Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: stř bře 13, 2013 10:57 pm 
Offline

Registrován: úte říj 30, 2012 11:31 pm
Příspěvky: 40
Jógin píše:
Doporučil bych http://www.drmartina.cz/
osobní zkušenost nemám, ale viděl jsem jí v dokumentu o józe, četl její práci a působí velice fundovaně.

Zkoušel jste někdo osobně doktorku Ziskovou, doporučenou výše?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2013 1:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Jirik.TK píše:
S Ajurvédou jsem se na vlastní kůži začal kamarádit až letos na jaře. Pomocí testů jsem si určil typ a pak jsem si to nechal zkontrolovat pulsní diagnostikou. Vyšlo v zásadě totéž.

Ve skladbě svého jídelníčku jsem neudělal nějaké zásadnější změny, nestravoval jsem se jako "barbar" ani před tím, jsem jsem přidal koření, začal více mastit (to vyžaduje můj typ), takřka vyloučil studené nápoje a chlazené potraviny ohřívám na rozumnou teplotu. Udělal jsem však jinou zásadní změnu. Klíčovou otázkou nebylo u mne co, ale kdy?. Takže pokud pečivo, tak ráno a rozhodně ne večer. Pokud ovoce či kompot, tak hodinu před jídlem a nikdy ne po jídle. Pokud zeleninový salát, tak v poledne a rozhodně ne večer, jak bývalo u mne zvykem. Jím jen třikrát denně, piji nejpozději hodinu před jídlem a pak až hodinu po jídle neb Ajurvéda říká, že si neuváženým pitím člověk zbytečně "hasí trávící oheň".

Za uplynulého čtvrt roku se nestal v mém životě žádný zázrak. Jen maličkosti, méně mi lupe v kloubech (což jsem považoval v 57 letech za normální), zlepšila se mi chuť k jídlu, jím více, ale neztloustl jsem, jsem méně často unavený, méně často otrávený, zvýšila se mi chuť vymýšlet či něco tvořit, změnila se mi kvalita potu (téměř mi nesmrdí ponožky), moč připomíná osolenou zeleninovou polévku, ...... \":D\" Našlo by se toho určitě více, ale zrovna mne nic nenapadá.

Velmi sympatické na Ajurvédě je tvrzení, že abychom dosáhli dobrých výsledků, stačí její doporučení dodržovat asi tak na 60 - 70 procent. Dodržovat je na 100 procent jednak principielně nejde a každý pokus se v tomto přiblížit k této metě se bere jako fanatismus. \":cry:\"

Ono vše co dělá člověk s rozumem je většinou ku prospěchu a zde platí totéž, prostě nejde opisovat od druhých, ale musím přemýšlet sám, pak to funguje.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 14, 2013 7:15 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř dub 24, 2013 10:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
janin píše:
https://www.youtube.com/watch?v=gHeMLNqP6XE&feature=player_embedded

Velice dobře řečeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 11:48 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jógin píše:
....
skořice - na ovoce a sladké
muškátový oříšek, šafrán, hřebíček - do sladkých mléčných výrobků
bobkový list, šalvěj - na sýry
kardamon - do kávy a čaje
kajenský pepř,křen - na syrové

Pro vátu dobrý také adžvain – celerová semínka

3) koření bys měl dávat ve formě prášku, pokud vlastníš hmoždíř tak drtit.

4) Rýže není rozhodně nejmenší zlo. Chápu, že neobsahuje lepek tak je považována za zdravou potravinu. Pro nás v republice je opravdu nevhodná a hlavně ji nejde vdechnout život. Pokud si naklíčíš kvalitní obilí tak se v něm shromáždí obrovské množství prány(životní energie) ze které pak vyroste rostlinka! A ty tuto energii můžeš poté přijmout. (nejlépe špalda, nebo staré odrůdy jako je dvouzrnka )

Pohanka je pro Váty opravdu nevhodná, hlavně ta která se běžně prodává není ani česká a hlavně je nedozrálá. Jáhly jsou pro Váty ok pokud se při vaření přidá lžička tuku (ghí) to samé platí pro ječmen nebo ječné kroupy. Oves je také vhodný je těžký a zahřívá a to váta potřebuje.

5) Jogurtovač nemám, vyrábím tak že koupím kvalitní jogurt ve zdravé výživě, ohřeji nepaster. mléko tak na 50 stupňů a přidám lžíci (případně víc podle množství mléka) jogurtu z obchodu a pořádně promíchám. Poté přeliji do skleniček a dám pod peřinu kde mám dvě pet láhve s vroucí vodou. Nechám cca 8 hodin prostě dokud není jogurt dostatečně kyselý a tuhý.

6) Pokud se budeš držet sezónního ovoce tak nemůžeš téměř udělat chybu. Příroda dává to co tělo potřebuje.. Syrové hrušky a jablka nejsou moc vhodné, ale dá se to obejít tím, že jablka případně hrušky povaříme s hřebíčkem, na takový kompot a to je pro vátu hotové tonikum. A jak už jsem psal dřív není vhodné sušené ovoce. To lze opět obejít tím, že se namočí přes noc a ráno povaří.

U zeleniny bych byl opatrný se zelím, kapustou, květákem, bramborem. Ředkvičky, kedluben příležitostně. Brokolice pokud je dobře okořeněná tak taky harmonizuje. Rajčata bez slupky a semínek, jinak nebrat. Doporučil bych ti jednu věc vytisknout si seznam potravin (zeleniny) a zkoušet na sobě jak se cítíš a zapisovat si to. Pokud ti to udělá špatně počkat týden zkusit znova, pokud stále tak počkat měsíc a zas zkusit. A tímhle si vytvoříš v hlavě seznam a budeš vybírat zcela automaticky bez přemýšlení.

7) Goji není superpotravina je to jen reklama, pokud bys ho jedl čerstvé v Himalájích kde přirozeně roste tak je blahodárné tak asi jako naše borůvky. Ale to co se prodává v supermarketech tak je pěstováno na plantážích v Číně v mrtvé půdě a dá se to účinkem srovnat s rozinkami – tohle není můj poznatek mám to od známého co se věnuje mnoho let TCM a fytoterapii.
....

Čerstvý, bílý yogurt a lassi jsou podle Ayurvédy jedinými fermentovanými sattvickými pokrmy, a proto i doporučovány k pravidelné konzumaci coby základní zdroje zdraví prospěšných bakterií. Nejvodnější jsou díky své kyselé chuti pro vyrovnání energie Vata typů, ale s použitím správného koření a teploty jej mohou všechny ayurvédské typy. Pro uklidnění Pitta typu se například doporučuje přídavek sladkého ovoce anebo růžové vody. Pro Kapha a Vatta typy spíše přídavek špetky soli a zázvoru. Ayurvéda doporučuje podávat lassi před anebo v průběhu jídel a vždy nejlépa ta čerstvě připravená.

Přídavkem špetky kurkumy ke slanému lassi připravíme terapeutický nápoj vhodný ke konzumaci i při zánětu střev anebo žaludku. Slané lassi je vhodné ke každému jídlu, a ta sladká spíše jako samostatné svačiny. Přídavkem koření jako např. skořice, kardamonu, hřebíčku, muškárového květu anebo vanilky vždy energeticky vyrovnáváme chladivost nápoje.

Příklady receptů: http://www.jogamagazin.cz/ayurvedsky-jo ... -sami.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AJURVÉDA (ayurveda)
PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 12:01 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jógin píše:
....
skořice - na ovoce a sladké
muškátový oříšek, šafrán, hřebíček - do sladkých mléčných výrobků
bobkový list, šalvěj - na sýry
kardamon - do kávy a čaje
kajenský pepř,křen - na syrové

Pro vátu dobrý také adžvain – celerová semínka

3) koření bys měl dávat ve formě prášku, pokud vlastníš hmoždíř tak drtit.

4) Rýže není rozhodně nejmenší zlo. Chápu, že neobsahuje lepek tak je považována za zdravou potravinu. Pro nás v republice je opravdu nevhodná a hlavně ji nejde vdechnout život. Pokud si naklíčíš kvalitní obilí tak se v něm shromáždí obrovské množství prány(životní energie) ze které pak vyroste rostlinka! A ty tuto energii můžeš poté přijmout. (nejlépe špalda, nebo staré odrůdy jako je dvouzrnka )

Pohanka je pro Váty opravdu nevhodná, hlavně ta která se běžně prodává není ani česká a hlavně je nedozrálá. Jáhly jsou pro Váty ok pokud se při vaření přidá lžička tuku (ghí) to samé platí pro ječmen nebo ječné kroupy. Oves je také vhodný je těžký a zahřívá a to váta potřebuje.

5) Jogurtovač nemám, vyrábím tak že koupím kvalitní jogurt ve zdravé výživě, ohřeji nepaster. mléko tak na 50 stupňů a přidám lžíci (případně víc podle množství mléka) jogurtu z obchodu a pořádně promíchám. Poté přeliji do skleniček a dám pod peřinu kde mám dvě pet láhve s vroucí vodou. Nechám cca 8 hodin prostě dokud není jogurt dostatečně kyselý a tuhý.

6) Pokud se budeš držet sezónního ovoce tak nemůžeš téměř udělat chybu. Příroda dává to co tělo potřebuje.. Syrové hrušky a jablka nejsou moc vhodné, ale dá se to obejít tím, že jablka případně hrušky povaříme s hřebíčkem, na takový kompot a to je pro vátu hotové tonikum. A jak už jsem psal dřív není vhodné sušené ovoce. To lze opět obejít tím, že se namočí přes noc a ráno povaří.

U zeleniny bych byl opatrný se zelím, kapustou, květákem, bramborem. Ředkvičky, kedluben příležitostně. Brokolice pokud je dobře okořeněná tak taky harmonizuje. Rajčata bez slupky a semínek, jinak nebrat. Doporučil bych ti jednu věc vytisknout si seznam potravin (zeleniny) a zkoušet na sobě jak se cítíš a zapisovat si to. Pokud ti to udělá špatně počkat týden zkusit znova, pokud stále tak počkat měsíc a zas zkusit. A tímhle si vytvoříš v hlavě seznam a budeš vybírat zcela automaticky bez přemýšlení.

7) Goji není superpotravina je to jen reklama, pokud bys ho jedl čerstvé v Himalájích kde přirozeně roste tak je blahodárné tak asi jako naše borůvky. Ale to co se prodává v supermarketech tak je pěstováno na plantážích v Číně v mrtvé půdě a dá se to účinkem srovnat s rozinkami – tohle není můj poznatek mám to od známého co se věnuje mnoho let TCM a fytoterapii.
....

Jogurtům jsem se zatím spíše vyhýbal...ale může se to změnit... :

Čerstvý, bílý yogurt a lassi jsou podle Ayurvédy jedinými fermentovanými sattvickými pokrmy, a proto i doporučovány k pravidelné konzumaci coby základní zdroje zdraví prospěšných bakterií.
- Nejvhodnější jsou díky své kyselé chuti pro vyrovnání energie Vata typů, ale s použitím správného koření a teploty jej mohou všechny ayurvédské typy.
- Pro uklidnění Pitta typu se například doporučuje přídavek: sladkého ovoce anebo růžové vody.
- Pro Kapha a Vatta typy spíše přídavek špetky soli a zázvoru.

Ayurvéda doporučuje podávat lassi před anebo v průběhu jídel a vždy nejlépa ta čerstvě připravená.

Přídavkem špetky kurkumy ke slanému lassi připravíme terapeutický nápoj vhodný ke konzumaci i při zánětu střev anebo žaludku. Slané lassi je vhodné ke každému jídlu, a ta sladká spíše jako samostatné svačiny. Přídavkem koření jako např. skořice, kardamonu, hřebíčku, muškátového květu anebo vanilky vždy energeticky vyrovnáváme chladivost nápoje.

Příklady receptů: http://www.jogamagazin.cz/ayurvedsky-jo ... -sami.html
(jen nesouhlasim s kombinací jogurt - jahody....je to nevhodná kombinace! , taky ten cukr..., a ten poměr ředění jogurtu vodou by dle jógina byl vhodnější 1:1 ...)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 25, 2013 3:30 pm 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
Má někdo zkušenosti s Jaroslavem Mikšíkem a jeho konzultacemi v Brně?
http://www.ajurveda-brno.cz/konzultace-ing-miksik/clanek-3


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř říj 02, 2013 9:06 pm 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
Napadlo mě, proč je vlastně pohanka pro Vátu nevhodná? Obsahuje něco jiného než rýže, quinoa atd? Nebo Vátu ochlazuje?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 03, 2013 7:02 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
pve píše:
Napadlo mě, proč je vlastně pohanka pro Vátu nevhodná? Obsahuje něco jiného než rýže, quinoa atd? Nebo Vátu ochlazuje?

Hodně se dozvíte o tom jak co funguje, z knihy dr.Ziskové: Výživa (je to samozřejmě čistě o ajurvédě ve výživě).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 03, 2013 8:19 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
pve píše:
Napadlo mě, proč je vlastně pohanka pro Vátu nevhodná? Obsahuje něco jiného než rýže, quinoa atd? Nebo Vátu ochlazuje?

Jest poněkud podivno se ptáti, co píše literatura. Jak chcete jísti či dokonce žíti, když necítíte, co Vám dělá dobře? Mi Váta neochlazuje. Jsa do ní zabalen, teplo jest. I bez čtení, že mi má být teplo.
Pohanku pojídám s chutí a bez obav, mnohdy neodolatelně a ten den přitažen, musím ji míti. Mám to tak od prvního okamžiku, kdy jsem ji jedl poprvé. A tak to má a může býti se vším.
Zmíněna byla i rýže, resp. její nevhodnost pro severní pás či severní typ. Ze zkušenosti mohu vřele doporučit oves. Je velmi chutný. A dále cokoliv naklíčeného, též bylo zmíněno.
Jen pozor, vy čtenáři a tělo necítící badatelé. Ze zkušenosti vám sděluji, že koním oves ve větší míře velmi škodí, způsobuje jim leckdy i nevratné poškození částí schránek tělesných. Neb se nedokáží udržet a sežerou to, co jim hloupý člověk předloží. Nebuďte na sebe tak krutí jako na své koně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 11:23 pm 
Offline

Registrován: sob bře 30, 2013 10:05 pm
Příspěvky: 34
muflon píše:
Hodně se dozvíte o tom jak co funguje, z knihy dr.Ziskové: Výživa (je to samozřejmě čistě o ajurvédě ve výživě).

Kterou knihu máte prosím přesně na mysli? Měl byste prosím nějaký odkaz?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 05, 2013 9:16 pm 
Offline

Registrován: stř čer 05, 2013 11:41 pm
Příspěvky: 1
pokora píše:
Zkoušel jste někdo osobně doktorku Ziskovou, doporučenou výše?

Ano, o ajurvédě toho moc nevím, ale vzhledem k dlouhodobým, komplikovaným zdravotním obtížím mi byla přes lymfatickou masáž doporučena zrovna Dr. Zisková. Užívám tedy i cca 2 roky bylinné čaje na recept, ale ajurvéda mi pomáhá hodně (takovým jiným způsobem - doteď jsem neměla ideální stravu, životosprávu apod.). Zatím jsem u ní měla 1 konzultaci a jdu na kontrolu v prosinci, ale zatím mi všechno od ní dává smysl a hlavně to pomáhá, jenom to není snadné, musela jsem upravit celý svůj denní režim, přidat masáže olejem, změnit trochu stravování apod. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 20, 2013 10:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pve píše:
Napadlo mě, proč je vlastně pohanka pro Vátu nevhodná? Obsahuje něco jiného než rýže, quinoa atd? Nebo Vátu ochlazuje?

Takto bych problém nechápal, skoro nikdo není vyhraněná Váta, vždy má něco z ostatních dóš a pak na to musíte jít vyloženě citem. Jiná snášenlivost bude v létě a jiná v krutém zimním období, vše je kombinacích a citu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz