Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prostata
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 10:56 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Dobrý den. Chtěla bych se poradit, jak potají pomoct otci. Má problémy s prostatou a chodí postupně na nějaká vyšetření a bere léky. Chtěla bych mu nějak pomoci, než se to rozjede a bude zle. Bohužel je závislý na dnešní stravě a měnit nic nehodlá. Nemohu s ním hnout. Mohl byste mi poradit, co bych mu mohla dávat, třeba do jídla nebo do pití, abych mu alespon trochu pomohla? Jediný co jsem do něj dostala je křenová kašička. Alespon jako prevenci. Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 8:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Dobrý den. Chtěla bych se poradit, jak potají pomoct otci. Má problémy s prostatou a chodí postupně na nějaká vyšetření a bere léky. Chtěla bych mu nějak pomoci, než se to rozjede a bude zle. Bohužel je závislý na dnešní stravě a měnit nic nehodlá. Nemohu s ním hnout. Mohl byste mi poradit, co bych mu mohla dávat, třeba do jídla nebo do pití, abych mu alespon trochu pomohla? Jediný co jsem do něj dostala je křenová kašička. Alespon jako prevenci. Děkuji za odpověď

Prostatické problémy úzce souvisí se zanesením tlustého střeva a toxiny, které prostupují střevní stěnou se dostávají do prostaty, která pak podléhá zánětu, případně rakovině. Nejjednodušší pomoc představuje mechanické vymačkání prostaty, pokud dosud není napadena rakovinou, pokud již ano, tak je potřeba vyčistit perfektně střevo a zahájit aplikaci fungicidních rostlin se současným užíváním MMS a MMS 2. Dodat vysoce kvalitní stravu, která zajistí perfektní defekaci a toxiny zase odejdou, zrovna tak jako přišly.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Prostata a piti studenych napoju
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2010 8:20 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Pisete ze je vhodne popijet premrazenou vodu kvuli spravne krystalicke mrizce, a to nejlepe studenou jeste s kousky ledu.

Vim ze treba u piva se pro starsi lidi s prostatickymi obtizemi doporucovalo nepit pivo moc studene, nekdy tatici pouzivali dokonce ohrivaci spiraly(dnesni pivari by ohrnuly nos..\":roll:\" ).

Co by jste doporucil pri prostatickych obtizich ohledne piti premrazene ledove vody?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata a piti studenych napoju
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2010 8:44 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Pisete ze je vhodne popijet premrazenou vodu kvuli spravne krystalicke mrizce, a to nejlepe studenou jeste s kousky ledu.

Vim ze treba u piva se pro starsi lidi s prostatickymi obtizemi doporucovalo nepit pivo moc studene, nekdy tatici pouzivali dokonce ohrivaci spiraly(dnesni pivari by ohrnuly nos..\":roll:\" ).

Co by jste doporucil pri prostatickych obtizich ohledne piti premrazene ledove vody?

Alkohol prostatu silně poškozuje a pivo není výjimkou, spíše naopak, protože většina piv je plná spor plísní a ty napadají celé tělo a hlavně prostatu u mužů. Nic takového přemražená voda nedělá, ta naopak rozeběhnuté zánětlivé procesy tlumí a problém tedy spíše řeší, než podporuje. Jinak, co se týká prostaty, je nezbytná pravidelná očista střeva, což stav velice rychle zlepší a celková chelace organizmu, protože za mnoho potíží mohou i těžké kovy v případě prostaty se dá jako chelační prostředek aplikovat ve větším množství zinek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata a piti studenych napoju
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2010 2:59 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Alkohol prostatu silně poškozuje...

V rodine mame prostatika a popijime nekolikrat tydne 1 sklenicku bileho nebo cerveneho sucheho vína. Je to v pripade prostaty a vychvalovanyvh antioxidantu a dalsich latek ve víně, spis prinos pro zdravi nebo naopak? Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata a piti studenych napoju
PříspěvekNapsal: sob kvě 08, 2010 10:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
V rodine mame prostatika a popijime nekolikrat tydne 1 sklenicku bileho nebo cerveneho sucheho vína. Je to v pripade prostaty a vychvalovanyvh antioxidantu a dalsich latek ve víně, spis prinos pro zdravi nebo naopak? Dekuji

U červeného, jednodruhového, kvalitního, suchého vína je to přínos, jinak je to vždy na závadu, zvedá to kyseliny a to prostatě škodí. Nyní je skoro všude k dostání chřest a to je ideální prostředek na dobré močení, tak si ho nakupte a vyzkoušejte, většinou stačí jeden, až tři stonky denně a bude močit jako za mlada.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2010 5:05 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Jarda píše:
Nejjednodušší pomoc představuje mechanické vymačkání prostaty.....

Ahoj, no to by mě tedy zajímalo jak se to dělá?

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2010 8:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
Ahoj, no to by mě tedy zajímalo jak se to dělá?

Navlíkneš si na prostředníček gumový prst, namázneš olejem a zasuneš hluboko do konečníku. Pohmatem najdeš prostatu a tu relativně dost hrubě promasíruješ, což vytlačí sajrajty do močáku a při močení odejdou. Není to zase nic tak složitého a má se to dělat tak 4 x ročně. Také ti to může dělat manželka v rámci domácí zájmové aktivity, což nemusí být špatné a může to být zajímavé zpestření denního stereotypu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata a piti studenych napoju
PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2010 8:31 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Jarda píše:
Nyní je skoro všude k dostání chřest a to je ideální prostředek na dobré močení, tak si ho nakupte a vyzkoušejte, většinou stačí jeden, až tři stonky denně a bude močit jako za mlada.

Ten chrest jsem slysel ze pouze uvareny...nebo je vhodnejsi syrovy??
Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata a piti studenych napoju
PříspěvekNapsal: pát kvě 14, 2010 9:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
Ten chrest jsem slysel ze pouze uvareny...nebo je vhodnejsi syrovy??
Dekuji

Vařený je vhodnější, ono to každému v syrovém stavu nechutná, je to chuťově jako takové měkčí dřevo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob kvě 15, 2010 6:33 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 05, 2009 1:12 pm
Příspěvky: 72
Bydliště: Bruntálsko
Jarda píše:
Také ti to může dělat manželka v rámci domácí zájmové aktivity, což nemusí být špatné a může to být zajímavé zpestření denního stereotypu.

To by mě zajímaly poznatky tvé ženy, ohledně této aplikace. Ale nápad to není špatný \":lol:\"

_________________
Ahoj Denny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: sob kvě 15, 2010 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Denny píše:
To by mě zajímaly poznatky tvé ženy, ohledně této aplikace. Ale nápad to není špatný \":lol:\"

Moje žena to neovládá, zatím jsem to nepotřeboval, třeba na to ještě dojde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Prostata-prevence palivymi paprikami
PříspěvekNapsal: ned kvě 23, 2010 12:46 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
Nejeden „starý paprika“ má problémy s prostatou. Aby se nestal obětí nádoru prostaty, měl by si dávat papričky a to ty nejpálivější.
viz studie napr.zde:
http://www.osel.cz/index.php?clanek=1781
(Od r.2007 predcila v palivosti Bhut Jolokia (Naga Jolokia) dosud panujiciho krale Habanero Red Savina.)

Cituji cast:
"...by se léčebný efekt kapsaicinu mohl projevit při dávkách [u:3uuu9zuv][b:3uuu9zuv]400 miligramů třikrát týdně. To je množství odpovídající asi třem až osmi paprikám habanera[/b:3uuu9zuv][/u:3uuu9zuv]."
PS:Kayenskeho pepre by jste museli sporadat 2x vice..., zatimco Bhut Jolokia (Naga Jolokia) by stacilo 3x mene!, viz napr.tabulka zde:


Naposledy upravil
muflon dne čtv led 01, 1970 2:16 am, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned kvě 23, 2010 8:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="muflon":23hfyhfy]Nejeden „starý paprika“ má problémy s prostatou. Aby se nestal obětí nádoru prostaty, měl by si dávat papričky a to ty nejpálivější.
viz studie napr.zde:
http://www.osel.cz/index.php?clanek=1781
(Od r.2007 predcila v palivosti Bhut Jolokia (Naga Jolokia) dosud panujiciho krale Habanero Red Savina.)

Cituji cast:
"...by se léčebný efekt kapsaicinu mohl projevit při dávkách [u:23hfyhfy][b:23hfyhfy]400 miligramů třikrát týdně. To je množství odpovídající asi třem až osmi paprikám habanera[/b:23hfyhfy][/u:23hfyhfy]."
PS:Kayenskeho pepre by jste museli sporadat 2x vice..., zatimco Bhut Jolokia (Naga Jolokia) by stacilo 3x mene!, viz napr.tabulka zde:


Naposledy upravil
Jarda dne úte led 06, 1970 8:53 pm, celkově upraveno 23

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prostata
PříspěvekNapsal: pon srp 09, 2010 3:17 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 14, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 49
Dobrý den pane Jaroslave.

Právě dnes se stalo téma prostata v naší rodině aktuání \":cry:\" . Jedná se o úplně počáteční stav.
Se změnou stravy manžel vcelku souhlasí, objednala jsem ještě čaj z vrbovky malokvěté, objednala jsem hydrocolon a chtěla bych se zeptat na to promasírování prostaty o níž se výše zmiňujete.
Kde se nahmatá prostata - prst směřuje při vsunutí nehtem nahoru nebo dolů? Myslím, že to bude na dolní stěně střeva, ale přesto se raději ptám.
Děkuji, nerada bych, abychom něco udělali nesprávně.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 183 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz