Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon kvě 27, 2019 3:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5093 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 336, 337, 338, 339, 340
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Candida a chlamydioza
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2019 9:05 pm 

Ash : dostal si to pri sexe ? Ci ? (Dufam, ze nevadi taka otazka)

PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2019 9:28 pm 

Jednorazovy_Nick píše:
Ash : dostal si to pri sexe ? Ci ? (Dufam, ze nevadi taka otazka)

nevadi... plicni forma. muzou byt leckde...
https://www.wikiskripta.eu/w/Chlamydie

PříspěvekNapsal: čtv kvě 02, 2019 1:39 pm 

Dobrý den pane Zajíčku, budu nyní užívat macmiror proti kvasince a chtěla bych se zeptat zda můžu současně jet silymarin(21 dní 6 tablet) nebo je vhodnější až po vybrání macmiroru? Můžu současně používat ještě ozovit nebo je taky vhodné až po na dočištění střeva?

děkuji Ilona

PříspěvekNapsal: čtv kvě 02, 2019 7:24 pm 
Administrátor
Administrátor

brandebura píše:
Dobrý den pane Zajíčku, budu nyní užívat macmiror proti kvasince a chtěla bych se zeptat zda můžu současně jet silymarin(21 dní 6 tablet) nebo je vhodnější až po vybrání macmiroru? Můžu současně používat ještě ozovit nebo je taky vhodné až po na dočištění střeva?

děkuji Ilona

To pokud vím by nijak vadit nemělo ba naopak pomůžete játrům při vymírání kvasinek. Ozovit ve větší dávce vyvolává průjem což je určitě vhodné na odvedení toxinů ze střeva.

PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 11:42 am 

zdravim vas,

tak napisem vam moju skusenost bol som cca mesiac na nizkosacharidovej diete najma kvoli problematickej pleti (sucha, zacervenana, supinata malo pruzna pokozka na tvari), pokozka sa mierne zlepsila ale problemy ktore som mal ostali. po mesiaci som "zhresil" a to konzumaciou alkoholu a na druhy den som mal tvar docela vyhadzanu ako keby alergia , tak som si bol urobit testy na pecen (jatra) a vraj su v poriadku, a este jeden poznatok po skonceni diety som mal neovladatelne chute na sladke kde som dokazal tyzden a pol zjest denne minimalne jednu cokoladu... teraz rozmyslam o whole30 diete a potom vylucovacou metodou zistit ktore potraviny mi najviac skodia, nakolko vidim ze nizkosacharidova dieta nie je aaspon pre mna trvalo udrzatelna...

PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 7:13 pm 
Administrátor
Administrátor

ingvius píše:
zdravim vas,

tak napisem vam moju skusenost bol som cca mesiac na nizkosacharidovej diete najma kvoli problematickej pleti (sucha, zacervenana, supinata malo pruzna pokozka na tvari), pokozka sa mierne zlepsila ale problemy ktore som mal ostali. po mesiaci som "zhresil" a to konzumaciou alkoholu a na druhy den som mal tvar docela vyhadzanu ako keby alergia , tak som si bol urobit testy na pecen (jatra) a vraj su v poriadku, a este jeden poznatok po skonceni diety som mal neovladatelne chute na sladke kde som dokazal tyzden a pol zjest denne minimalne jednu cokoladu... teraz rozmyslam o whole30 diete a potom vylucovacou metodou zistit ktore potraviny mi najviac skodia, nakolko vidim ze nizkosacharidova dieta nie je aaspon pre mna trvalo udrzatelna...

Tak alespoň se vám potvrdilo že vám sajrajty v jídle dělají opravdu blbě, taky dobrá zkušenost.

PříspěvekNapsal: pon kvě 13, 2019 11:02 am 

Jarda píše:
Z uvedeného bych si dovolil asi opravdu potvrdit to střevo a problém řešit hlavně tam. Stolice je dle popisu již poměrně slušná trochu by to mohlo doladit užívání Zaječické hořké, případně pravidelné provádění klystýrů (klidně denně) a lze je dělat i při aplikaci trojčátka, tam naopak dobře odstraní pochcípané šmejdy a člověku není tak blbě. To včerejší jídlo bych viděl spíše na nějaká lahodná éčka to se podívejte co v tom bylo za dobrotu a možná vás to dovede dál. Udělejte si krkací test patrně bude potřeba dodávat HCl po jídle a můžete vyzkoušet nějaké hořké byliny na podporu jater, nebo i houby Reishi a Schiitake dovedou docela zajímavé věci z pohledu zlepšení jater a vylučování žluče.

Od sepsání posledního příspěvku jsem do svého "režimu" zařadil klystýry (mám jich za sebou cca 10, nálev je voda s citronem, 1,0l - 2,5l, kromě zakalené, velmi zapachájící vody jsem nic podezřelého nezaznamenal), očisty jater (mám za sebou dvě kůry, první vyplavila 100 kamínků (žluté+zelené), druhá cca 20 (pouze zelená barva) a kefír (denně 0,2l - 0,4l) .

Ukončil jsem trojčátko a suplementaci HCL (občas budu dodávat udržovací dávky).

Nyní mohu konečně zase konzumovat rajčata/papriky (v malé míře i kajenský pepř). Nevím co přesně mi pomohlo, ale jen za tento fakt jsem neskutečně vděčný a mé snažení považuji za úspěšné.

Testoval jsem i Zaječickou vodu (tu jsem nahradill později za roztok epsomské soli a vody). U první očisty jater jsem nedocílil roztokem projímavého účinku a musel si dopomoci klystýrem. U druhé očisty jsem se sice docílil kašovité konzistence, ale stejně jsem musel zbytek dočistit klystýrem. Takže pomalu eliminuji deficit hořčíku.

Co se tvaru stolice týče, tak jsem stále většinou u bobků/šišek (bez zápachu, nešpiní, klesá ke dnu, oříškové barvy). Tento problém dokáži vyřešit větším množstvím přijímané potravy a pohybovou aktivitou. Jenže zvýšený příjem potravy, zvyšuje reakce kvasinky při pochybení v jídelníčku (např. 100g jáhel u mě vyvolá mnohem horší loupání kůže v oblasti skalpu než-li 200g červené čočky (oba váhové údaje před uvařením)).

Díky kefíru jsem zamezil úbytku na váze a momentálně se pohybuji mezi 52-54kg (176cm +-).

Povlak na jazyku jsem nikdy neřešil, vetšinou bíly, občas nažloutlý (obzvláště po konzumaci jablečné šťávy při očistě jater).

Přetrvávající problémy jsou:
- akné (převážně ve skalpu a kolem úst), momentálně se jedná o lehkou formu
- loupání kůže v oblasti obličeje (obočí, vousy a skalp), efekt sněžení

Téměř vyřešené problémy:
- tvar stolice (menší šišky/bobky)

Vyřešené problémy:
- bolesti kloubů při konzumaci rajčat a paprik (i těch pálivých v malém množství)

Houby Reishi a Shiitake jsem zatím do svého jídelníčku nezakomponoval.

PříspěvekNapsal: pon kvě 13, 2019 12:14 pm 
Administrátor
Administrátor

Ruso píše:
Od sepsání posledního příspěvku jsem do svého "režimu" zařadil klystýry (mám jich za sebou cca 10, nálev je voda s citronem, 1,0l - 2,5l, kromě zakalené, velmi zapachájící vody jsem nic podezřelého nezaznamenal), očisty jater (mám za sebou dvě kůry, první vyplavila 100 kamínků (žluté+zelené), druhá cca 20 (pouze zelená barva) a kefír (denně 0,2l - 0,4l) .

Ukončil jsem trojčátko a suplementaci HCL (občas budu dodávat udržovací dávky).

Nyní mohu konečně zase konzumovat rajčata/papriky (v malé míře i kajenský pepř). Nevím co přesně mi pomohlo, ale jen za tento fakt jsem neskutečně vděčný a mé snažení považuji za úspěšné.

Testoval jsem i Zaječickou vodu (tu jsem nahradill později za roztok epsomské soli a vody). U první očisty jater jsem nedocílil roztokem projímavého účinku a musel si dopomoci klystýrem. U druhé očisty jsem se sice docílil kašovité konzistence, ale stejně jsem musel zbytek dočistit klystýrem. Takže pomalu eliminuji deficit hořčíku.

Co se tvaru stolice týče, tak jsem stále většinou u bobků/šišek (bez zápachu, nešpiní, klesá ke dnu, oříškové barvy). Tento problém dokáži vyřešit větším množstvím přijímané potravy a pohybovou aktivitou. Jenže zvýšený příjem potravy, zvyšuje reakce kvasinky při pochybení v jídelníčku (např. 100g jáhel u mě vyvolá mnohem horší loupání kůže v oblasti skalpu než-li 200g červené čočky (oba váhové údaje před uvařením)).

Díky kefíru jsem zamezil úbytku na váze a momentálně se pohybuji mezi 52-54kg (176cm +-).

Povlak na jazyku jsem nikdy neřešil, vetšinou bíly, občas nažloutlý (obzvláště po konzumaci jablečné šťávy při očistě jater).

Přetrvávající problémy jsou:
- akné (převážně ve skalpu a kolem úst), momentálně se jedná o lehkou formu
- loupání kůže v oblasti obličeje (obočí, vousy a skalp), efekt sněžení

Téměř vyřešené problémy:
- tvar stolice (menší šišky/bobky)

Vyřešené problémy:
- bolesti kloubů při konzumaci rajčat a paprik (i těch pálivých v malém množství)

Houby Reishi a Shiitake jsem zatím do svého jídelníčku nezakomponoval.

Tak je vidět že jste se dost pohnul z místa a zbytek asi bude chtít čas nicméně pokud bude slunce tak bych vyzkoušel opalování a dodávat křemík pomocí přesličkového čaje. Svoji práci odvede i zinek ovšem ten bych nedodával naslepo, je potřeba si udělat z krve testy na zinek a měď a pokud by se deficit zinku potvrdil určitě dodávat.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5093 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 336, 337, 338, 339, 340

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]