Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 12:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Habrdo píše:
aha tak problem bol asi v koloidnom striebre pretoze som si ho daval asi 4 H po poslednej davke MMS ale len trocha a kedze ostava v tele tak to mohlo blokovat takze ho uplne vysadim... tu kandidu odtestovat ako? sa mi zda ze som cital ze rano naplut do pohsara z vodou a ak slina zamuti vodu tak sa jedna o kandidu...

Edit:
MMs uzivam vo forme toboliek tak ze si priamo nakvapkam do tobolky zavirem a hned zapijem vodou. Nevem ci to je dobre lebo som na 5- tich kvapakach a dnes som sa skoro pozvracal + velka krcovita bolest brucha co robit vysadit? alebo znizit davku?...

Plivací test je uveřejněný v článcích z časopisů na hlavních stránkách a je to zhruba tak, jak píšete. Uvedenou aplikaci plně nechápu, to je aktivovaný, nebo neaktivovaný roztok? Každopádně je nutné dávat takovou dávku, kterou bez potíží snesete.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 11:08 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 28, 2012 6:25 pm
Příspěvky: 19
Jarda píše:
Zbavovat se mandlí je naprostá hovadina, to se vám pak veškeré potíže přestěhují rovnou do organizmu. Vyzkoušejte je potírat, nebo postřikovat roztokem jódu, ideální je Lugolův roztok. Je to sice velice nepříjemné, ale obdivuhodně účinné.

Dobrý den,
také mám potíže s mandlemi - píšete, že potírání roztokem jodu je velice nepříjemné - zajímá mne, co to přesně dělá? Štípe? Občas si je přestříknu dubovýma kapkama od dědka kořenáře, docela to pálí a asi 20 min mně to pak vždycky velice dráždí ke kašli. Tak mne zajímá, jestli po jodu je to ještě horší, nebo srovnatelné.

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: pon říj 08, 2012 9:03 pm 
Offline

Registrován: úte dub 10, 2012 11:05 am
Příspěvky: 14
no tak už som tu znova, no nakoniec bez mandlí \":(\" musel somt ak urobit nakolko som vyskusal takmer vsetko cez mms, stravu atd. a vysledky boli stale horsie... ASLO cez 380 a teraz som tyzden po operacii c myslite by bolo vhodne na rychle zahojenie? kloktat repík? napriklad


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: pon říj 15, 2012 11:03 pm 
Offline

Registrován: pon říj 15, 2012 3:55 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer pane Zajíček, nejprve bych Vám chtěl poděkovat za to, že vaše zkušenosti a vědomosti takto předáváte, opravdu jste mi moc pomohl, ale ne na všechno stačím sám, proto Vás žadám o radu. Týká se to i mých,bohužel už odoperovaných krčních mandlí. Už od dětství jsem byl dost nemocný,opakované angíny antibiotika atd.. Je mi 22 let a asi před dvěma lety se mi začali angíny opět vracet, doktor mi nasadil antibiotika několikrát za sebou samozdřejmě bez zlepšení. Nakonec mi mandle vyndali(bohužel jsem neznal tyto metody lečení,ani Váš web) a od té doby cca rok angína nepřišla, ale přišly obtíže jiné. Před asi dvěmi měsíci jsem začal mít problémy s trávením,byl jsem nafouklý a chodil na záchod i osmkrát denně. Stolice byla vždy světlá, po krátkém čase mě začalo tlačit v pravém boku, zašel jsem k doktorovi, udělali sono, krevní testy a výtěr. Vše bylo v pořádku až na sono, kde našli asi žlučníkoví kámen a hnali mě na operaci, naštěstí jsem už nemocnic měl dost a začal jsem se zajímat o jiné metody lečby a narazil jsem na Vás. Přečetl jsem co se dalo a začal s léčbou, udělal jsem jaterní očistu(s tím že ze mě vyšlo tak 20 kamenů 10mm velkých) zatím 1x a cítím značnou úlevu, v boku u netlačí a stolice získala normální konzistenci a barvu,plynatost už nevím co je. Samozdřejmě budu kůru dle Vašich rad opakovat. Proč ale potřebuji poradit, mám zvětšené uzliny pod krkem a v tříslech a obávám se že to není dobré. Prosím proto o radu jak postupovat a co možná nejlépe se uzdravit. Ještě jednou moc děkuji a těším se na Vaši odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2012 6:09 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 28, 2012 6:25 pm
Příspěvky: 19
Ptala jsem se v lékárně na lugolův roztok, nabídli mi pouze přípravek JOX, což je prý směs jodu a alkoholu. Dá se to použít na mandle místo toho lugolova roztoku? Nebo je to výrazně méně účinné?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: krcne mandle a artritida
PříspěvekNapsal: úte říj 16, 2012 7:05 pm 
Offline

Registrován: úte říj 16, 2012 6:57 pm
Příspěvky: 1
Dobry den,

som reumatik { diagnoza JCA, momentalne vyhasnute zapaly uz niekolko rokov} ovsem uz dlhodobo ma trapia krcne mandle, mierne teploty s tym suviasiace. Dilema je nasledovna: pred par rokmi mi imunolog neodporucal vyberat mandle kedze pri tejto diagnoze je urcita reakcia aj na jedlo, pitie atd, reagujem miernymi teplotami, pripadne opuchy mandly. Povedal mi ze by mi vsetko slo na priedusky. Posledny rok je vsak situacia taka ze mandle ma uz zacinaju casto tlacit, niekedy az pocit na davenie. Ma niekto podobnu skusenost, resp vie poradit? Dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: krcne mandle a artritida
PříspěvekNapsal: sob říj 20, 2012 10:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
marcel111 píše:
Dobry den,

som reumatik { diagnoza JCA, momentalne vyhasnute zapaly uz niekolko rokov} ovsem uz dlhodobo ma trapia krcne mandle, mierne teploty s tym suviasiace. Dilema je nasledovna: pred par rokmi mi imunolog neodporucal vyberat mandle kedze pri tejto diagnoze je urcita reakcia aj na jedlo, pitie atd, reagujem miernymi teplotami, pripadne opuchy mandly. Povedal mi ze by mi vsetko slo na priedusky. Posledny rok je vsak situacia taka ze mandle ma uz zacinaju casto tlacit, niekedy az pocit na davenie. Ma niekto podobnu skusenost, resp vie poradit? Dakujem.

Oboje vlastně má stejnou příčinu a to vysokou kyselost tkání, nevymýšlejte tedy blbosti a nenechte se zmrzačit, odkyselte se a zmizí vám oboje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Bepahika píše:
Dobrý den,
také mám potíže s mandlemi - píšete, že potírání roztokem jodu je velice nepříjemné - zajímá mne, co to přesně dělá? Štípe? Občas si je přestříknu dubovýma kapkama od dědka kořenáře, docela to pálí a asi 20 min mně to pak vždycky velice dráždí ke kašli. Tak mne zajímá, jestli po jodu je to ještě horší, nebo srovnatelné.

Děkuji.

Nedovedu to srovnat, dubové kapky jsem nikdy nezkoušel, ale předpokládám, že lugol bude horší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Habrdo píše:
no tak už som tu znova, no nakoniec bez mandlí \":(\" musel somt ak urobit nakolko som vyskusal takmer vsetko cez mms, stravu atd. a vysledky boli stale horsie... ASLO cez 380 a teraz som tyzden po operacii c myslite by bolo vhodne na rychle zahojenie? kloktat repík? napriklad

Ano, ten funguje dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 10:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
mahy píše:
Dobrý večer pane Zajíček, nejprve bych Vám chtěl poděkovat za to, že vaše zkušenosti a vědomosti takto předáváte, opravdu jste mi moc pomohl, ale ne na všechno stačím sám, proto Vás žadám o radu. Týká se to i mých,bohužel už odoperovaných krčních mandlí. Už od dětství jsem byl dost nemocný,opakované angíny antibiotika atd.. Je mi 22 let a asi před dvěma lety se mi začali angíny opět vracet, doktor mi nasadil antibiotika několikrát za sebou samozdřejmě bez zlepšení. Nakonec mi mandle vyndali(bohužel jsem neznal tyto metody lečení,ani Váš web) a od té doby cca rok angína nepřišla, ale přišly obtíže jiné. Před asi dvěmi měsíci jsem začal mít problémy s trávením,byl jsem nafouklý a chodil na záchod i osmkrát denně. Stolice byla vždy světlá, po krátkém čase mě začalo tlačit v pravém boku, zašel jsem k doktorovi, udělali sono, krevní testy a výtěr. Vše bylo v pořádku až na sono, kde našli asi žlučníkoví kámen a hnali mě na operaci, naštěstí jsem už nemocnic měl dost a začal jsem se zajímat o jiné metody lečby a narazil jsem na Vás. Přečetl jsem co se dalo a začal s léčbou, udělal jsem jaterní očistu(s tím že ze mě vyšlo tak 20 kamenů 10mm velkých) zatím 1x a cítím značnou úlevu, v boku u netlačí a stolice získala normální konzistenci a barvu,plynatost už nevím co je. Samozdřejmě budu kůru dle Vašich rad opakovat. Proč ale potřebuji poradit, mám zvětšené uzliny pod krkem a v tříslech a obávám se že to není dobré. Prosím proto o radu jak postupovat a co možná nejlépe se uzdravit. Ještě jednou moc děkuji a těším se na Vaši odpověď.

Tak stále to samé, čistit, čistit a čistit, ono stejně nic jiného nefunguje, jenom čisté tělo a jak vidíte i po letech zanášení se to dá vygruntovat celkem rychle. Patrně by bylo vhodné projet očistu lymfy a tím se toho zbavit. U těch mandlí to již nevrátíte, ale byla to hovadina, to nic nevyřeší, jenom zkomplikuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Bepahika píše:
Ptala jsem se v lékárně na lugolův roztok, nabídli mi pouze přípravek JOX, což je prý směs jodu a alkoholu. Dá se to použít na mandle místo toho lugolova roztoku? Nebo je to výrazně méně účinné?

Děkuji.

Tak méně ne, spíše více, ale nejsem si jistý jak to budete snášet, jestliže lugol je pecka tak toto bude superpecka. Ono stačí si vyzkoušet natřít mandle vodkou a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2013 12:30 pm 
Offline

Registrován: pát led 18, 2013 11:48 am
Příspěvky: 2
Pekny den p. Jarda,

chcem sa opytat na radu,
frajerka ma nalez z krvi, protilatky na streptokok, ASLO 680, mandle nema zapalene ale opuchnute..
mam od Vas lugolov roztok , testovali sme jod na zapasti, zmizol skoro ,,,
je v poriadku brat jod po kvapkach podla Vasho davkovania plus 1x denne kvapnut jednu kvapku na mandle?

dakujem

pekny den prajem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: stř led 23, 2013 10:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bunka píše:
Pekny den p. Jarda,

chcem sa opytat na radu,
frajerka ma nalez z krvi, protilatky na streptokok, ASLO 680, mandle nema zapalene ale opuchnute..
mam od Vas lugolov roztok , testovali sme jod na zapasti, zmizol skoro ,,,
je v poriadku brat jod po kvapkach podla Vasho davkovania plus 1x denne kvapnut jednu kvapku na mandle?

dakujem

pekny den prajem

Nemělo by to ničemu vadit, určitě vyzkoušejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 11:32 am 
Offline

Registrován: pát led 18, 2013 11:48 am
Příspěvky: 2
Jarda píše:
Nemělo by to ničemu vadit, určitě vyzkoušejte.

ok super,,dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krčné MANDLE
PříspěvekNapsal: stř úno 06, 2013 1:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
keď je vam na vracanie z MMS ja radšej by som to neskúšal znova, nie každý organizmus to znesie.

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz