů zapříčinila to, že mě krmili chlebem se salámem a tak mám křivé zuby protože se mi nevešly do pusy. Na to už je ve 33 letech zřejmě pozdě že?

A asi si k tomu dám i borax.

Borax nezaškodí nikdy a zda by se tím dalo srovnat něco tak starého nevím, ale někdy se dějí věci celkem neuvěřitelné. Každopádně funkce tohoto vitamínu jsou značně široké a jeho deficit naprosto běžný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obnova zubů
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2018 9:05 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
D-O-M píše:
Nezlobte se že se tak ptám, ale K2 v kapslích nebo se dá dostat i jinak? Kdysi jsem viděl na nějakém českém eshopu za těžký peníz práškový, už nevím jesti to byla Fichema nebo něco-med . Díky vopred za info.

Prerataj si ci tie, co si nasiel, ti vyjdu lepsie nez tento
https://www.amazon.de/Vitamin-200-365-v ... B01N5P11XX

Praskovy je este lacnejsi, ale neviem ho dohladat. V kazdom pripade, vacsina K2 co si pamatam, stoji tak 20 euro za 60 tabletiek, tento vyzera na 30 euro za 356 tabletiek.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obnova zubů
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2018 9:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Prerataj si ci tie, co si nasiel, ti vyjdu lepsie nez tento
https://www.amazon.de/Vitamin-200-365-v ... B01N5P11XX

Praskovy je este lacnejsi, ale neviem ho dohladat. V kazdom pripade, vacsina K2 co si pamatam, stoji tak 20 euro za 60 tabletiek, tento vyzera na 30 euro za 356 tabletiek.

Ta cena je opravdu dobrá ovšem nikde jsem tam nevyčetl zda jde o přípravek vyrobený z nata nebo o syntetickou formu, což je docela zásadní rozdíl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obnova zubů
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2018 10:22 am 
Offline

Registrován: ned lis 23, 2014 10:06 pm
Příspěvky: 86
Jarda píše:
Ta cena je opravdu dobrá ovšem nikde jsem tam nevyčetl zda jde o přípravek vyrobený z nata nebo o syntetickou formu, což je docela zásadní rozdíl.

Medzi odpoveďami zákazníkom je otázka - Je to skutočne vyrobené z nata? a odpovedajú že áno, je to originál vita MK7.
Tak neviem, možno im dôverovať?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obnova zubů
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2018 11:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tamariška píše:
Medzi odpoveďami zákazníkom je otázka - Je to skutočne vyrobené z nata? a odpovedajú že áno, je to originál vita MK7.
Tak neviem, možno im dôverovať?

Na to nedovedu odpovědět, uvedeného producenta neznám, ale naprostá většina produktů to má na krabičce uvedeno, nakonec proč se nepochlubit dobrou kvalitou zboží.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz