Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:18 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obnažené zubní krčky
PříspěvekNapsal: ned říj 24, 2010 6:20 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Napadl me este jeden faktor. Myslim ze u nekoho muze spatna technika cisteni zubu spolecne se spatnym prilis tvrdym kartackem stahovat dasne ci podporit paradentozu. Zkusil bych mekci kartacek, myslim samozrejme stetiny... a necistit klasickym smrdlanim ale spravnou technikou.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obnažené zubní krčky
PříspěvekNapsal: ned říj 24, 2010 10:08 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 3:00 pm
Příspěvky: 13
Bydliště: Lužany u Přeštic
Petr 2 píše:
Napadl me este jeden faktor. Myslim ze u nekoho muze spatna technika cisteni zubu spolecne se spatnym prilis tvrdym kartackem stahovat dasne ci podporit paradentozu. Zkusil bych mekci kartacek, myslim samozrejme stetiny... a necistit klasickym smrdlanim ale spravnou technikou.

Tuten faktor napadl i mého zubaře, pověřil laborantku, aby mi ukázala techniku, tak mi to ukazovala na zažloutlé zubní protéze takovým tím dlouhým obrovským kartáčkem, co ho měla kdysi moje prababička \":lol:\" A rovnou mi dal měkký, maličký kartáček, vypadá jako dětský, je fakt, že to s ním jde opravdu skvěle a je na dásně příjemný. Děkuji Vám, že se mnou zabýváte a přeji pěkný den, to myslím vážně, žádná ironie \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obnažené zubní krčky
PříspěvekNapsal: pát říj 29, 2010 7:41 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 3:00 pm
Příspěvky: 13
Bydliště: Lužany u Přeštic
Jarda píše:
U hodnoty pH se musíte v případě jakékoliv nemoci držet na hodnotách 7,5-7,8, aby se tělo mohlo čistit, čili ta vaše hodnota je nízká, je to potřeba zvednout. Dítě ve dvou letech dosud používá spíše pudy, než chutě, čili asi jí správně. U velkého deficitu hořčíku je potřeba to dodat uměle, tady vám ani hořčíková bomba výsledky patrně nezajistí a nebo určitě ne tak rychle. Chlorid hořečnatý nabízím v inzerci a je v lékopisné kvalitě, nicméně ten laboratorní v kvalitě p.a. také můžete bez obav používat. Pokud se pokadíte, tak to asi poznáte a prostě uberete, ale ono to zas tak hrozné nebude.

Dobrý den, už mi přišel ten chlorid hořečnatý a draselný. Mám ještě pár dotazů ohledně jejich užívání.
1) Nevím, jestli můžu užívat MgCl2 zvyšováním dávek až do průjmu, když kojim, nerada bych prohnala i půlroční dceru.
2) Nebyla by lepší koupel? Pokud ano, může se jako s himalájskou a epsomskou solí (30ml od každé soli a 30ml jedlé sody) ? Jak často koupel provádět? Je mi jasné, že u koupele nepoznám, jestli už má tělo Mg nebo K dostatek. \":?\"
3)2,5%roztokem chloridu hořečnatého na mazání se myslí 2,5gchloridu a doplnit do 100g vody nebo je to nějak složitější?
Děkuji Vám a přeji pěkný víkend \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obnažené zubní krčky
PříspěvekNapsal: pát říj 29, 2010 8:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Nykša píše:
Dobrý den, už mi přišel ten chlorid hořečnatý a draselný. Mám ještě pár dotazů ohledně jejich užívání.
1) Nevím, jestli můžu užívat MgCl2 zvyšováním dávek až do průjmu, když kojim, nerada bych prohnala i půlroční dceru.
2) Nebyla by lepší koupel? Pokud ano, může se jako s himalájskou a epsomskou solí (30ml od každé soli a 30ml jedlé sody) ? Jak často koupel provádět? Je mi jasné, že u koupele nepoznám, jestli už má tělo Mg nebo K dostatek. \":?\"
3)2,5%roztokem chloridu hořečnatého na mazání se myslí 2,5gchloridu a doplnit do 100g vody nebo je to nějak složitější?
Děkuji Vám a přeji pěkný víkend \":)\"

Tak vyzkoušené to nemám, ale dle mého názoru by větší dávka hořčíku měla působit projímavě pouze na vás a do mléka by se hořčík v nějaké větší dávce dostat neměl. Nicméně i pokud by se tam náhodou dostal, tak určitě nepůjde o nějaké škodlivé množství. Orální aplikace a koupele se z pohledu toho vlivu na mléko nijak neliší, vše to skončí v krvi a z té se pak může daný minerál dostat do mléka. Tu směs jste pochopila správně a žádná složitost se tam nekoná.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz