Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 1:35 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Pokud někomu příliš brzy šediví vlasy (ale nepadají a jsou silné jak dráty), na co v organismu to může ukazovat? Lze to nějak zvrátit? Podařilo se to někomu? Děkuji

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 9:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Pokud někomu příliš brzy šediví vlasy (ale nepadají a jsou silné jak dráty), na co v organismu to může ukazovat? Lze to nějak zvrátit? Podařilo se to někomu? Děkuji

Ano, jde o demineralizaci a oslabení nadledvinek, což se remineralizací a posílením nadledvinek dá zase srovnat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 9:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Jarda píše:
Ano, jde o demineralizaci a oslabení nadledvinek, což se remineralizací a posílením nadledvinek dá zase srovnat.

Vida, mně se šedivé vlasy vlastně objevily ve stejném období jako problémy se štítnou žlázou, která přímo souvisí s funkcí nadledvinek.
Ale taky jsem o reverzi procesu šedivění vlasů slyšela jen teoreticky. Je tedy naděje na zlepšení po detoxu? I když je to příšerná chemie, tak ten přeliv si dávám, v šedivých chodit nebudu! \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
Vida, mně se šedivé vlasy vlastně objevily ve stejném období jako problémy se štítnou žlázou, která přímo souvisí s funkcí nadledvinek.
Ale taky jsem o reverzi procesu šedivění vlasů slyšela jen teoreticky. Je tedy naděje na zlepšení po detoxu? I když je to příšerná chemie, tak ten přeliv si dávám, v šedivých chodit nebudu! \":)\"

Ano, zpravidla se barva i kvalita vlasů, po obnovení plné funkčnosti těla, vrátí do normálu. Štítná žláza chce jód a selen v kombinaci s bórem a železem, také jsem to tu již někde psal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: pát srp 13, 2010 6:31 pm 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
a jak se ta remineralizace a posílení ledvinek provádí? Mám totiž podobný problém, myslela jsem že je to dané dědičností. Byla bych moc ráda, kdyby to šlo změnit. Jak poznám jaký to má přesně důvod u mě? Předem moc díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: pát srp 13, 2010 8:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Janka píše:
a jak se ta remineralizace a posílení ledvinek provádí? Mám totiž podobný problém, myslela jsem že je to dané dědičností. Byla bych moc ráda, kdyby to šlo změnit. Jak poznám jaký to má přesně důvod u mě? Předem moc díky za odpověď

Remineralizace je srovnání deficitního stavu důležitých minerálů v těle a tkáních. Objektivně se to musí zjistit rozborem a k tomuto účelu slouží vlasová analýza, která zde má svoje vlákno a je v ní umístěn kontakt na laboratoř. Nicméně suplementovat jednoznačně deficitní minerály jako hořčík, jód, selen a zinek můžete i bez vyšetření, ty tady nemá v pořádku snad nikdo. Jinak nepíšu ledvinek, ale nadledvinek, což je velice důležitý orgán, který produkuje silné protizánětlivé látky, které nutně potřebujeme pro své dobré zdraví. Také se stará o mnoho dalších pochodů v těle a jejich dobrý, nebo špatný stav se okamžitě projeví. Většinou jsou jejich funkce zhoršené při špatné funkčnosti štítné žlázy, čili první krok je srovnat štítnou žlázu a pak podpořit nadledvinky. Můžete vyzkoušet třeba lékořici a vitamín B5.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 1:35 pm 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
V jiném vlákně píšete, že nadledvinky srovná lékořice. Je možné konzumovat ji ve formě pendreku (pravého, z lékořice a ne z anýzu) ? Kolik denně a jak dlouho? Četla jsem, že se to s ní nemá přehánět, že negativně ovlivňuje ionty v těle a zvyšuje krevní tlak. Děkuji.

Když bych dotyčnému dodala Pangamin, zinek, hořčík, nori, kefírovou houbu, lékořici, čistící čaj a para ořechy, je šance na zlepšení? Nebo ještě něco?

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 6:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
V jiném vlákně píšete, že nadledvinky srovná lékořice. Je možné konzumovat ji ve formě pendreku (pravého, z lékořice a ne z anýzu) ? Kolik denně a jak dlouho? Četla jsem, že se to s ní nemá přehánět, že negativně ovlivňuje ionty v těle a zvyšuje krevní tlak. Děkuji.

Když bych dotyčnému dodala Pangamin, zinek, hořčík, nori, kefírovou houbu, lékořici, čistící čaj a para ořechy, je šance na zlepšení? Nebo ještě něco?

U pendreku pendrek poznáte z čeho je vyrobený, proto radím ten rozmixovaný kořen, kde je to jasné, že jde o lékořici. Užívá se tato drť, rovná kávová lžička dvakrát, až třikrát denně. Výborná je rovnou do ovocného jídla, to pak má zajímavou chuť, zvláště pokud tam dáte kokos a rozinky. Pokud dodáte cokoliv jednoznačně deficitního, tak se to může pouze zlepšovat, toho se bát nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 7:33 am 
Offline

Registrován: pon črc 19, 2010 2:53 pm
Příspěvky: 61
Kořen lékořice a kde se to dá sehnat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 7:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Janka píše:
Kořen lékořice a kde se to dá sehnat?

Dodává to třeba Greštík, ale běžně ho vedou i prodejny bylin a racionální výživy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: ned srp 22, 2010 11:30 am 
Offline

Registrován: čtv čer 03, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 435
Dá se sehnat v bylinkářství, 50g za 26kč, jak píše pan Jarda -od Grešíka.
Ovšem je menší problém ho sehnat než ho zpracovat. Někde jsem četla, že jde roztlouct v hmoždíři - což bohužel nejde. Tak budu muset zkoumat, který mixér ho zvládne naporcovat.

_________________
You cannot solve a problem with the same thinking that created it.” – Albert Einstein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: pon srp 23, 2010 12:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Dá se sehnat v bylinkářství, 50g za 26kč, jak píše pan Jarda -od Grešíka.
Ovšem je menší problém ho sehnat než ho zpracovat. Někde jsem četla, že jde roztlouct v hmoždíři - což bohužel nejde. Tak budu muset zkoumat, který mixér ho zvládne naporcovat.

Zvládne to prakticky jakýkoliv mixér s tím není problém, akorát je to takové vláknité po tom rozmixování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: ned zář 26, 2010 5:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Zdravím p.Jaroslav
Chcel by som sa spytat ako uzivat koren Lékořice na upravu cinnosti nadladviniek
Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: ned zář 26, 2010 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
stevo69 píše:
Zdravím p.Jaroslav
Chcel by som sa spytat ako uzivat koren Lékořice na upravu cinnosti nadladviniek
Dakujem

Je to o čtyři příspěvky výše, tak vám to překopíruji, zásadně radím užívat rozmixovaný kořen, kde je to jasné, že jde o lékořici. Užívá se tato drť, rovná kávová lžička dvakrát, až třikrát denně. Výborná je rovnou do ovocného jídla, to pak má zajímavou chuť, zvláště pokud tam dáte kokos a rozinky. Nicméně lékořice sama je nespraví, na to je potřeby mít plně funkční štítnou žlázu a na oboje je potřeba jód a selen v kombinaci se zinkem, mědí a bórem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šedivějící vlasy
PříspěvekNapsal: pon zář 27, 2010 8:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Ďakujem za odpoved
ano mate pravdu, je to vyššie už napisane, nabuduce budem viac hladat.
ešte raz Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz