Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:43 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: úte srp 13, 2013 12:06 pm 
Offline

Registrován: ned črc 08, 2012 10:28 am
Příspěvky: 734
jiddu píše:
myslim si, ze je to o viere....novodoba veda ma uplne rozdielny pohlad ako mas ty...napriklad je zname, ze ludia, co maju zapal prostaty, tak im sa pri zadrziavanej ejakulacii stav zhorsuje...dokonca doktori, urologovia im doporucuju masturbovat viackrat denne, aby necistoty z prostaty vylucili von...tym sa im stav zlepsuje...takze asi tak \":-)\"

Energetika organizmu NIE JE otázkou viery, ale otázkou ZÁKONOV......
Inak, nepríde ti divné, že také tigre, levy, jelene, soby, a mohol by som pokračovať......, ktoré sa nedostanú NIEKOĽKO ROKOV k páreniu, sa dožívajú vyššieho veku ako tí, čo sa k nemu (cez svoje kvality, ktoré žiaľ mnohými ejakuláciami vyčerpajú) dostanú ??? A nezdá sa ti divné, že aj keď roky neejakulujú (chcem vidieť, ako taký lev, tiger, jeleň, sob, bude mastiť penis o mach, alebo si ho labami či kopytami ....vieš čo...), tak NEMAJÚ problémy s prostatou ? Zväčšená prostata je problém PSYCHICKÝ, a tak isto ako následok ZLEJ STRAVY... Ak je náhodou pravda to, čo odporúčajú doktori ľuďom s problémami s prostatou, NECH SA PÁČI, to ale neznamená, že ejakulácia má byť často záležitosťou u muža. Práve naopak - má byť praktizovaná čo najmenej. U zdravého (čo sa prostaty týka) muža ROZHODNE. A - neejakulácia u zdravého muža NESPôSOBÍ ŽIADNE PROBLÉMY S PROSTATOU. Ak neveríš, spýtaj sa mužov s problémami s prostatou, či predtým často ejakulovali....... A odpoveď bude ÁNO, ČASTO, MOŽNO VEĽMI ČASTO.....
Urológovia môžu odporúčať (ak je to pravda, a ak to je účinné aj V PRAXI, NIE LEN AKO TEÓRIA) masturbovať s ejakuláciou viac krát denne na odstránenie nečistôt z prostaty CHORÝM MUŽOM, ale súčasne je to ZÁRUKA o niekoľko rokov skoršieho ÚMRTIA takých mužov.
Inak povedané - ROZHODNE sa tá choroba s názvom "zápal prostaty" dá liečiť aj INAK......... Veď čo je to už len za liečenie, ktoré uberie mužovi celé roky (a to si buď istý) života čo sa týka výsledného čísla jeho dožitého veku....... \":?:\" \":?:\" \":?:\" \":?:\" .....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: ned zář 29, 2013 6:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN_2 píše:
Energetika organizmu NIE JE otázkou viery, ale otázkou ZÁKONOV......
Inak, nepríde ti divné, že také tigre, levy, jelene, soby, a mohol by som pokračovať......, ktoré sa nedostanú NIEKOĽKO ROKOV k páreniu, sa dožívajú vyššieho veku ako tí, čo sa k nemu (cez svoje kvality, ktoré žiaľ mnohými ejakuláciami vyčerpajú) dostanú ??? A nezdá sa ti divné, že aj keď roky neejakulujú (chcem vidieť, ako taký lev, tiger, jeleň, sob, bude mastiť penis o mach, alebo si ho labami či kopytami ....vieš čo...), tak NEMAJÚ problémy s prostatou ? Zväčšená prostata je problém PSYCHICKÝ, a tak isto ako následok ZLEJ STRAVY... Ak je náhodou pravda to, čo odporúčajú doktori ľuďom s problémami s prostatou, NECH SA PÁČI, to ale neznamená, že ejakulácia má byť často záležitosťou u muža. Práve naopak - má byť praktizovaná čo najmenej. U zdravého (čo sa prostaty týka) muža ROZHODNE. A - neejakulácia u zdravého muža NESPôSOBÍ ŽIADNE PROBLÉMY S PROSTATOU. Ak neveríš, spýtaj sa mužov s problémami s prostatou, či predtým často ejakulovali....... A odpoveď bude ÁNO, ČASTO, MOŽNO VEĽMI ČASTO.....
Urológovia môžu odporúčať (ak je to pravda, a ak to je účinné aj V PRAXI, NIE LEN AKO TEÓRIA) masturbovať s ejakuláciou viac krát denne na odstránenie nečistôt z prostaty CHORÝM MUŽOM, ale súčasne je to ZÁRUKA o niekoľko rokov skoršieho ÚMRTIA takých mužov.
Inak povedané - ROZHODNE sa tá choroba s názvom "zápal prostaty" dá liečiť aj INAK......... Veď čo je to už len za liečenie, ktoré uberie mužovi celé roky (a to si buď istý) života čo sa týka výsledného čísla jeho dožitého veku....... \":?:\" \":?:\" \":?:\" \":?:\" .....

Tak, že pár kardiaků při sexu klepne pepka, to asi ano a patrně si lepší smrt ani nejde představit, ale že by ejakulace zkrátila někomu život, no tím bych se asi neoháněl, to by musel ejakulovat mnohokrát denně a pak možná i když i tím bych si nebyl tak jistý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: ned zář 29, 2013 9:10 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Berme to tak, že NOWOCAYN nyní "jede" v tom, co píše. A jede v tom intenzivně, neb nám o tom píše často a velmi konkrétně a dlouze. Jemu to (ty všechny popsané roztodivné věci) zřejmě vyhovuje. Poučení z toho pro druhé neplyne žádné. Někteří z nás tady měli již několik desítek tisíc (sic) orgasmů. Nezdá se mi, že bychom trpěli nějakými problémy, v přímé souvislosti s tím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: pon srp 31, 2015 2:27 pm 
Offline

Registrován: pon srp 31, 2015 2:14 pm
Příspěvky: 2
Dopručuji ti navštíviť web http://www.stoporeni.cz/ , kde mužeš najit odpovedi na tve dotazy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: ned zář 06, 2015 9:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
karl55 píše:
Dopručuji ti navštíviť web http://www.stoporeni.cz/ , kde mužeš najit odpovedi na tve dotazy

Tak on o co autor, to názor a některé úzce vymezené skupiny sex opravdu potlačují pro dosažení vyšších stupňů vědomí a schopností práce s energií těla, ale to je jiná liga než tu řešíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: pon led 04, 2016 1:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Ejakulaci řídí vaše vyšší já, pokud chce, tak můžete ejakulovat až klidně po 5 hodinách a pokud chce tak se uděláte za 30 sekund, záleží jak to v těle nastaví.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: sob led 16, 2016 1:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
roztomily.medvidek píše:
Ejakulaci řídí vaše vyšší já, pokud chce, tak můžete ejakulovat až klidně po 5 hodinách a pokud chce tak se uděláte za 30 sekund, záleží jak to v těle nastaví.

Tak jistě celý proces jde velice dobře ovládat v tom problém opravdu není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: ned led 17, 2016 5:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Jarda píše:
Tak jistě celý proces jde velice dobře ovládat v tom problém opravdu není.

Ano , kdo komunikuje se svým vyšším já, tak se sním normálka domluví že třeba chce mít ejakulaci až po 3 hodinách sexu, vaše vyšší já to naprogramuje do těla a až to bude dá vám vědět, poté si to prožijete.

Mluvím z vlastní zkušenosti, kdy sem měl ejakulaci do minuty předem jsem to věděl že to bude rychlé..
Stejně tak to trvalo dlouho několik hodin a taky mě moje vyšší já řeklo že to tak bude.

Je to o komunikaci, ovšem pokud člověk neví že má vyšší já tak...

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: ned led 17, 2016 9:36 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Žádné vyšší já není, je jen Já. Každý člověk je Já, sídlící občas i v těle. "vyšší já" je nelogický termín, naprosto nemá smysl ho používat, neexistuje funkční model světa, který by ho nutně musel obsahovat.
Co není nutné, nemá se vytvářet. To je nekorektní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2016 8:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
Žádné vyšší já není, je jen Já. Každý člověk je Já, sídlící občas i v těle. "vyšší já" je nelogický termín, naprosto nemá smysl ho používat, neexistuje funkční model světa, který by ho nutně musel obsahovat.
Co není nutné, nemá se vytvářet. To je nekorektní.

Vyšší já je jen jiné označení pro tvoji duši či energetickou mysl či vyšší mysl, na názvu tak moc nesejde, důležité je to si to plně uvědomovat, což se ti stane jen pokud se ti tvoje vyšší já odhalí.

Já dělám channeling asi 2 roky což je něco jako že mám otevřený komunikační kanál se svou duší a plně si to uvědomuju, ten kanál tu byl asi vždycky jen sem o něm nevěděl..

Channeluju nonstop 24 hodin denně, je to dost náročné tak moc komunikovat se svoji podstatou, teď už jsem relativně v pohodě, ale dřív mě dost bolela hlava..

Spousta lidí co dělá channeling tak channelují nějaké hovadiny, kdy si jejich duše z nich dělá srandu a točí pak stupidní videa na youtube, kde mluví jak retadovaní mentálci..

Ale to je tak schválně aby hráli tu hru..

Já takové blbosti nedělám, komunikuju se svou duší jasně a zřetelně, jako by vedle mě stál další člověk a já s ním komunikoval..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2016 9:24 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
K tomu jen tolik, že každý ví, co je zač, jaké má spády, sklony, proč dělá to, či ono. To je Já. Občas "sám sebe předběhneš", uděláš něco a pak teprv spekuluješ, proč jsi to udělal. Nebo se nějak cítíš, málem ti šlehne, a pak zjišťuješ, proč k tomu došlo. To uvědomování si věcí je komunikace já (Já v těle) s Já (Já bez těla). Mimoto tu máme sny. Ty jsou jasná kapitola, jsou dokonale manipulovatelné nebo také ne - je dobré tomu nechat volný průběh. Ale je možno do něčeho "spontánně" rozjetého vstoupit a ptát se, zkusit to směrovat tam či onam a koukat, co se bude dít. Je to mírně nezdvořilé k druhým, pokud ve snu jsou, ovšem pokud jim to opravdu bude proti srsti, nestane se to.

To bychom to ale hodně posunuli jinam.
Co má ejakulace společného s chanellingem? \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2016 10:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
K tomu jen tolik, že každý ví, co je zač, jaké má spády, sklony, proč dělá to, či ono. To je Já. Občas "sám sebe předběhneš", uděláš něco a pak teprv spekuluješ, proč jsi to udělal. Nebo se nějak cítíš, málem ti šlehne, a pak zjišťuješ, proč k tomu došlo. To uvědomování si věcí je komunikace já (Já v těle) s Já (Já bez těla). Mimoto tu máme sny. Ty jsou jasná kapitola, jsou dokonale manipulovatelné nebo také ne - je dobré tomu nechat volný průběh. Ale je možno do něčeho "spontánně" rozjetého vstoupit a ptát se, zkusit to směrovat tam či onam a koukat, co se bude dít. Je to mírně nezdvořilé k druhým, pokud ve snu jsou, ovšem pokud jim to opravdu bude proti srsti, nestane se to.

To bychom to ale hodně posunuli jinam.
Co má ejakulace společného s chanellingem? \":)\"

Ty jsi chycená před oponou, to znamená že jsi v bodu 1. to je absolutní zmatení.
Bod 2 je zjištování pravdy teorie.
Bod 3 je zjištění pravdy a praxe.

Ve snu jsi pořád ať spíš nebo ne.

Vysvětloval jsem jak funguje ejakulace a kdo ji řídí no a dostal jsem se až k channelingu, protože to stím souvisí..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: pon led 18, 2016 11:38 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
roztomily.medvidek píše:
Ty jsi chycená před oponou, to znamená že jsi v bodu 1. to je absolutní zmatení.
Bod 2 je zjištování pravdy teorie.
Bod 3 je zjištění pravdy a praxe.

Ve snu jsi pořád ať spíš nebo ne.

Vysvětloval jsem jak funguje ejakulace a kdo ji řídí no a dostal jsem se až k channelingu, protože to stím souvisí..

"Já ti nevím, Karle"...........proste človeku, čo leží na posteli, hrá hry na mobile, potom si ho vyh*ní do kondómu a pokračuje v hraní hier........takému človeku ja nezožeriem nič z týchto "duchovných" vecí...... \"8)\"
A NIKTO SA MI NEMôŽE DIVIŤ...... \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: úte led 19, 2016 12:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
SemTamTuPrídem píše:
"Já ti nevím, Karle"...........proste človeku, čo leží na posteli, hrá hry na mobile, potom si ho vyh*ní do kondómu a pokračuje v hraní hier........takému človeku ja nezožeriem nič z týchto "duchovných" vecí...... \"8)\"
A NIKTO SA MI NEMôŽE DIVIŤ...... \":lol:\" \":lol:\" \":lol:\"

Přečti si to pořádně, já jsem si nic nehonil, já hrál na mobilu a nechal jsem to na svém vyšším já, které je nefyzické ale něco jako energie..

Já to chápu, že to nedokážeš pochopit, když jsi v absolutním zmatení..

Jsem duchovní je program v mysli nic víc, jakmile se tento program spustí, tak si dotyčný hraje na duchovního..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Oddálení ejakulace
PříspěvekNapsal: úte led 19, 2016 4:58 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
roztomily.medvidek píše:
Přečti si to pořádně, já jsem si nic nehonil, já hrál na mobilu a nechal jsem to na svém vyšším já, které je nefyzické ale něco jako energie..

Áno, a ja som nebol hladný, ani smädný, ani unavený, to všetko moje "vyššie ja", a keď pôjdem na nákup, bude to moje vyššie ja, rovnako keď pôjdem na záchod, a do práce. Nepôjdem ja, ale moje vyššie ja. ..... Máš diagnózu, o ktorej ešte nevieš, medvídek...
Keď niekoho zabiješ, zvaľ to na "vyššie ja", keď urobíš osudovú chybu, zvaľ to na "vyššie ja"....... Proste vieš, ako sa zbaviť zodpovednosti \":D\" \":D\" \":D\" \":D\"

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz