Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 9:03 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cysty parazitů-amoeby
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2010 1:21 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda nemáte zkušenosti s tím, jak se dá zbavit určitého druhu parazitů. Jsem stále v Africe a nebylo mi dobře - bolesti hlavy, zvýšené teploty, tak jsem šla k doktorovi, kde mi udělali testy. Měla jsem zvýšené bíle krvinky, ale testy na všechny možné nemoci (malárie, tyfus atd) byly negativní. Nicméně ve stolici objevili cysty paratizů typu amoeby. Předepsali mi antibiotika. Nicméně prozatím jsem je nezačala užívat, jelikož nevím, zda je to opravdové řešení problému. Jak bych měla postupovat? Doufám, že se toho lze zbavit. Děkuji moc. I


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty parazitů-amoeby
PříspěvekNapsal: ned dub 25, 2010 8:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda nemáte zkušenosti s tím, jak se dá zbavit určitého druhu parazitů. Jsem stále v Africe a nebylo mi dobře - bolesti hlavy, zvýšené teploty, tak jsem šla k doktorovi, kde mi udělali testy. Měla jsem zvýšené bíle krvinky, ale testy na všechny možné nemoci (malárie, tyfus atd) byly negativní. Nicméně ve stolici objevili cysty paratizů typu amoeby. Předepsali mi antibiotika. Nicméně prozatím jsem je nezačala užívat, jelikož nevím, zda je to opravdové řešení problému. Jak bych měla postupovat? Doufám, že se toho lze zbavit. Děkuji moc. I

Podle mého názoru by to mělo naprosto spolehlivě zlikvidovat MMS aplikované jako klystýr, ale netuším, zda ho tam máte a zda jste na tento případ i vybavena irigátorem. Pokud ano, tak velice opatrně zvyšujte v nálevech dávky MMS, od jedné aktivované kapky na litr tekutiny první den, do maximálně 10 kapek na litr za několik dní a to podle snášenlivosti. Počítejte s tím, že účinek je velice silný a můžete vylučovat kvanta hlenů, nebo dokonce i takové hlenovité provazce jako ty pletené slovenské sýry-korbáčiky. Jedná se mrtvá tělíčka parazitů a bývá jich až neskutečné množství.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty parazitů-amoeby
PříspěvekNapsal: pon dub 26, 2010 3:28 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Děkuji moc za radu. bohužel zde možnost klystýru nemám, nicméně za pár dní jsem doma, tak budu hned aplikovat. Věřím, že to zabere a léky nebudu užívat. Zdravím.I


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz