Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 1:50 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: úte led 04, 2011 10:46 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
zaziadala som si zo spominanej stranky o poslanie kompletu pre analyzu.
farbene vlasy nemam, ale davala som si na vlasy mms, v knihe o mms sa pise, ze chloritan moze odfarbit jemne vlasy po case, ak sa po aplikacii neumyje, ja som ho nezmyvala. mam toto pocitat ako farbene vlasy, ci nie?

komplet pre analyzu som si poziadala cez formular na stranke, inde na stranke sa vsak pisee, ze sa ma objednavat telefonicky alebo mailom, to ma celkom zmiatli. je to jedno, alebo treba zvlast pisat mail, poradte prosim, kto mate skusenosti.
dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř led 05, 2011 11:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
zaziadala som si zo spominanej stranky o poslanie kompletu pre analyzu.
farbene vlasy nemam, ale davala som si na vlasy mms, v knihe o mms sa pise, ze chloritan moze odfarbit jemne vlasy po case, ak sa po aplikacii neumyje, ja som ho nezmyvala. mam toto pocitat ako farbene vlasy, ci nie?

komplet pre analyzu som si poziadala cez formular na stranke, inde na stranke sa vsak pisee, ze sa ma objednavat telefonicky alebo mailom, to ma celkom zmiatli. je to jedno, alebo treba zvlast pisat mail, poradte prosim, kto mate skusenosti.
dakujem.

Tam jde o oxidační činidlo, čili jde spíše o vlasy odbarvené, než vlasy barvené, nicméně bych asi nějakou dobu počkal, aby výsledek byl objektivní i když zásadní rozdíl tam asi nebude. Objednávat lze tu sadu jakoukoliv cestou a email určitě funguje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř led 05, 2011 10:51 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
Tam jde o oxidační činidlo, čili jde spíše o vlasy odbarvené, než vlasy barvené, nicméně bych asi nějakou dobu počkal, aby výsledek byl objektivní i když zásadní rozdíl tam asi nebude. Objednávat lze tu sadu jakoukoliv cestou a email určitě funguje.

dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv led 13, 2011 8:08 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
slovaci, co ste si dali robit analyzu prvkov z vlasov, kolko ste platili? na slovenskej stranke je suma 64 € a pre ostatne krajiny 80 €. pritom suma v zlotych je pre vsetky krajiny rovnaka vratane slovenska.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2011 12:07 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 16, 2010 11:44 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Banska Bystrica
Martina46 píše:
slovaci, co ste si dali robit analyzu prvkov z vlasov, kolko ste platili? na slovenskej stranke je suma 64 € a pre ostatne krajiny 80 €. pritom suma v zlotych je pre vsetky krajiny rovnaka vratane slovenska.

64,- €

_________________
www.staudinger.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát led 14, 2011 12:21 am 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Igor píše:
64,- €

Igor, dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř led 26, 2011 1:55 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Práve pozerám tú stránku biomol.pl a zisťujem, že si budem musieť dlho počkať...keď som sa šiel strihať, tak som povedal kaderníčke, nech mi odstrihne niekde v strede hlavy vlasy o dĺžke 4cm... Ale ako zisťjem, vlasy trebalo z temena hlavy... a teraz som vystrihaný.... takže musím čakať ? A vlasy o množstve za polievkovú lyžicu - to v suchom či mokrom stave ? stlačené, či normálne ich mám nabrať ako 4cm odrezky sena na lyžicu ? \":D\" ... Odstrihnúť ostrými nožnicami.....atď.... Samé "komplikovačky".... teraz mám čakať 3 mesiace kým vlasy dorastú, lebo neboli z dolnej časti temena hlavy.... to som dopadol.... \":D\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř led 26, 2011 2:17 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Ja som tiež musela čakať, kdeže nosím veľmi veľmi krátky strih. Vlasy v tom množstve určite v suchom stave, ja som si ich proste odvážila, píšu 300-400mg. Nie je to zas až tak veľa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř led 26, 2011 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
Práve pozerám tú stránku biomol.pl a zisťujem, že si budem musieť dlho počkať...keď som sa šiel strihať, tak som povedal kaderníčke, nech mi odstrihne niekde v strede hlavy vlasy o dĺžke 4cm... Ale ako zisťjem, vlasy trebalo z temena hlavy... a teraz som vystrihaný.... takže musím čakať ? A vlasy o množstve za polievkovú lyžicu - to v suchom či mokrom stave ? stlačené, či normálne ich mám nabrať ako 4cm odrezky sena na lyžicu ? \":D\" ... Odstrihnúť ostrými nožnicami.....atď.... Samé "komplikovačky".... teraz mám čakať 3 mesiace kým vlasy dorastú, lebo neboli z dolnej časti temena hlavy.... to som dopadol.... \":D\"

Nehledejte v tom zase nějaké velké složitosti a přečtěte si přiložený formulář.


Přílohy:
Návod biomolmed.jpg
Návod biomolmed.jpg [ 48.03 KiB | Zobrazeno 21122 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 4:57 pm 
Offline

Registrován: pon lis 23, 2009 8:02 am
Příspěvky: 9
Zdravím, mohl byste prosím někdo, kdo si už nechal udělat analýzu prvků z vlasů na biomol.pl, napsat, jaký je "výstup" z této analýzy, případně sem zkopírovat, co vám přišlo poštou? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv led 27, 2011 8:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
volny píše:
Zdravím, mohl byste prosím někdo, kdo si už nechal udělat analýzu prvků z vlasů na biomol.pl, napsat, jaký je "výstup" z této analýzy, případně sem zkopírovat, co vám přišlo poštou? Děkuji.

To sem asi nikdo nedá, protože tam jsou uvedeny docela citlivé údaje a pochybuji, že je někdo bude chtít zveřejňovat. Nicméně jde o elaborát v rozsahu skoro 30 stran a z toho jsou dvě strany plné grafů, které celkem spolehlivě odpovídají na mnoho deficitů různých látek v těle. V dalších částech jsou nějaká doporučení stravovací, která již jsou většinou pro správně se stravujícího člověka docela diskutabilně použitelná, ale jako určité vodítko se používat určitě dají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát led 28, 2011 8:52 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
Náhodou som natrafila na stránku kde ponúkajú tiež vlasovú analýzu a nie je to v Poľsku. Neviem na akej úrovni túto skužbu poskytujú, ale možno by to niekto chcel vyskúšať.
http://www.finclub.sk/vlasova-diagnosti ... nformacie/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát led 28, 2011 9:08 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Sybilla píše:
Náhodou som natrafila na stránku kde ponúkajú tiež vlasovú analýzu a nie je to v Poľsku. Neviem na akej úrovni túto skužbu poskytujú, ale možno by to niekto chcel vyskúšať.
http://www.finclub.sk/vlasova-diagnosti ... nformacie/

Ono takových míst, kde vlasovou analýzu zajišťují, je celkem mnoho, ovšem je otázkou, zda mají i vlastní laboratoře. Osobně jsem jich kdysi kontaktoval několik a vždy šlo pouze o prostředníka, ale vlastní vyšetření prováděla laboratoř v Polsku. Také cena je podezřele stejná, čili se domnívám, že i v tomto případě půjde patrně pouze o zprostředkovatele.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát led 28, 2011 11:20 pm 
Offline

Registrován: pon lis 23, 2009 8:02 am
Příspěvky: 9
Jarda píše:
To sem asi nikdo nedá, protože tam jsou uvedeny docela citlivé údaje a pochybuji, že je někdo bude chtít zveřejňovat. Nicméně jde o elaborát v rozsahu skoro 30 stran a z toho jsou dvě strany plné grafů, které celkem spolehlivě odpovídají na mnoho deficitů různých látek v těle. V dalších částech jsou nějaká doporučení stravovací, která již jsou většinou pro správně se stravujícího člověka docela diskutabilně použitelná, ale jako určité vodítko se používat určitě dají.

Takže průměrně inteligentní analyzovaný pacient z toho 30ti stránkového elaborátu hned pozná čeho má ve svém těle málo, nebo je nutná konzultace s odbornou lékařskou veřejností ? Mám trošku obavu, aby "výstupem" nebyla řada prvků s pomlčkou procentuálního vyjádření, které mi stejně nic neřekne. Proto jsem chtěl vidět anonymní screen.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob led 29, 2011 9:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
volny píše:
Takže průměrně inteligentní analyzovaný pacient z toho 30ti stránkového elaborátu hned pozná čeho má ve svém těle málo, nebo je nutná konzultace s odbornou lékařskou veřejností ? Mám trošku obavu, aby "výstupem" nebyla řada prvků s pomlčkou procentuálního vyjádření, které mi stejně nic neřekne. Proto jsem chtěl vidět anonymní screen.

Já se domnívám, že i docela podprůměrně inteligentní člověk je schopen vyhodnotit, pokud má třeba něčeho o 70 % méně, nebo více a mělo by mu snad i dojít, že tak vysoká odchylka od normálu určitě nebude vyjadřovat nějaký ideální stav. Jiná věc je vzájemný poměr jednotlivých prvků v těle, kdy prvky spolu soutěží o místo a vzájemně se vytěsňují, což mnohdy nerozplete ani odborná lékařská veřejnost, protože se to na škole neučí. Nicméně je zase jasné, že pokud mám třeba poměr draslíku vůči sodíku 135%, tak bych měl asi draslík ubrat a sodík přidat. Další možnost je mě výsledky v PDF souboru přeposlat do emailu a pak se o nich může pobavit, což vás celkem rychle dostane do obrazu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz