Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 10:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob zář 18, 2010 9:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:

Přeci vám lékař, který se tím neživí nenapíše, jak je to super, je živí krevní testy a ty mají zase jiné nedostatky, čili pravdu budete hledat těžko a nějakou absolutní tu už nehledejte vůbec, patrně ani neexistuje. Nicméně jako vodítko pro nějaká svéprávná rozhodnutí je tato analýza asi velice dobrá a dostatečně vypovídající.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: úte říj 12, 2010 10:19 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Našel jsem tyto stránky: http://www.analyza-vlasu.cz/ . Nebudí ve mne však moc důvěru - nemáte někdo s nimi zkušenosti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 9:30 am 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
[quote="Kometa":v0n8fgea]Co říkáte na toto?

http://www.drkucera.eu/upload_doc/je_analyza_vlasu.pdf[/quote:v0n8fgea]
Ono i zde platí že vydělávat na lid.zdraví umí výborně nejen alopatie ale i alternativní medicína, i ta "okrajová (dosud plně neuznaná) medicína" kdy lze založit živnost na nějakém typu diagnostiky a následného doporučení pak lépe prodejných drahých potr.doplňků....
(ale OK, každý se musíme nějak živit, a je jen na nás do čího "chřtánu" narvem své pracně vydělané penízky.... \":wink:\" \":cry:\" \":mrgreen:\"

Pan Dr.Kučera, kterého znám, nepatří do kategorie lékařů které by živily krevní testy(ale něco jiného...), je to velmi chytrý pán.
Má velmi netradiční názory v různých oblastech: na svých stránkách říká: [i:v0n8fgea][b:v0n8fgea]"Naše zdraví může být výrazně ohroženo jestliže uvěříme současným lékařským oficiálním názorům a mýtům potravinářského průmyslu, které se shodují v tom, že nepotřebujeme zvláštní přívod vitaminů, minerálů, stopových prvků apod. ..."[/b:v0n8fgea] [/i:v0n8fgea], např. také sám kouří(myslím že dosud) a stejně jako J.Kubera, nebo fórum u pramene říká že statistiky o rakovině nevypovídají o úbytku při skoncování s kouřením.
Spolupracuje s MLM (např. Aura, FF servis jako výrobce český, nejspíš asi i káva s reishi apod). Pozoruhodné jsou jeho mitochondriální a rezervy zjišťující diagnostiky a doporučení (dost drahých) potr.doplňků....velký důraz kladl před cca 2 roky (nevím jak nyní), např.na Carnosin FF Level, většinou 2x denně 2tobolky
http://level.ffservis.cz/carnosin_dalsi_informace.htm
(tento Carnosin FF Level pro zajímavost obsahuje: 600mg L-karnosinu, 400mg.koncentr.rybího oleje, vit.E 100mg, Q10 60mg, prášek zeleného ječmene 32mg, mikrokryst.celuloza, oxid křemičitý.(brali jsme jej přes rok a skutečně trochu ulevil, ale zásadní obrat ve zdraví se nekonal...je holt potřeba dělat i jiné úpravy v životosprávě-jak radí pan Jarda... \":)\"



Naposledy upravil muflon dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 569
1287483050


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 4:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Našel jsem tyto stránky: http://www.analyza-vlasu.cz/ . Nebudí ve mne však moc důvěru - nemáte někdo s nimi zkušenosti?

Raději se obracejte na laboratoře v Polsku, na něž je zde uvedena adresa a komunikují v mnoha řečech, včetně naší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pon říj 18, 2010 10:38 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 04, 2010 10:08 am
Příspěvky: 1472
http://compex.zdravi-cz.eu/testovani-pr ... i-drog.php

Vlasové drogové testy

Testování přítomnosti drog z vlasových folikul (váčků) je docela přesné a je možné pomocí něj zjistit drogu v těle, která byla užita až před šesti měsíci nebo dříve. Jak vlasy rostou, je možné některé drogy zjistit ze střední části vlasu, čím jsou tedy vlasy delší, tím je možné zjistit drogu, která byla užita před delším období. Testování pomocí vlasů se provádí převážně ve specializovaných laboratořích, kde se používá pouze úsek vlasu odebraný přibližně 3 - 5cm od kůže hlavy, což sníží dobu, do kdy je možné zjisti užití drogy zhruba na 90 dnů. Někteří lidé se snaží zamezit zjištění drogy v jejich těle tím, že si oholí hlavu, pro test je však možné použít i chlupy z jiných částí těla.

Pervitin je zjistitelný v moči maximálně 7 dní (většinou tak 1-5). Z krve je doba detekce většinou max. 3 dny. U vlasů za standardní dobu záchytu považují tři měsíce, ale teoreticky je možné z tělesného ochlupení detekovat až rok....

Slavek Krepelka píše jako reakci na článek Dr.Kučery:
Nojo, AMA, to jsou ty fešáci, co každýho úspěšnýho felčara zlikvidujou. Koch, Kelly, Clarková jim jaksi utekla a je jich hromada. Tady se tomu říká, "full of shit" (plný sraček), v Česku "krve by se nedořezal". Tak si to dejte dohromady. Lumpové to jsou a hromadní vrazi. Smrdí jim to, protože je to relativně lacinka a velice universální. Nemohli by člověka honit od čerta k ďablu a pokaždý odkousnout velký kus z pojistky, která je vlastně zadarmo, akorát, že to někdo platí, v nějaké podobě daní, jak mourovatý. Taky by se daleko hůř vydělávalo na předpisových srágorách, kdyby to spravil třeba kus omítky, nebo se nalokat vody v bazénu, i s tou močí, že jo? Jó, že prej zdravotnictví zadarmo...
Nehty a vlasy nesou skutečně relativně dlouhodobý rekord výživy a jedovatostí. Proto dělaj policajti testy vlasů při podezření na otravu, že?....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: úte říj 19, 2010 10:42 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
muflon píše:
http://compex.zdravi-cz.eu/testovani-pritomnosti-drog.php

Vlasové drogové testy

Testování přítomnosti drog z vlasových folikul (váčků) je docela přesné a je možné pomocí něj zjistit drogu v těle, která byla užita až před šesti měsíci nebo dříve. Jak vlasy rostou, je možné některé drogy zjistit ze střední části vlasu, čím jsou tedy vlasy delší, tím je možné zjistit drogu, která byla užita před delším období. Testování pomocí vlasů se provádí převážně ve specializovaných laboratořích, kde se používá pouze úsek vlasu odebraný přibližně 3 - 5cm od kůže hlavy, což sníží dobu, do kdy je možné zjisti užití drogy zhruba na 90 dnů. Někteří lidé se snaží zamezit zjištění drogy v jejich těle tím, že si oholí hlavu, pro test je však možné použít i chlupy z jiných částí těla.

Pervitin je zjistitelný v moči maximálně 7 dní (většinou tak 1-5). Z krve je doba detekce většinou max. 3 dny. U vlasů za standardní dobu záchytu považují tři měsíce, ale teoreticky je možné z tělesného ochlupení detekovat až rok....

Slavek Krepelka píše jako reakci na článek Dr.Kučery:
Nojo, AMA, to jsou ty fešáci, co každýho úspěšnýho felčara zlikvidujou. Koch, Kelly, Clarková jim jaksi utekla a je jich hromada. Tady se tomu říká, "full of shit" (plný sraček), v Česku "krve by se nedořezal". Tak si to dejte dohromady. Lumpové to jsou a hromadní vrazi. Smrdí jim to, protože je to relativně lacinka a velice universální. Nemohli by člověka honit od čerta k ďablu a pokaždý odkousnout velký kus z pojistky, která je vlastně zadarmo, akorát, že to někdo platí, v nějaké podobě daní, jak mourovatý. Taky by se daleko hůř vydělávalo na předpisových srágorách, kdyby to spravil třeba kus omítky, nebo se nalokat vody v bazénu, i s tou močí, že jo? Jó, že prej zdravotnictví zadarmo...
Nehty a vlasy nesou skutečně relativně dlouhodobý rekord výživy a jedovatostí. Proto dělaj policajti testy vlasů při podezření na otravu, že?....

Slávek Křepelka má plnou pravdu, je to velice chytrý člověk a v mnoha věcech před ním smekám. Vlasy a nehty opravdu vypovídají o člověku mnoho i když určitě ne všechno, ale je to z hlediska nemocí velice užitečné si dát tento rozbor udělat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát říj 22, 2010 8:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 16, 2010 11:44 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Banska Bystrica
Dnes mi prisiel vysledok analyzy vlasov z Biomolu. Chcem sa Vas Jarda opytat na Vas nazor ohladom nastavenia spravnych hodnot prvkov alebo povoleneho rozsahu, ktory pouzivaju. Zaujima ma, ci je podla Vas spravny. Rovnako aj to, aky mate nazor na odporucania ci zhodnotenia stavu, priradenie pod metabolicke typy a podobne. Alebo ak si najdete cas, mozem Vam poslat vysledky a mozete to zhodnotit ak s nimi mate skusenosti.

_________________
www.staudinger.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát říj 22, 2010 8:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Igor píše:
Dnes mi prisiel vysledok analyzy vlasov z Biomolu. Chcem sa Vas Jarda opytat na Vas nazor ohladom nastavenia spravnych hodnot prvkov alebo povoleneho rozsahu, ktory pouzivaju. Zaujima ma, ci je podla Vas spravny. Rovnako aj to, aky mate nazor na odporucania ci zhodnotenia stavu, priradenie pod metabolicke typy a podobne. Alebo ak si najdete cas, mozem Vam poslat vysledky a mozete to zhodnotit ak s nimi mate skusenosti.

Provádějí to hlavně pro policejní účely a přesnost je tedy velice slušná. Jiná věc jsou ta stravovací doporučení, ty už bych bral s rezervou a klidně mě to pošlete do emailu, mám jich zde již celkem dost, čili vám k tomu mohu většinu věcí zodpovědět, třeba přes skype.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 8:28 am 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Dobrý den, ráda bych se také zeptala na vaše zkušenosti s vlasovou analýzou. Uvažuji o tom kromě zjištění minerálních zásob, především pro zjištění metabolického typu. Jaké metabolické typy analýza rozlišuje? - je to dělení na pomalou a rychlou buněčnou oxidaci a na sympatetické a parasympatetické typy? Máte zkušenosti s tím, že v tomto směru analýza lidem pomohla? - tedy i následně v úpravě jídelníčku atd. Děkuji mnohokrát. I


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 9:19 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Dobrý den, ráda bych se také zeptala na vaše zkušenosti s vlasovou analýzou. Uvažuji o tom kromě zjištění minerálních zásob, především pro zjištění metabolického typu. Jaké metabolické typy analýza rozlišuje? - je to dělení na pomalou a rychlou buněčnou oxidaci a na sympatetické a parasympatetické typy? Máte zkušenosti s tím, že v tomto směru analýza lidem pomohla? - tedy i následně v úpravě jídelníčku atd. Děkuji mnohokrát. I

Analýza vám pomůže vždy, protože si uvědomíte, kde jsou ty základní nedostatky, které člověk ve své naivitě stále ignoruje. Obsahuje opravdu obdivuhodné množství potřebných údajů a dá se z ní celkem spolehlivě vycházet při rovnání nedostatků v těle. Také obsahuje veškeré vámi požadované dělení jednotlivých typů a slušně ho i zohledňuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 2:39 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
Dík moc! a nejlepší je ta laboratoř Biomol? ještě prosím o informaci, jak dlouho od odeslání vzorku vlasů asi trvá než vám zašlou výsledky? čeká mě totiž vícetýdenní služební cesta, tak mi jde o to, zda to řešit před či po, jelikož v době nepřítomnosti nikdo nemůže zásilku převzít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 9:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Inka píše:
Dík moc! a nejlepší je ta laboratoř Biomol? ještě prosím o informaci, jak dlouho od odeslání vzorku vlasů asi trvá než vám zašlou výsledky? čeká mě totiž vícetýdenní služební cesta, tak mi jde o to, zda to řešit před či po, jelikož v době nepřítomnosti nikdo nemůže zásilku převzít.

Ta není nejlepší, je jediná pokud vím, vyšetření trvá zhruba měsíc, ale mnohdy je to i rychlejší. Celé to tam jde domluvit, komunikují i v češtině.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: ned lis 07, 2010 4:00 pm 
Offline

Registrován: sob lis 14, 2009 10:07 pm
Příspěvky: 109
děkuji moc!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 10:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 2:22 pm
Příspěvky: 286
Bydliště: Roudnice nad Labem
Pro vlasovou analýzu si mám nechat poslat tu bezplatnou soupravu ke stopové analýze vlasů, co uvádějí na biomolmed, nebo stačí dát vlasy do pytlíčku a do obálky? V tom Kauflandu to mají někde tam vyvěšené? Já se obávám, že pokud se tam půjdu zeptat na analýzu, tak na mne asi nebudou koukat s úsměvem a budou na mne koukat jak na blbečka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob lis 13, 2010 10:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
zuzis píše:
Pro vlasovou analýzu si mám nechat poslat tu bezplatnou soupravu ke stopové analýze vlasů, co uvádějí na biomolmed, nebo stačí dát vlasy do pytlíčku a do obálky? V tom Kauflandu to mají někde tam vyvěšené? Já se obávám, že pokud se tam půjdu zeptat na analýzu, tak na mne asi nebudou koukat s úsměvem a budou na mne koukat jak na blbečka.

Určitě si nechte poslat jejich obal a v každém Kauflandu to není, to je pouze taková malá firma, která v Kauflandech sídlí, ale nemusí být v každém, určitě je lepší posílat si to k nim přímo. Jak tam na vás budou koukat, to opravdu netuším, ale je to klidně možné


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz