Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 4:04 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Mam tiez dlhsiu dobu podobu vec v oku, dnes som zacal okolo toho nieco hladat,
na jednom forume: http://www.rhrplus.com/b2evolution/blogs/index.php?blog=5&title=this-is-what-i-see-in-my-eyes&more=1&c=1&tb=1&pb=1 riesili tiez parazita v oku, podla toho co nakreslila nejaka baba a potom tam bol link
na to co sa nato najviac podoba a je to candida...aspon mne sa zda ze je to ono
http://maryam2230.blogfa.com/ scrolovat nizsie - Candida albicans/RAT x400
a este som nasiel podobny obrazok
http://img696.imageshack.us/i/candidaalbicansen.jpg/
Myslite ze by mohla byt candida v oku ?
Nedal by sa pouzit na vyplachovanie aj jablcny ocot? A ked hej v akej koncentracii?

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 10:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
esie píše:
Hrozí nějaké nebezpečí v případě, že si člověk přítomnost paraitů stanoví chybně a začne si oči vyplachovat koloidním stříbrem? /předpokládám, že se jedná o koloidní stříbro dostupné v lékárnách - of fy Pharma Aktiv / myslím si, že k takovému omylu dojít opravdu může.
A co člověk s umělou čočkou - po operaci šedého zákalu?
děkuji za odpověď

Ne, stříbro nikdy nevadí a u té operace a umělého materiálu v oku už nemohu sloužit, náhrady neovládám, pouze původní konstrukci danou přírodou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 10:06 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Alex píše:
Mam tiez dlhsiu dobu podobu vec v oku, dnes som zacal okolo toho nieco hladat,
na jednom forume: http://www.rhrplus.com/b2evolution/blogs/index.php?blog=5&title=this-is-what-i-see-in-my-eyes&more=1&c=1&tb=1&pb=1 riesili tiez parazita v oku, podla toho co nakreslila nejaka baba a potom tam bol link
na to co sa nato najviac podoba a je to candida...aspon mne sa zda ze je to ono
http://maryam2230.blogfa.com/ scrolovat nizsie - Candida albicans/RAT x400
a este som nasiel podobny obrazok
http://img696.imageshack.us/i/candidaalbicansen.jpg/
Myslite ze by mohla byt candida v oku ?
Nedal by sa pouzit na vyplachovanie aj jablcny ocot? A ked hej v akej koncentracii?

O tom zda může být kandida v očích nemusíte pochybovat, určitě ano a má ji tam obrovské množství lidí. S tím jablečným octem netuším, nic takového jsem nikdy ani nečetl, ani nezkoušel, ale možná ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 4:20 pm 
Offline

Registrován: úte zář 21, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 71
Bydliště: Zlín
Jarda píše:
O tom zda může být kandida v očích nemusíte pochybovat, určitě ano a má ji tam obrovské množství lidí. S tím jablečným octem netuším, nic takového jsem nikdy ani nečetl, ani nezkoušel, ale možná ano.

Já jsem prokapával oko koloid.stříbrem a vše mi z oka zmizelo.
Ale mám dotaz na p.Jardu-je něco na -výživu oka?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: stř úno 16, 2011 8:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
zdenin píše:
Já jsem prokapával oko koloid.stříbrem a vše mi z oka zmizelo.
Ale mám dotaz na p.Jardu-je něco na -výživu oka?

Oko jsem nikdy jako samostatné nezkoumal, vždy řeším celé tělo a k němu patří i oko. Čili celková remineralizace a kvanta vitamínu A, také další antioxidanty obsažené v barevných potravinách, jako je třeba mrkev, dýně, jablko, hrozny, borůvky, rajčata, bezinky, černý rybíz a citron.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 7:20 am 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Dobrý den ,pane Jardo narazila jsem na něco co mělo být asi první-problémy s okem. Takže tam mám nějakého šmejda nejspíše candidu. Co si kapat do oka MMS? Džala neti už dělám urinou a co pridat do lahve na proplach MMS a kolik kapek na tu 1,5l lahev? Za každou radu budu ráda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
magdalena píše:
Dobrý den ,pane Jardo narazila jsem na něco co mělo být asi první-problémy s okem. Takže tam mám nějakého šmejda nejspíše candidu. Co si kapat do oka MMS? Džala neti už dělám urinou a co pridat do lahve na proplach MMS a kolik kapek na tu 1,5l lahev? Za každou radu budu ráda.

Tak do toho oka to nevím, nikde jsem nečetl, zda je to vůbec možné a osobní zkušenost s tím nemám. Já bych v takovémto případě volil koloidní stříbro a o něm vím že funguje dobře, akorát to trochu v oku řeže, ale jenom chvilku. Jiná věc je aplikace do nosních dutin, tam problém nevidím, a chce to postupně pomalu zvyšovat dávku. Poradit nějakou konkrétní dávku asi nejde, on každý má o dost jinou míru tolerance. Jen tak pro zajímavost, sám jsem to zkoušel tak, že jsem tuším 6 aktivovaných kapek zředil vodou asi na deci roztoku a nasál z toho část nosem do hlavy, ale že bych tento postup doporučoval to určitě ne, tutově to není pro každého.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: stř úno 22, 2012 10:06 pm 
Offline

Registrován: sob lis 20, 2010 5:06 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den pane Zajiček, už měsíc si kapu do oka koloidní stříbro. Parazité se v oku stále drží.
Snad to jsou parazité - proti sněhu vidím průhledné kuličky, někdy jednu dvě, jindy snad 15 v
jednom chumlu, mezi tím plavou černé čárky různých tvarů, nebo jen
černé tečky. Pokažedé v jiném uspořádání. Mám toho plné oko, často mě bolí, nebo jako by tlačí.
Černé tečky a čárky vidím snad proti všemu, i vaší zelené barvě na monitoru.
Chtěla bych Vás poprosit o radu, jak drastičtěji je z oka vyhnat, aniž bych oku ublížila. Děkuji Petra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: pát úno 24, 2012 1:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
petruna píše:
Dobrý den pane Zajiček, už měsíc si kapu do oka koloidní stříbro. Parazité se v oku stále drží.
Snad to jsou parazité - proti sněhu vidím průhledné kuličky, někdy jednu dvě, jindy snad 15 v
jednom chumlu, mezi tím plavou černé čárky různých tvarů, nebo jen
černé tečky. Pokažedé v jiném uspořádání. Mám toho plné oko, často mě bolí, nebo jako by tlačí.
Černé tečky a čárky vidím snad proti všemu, i vaší zelené barvě na monitoru.
Chtěla bych Vás poprosit o radu, jak drastičtěji je z oka vyhnat, aniž bych oku ublížila. Děkuji Petra

Další dobrá možnost je vyplachování oka vlastní čerstvou urinou, což není nijak bolestivé, ani problematické a již jsem zde o tom také psal. Bohatě vám stačí taková plastová vanička, kterou dávají v lékárně k očním kapkám. Samotná bohužel většinou koupit nejde, tak koupíte ty nejlevnější kapky, které vyhodíte a vaničku máte napořád. V koupelně natočíte čerstvou urinu a přitlačíte vaničku v předklonu na jedno oko, které v urině vícekrát promrkáte, pak to samé na druhé oko a všechno tak třikrát zopakovat. Následně nechat urinu zaschnout a takto klidně několikrát denně. Sám tento postup používám prakticky stále, protože z toho koukání do kompu bych jinak přišel o oči.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 3:48 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 3:38 pm
Příspěvky: 1
Dost jsem se vyděsil při pročítání tohoto fóra - parazit v oku není nejlepší zpráva. Nemyslím si, že úkazy které zde popisujete musí být nutně parazit. S největší pravděpodobností jsou to zákalky ve sklivci - trpí na to docela dost lidí. Já to mám například už od dětství a docela mi pomohol jodid draselný a sodný (na předpis od očařky). Podrobné informace o zákalcích nejdete tady: http://www.sklivec.wz.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Zdenda píše:
Dost jsem se vyděsil při pročítání tohoto fóra - parazit v oku není nejlepší zpráva. Nemyslím si, že úkazy které zde popisujete musí být nutně parazit. S největší pravděpodobností jsou to zákalky ve sklivci - trpí na to docela dost lidí. Já to mám například už od dětství a docela mi pomohol jodid draselný a sodný (na předpis od očařky). Podrobné informace o zákalcích nejdete tady: http://www.sklivec.wz.cz

Tak zase to není zpráva fatální a problém jde určitě řešit. Ono dokud si nevezmete antihelmintika, tak stejně nevíte o co přesně kráčí a každý může srovnat jak jód, tak sodík, to zde často radím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: pát čer 01, 2012 10:09 pm 
Offline

Registrován: pát čer 01, 2012 10:05 pm
Příspěvky: 4
Dobrý deň, mám pár otázok k tejto téme. Tiež vidím rôzne útvary keď sa pozerám na oblohu alebo bielu plochu, ale mám to už od malička a tie tvary sú stále rovnaké. Myslíte, že sa môže jednať o parazity ?? Chcel by som skúsiť to koloidné striebro. Ak tomu dobre rozumiem tak v prípade, že by to zabralo a prešli by parazity do mozgu tak by sa to malo prejaviť tým, že by zmizli aj tie útvary čo vidím ? A myslíte, že keby sa jedná o parazity tak by som nemal žiadne iné problémy s očami ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 9:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
Jozko píše:
Dobrý deň, mám pár otázok k tejto téme. Tiež vidím rôzne útvary keď sa pozerám na oblohu alebo bielu plochu, ale mám to už od malička a tie tvary sú stále rovnaké. Myslíte, že sa môže jednať o parazity ?? Chcel by som skúsiť to koloidné striebro. Ak tomu dobre rozumiem tak v prípade, že by to zabralo a prešli by parazity do mozgu tak by sa to malo prejaviť tým, že by zmizli aj tie útvary čo vidím ? A myslíte, že keby sa jedná o parazity tak by som nemal žiadne iné problémy s očami ?

Pokud jde o stálé umístění, tak patrně ne, tam půjde o nějaký bordel ve sklivci. Jinak uvažujete správně, ale zde se domnívám, že to nezmizí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: ned bře 17, 2013 10:27 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 14, 2011 11:08 pm
Příspěvky: 165
pan Jarda

Moze clovek s vysokym ocnym tlakom ktory berie ocne kvapky na ocny tlak pouzivat na parazity v oku koloidne striebro? Nezrusi sa tym ucinok kvapiek? Pripadne je lepsie pouzit urinu? ALebo ako riesit parazity ak ma clovek vysoky ocny tlak a teda berie aj kvapky... ide o znameho a riesime to..... tak sa chcem poradit... dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odlupování sklivce
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2013 11:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
topper1982 píše:
pan Jarda

Moze clovek s vysokym ocnym tlakom ktory berie ocne kvapky na ocny tlak pouzivat na parazity v oku koloidne striebro? Nezrusi sa tym ucinok kvapiek? Pripadne je lepsie pouzit urinu? ALebo ako riesit parazity ak ma clovek vysoky ocny tlak a teda berie aj kvapky... ide o znameho a riesime to..... tak sa chcem poradit... dakujem

V tom vám fundovaně poradit nedovedu, netuším jak ty kapky vlastně fungují, ale myslím si, že by se to mlátit nemělo a urina už určitě nemůže dělat problém.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz