Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:18 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2018 10:10 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Na prokrvení by měl stačit ricinový (příp. olivový) olej s terpentýnem a výhoda by byla v tom, že zahubí případné demodexy neřkuli svrab. Nejprve si však ověřte citlivost pro svou pokožku, aby nedošlo k popálení.

Demodex mite infestation of unknown significance in a patient with rhinocerebral mucormycosis due to Apophysomyces elegans species complex
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23475907

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne úte říj 23, 2018 2:48 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2018 12:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Na prokrvení by měl stačit ricinový (příp. olivový) olej s terpentýnem max. 1:1 a výhoda by byla v tom, že zahubí případné demodexy neřkuli svrab. Nejprve si však ověřte citlivost pro svou pokožku, aby nedošlo k popálení.

Tak jistě, ricinový olej hřeje opravdu solidně a pracuje i dost do hloubky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2018 8:56 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Alopat píše:
Tak si nech narůst nehty nebo ty se vztahují pouze na toxikologii?

"NEJDE-LI z jakéhokoliv důvodu použít vlasy, je možné použít: ochlupení dle výše uvedených pravidel nebo nehty v délce cca 2 mm z každého prstu obou rukou (100 mg - v objemu čajové lžičky), u dětí je možné i z nohou, za všech okolností musí být čisté, bez laku a jiných nečistot."

Hmm...tak si nechám narásť skrátené chlpy ... Na koľko cm ? 3cm ? 4cm ?
Na BIOMOL.SK píšu : "na analýzu môžu byť použité iba vlasy vystrihnuté zo zadnej časti hlavy - z temena na niekoľkých miestach (viď obrázok č.1);" ..... O chlpoch ani zmienka.... Hmm....žeby som si nechal narásť "chvostík" ? Ide zima, budem nosiť aj tak čiapku, a do podnikov nechodievam, takže to nebude mať príliš kto vidieť... \":D\"
Alebo vlastne - veď sa môžem dať strihať tak, že celá zadná časť hlavy bude nedotknutá, až kým tam nebudú 3,5cm vlasy... A potom "reznúť" strihačom až od pokožky... no a ? Veď to bude vzadu... a zozadu mám ajtak najškaredšie vlasy... \":D\"
Dobre, super, vidím to tak na koniec decembra alebo začiatok januára...vtedy tam tých 3,5cm možno aj bude...
Som veľmi zvedavý na výsledky, a jednoznačne sa s vami (koho to zaujíma) o ne podelím. Veď kto by už len nebol (z tých, čo ma tu registrujete, vediete so mnou debatu, atď) zvedavý na moje výsledky z vlasovej analýzy ? \":lol:\"
Uvidím, koľko zinku mám v tele, keďže ejakulujem len okolo 12x ročne už dobrých 11 rokov...
No najviac som zvedavý na to koľko mám horčíku, medi, A HLAVNE úplne najviac som zvedavý na ťažké kovy, a to myslím tak, že nevylučujem zamorenie nejakým ťažkým kovom... \":shock:\"
Super, mám dobrú náladu, teším sa na vlasovku...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Naposledy upravil Jednorazovy_Nick dne pon říj 22, 2018 9:12 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2018 9:00 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA píše:
Pokud hlavu po aplikaci česnek.šťávy umyjete s vodou a s pár kapkami esenc.oleje např.rozmarýnový není to u krátkých vlasů takový problém.Jde o to pokožku prokrvit.Ale křen.víno je asi společenský únosnější.Ale problém bude asi někde ve vnitřním prostředí těla.Proč nechcete poslechnout Alopata je vidět,že se v parazitech dost vyzná a má asi i dost praktických zkušeností.Zbavením či redukcí těch potvor vyřadíme dalšího nepřítele ,válka vedená na více frontách se vyhrát nedá.

čo sa parazitov týka, proste nedôverujem tým prístrojom.... Ak sa zistia nejaké parazity z vlasovky, to je iná reč (ak sa vôbec dajú z vlasovky zistiť)... Som typ, ktorý je ochotný podstúpiť akurát tak očistu bobkovým listom (ktorá je aj proti parazitom, nie ?), čo sa parazitov týka.... Mám za sebou tú kúru s lugolovým roztokom, klinčekmi a palinou pravou. Dva krát som ju mal spravenú (ale to bolo dozadu odhadom... 5 rokov ? 6 rokov ?)... Z fungicidných potravín používam len škoricu, citrónovú šťavu (pol citróna denne)... tým to asi končí... Neznášam pálivé potraviny...nechutia mi. Cibuľu surovú vyslovene neznášam. Ale na druhej strane, zázvorový čaj - s tým problém nemám. Len to je asi slabotka na parazity. A hlavne odvodňuje...to mne určite netreba...vysušiť sa...som ektomorf...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon říj 22, 2018 9:09 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Alopat píše:
Na prokrvení by měl stačit ricinový (příp. olivový) olej s terpentýnem max. 1:1 a výhoda by byla v tom, že zahubí případné demodexy neřkuli svrab. Nejprve si však ověřte citlivost pro svou pokožku, aby nedošlo k popálení.

Demodex mite infestation of unknown significance in a patient with rhinocerebral mucormycosis due to Apophysomyces elegans species complex
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23475907

Popravde, ak ma obťažuje denne si nanášať na hlavu ricínový olej so zázvorou šťavou, tak hádaj....či ma nebude ešte viac obťažovať nanášať si na hlavu ricínový olej so smradľavým terpentínom... \":D\"
Chápeš, keby som mal zaručené že to pomôže, šiel by som do toho. Ale ani to nie v prípade, že by som v tom musel pokračovať po celé roky, každý deň... Denne mať doma 2hodiny na hlave čiapku... Nanášať si to ťažko, potom to ztierať z hlavy obrúskami, každý deň umývať hlavu šampónom... no ďakujem, f*ck, to radšej oplešatieť, a časom si možno dať nastreliť vlasy. Ale o tom som už písal \":)\"
Teraz som pridal denne 15 minút reflexnej masáže.... Ale dosť "natvrdo", proste žiadna pimplačka... 3 minúty intenzívna masáž uší, 6 minút (3+3) intenzívna masáž nôh ("peanut" masážna "loptička", "ježko" masážna loptička), 6 minút (3+3) intenzívna masáž dlaní a prstov na rukách ("ježko" masážna loptička, jedna ruka masíruje druhú...)... Určite to niečo "spraví".... Ale - nie, zlepšené vlasy od toho neočakávam. Hoci ... tak trošilinku dúfam.
Ale keď nepomáha ani progesterón, tak...fakt neviem. Proste kašlať na vlasy... iné mi totiž asi neostáva, keďže sa nechcem stať otrokom denných vlasových zábalov, pri ktorých by som tiež nemal istotu, že to pomôže \":D\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: úte říj 23, 2018 7:22 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Jednorazovy_Nick píše:
Popravde, ak ma obťažuje denne si nanášať na hlavu ricínový olej so zázvorou šťavou, tak hádaj....či ma nebude ešte viac obťažovať nanášať si na hlavu ricínový olej so smradľavým terpentínom... \":D\"
Chápeš, keby som mal zaručené že to pomôže, šiel by som do toho. Ale ani to nie v prípade, že by som v tom musel pokračovať po celé roky, každý deň... Denne mať doma 2hodiny na hlave čiapku... Nanášať si to ťažko, potom to ztierať z hlavy obrúskami, každý deň umývať hlavu šampónom... no ďakujem, f*ck, to radšej oplešatieť, a časom si možno dať nastreliť vlasy. Ale o tom som už písal \":)\"
Teraz som pridal denne 15 minút reflexnej masáže.... Ale dosť "natvrdo", proste žiadna pimplačka... 3 minúty intenzívna masáž uší, 6 minút (3+3) intenzívna masáž nôh ("peanut" masážna "loptička", "ježko" masážna loptička), 6 minút (3+3) intenzívna masáž dlaní a prstov na rukách ("ježko" masážna loptička, jedna ruka masíruje druhú...)... Určite to niečo "spraví".... Ale - nie, zlepšené vlasy od toho neočakávam. Hoci ... tak trošilinku dúfam.
Ale keď nepomáha ani progesterón, tak...fakt neviem. Proste kašlať na vlasy... iné mi totiž asi neostáva, keďže sa nechcem stať otrokom denných vlasových zábalov, pri ktorých by som tiež nemal istotu, že to pomôže \":D\"

Smývat ricin.olej z vlasů lze i bez šamponů.Já to dělala tak:posypat hlavu hl.moukou ,smýt vodou a pak umýt hlavu vajíčkem.Používám metodu No poo..Ten kdo by vynalezl přípravek na obnovení vlas.porostu je zralý na Nobelovku
Já si celý rok téměř denně dávala cibulovou šťávou na hlavu.Vlasy zhoustly ,ale dál šedivěly.Po použití Henny mně vlasy vypadaly.Měla jsem středně husté vlnité delší vlasy.Teď mám krátké,řídké.Ale aspoň rodina nenachází vlasy v jídle.A víte,že mně to zas tak moc nevadí a to jsem ženská.Zkuste si schizofreně představovat,že vám vlasy rostou.Když si fakt,že na té hlavě nic nemáte stále opakujete,tak vám nepomůže ani svěcená voda.Odveďte pozornost od problému jinam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv říj 25, 2018 9:34 am 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA, takze ked ma nebavi si DENNE nanasat na hlavu ricinovy olej so zazvorovou stavou, 5 minut to intenzivne vmasirovavat do pokozky hlavy, po dvoch hodinach (vtdey nemozem nikam ist !) vyutierat hlavu do kuchynskych utierok/servitok, potom umyt samponom....tak myslis, zs ma bude miesto kuchynskych utierok a samponu viac bavit si na vlasy este navyse napatlat muku a vajce ??? ... Idem si spravit kolac na hlave ??? Uz len cukor chyba...
Zdenina, odporuc toto 1000 ludom (ricinovy olej, zazvorova stava, potom to odmastnit mukou, a nakoniec pridat vajce), a 999 na teba pozrie ako na zmyslov zbavenu. NEBER MA V ZLOM... To je mozno pre ludi, co nemaju co robit, a chcu zadzubavat odtok vo vani mokrou mukou (alebo cestom \":D\"), drhnut si hlavu pol dna...
To uz radsej civiet tri hodiny denne do steny, nez mat taku dlhodobu dennu nekonecnu vlasivu rutinu... Ako vravim, keby stacil mesiac/dva mesiace... SO 100% POZITIVNYM VYSLEDKOM, idem do toho. Ale toto by boli len odzubane mesiace, roky. Radsej sa ten cas budem venovat sebazdokonalovaniu.

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv říj 25, 2018 9:44 am 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
Jednorazovy_Nick píše:
Zdenina, odporuc toto 1000 ludom (ricinovy olej, zazvorova stava, potom to odmastnit mukou, a nakoniec pridat vajce), a 999 na teba pozrie ako na zmyslov zbavenu. .

Já myslím, že zázvorový koláč může být dobrota, pokud se správně ochutí. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv říj 25, 2018 3:50 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Jednorazovy_Nick píše:
ZDENINA, takze ked ma nebavi si DENNE nanasat na hlavu ricinovy olej so zazvorovou stavou, 5 minut to intenzivne vmasirovavat do pokozky hlavy, po dvoch hodinach (vtdey nemozem nikam ist !) vyutierat hlavu do kuchynskych utierok/servitok, potom umyt samponom....tak myslis, zs ma bude miesto kuchynskych utierok a samponu viac bavit si na vlasy este navyse napatlat muku a vajce ??? ... Idem si spravit kolac na hlave ??? Uz len cukor chyba...
Zdenina, odporuc toto 1000 ludom (ricinovy olej, zazvorova stava, potom to odmastnit mukou, a nakoniec pridat vajce), a 999 na teba pozrie ako na zmyslov zbavenu. NEBER MA V ZLOM... To je mozno pre ludi, co nemaju co robit, a chcu zadzubavat odtok vo vani mokrou mukou (alebo cestom \":D\"), drhnut si hlavu pol dna...
To uz radsej civiet tri hodiny denne do steny, nez mat taku dlhodobu dennu nekonecnu vlasivu rutinu... Ako vravim, keby stacil mesiac/dva mesiace... SO 100% POZITIVNYM VYSLEDKOM, idem do toho. Ale toto by boli len odzubane mesiace, roky. Radsej sa ten cas budem venovat sebazdokonalovaniu.

Veď som vravěla,jsou důležitější věci než vlasy a hlavně u chlapa.Spíš bych upřednostnila lihový výtažek nějakýho bejlí.Vždyť např.Malachov má hlavu jako koleno a jaký je to odborník na lid.léčitelství.Na jeho tokšou ,kde se projednávaly různé zdrav.problémy byly i diskuse o vlasech? Lidé tam dávali různé rady a zkušenosti,takže jsem nabyla dojmu ,že vše co se dá sežrat se může i naplácat na hlavu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv říj 25, 2018 6:25 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
ZDENINA : \":)\" Paci sa mi ako prijemne komunikujes.
Lukopren : Nie nie... Zazvor ako hlavne jedlo moze byt dobrotou, ak sa dochuti stipkou muky a stipkou soli. Pripadne pridat este jednu kompotovu ceresnu, no pozor, potom to uz moze mat pre niekoho prilis velke grady...

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: pon říj 29, 2018 2:53 pm 
Offline

Registrován: pát črc 07, 2017 8:15 am
Příspěvky: 89
Nick: Neporadim ti ziadnu fintu, lebo sa v tom nevyznam \":)\"

Len upozornujem, ze je maloco trapnejsie ako "prehadzovacka" a rozne finty na zakryvanie postupujucej plesatosti. Najlahsie to je proste dat cele dole, tam sa pozri na Bruce Willisa, ake su z neho zeny hotove a ma hlavu ako koleno (a vela milionov na ucte, co ty asi nemas...). Plesaty chlap, vlasaty chlap, ako sa vravi, kazde zbozi najde sveho kupce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2018 12:35 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Zvedavy : prehadzovacka a ine typy zakryvania plesiny...to u mna nehrozi \":-)\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2018 8:07 am 
Offline

Registrován: stř říj 31, 2018 7:58 am
Příspěvky: 3
Som tu nová, je tu veľa strán, nestihnem naštudovať, vlasy mi riednu dlhodobo, po umytí hlavy na druhý deň ma svrbí celá hlava, vlasy sú mastné, umývam každý tretí deň, hlava neskutočne svrbí, vlasy mám rok čo rok slabšie, v prednej časti hrozí už lisina, kvasinky? hormonálny problém to asi nie je , keď to svrbí, či áno? prosím skúsenejších o radu, som rozhodnutá zmeniť svoj život k lepšiemu, urobím všetko, čo pomôže...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: stř říj 31, 2018 8:22 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Monka píše:
Som tu nová, je tu veľa strán, nestihnem naštudovať, vlasy mi riednu dlhodobo, po umytí hlavy na druhý deň ma svrbí celá hlava, vlasy sú mastné, umývam každý tretí deň, hlava neskutočne svrbí, vlasy mám rok čo rok slabšie, v prednej časti hrozí už lisina, kvasinky? hormonálny problém to asi nie je , keď to svrbí, či áno? prosím skúsenejších o radu, som rozhodnutá zmeniť svoj život k lepšiemu, urobím všetko, čo pomôže...

Píšete že uděláte všechno a nechcete si to ani přečíst, to není zrovna vysoká snaha jak zjistit co mě vlastně je. Pokud je tam svrbění patrně půjde opravdu o nějaké šmejdy na pokožce a v prvním momentě bych vyzkoušel asi promasírovat pokožku hlavy ricinovým olejem a uvidíte jaká bude reakce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání vlasů
PříspěvekNapsal: čtv lis 01, 2018 4:19 pm 
Offline

Registrován: stř říj 31, 2018 7:58 am
Příspěvky: 3
Asi máte trošku pravdu, ale riešim viaceré zdravotné problémy naraz, mám aj žlčníkové kamene, HIT...čítam veľa vecí naraz, ďakujem za tip, chcem sa ešte opýtať, vlasy mi vypadávajú od okamihu, keď mi zistili HIT, mne to príde, že mám v čreve nejakú pleseň alebo kvasinky, myslím, že tích prevítov mám na čreve, lebo inak by histamínová intolerancia v zdravom čreve nevznikla, skúsite mi poradiť, ako vyriešiť HIT a padanie vlasov zvnútra? to znamená kvasinky, pleseň v čreve? protiplesňovú diétu som už skúšala, nepomohlo - nejaký čaj? urinu, alebo? Myslím, že HIT a padanie vlasov nejako súvisia, snahu mám, začala som sa zdravo stravovať...budem sa držať vašich rád, lebo už tých chorôb mám pokrk \":lol:\" Dopredu ďakujem za váš čas, ricínový olej mám doma, budem si ho dávať...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz