Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 3:51 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2020 10:29 am 
Offline

Registrován: stř říj 01, 2014 5:45 pm
Příspěvky: 76
Menma21 píše:
Obsidian - pisala si že si uživala 3 a 2 tablety po kolko mg? Ja teraz 2 denne ale necitim rozidel

Ahoj,

tablety byly po 50 mg. Myslím, že jsem brala 2 ráno a 1 odpoledne. Jedno balení (AC od značky Thorne) jsem tedy brala 3 tbl denně a poslední týden snížila na 1 tabletu. Druhé balení jsem brala 2 tbl denně.

Nevím, jestli jsem někde ve fóru už psala, jak na mě zapůsobil ten progesteron krém. Zhruba týden před tím, než jsem dobrala druhé balení Adrenalu jsem začala mazat progesteron. Žádný propad (jako při dobrání prvního balení AC) se nekonal. Teď to bude znít asi jako nějaká reklama na zázračný produkt, ale ten krém používám už 4 měsíce a stavy, co jsem měla předtím se nevrátily. Jasně, někdy se stane, že mě přepadne trochu úzkost nebo mám chvíli depku, ale bývá to vždy opodstatněné z konkrétních důvodů, nikoliv banalit nebo bezdůvodně, a nepřeválcuje mě to. Předtím to byla hrůza. Teď můžu jít normálně mezi lidi, dokážu telefonovat, deprese pomalu nevím, co je,únava mě přepadne výjimečně, mlhu nemám.. Už se necítím jako dement, ale jako normální člověk. Sice mě překvapuje, že progesteron zapůsobil hlavně na psychiku - asi jsem čekala, že se to projeví na jiných zdravotních neduzích, které si spojuji právě s hormony, ale díkybohu za to. Jednou jsem si krém kvůli penězům neobjednala včas - říkala jsem si, že se nic nestane, když pár dní vynechám, ale stalo se - bylo to jedinkrát, kdy se mi ty stavy vrátily a měla jsem štěstí, že jsem si doma nechala jako nouzovku několik tablet Adrenalu. Jakmile jsem krém zase začala brát, vše ok. Docela mě děsí, že jsem na tom krému svým způsobem závislá.. není to něco, co bych si dokázala vypěstovat na zahradě a sama udělat.. navíc je drahý a i tak to není jediný doplněk, který "musím" brát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2020 10:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
Obsidián píše:
Ahoj,

tablety byly po 50 mg. Myslím, že jsem brala 2 ráno a 1 odpoledne. Jedno balení (AC od značky Thorne) jsem tedy brala 3 tbl denně a poslední týden snížila na 1 tabletu. Druhé balení jsem brala 2 tbl denně.

Nevím, jestli jsem někde ve fóru už psala, jak na mě zapůsobil ten progesteron krém. Zhruba týden před tím, než jsem dobrala druhé balení Adrenalu jsem začala mazat progesteron. Žádný propad (jako při dobrání prvního balení AC) se nekonal. Teď to bude znít asi jako nějaká reklama na zázračný produkt, ale ten krém používám už 4 měsíce a stavy, co jsem měla předtím se nevrátily. Jasně, někdy se stane, že mě přepadne trochu úzkost nebo mám chvíli depku, ale bývá to vždy opodstatněné z konkrétních důvodů, nikoliv banalit nebo bezdůvodně, a nepřeválcuje mě to. Předtím to byla hrůza. Teď můžu jít normálně mezi lidi, dokážu telefonovat, deprese pomalu nevím, co je,únava mě přepadne výjimečně, mlhu nemám.. Už se necítím jako dement, ale jako normální člověk. Sice mě překvapuje, že progesteron zapůsobil hlavně na psychiku - asi jsem čekala, že se to projeví na jiných zdravotních neduzích, které si spojuji právě s hormony, ale díkybohu za to. Jednou jsem si krém kvůli penězům neobjednala včas - říkala jsem si, že se nic nestane, když pár dní vynechám, ale stalo se - bylo to jedinkrát, kdy se mi ty stavy vrátily a měla jsem štěstí, že jsem si doma nechala jako nouzovku několik tablet Adrenalu. Jakmile jsem krém zase začala brát, vše ok. Docela mě děsí, že jsem na tom krému svým způsobem závislá.. není to něco, co bych si dokázala vypěstovat na zahradě a sama udělat.. navíc je drahý a i tak to není jediný doplněk, který "musím" brát.

Adrenální únava je důsledek vysokého nasazení převyšujícího možnosti organizmu a nutričních deficitů s tím spojených. Ve své podstatě tedy máte tři cesty které lze i kombinovat tedy brát drahý krém, nebo být v klidu a pohodě, nebo zjistit které látky vám chybějí pro normální fungování organizmu a doplnit ty látky. Pochopitelně lze nasadit i všechna opatření současně a tím výrazně zkrátit, zlevnit a zefektivnit cestu k trvalému uzdravení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř dub 22, 2020 2:10 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1960
Obsidián píše:
Ahoj,

tablety byly po 50 mg. Myslím, že jsem brala 2 ráno a 1 odpoledne. Jedno balení (AC od značky Thorne) jsem tedy brala 3 tbl denně a poslední týden snížila na 1 tabletu. Druhé balení jsem brala 2 tbl denně.

Nevím, jestli jsem někde ve fóru už psala, jak na mě zapůsobil ten progesteron krém. Zhruba týden před tím, než jsem dobrala druhé balení Adrenalu jsem začala mazat progesteron. Žádný propad (jako při dobrání prvního balení AC) se nekonal. Teď to bude znít asi jako nějaká reklama na zázračný produkt, ale ten krém používám už 4 měsíce a stavy, co jsem měla předtím se nevrátily. Jasně, někdy se stane, že mě přepadne trochu úzkost nebo mám chvíli depku, ale bývá to vždy opodstatněné z konkrétních důvodů, nikoliv banalit nebo bezdůvodně, a nepřeválcuje mě to. Předtím to byla hrůza. Teď můžu jít normálně mezi lidi, dokážu telefonovat, deprese pomalu nevím, co je,únava mě přepadne výjimečně, mlhu nemám.. Už se necítím jako dement, ale jako normální člověk. Sice mě překvapuje, že progesteron zapůsobil hlavně na psychiku - asi jsem čekala, že se to projeví na jiných zdravotních neduzích, které si spojuji právě s hormony, ale díkybohu za to. Jednou jsem si krém kvůli penězům neobjednala včas - říkala jsem si, že se nic nestane, když pár dní vynechám, ale stalo se - bylo to jedinkrát, kdy se mi ty stavy vrátily a měla jsem štěstí, že jsem si doma nechala jako nouzovku několik tablet Adrenalu. Jakmile jsem krém zase začala brát, vše ok. Docela mě děsí, že jsem na tom krému svým způsobem závislá.. není to něco, co bych si dokázala vypěstovat na zahradě a sama udělat.. navíc je drahý a i tak to není jediný doplněk, který "musím" brát.

Mechanismus spojený se vznikem úzkosti a vyšší tvorbou stresového hormonu kortizolu se anglicky nazývá pregnenolon steal a pokud situace trvá delší dobu, dochází k vyčerpání nadledvinek, chronické únavě či depresím. Přejídání je spojeno s prázdnými kaloriemi, kde chybí vitamíny a minerální prvky a taková potrava člověka nezasytí. Chutě mohou někomu napovídat, ale kde nic není, ani smrt nebere. Půda je vyčerpaná. Komu se podaří sehnat dobře vstřebatelný doplněk s touto skladbou anebo pravidelně vaří nekontaminované vnitřnosti, tak má z hlediska prevence vyhráno. U vážnějších stavů a k rychlému doplnění vyčerpaných zásob se valí jednotlivé látky ve větším množství.

Your Thyroid Needs 9 Minerals
https://drcarolyndean.com/2014/07/your-thyroid-needs-9-minerals/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát kvě 01, 2020 10:01 am 
Offline

Registrován: ned črc 01, 2018 2:56 pm
Příspěvky: 25
Zdravím, chcel by som si spraviť vlasovú analýzu, ale neviem kam. Vie mi niekto poradiť, kde ju robia? Tu na fóre som sa dočítal že v Poľsku, vie mi niekto napísať presnú adresu. Najlepšie by bola firma s ktorou tu máte viacerí dobrú skúsenosť.
Vopred ďakujem za odpoveď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát kvě 01, 2020 6:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
charlie77 píše:
Zdravím, chcel by som si spraviť vlasovú analýzu, ale neviem kam. Vie mi niekto poradiť, kde ju robia? Tu na fóre som sa dočítal že v Poľsku, vie mi niekto napísať presnú adresu. Najlepšie by bola firma s ktorou tu máte viacerí dobrú skúsenosť.
Vopred ďakujem za odpoveď.

Ta adresa zde již určitě je zmíněna a ne jednou, ale zopakuji https://www.biomol.pl/. Jsou docela v pohodě jde o solidní firmu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát kvě 01, 2020 8:22 pm 
Offline

Registrován: ned črc 01, 2018 2:56 pm
Příspěvky: 25
Jarda píše:
Ta adresa zde již určitě je zmíněna a ne jednou, ale zopakuji https://www.biomol.pl/. Jsou docela v pohodě jde o solidní firmu.

Zdravím Jardo.

Ďakujem veľmi pekne za tvoju odpoveď. Pozrel som si stránku, ktorú si mi odporučil a chcel by som sa ešte opýtať, že pre ktorý program sa mám rozhodnúť. Analýza prvků z vlasů - zdravotní program, alebo Analýza prvků z vlasů - analytický program.

Za odpoveď ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob kvě 02, 2020 8:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
charlie77 píše:
Zdravím Jardo.

Ďakujem veľmi pekne za tvoju odpoveď. Pozrel som si stránku, ktorú si mi odporučil a chcel by som sa ešte opýtať, že pre ktorý program sa mám rozhodnúť. Analýza prvků z vlasů - zdravotní program, alebo Analýza prvků z vlasů - analytický program.

Za odpoveď ďakujem.

Ten dražší program obsahuje vlastní výsledky prvků i vyhodnocení poměrů jednotlivých prvků a zhodnocení stavu včetně doporučení a druhý pouze vlastní výsledky prvků bez poměrů které jsou pro interpretaci potřebné, nicméně dají se dopočítat tedy spíše záleží na vás jak dalece tomu rozumíte, nebo kdo vám výsledky případně zhodnotí a vydá doporučení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob kvě 02, 2020 12:12 pm 
Offline

Registrován: ned črc 01, 2018 2:56 pm
Příspěvky: 25
Jarda píše:
Ten dražší program obsahuje vlastní výsledky prvků i vyhodnocení poměrů jednotlivých prvků a zhodnocení stavu včetně doporučení a druhý pouze vlastní výsledky prvků bez poměrů které jsou pro interpretaci potřebné, nicméně dají se dopočítat tedy spíše záleží na vás jak dalece tomu rozumíte, nebo kdo vám výsledky případně zhodnotí a vydá doporučení.

Ďakujem veľmi pekne Jardo za odpoveď. \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát kvě 15, 2020 8:06 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Obsidián píše:
Ahoj,

tablety byly po 50 mg. Myslím, že jsem brala 2 ráno a 1 odpoledne. Jedno balení (AC od značky Thorne) jsem tedy brala 3 tbl denně a poslední týden snížila na 1 tabletu. Druhé balení jsem brala 2 tbl denně.

Ahoj diky za odpoved, ja som užíval 2 každý den viac ako 2-3 mesiace ale nič sa nedialo somnou. Ani po 21 dnovom pôste to somnou nič neurobilo, teraz začínam so stravou na štýl low carb , celý den sa snažím držat nizku hladinu glukozy v krvy ale není to ako Strava čo som mal predtým - ketogenická. Jem menšie porcie, fazulu, pohánku, ryžu, ešte aj zemiaky si planujem kupit do toho zdrave tuky, nejake bielkoviny a kvasene potraviny. Uvidím jak to bude u mna fungovat, musím povedat že sa citim celkom OK.. unavu mam ale asi slabšiu ako na ketogenickej strave. Začínam znova aj adrenal užívat .. trochu cítim aj trávenie takže idem kupit horec a znova kyselinu užívať.. Je fajn že tebe aspon ten krem funguje ja zatial nemam nič také čo by mi preukazatelne fungovalo ale nevadí..

Mimo toto by som sa rád spýtal Pefiho alebo aj pana Jardu, konečne som našiel nejaké laboratorium ktoré sice neni v mojom meste ale ani tak daleko odomna, takže si chcem dať robiť tie veci no neviem čo presne by som si mal dať spraviť. Trochu som si prešiel ten ich zoznam a zatial som si vybral tieto veci -

Ceruloplasmín,Meď,Zinok,Železo,Albumín,Ferritín,Sodík,Fosfor,Draslík - maju tam aj B12 a aj Kyselinu listovu ale za B12 oba vyšetrenia stojja 20 € čo je viac ako všetky veci dohromady.. a neviem či to je take relevantné, doma mam silnú kvalitnu B12 čiže možem sa odtestovat aj takýmto spôsobom? Kyselinu listovu zvažujem, stojí asi 7 eur, domá ju mam tiež kupenu, ešte som ju neužíval aby som neovplnivil výsledky testov, no tiež neviem či do toho ísť kedže sa možem jednoducho odtestovať doplnkom či?

Dalej tam mam CHolesterol - celkový,HDL,LDL ceny su fajn.
Pečenove testy - AST,ALT,ALP,GMT - všteko dokopy len za 2 € tak prečo nie
a štitnu žlazu tam maju T4 celkový aj volny a aj T3 celkový aj volny dokopy všetky vyšetrenia 14 € - pride mi to docela relevantné, viac ako tá B12 ktorá je dost draha na moj vkus, tiež mam doma lugolov roztok aj selén čiže tiež možem suplementovat a pozorovať ale myslím si že toto vyšetreine ma zmysel alebo ?

Nakoniec tam mam C reaktívny proteín ak nebudem robit folát a B12 tak ma to všetko víde do 30 € čo mi príde dost dobra cena , mal by som tam ešte niečo pridať ? Zoznam vyšetrení ktoré robia je tu : https://www.alphamedical.sk/cennik-pre- ... -partnerov (neviem čo myslia tých zmluvných partnerov .. dufam že to neni cenník pre poistovne ) iný som tam nenašiel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2020 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
Menma21 píše:
Ahoj diky za odpoved, ja som užíval 2 každý den viac ako 2-3 mesiace ale nič sa nedialo somnou. Ani po 21 dnovom pôste to somnou nič neurobilo, teraz začínam so stravou na štýl low carb , celý den sa snažím držat nizku hladinu glukozy v krvy ale není to ako Strava čo som mal predtým - ketogenická. Jem menšie porcie, fazulu, pohánku, ryžu, ešte aj zemiaky si planujem kupit do toho zdrave tuky, nejake bielkoviny a kvasene potraviny. Uvidím jak to bude u mna fungovat, musím povedat že sa citim celkom OK.. unavu mam ale asi slabšiu ako na ketogenickej strave. Začínam znova aj adrenal užívat .. trochu cítim aj trávenie takže idem kupit horec a znova kyselinu užívať.. Je fajn že tebe aspon ten krem funguje ja zatial nemam nič také čo by mi preukazatelne fungovalo ale nevadí..

Mimo toto by som sa rád spýtal Pefiho alebo aj pana Jardu, konečne som našiel nejaké laboratorium ktoré sice neni v mojom meste ale ani tak daleko odomna, takže si chcem dať robiť tie veci no neviem čo presne by som si mal dať spraviť. Trochu som si prešiel ten ich zoznam a zatial som si vybral tieto veci -

Ceruloplasmín,Meď,Zinok,Železo,Albumín,Ferritín,Sodík,Fosfor,Draslík - maju tam aj B12 a aj Kyselinu listovu ale za B12 oba vyšetrenia stojja 20 € čo je viac ako všetky veci dohromady.. a neviem či to je take relevantné, doma mam silnú kvalitnu B12 čiže možem sa odtestovat aj takýmto spôsobom? Kyselinu listovu zvažujem, stojí asi 7 eur, domá ju mam tiež kupenu, ešte som ju neužíval aby som neovplnivil výsledky testov, no tiež neviem či do toho ísť kedže sa možem jednoducho odtestovať doplnkom či?

Dalej tam mam CHolesterol - celkový,HDL,LDL ceny su fajn.
Pečenove testy - AST,ALT,ALP,GMT - všteko dokopy len za 2 € tak prečo nie
a štitnu žlazu tam maju T4 celkový aj volny a aj T3 celkový aj volny dokopy všetky vyšetrenia 14 € - pride mi to docela relevantné, viac ako tá B12 ktorá je dost draha na moj vkus, tiež mam doma lugolov roztok aj selén čiže tiež možem suplementovat a pozorovať ale myslím si že toto vyšetreine ma zmysel alebo ?

Nakoniec tam mam C reaktívny proteín ak nebudem robit folát a B12 tak ma to všetko víde do 30 € čo mi príde dost dobra cena , mal by som tam ešte niečo pridať ? Zoznam vyšetrení ktoré robia je tu : https://www.alphamedical.sk/cennik-pre- ... -partnerov (neviem čo myslia tých zmluvných partnerov .. dufam že to neni cenník pre poistovne ) iný som tam nenašiel

Já nejsem zastánce širokého testování mnoha položek za dlouhé prachy protože většinou jde o ne zrovna dobře vynaložené peníze. Podle mě i to co jste vyjmenoval je až dost na první nástřel a určitě by šlo i ubrat s tím že stejně musíte testy po určité době opakovat aby jste zjistil kam se hodnoty pohybují a při tom se dá udělat něco dalšího co právě vyplyne z toho prvního nástřelu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2020 9:57 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Souhlasím s panem Jardou. Reakce na Folát a B12 se dá docela levně vyzkoušet konzumací různých forem folátu a různých forem B12 (methyl a cyano).

Folát a B12 stojí za to financovat až když se ukáže, že je potřeba pátrat tímto směrem, pak má smysl přibrat i HCY a případně pak i MMA.

Ono má smysl mít hypotézy a ty postupně pomocí rozborů vyvracet (nebo potvrzovat).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2020 10:24 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Vdaka no, práveže ja mam dlhodobé problémy a skusil som už všeličo, a práve pár vecí mi vyšlo aj z Vlasovky.. pečeň riešim už dlho čiže aspon zakladne testy by bolo fajn či?
štitna žlaza to isté, ak spôsobuje unavu štítna tak sa to ukáže v testoch , tiež som mal nizky jod aj selen vo vlasovke. Ceruroplasmin a Meď by mohla byť príčina depresií, pretože vo vlasovke bolo málo zinku, Homocysteín by som mohol testovať namiesto folatu a b12 aby som vedel jak na tom som s metylaciou. Hlavne tiež musím cestovat kvoli tomu, nemám to v meste že si za 10 minut zajdem spravit test. Skúsim to zvážit.. čiže základne podla vás by mali byt ktoré? Zinok,Meď, Ceruroplasmin, albumin ? Železo a ferritin až potom?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: stř kvě 20, 2020 3:33 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
menma: Já docela nerad chodím na odběr krve, za samotný odběr se taky něco málo platí, takže bych v prvním kole udělal rozbory, které jsou relativně levné.
Ideální první blok:
Zinok,Meď, Ceruroplasmin, albumin + elektrolyty
Železo, Feritin, Transferin, Saturace transferinu
Krevní obraz
Pan Jarda kdysi zmiňoval i ASLO a CRP

Možný druhý blok:
Jaterní testy

Možný třetí blok:
TSH, T4/FT4, T3/FT3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: čtv kvě 21, 2020 9:20 pm 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
No už som bol na teste včera takže za par dni budu výsledky.. Zinok,Meď,cerulopasmin,albumin, sodik,draslik,fosfor,železo zavažoval som aj ferittin ale kedže tam treba aj transferin a saturaciu tranferinu tak som to nakoniec nerobil. Krvný obraz, to plánujem zájst za obvodnou.. myslim že raz za rok ma človek nárok na preventívku ktorej sučastou je aj zakladný krvný obraz, takže čoskoro pojdem aj tam.

CRP som si dal vyšetrit tiež, nebolo to nejak zvláš drahé čiže mi to pride vhod spravit tento test. Pečenové testy ma dokopy stáli 2 eura a dal som si vyšetrit - AST,ALT,ALP,GMT , štitnu som tam dal tiež T4 aj T3 aj volné T4 a T3, TSH som si robit nedal aj ked asi som mal či ? Je to také dôležité ? Som sám zvedavý ako to dopadne.. po testoch už chcem začat suplementovať nejake veci.. do teraz som si naschval nič nedával aby som neovplivnil testy..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Analýza prvků z vlasů
PříspěvekNapsal: pát kvě 22, 2020 12:55 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
TSH říká kolik hormonu T3/T4 by tělo chtělo, tělo vyrábí T4 a z něj si tvoří T3. Proto je dobré naráz mít udělané i TSH.
Interpretace množství T4 a T3 pak závisí na hodnotě TSH:
- tělo málo poptává (nízké TSH, T4 i T3)
- tělo poptává ale nevyrábí (vysoké TSH a nízké T4 nebo T3)
- tělo nepoptává, ale vyrábí (nízké TSH a vysoké T4 nebo T3)
- tělo poptává, vyrábí, ale nekonvertuje (vysoké nebo normální TSH i T4, ale nízké T3)
...

Pokud si zavoláš do laboratoře, tak možná jsou schopní TSH dodělat - laboratoře vzorek z tohoto důvodu prý nelikvidují hned.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 633 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 43  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz