Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:41 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2012 10:43 am 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
Šanku jsem nakonec udělala dřív-tedy dnes ráno.Koupila jsem raději kuchyňskou sůl, ale možná by šla použít i epsomka. Jelikož stále nevím, zda můžu pít zeleninovou šťávu, tak zůstanu u rýže s máslem, i když to zrovna moc nemusím.
Průběh byl celkem dobrý-po první várce jsem měla pocit na zvracení, ale nakonec jsem to ustála a pak už šla slaná voda pít lépe. Během pití na záchodě jsem dostala zimnici, ale po proceduře se vrátilo vše do normálu a je mi fajn.Bohužel jsem nečetla celé vlákno šanky, takže až teď zjišťuji, že se má pít slané vody ještě více-prostě než ze mě poteče jen čirá voda. Dostala jsem do sebe požadovaných 6l vody, ale tekla ze mě světlounce žlutá voda, pak jsem pila už heřmánek. Tak snad jsem tím nic nepokazila a mělo to dobrý očistný efekt. Příště kdyžtak přidám další várku vody.
1.Zajímá mě ale , zda v den šanky můžu dodávat potřebné vitamíny a minerály, jod, kys.boritou atd. A když budu mít nízké ph, můžu použít třeba sodu?A místo obyč.laktobacilek, můžu dát kurungovity-stačí 2tab. za den?
2.Když mám dnes za sebou šanku, příští pátek bych udělala 10.jaterku-můžu hned v pondělí po jaterce udělat 2.šanku?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2012 9:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
MarcelaJ píše:
v sušičce jsem usušila lněné krekry. Jak nejlépe je uchovat, aby nechytly plíseň, což se mi stalo asi po třech dnech v plastové doze a jak dlouho je můžu skladovat?

lněné krekry děláme "ve velkém", moc nám chutnají. Jestli vám chytly plíseň, nebyly dobře vysušené. My je usušíme (což trvá jedenapůl až dva dny, dle druhu; doporučuji sušit kolem 40 °C, ne více - kvůli enzymům) a skladujeme v plastové uzavřené dóze či igelitovém sáčku někdy i pár měsíců, bez problémů. Takže řádně vysušte.
Lněné semínko do těchto krekrů nemeleme kvůli žluknutí, určitě doporučuji stejný postup.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2012 11:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
už mám výsledky PET,které mě moc nepotěšily. Na hrudníku stejný nález, ale na játrech ze zvětšil na 42mm.Doktorka to prý už musí nějak řešit. Chemo jsem už předem odmítla a teď čekám s čím příjde "rada moudrých".Tušila jsem, že to na játrech ještě bude(mám za sebou 9.očistu jater a stále plno bordelu), ale štve mě, že se to zvětšilo. Plíce jsem také měla v podezřen-podel akné na tvářích(prý známka zanesení plic).Nevím, kde ještě přitvrdit.
Mám za sebou 3 očisty ledvin(ph mi to ale moc nezvedlo), 9 očist jater, hřebíčkovou kůru(bez pelyňku), Kůry MMS1+MMS2, 6týdnů sanogel. 3krát denně beru 1lžičku ostropestř.kaše(3měsíce),lichořeřišnici(2měsíce), lékořici jsem již vynechala(2měsíce), 10ks schizandry denně.
Přes den pojídám hrst goji, větší hrst ořechů(namáčím přes noc a ráno ještě šupnu do MMS-kvůli plísni),kousek doma dělané čokolády+malý šálek ajurvédské kávy, 2lžičky kokos. oleje, kousek grepu.
Ráno beru 30mg zinku, za půl hod. tabletu dolomitu, za půl hod. 1lžíci jílu(teprve 4dny, na hemeroidy), před snídaní 3gvitC(snížila jsem po 3měsících z 8g)+stejná váha sody(nyní kvůli ph)+2gMSM+4gkolagenu-to vše míchám do zelenin.šťávy s kouskem červ.řepy.Po snídani 100mcg selenu.Po obědě tabletu kurungovity(asi 4dny),tabletu b komplex star, navíc pyridoxin a b12+4tabl pangaminu.Před večeří 2gMSM+kolagen,po večeři 100mcg selenu, později 4tabl pangaminu.
Přes den si dělám koktejl-na 1l osmot.vody 10kap hcl, 20kap jodu, 20kap kys.borité,3g hořčíku(po 3 měsících jsem snížila z 10g)+špetka himalájs.soli.Vypiju přes 4l tekutiny-hlavně čistící čaje, tablety zapíjím osmot.vodou.Vypiju přes 1l zeleninové šťávy-hlavně okurka, bílá ředkev, peking.zelí, listy z květáku, kedlubu nebo kousek brokolice. Do toho přidávám rozmixovaný na páře dělaný chřest.-Rozděleno do 3 dávek(samozřejmě čerstvé).
Dále užívám pupalkový olej na prsa(mám nezhoubný nález), objednala jsem také pískavici, anonu, šišák vousatý, maqui berri a tablety oxy(foukám také do sif6, ale přes den málo, hlavně večer-tak 15min).
Na snídani mám patlanici (2lžíce lněn. semínka, 30ml ln.oleje a 90g tvarohu z domácího kefíru)+drcené kakové boby a skořici.Na večeři také patlanici(ten sám poměr)-míchám do zelenin salátu s mořskou řasou a klíčky(vojtěška)+1lžička ml.ječmene. Na oběd mám většinou hlívu nebo brokolici v páře, pak zalitou vejcem s trochou sýra, česneku a cibulí.Někdy květák avětšinou přidávám také čerstvý špenát nebo domácí kys.zelí.
1. prosím poraďte, kde něco ubrat a kde naopak přidat. Chystám se také na vlasovou anylýzu a oberon, ale až finance dovolí.
2.V pondělí chci udělat šanku, ale čeká mě příští pátek očista jater-není to moc brzy?
3.Chystám se také dělat trojčátko-jak užívat v den očisty jater? Nebo jaterku oddálit?

Jinak jsem sama spokojená s tím, co pro sebe dělám(hlavně po jaterce, kdy vidím tu hnusnou nadílku), ale výsledky PETu mě prostě štvou a nevím, kde dál přitvrdit.
Předem díky za radu

Já tam zásadní problém nevidím, ale zaměřil bych se na úpravu tvorby HCl v žaludku a celkovou hydrataci organizmu, to má nejzásadnější vliv na pH a tedy i na čištění těla.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2012 11:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Ještě dodám, že 3krát týdně dělám minerální koupel a jednou v MMS, jednou za týden klystýr s jabl.octem(nyní i vícekrát před očistou jater),denně piju více jak půl litru domácího kefíru-nyní mám týden pauzu.
Zkouším také dělat domácí jogurt-koupila jsem jogurtovač, ale jogurt mám stále řídký. Jakou má mít konzistenci? Možná je to tím, že jsem nerozdrtila tablety kurungovity a ty se špatně rozpouštěly?
Díky

On domácí jogurt není krémový, na to zapomeňte to se dociluje kolagenem a ten tam asi nedáváte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2012 11:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Ještě by mě zajímalo, zda v den šanky můžu pít aspoň zeleninovou šťávu, když ne jíst syrovou zeleninu. A jakou sůl použít? Obyč. kuchyňskou doma nemám, pouze himalájku a nebo epsomku.
Jinak jsem zapomněla dodat-pro mě velmi důležitou věc-výsledky krve mám dobré.
Díky

To není dobrý nápad, tam nic neupravujte, jeďte vloženě dle návodu a jak himalájská, tak epsomská sůl vyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte dub 17, 2012 11:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
Šanku jsem nakonec udělala dřív-tedy dnes ráno.Koupila jsem raději kuchyňskou sůl, ale možná by šla použít i epsomka. Jelikož stále nevím, zda můžu pít zeleninovou šťávu, tak zůstanu u rýže s máslem, i když to zrovna moc nemusím.
Průběh byl celkem dobrý-po první várce jsem měla pocit na zvracení, ale nakonec jsem to ustála a pak už šla slaná voda pít lépe. Během pití na záchodě jsem dostala zimnici, ale po proceduře se vrátilo vše do normálu a je mi fajn.Bohužel jsem nečetla celé vlákno šanky, takže až teď zjišťuji, že se má pít slané vody ještě více-prostě než ze mě poteče jen čirá voda. Dostala jsem do sebe požadovaných 6l vody, ale tekla ze mě světlounce žlutá voda, pak jsem pila už heřmánek. Tak snad jsem tím nic nepokazila a mělo to dobrý očistný efekt. Příště kdyžtak přidám další várku vody.
1.Zajímá mě ale , zda v den šanky můžu dodávat potřebné vitamíny a minerály, jod, kys.boritou atd. A když budu mít nízké ph, můžu použít třeba sodu?A místo obyč.laktobacilek, můžu dát kurungovity-stačí 2tab. za den?
2.Když mám dnes za sebou šanku, příští pátek bych udělala 10.jaterku-můžu hned v pondělí po jaterce udělat 2.šanku?
Díky

1)Po proceduře bych nic nedodával, kromě laktobacilů není důvod tělo něčím zatěžovat.
2)Udělat to tak sice můžete, ale valný význam to mít asi nebude, za těch pár dní se žádný zásadní bordel asi nedokáže nastřádat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 10:20 am 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
tak jsem zase něco nastudovala k téma hydratace a zjistila jsem, že většinu dne popíjím "špatně" připravený čaj. Nyní tedy napravím a budu přidávat kostky ledu. Jinak hcl doplňuji během dne mezi jídly(asi 40-50kapek denně). Zkusím přitvrdit. Můžu také hcl kapat do zeleninové šťávy nebo je to nevhodné?
A zajímalo by mě, jak a kolik se přidává kolagenu do jogurtu. Když budu dělat např. z půl litru mléka? Děti mi totiž tak řídký jogurt jíst nebudou.Dnes zkouším připravit jogurt se základem jogurtu holandia a do toho přidám laktobacily, tak snad se povede lépe.
Jinak jsem také začala s masážemi reflexních bodů jater, plic a prsou, tak snad to bude mít také nějaký pozitivní vliv.
Jelikož na swanson.cz zatím mají selen chelát nedostupný, můžete mi poradit nějaký jiný vhodný zdroj nebo stránky? Mohl by být např. tento?www.zdravinadzlato.cz/cz/omniselen

Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: stř dub 18, 2012 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
tak jsem zase něco nastudovala k téma hydratace a zjistila jsem, že většinu dne popíjím "špatně" připravený čaj. Nyní tedy napravím a budu přidávat kostky ledu. Jinak hcl doplňuji během dne mezi jídly(asi 40-50kapek denně). Zkusím přitvrdit. Můžu také hcl kapat do zeleninové šťávy nebo je to nevhodné?
A zajímalo by mě, jak a kolik se přidává kolagenu do jogurtu. Když budu dělat např. z půl litru mléka? Děti mi totiž tak řídký jogurt jíst nebudou.Dnes zkouším připravit jogurt se základem jogurtu holandia a do toho přidám laktobacily, tak snad se povede lépe.
Jinak jsem také začala s masážemi reflexních bodů jater, plic a prsou, tak snad to bude mít také nějaký pozitivní vliv.
Jelikož na swanson.cz zatím mají selen chelát nedostupný, můžete mi poradit nějaký jiný vhodný zdroj nebo stránky? Mohl by být např. tento?www.zdravinadzlato.cz/cz/omniselen

Díky

Tak HCl můžete přidávat sice do všeho, ale já bych to neviděl jako dobrý nápad, protože může ničit zuby a ty budete patrně ještě potřebovat, čili vypít v malém množství vody a dobře vypláchnout ústa. Kolagenu do jogurtu můžete dát kolik je vám libo, to pak bude jako pudink a půjde i krájet. Akupresura má velice dobré účinky, tím nic nemůžete pokazit. Selen vezměte v nouzi jakýkoliv a pak si seženete ten správný, nebo se dá koupit přímo v USA.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2012 3:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Jarda píše:
On domácí jogurt není krémový, na to zapomeňte to se dociluje kolagenem a ten tam asi nedáváte.

Jogurt co sem si dělal já byl vždycky konzistencí podobnou Hollandii nebo jogurtům ve skle. Prostě to byla hmota, která držela tvar na lžičce. Pokud je domácí jogurt řídkej, tak byl připravovanej moc krátkou dobu nebo při nižší teplotě. Pokud byl dělanej v jogurtovači, tak je to divný. Mně k výsledku stačilo mléko naočkovat troškou Hollandie. Zkus to udělat jako já nebo tablety rozdrť. Taky je možný, že v tabletách nejsou dvě jogurtový kultury a kvůli tomu je konzistence jiná. Pokud jedna tableta opravdu obsahuje tolik bakterií jako 10 litrů kefíru, tak by měl na litr mléka stačit zlomek tablety, když stačí pár lžic kvalitního jogurtu. Tak mě napadá, jak ty bakterie snáší usušení a jestli časem nepochcípaj. I v jogurtu se časem počet živých kultur snižuje.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv dub 19, 2012 10:30 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Předevčírem jsem také dělala domácí jogurt, z čerstvého kozího mléka, dala jsem lžičku activie do cca 300 ml mléka a dala na topení, přes noc jogurt nic moc - řidina. Druhý den jsem dala to samé množství + trošku holandie co zbylo a postavila jsem hrnek do titanového hrnce s vodou na 4 hodiny, asi co hodinu jsem přihřívala na cca 50°C, výsledek mnohem lepší, nicméně stále řidší konzistence. Další pokus byl v jogurtovači - takový plastový kelímek v polystyrenu, no moc tepla to neudrželo a asi nejhorší výsledek. Údajně z kozího mléka se hustý jogurt neudělá, nepřevařovala jsem ho, jen jsem ho zahřála na cca 45°C. Kozenka je ve 3tím měsíci březosti, tedy mléko je dost tučné.
Další pokusnictví bude z kravského kupovaného mléka, na diskuzích uvádějí, že je jogurt velmi hustý a také moje teta dělala z krabicového mléka activie a bylo to velmi husté.

Můj poznatek, je ten, že jsem cca 3 roky neměla cokoliv, co by se podobalo jogurtu, piju zásadně jen čerstvé kozí mléko ( popř. přemrazené ) nebo přežvejklé tibetskou houbou.
Po snězení výše uvedeného jogurtu ( activie ) jsem cítila jakoby známky zahlenění v pruduškách \":?:\" , dodržuji dietu J. Budwig a kupuju samozřejmě obyč. tvaroh v krabičce popř. cottage a problém se zahleněním nemám.
Jogurt chce můj synátor, který začal navštěvovat posilovnu, podle mě by byl lepší tvaroh, ale ten mu moc neleze. Za sebe v požívání jogurtů pokračovat nebudu, nejspíš mi nejsou takovým přínosem, jak se uvádí \":idea:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 4:56 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den,
1. V den, kdy jsem začala s masážemi bodů na noze(zóna jater mě teda pěkně bolí), se mi stala v noci taková věc-hrozně jsem se zpotila, ale tak, že jsem se musela převléknout a prostěradlo bylo pořádně mokré. Nevím, zda to s masážemi nějak souvisí nebo to byla náhoda? Další noci vše o.k.
2.Můžu do šťávy každý den přidávat čerstvý zázvor nebo se musí udělat nějaká pauza? A jak je to s pitím zázvorového čaje? Zatím jsem ho pila každý večer, ale nyní jsem slyšela, že to není dlouhodobě vhodné. Je to tak?
3. Zatím jsem pila domácí kefír vždy před spaním a nyní bych ho chtěla zařadit také přes den. Chtěla bych ale dodržet 3-4hodiny odstup mezi jídly a nevím, zda kefír v této pauze tělo příliš nezatíží.
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát dub 20, 2012 9:05 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ještě mám takové větší dilema. Stále se nemohu dostat k provedení trojčátka, jelikož mám stále zanesená játra a tak je každých 14dní čistím.
Předem říkám, že nechci nijak upravovat postup trojčátka, ale šel by v den očisty jater vynechat pelyněk aniž by byla celková kůra narušena? V případě, že to nemohu nějak zkombinovat s očistou, tak mi, prosím, poraďte, zda je pro mě lepší udělat častěji šanku a očistu jater nebo tyto očisty odsunout a udělat raději trojčátko?
Zítra budu dělat 2.šanku a příští týden mám v plánu dělat 10.jaterku.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2012 12:30 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Dobrý den, můžete mi, prosím, odpovědět na předchozí dotazy? I ohledně toho 2.pokusu šanky. Zda to bylo dostačující a stačí pouze klystýry?(zařazeno do téma šanky).

Moc moc děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 9:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jani píše:
Předevčírem jsem také dělala domácí jogurt, z čerstvého kozího mléka, dala jsem lžičku activie do cca 300 ml mléka a dala na topení, přes noc jogurt nic moc - řidina. Druhý den jsem dala to samé množství + trošku holandie co zbylo a postavila jsem hrnek do titanového hrnce s vodou na 4 hodiny, asi co hodinu jsem přihřívala na cca 50°C, výsledek mnohem lepší, nicméně stále řidší konzistence. Další pokus byl v jogurtovači - takový plastový kelímek v polystyrenu, no moc tepla to neudrželo a asi nejhorší výsledek. Údajně z kozího mléka se hustý jogurt neudělá, nepřevařovala jsem ho, jen jsem ho zahřála na cca 45°C. Kozenka je ve 3tím měsíci březosti, tedy mléko je dost tučné.
Další pokusnictví bude z kravského kupovaného mléka, na diskuzích uvádějí, že je jogurt velmi hustý a také moje teta dělala z krabicového mléka activie a bylo to velmi husté.

Můj poznatek, je ten, že jsem cca 3 roky neměla cokoliv, co by se podobalo jogurtu, piju zásadně jen čerstvé kozí mléko ( popř. přemrazené ) nebo přežvejklé tibetskou houbou.
Po snězení výše uvedeného jogurtu ( activie ) jsem cítila jakoby známky zahlenění v pruduškách \":?:\" , dodržuji dietu J. Budwig a kupuju samozřejmě obyč. tvaroh v krabičce popř. cottage a problém se zahleněním nemám.
Jogurt chce můj synátor, který začal navštěvovat posilovnu, podle mě by byl lepší tvaroh, ale ten mu moc neleze. Za sebe v požívání jogurtů pokračovat nebudu, nejspíš mi nejsou takovým přínosem, jak se uvádí \":idea:\"

Ono se užívání jogurtů nedá vyhodnotit za pár dní, většina lidí nemá adekvátní enzymy na jejich správné zpracování a chce to tedy prostě vždy svůj čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosba o pomoc-Rakovina
PříspěvekNapsal: pát dub 27, 2012 9:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
MarcelaJ píše:
Dobrý den,
1. V den, kdy jsem začala s masážemi bodů na noze(zóna jater mě teda pěkně bolí), se mi stala v noci taková věc-hrozně jsem se zpotila, ale tak, že jsem se musela převléknout a prostěradlo bylo pořádně mokré. Nevím, zda to s masážemi nějak souvisí nebo to byla náhoda? Další noci vše o.k.
2.Můžu do šťávy každý den přidávat čerstvý zázvor nebo se musí udělat nějaká pauza? A jak je to s pitím zázvorového čaje? Zatím jsem ho pila každý večer, ale nyní jsem slyšela, že to není dlouhodobě vhodné. Je to tak?
3. Zatím jsem pila domácí kefír vždy před spaním a nyní bych ho chtěla zařadit také přes den. Chtěla bych ale dodržet 3-4hodiny odstup mezi jídly a nevím, zda kefír v této pauze tělo příliš nezatíží.
Díky.

1)Pokud tu dráhu dobře poladíte, tak odchod sajrajtu (potu), je docela normální.
2)Jde užívat celkem často, nicméně denně asi opravdu ne.
3)Asi s tím nebudete mít problém, ale dá se jím nahradit i celé jedno jídlo, což je velice vhodný postup.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 143 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz