Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:50 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 252 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát úno 22, 2019 7:28 pm 
Offline

Registrován: ned pro 22, 2013 10:46 pm
Příspěvky: 52
Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, priatelka vykonala už 2 očisty jater , dokončila kúru antiparazitik ( prazequantel, albendazol, vermox ) ...

Tlak mávala vzdicky 80/50 a podobne (velmi nizky tlak aj vrchyn aj spodny... ale tep vzdy okolo 90/min a viac... (zena 25 r ..163cm / 42 kg)

Chcem sa spýtať , tlak jej stupol na normalne hodnoty 120/70 ... ale tep tak isto, je vyosko a drží sa stále 110-120... boli ju pri srdci, a pretrvava to uz 2 dni ... Vedeli by ste mi povedať co to moze sposobovat ? ( prazequantel zobrala poslednú dávku 5 dni dozadu ) .... má za sebou 2 jaterni ocisty ( posledná týžden dozadu )

Ďakujem velmi pekne za rady co s tym.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 22, 2019 11:03 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Mela-li behem antiparazitni kury prujmy, mohla by mit rozhozene elektrolyty. Mate-li rehydratacni roztok, zkuste jej namichat a pokud ji bude chutnat (nebo aspon nebude nechutny) tak by to mohlo pomoci.
Dalsi moznost je 9chutnat a kdyz tak vypit vyvar (zeleninovy, kureci, hovezi).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2019 9:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
scooors píše:
Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, priatelka vykonala už 2 očisty jater , dokončila kúru antiparazitik ( prazequantel, albendazol, vermox ) ...

Tlak mávala vzdicky 80/50 a podobne (velmi nizky tlak aj vrchyn aj spodny... ale tep vzdy okolo 90/min a viac... (zena 25 r ..163cm / 42 kg)

Chcem sa spýtať , tlak jej stupol na normalne hodnoty 120/70 ... ale tep tak isto, je vyosko a drží sa stále 110-120... boli ju pri srdci, a pretrvava to uz 2 dni ... Vedeli by ste mi povedať co to moze sposobovat ? ( prazequantel zobrala poslednú dávku 5 dni dozadu ) .... má za sebou 2 jaterni ocisty ( posledná týžden dozadu )

Ďakujem velmi pekne za rady co s tym.

Jak vám píše člen pefi může jít o rozhozené minerály, nebo také prostě nervy, můžete třeba vyzkoušet něco na zklidnění klidně i z lékárny a uvidíte zda si to sedne. Poměrně dobrý a víceméně neškodný je volně prodejný Novopasit https://doplnky-stravy.heureka.cz/novo- ... ol-100-ml/.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2019 1:13 pm 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
Dobrý den,
děkuji za rady. Průjmy jsem měla a mám teď prakticky denně, ať už skrz antiparazitika nebo skrz jaterní očisty. Taky jsem několikrát dávala kapky projímadlo, aby ten "bordel" šel ze mě hned ven...Zkusím sehnat ten rehydratacni roztok.
Nervy si myslím, že ne...v ten den mi srdce zase i dost přeskakovalo (jakoby na sekundu vypnulo) a stává se mi to naopak v "klidovém režimu" , např. u filmu, knihy. Jinak takto vysoký tep za klidu jsem neměla právě už několik měsíců (bylo to kolem 125 minimalne 2 hodiny v kuse , ažpotom to začalo maličko klesat).
Navíc teda včera ještě zase začala stoupat lehce teplota a dneska v noci zimnice.
A ještě ani dnes to není s tím srdcem nejlepší.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 23, 2019 7:53 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Pokud ma clovek elektrolyty v poradku, tak je rehydratacni roztok celkem nechutny. Kdyz telu chybi mineraly, tak chutna velmi prijatelne.
Podle toho se da poznat, zda je problem s elektrolyty, nebo jinde.
Mirne osoleny zeleninovy vyvar by mel take pomoci dodat elektrolyty.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 12:33 pm 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
Dobrý den přeji,
moc prosím o bližší radu a vysvětlení. Nechávala jsem si po delší době zase dělat nějaké kontrolní odběry a několik hodnot vyšlo mimo ref. meze - Neutrofily, Lymfocyty, Eozinofily, Lymfocyty abs. počet, Kreatinin, Cholesterol, CHolesterol LDL, Cholesterol non-HDL- výp, Ceruloplazmin (výsledky přikládám v příloze).
Zarazily mě dost ty tři zvýšené hodnoty cholesterolu. Čím to může být? Případně co s tím dělat? Předem moc děkuji.
Příloha:
54463174_655238311563259_6969100783023292416_n.jpg
54463174_655238311563259_6969100783023292416_n.jpg [ 317.07 KiB | Zobrazeno 8413 krát ]
Příloha:
53664097_368926283699475_3673686219205640192_n.jpg
53664097_368926283699475_3673686219205640192_n.jpg [ 62.89 KiB | Zobrazeno 8413 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 1:08 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
pefi píše:
Mela-li behem antiparazitni kury prujmy, mohla by mit rozhozene elektrolyty. Mate-li rehydratacni roztok, zkuste jej namichat a pokud ji bude chutnat (nebo aspon nebude nechutny) tak by to mohlo pomoci.
Dalsi moznost je 9chutnat a kdyz tak vypit vyvar (zeleninovy, kureci, hovezi).

Je-li vám víc jak 40let,tak příjem oleje při čištění jater by měl být 100ml s přidáním100 ml bioiefíru,jinak může dojít k velkým problémům se srdcem.(kardiogenní šok).Problém s draslíkem.Tahle informace je z knihy Endoekologie
zdraví ,od Neumyvakina(takhle mi to překladač přeložil)
Takže máte-li problémy se srdcem pozor !!!!!!,jde o život?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 1:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
daniela.dd píše:
Dobrý den přeji,
moc prosím o bližší radu a vysvětlení. Nechávala jsem si po delší době zase dělat nějaké kontrolní odběry a několik hodnot vyšlo mimo ref. meze - Neutrofily, Lymfocyty, Eozinofily, Lymfocyty abs. počet, Kreatinin, Cholesterol, CHolesterol LDL, Cholesterol non-HDL- výp, Ceruloplazmin (výsledky přikládám v příloze).
Zarazily mě dost ty tři zvýšené hodnoty cholesterolu. Čím to může být? Případně co s tím dělat? Předem moc děkuji.

Nízký ceruloplazmin ukazuje na problémy s mědí, podle všeho na deficit retinolu vitamínu A a tím pádem zhoršení imunity. Totéž potvrzují eozinofily které ukazují na zamoření nějakým šmejdem a cholesterol je o fungování jater tedy zase jsme u ceruloplazminu a pak se do něho promítá rozhození hladin hormonů. Těch chyb je tedy více a podle mě by bylo vhodné je řešit postupně s tím že základ je omezení působení šmejdů a srovnání ceruloplazminu na to jsem vám myslím posílal program jak na to. Dají se i průběžně rovnat hormony a nasadit opatření ke snížení cholesterolu i když to nevidím jako hlavní problém.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 1:18 pm 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
ZDENINA
Dobrý den, ted nechapu o co se jedna. Mluvite o jaterní kure? Jaky olej mate na mysli? (Je mi 25 let)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 1:29 pm 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
Jarda píše:
Nízký ceruloplazmin ukazuje na problémy s mědí, podle všeho na deficit retinolu vitamínu A a tím pádem zhoršení imunity. Totéž potvrzují eozinofily které ukazují na zamoření nějakým šmejdem a cholesterol je o fungování jater tedy zase jsme u ceruloplazminu a pak se do něho promítá rozhození hladin hormonů. Těch chyb je tedy více a podle mě by bylo vhodné je řešit postupně s tím že základ je omezení působení šmejdů a srovnání ceruloplazminu na to jsem vám myslím posílal program jak na to. Dají se i průběžně rovnat hormony a nasadit opatření ke snížení cholesterolu i když to nevidím jako hlavní problém.

Děkuji za info pane Jardo,
já už jsem z toho všeho opravdu jelen. To je nekonečný příběh, mám pocit, že už z toho není cesty ani ven. Stále všechno nahoru dolu...
Teď jsme s Vámi řešili ty hormony, čekám až mi dorazí progesteron krém a adrenal cortex, pak začnu zase pořádně užívat. Jinak co se týče toho ostatního, asi bude nejlepší si s Vámi zavolat a pořádně to probrat, jestli nebude vadit.

Přeji hezký den.

Ještě prosím...uživatel ZDENINA teď zmiňovala příspevěk o oleji a souvisejícími problémy se srdce. Nevíte co tím myslela?
cituji: "e-li vám víc jak 40let,tak příjem oleje při čištění jater by měl být 100ml s přidáním100 ml bioiefíru,jinak může dojít k velkým problémům se srdcem.(kardiogenní šok).Problém s draslíkem.Tahle informace je z knihy Endoekologie
zdraví ,od Neumyvakina(takhle mi to překladač přeložil)
Takže máte-li problémy se srdcem pozor !!!!!!,jde o život? "


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 1:35 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
daniela.dd píše:
ZDENINA
Dobrý den, ted nechapu o co se jedna. Mluvite o jaterní kure? Jaky olej mate na mysli? (Je mi 25 let)

Mluvím o klasické jaterní kůře olej+grepová či citronová šťáva,olej jakýkoliv rostlinný.Z vašeho příspěvku jsem usoudila,že jste provedla jaterní kůru.Jen jsem chtěla upozornit,že jsou-li problémy se srdcem,můžou nastat problémy,třeba omdlení.

. Průjmy jsem měla a mám teď prakticky denně, ať už skrz antiparazitika nebo skrz jaterní očisty


Naposledy upravil ZDENINA dne sob bře 16, 2019 1:40 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 1:39 pm 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
ZDENINA píše:
Mluvím o klasické jaterní kůře olej+grepová či citronová šťáva,olej jakýkoliv rostlinný.Z vašeho příspěvku jsem usoudila,že jste provedla jaterní kůru.Jen jsem chtěla upozornit,že jsou-li problémy se srdcem,můžou nastat problémy,třeba omdlení.

Děkuji za vysvětlení. Ano,. jaterní kůru mám za sebou již třetí. Oleje vždy používám tolik, kolik se při kůře má (jestli máte na mysli tohle). S omdlívám, se srdcem atd. atd. jsem měla problém již před zahájením jaterních kůr, a to několik let.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 1:50 pm 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
[quote="daniela.dd":1wycws5d]Děkuji za vysvětlení. Ano,. jaterní kůru mám za sebou již třetí. Oleje vždy používám tolik, kolik se při kůře má (jestli máte na mysli tohle). S omdlívám, se srdcem atd. atd. jsem měla problém již před zahájením jaterních kůr, a to několik let.[/quote:1wycws5d]
Proto volte množství oleje jen do 120 ml.Jestli umíte trochu anglicky přečtěte si něco k jaterním očistám v této knize.Ono nic se nemá přehánět.Nevím jestli má úplně pravdu ,ale mám za sebou už 21 kůr,tak nevím zda to ty

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 5:14 pm 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
Příloha:
imuno 1.jpg
imuno 1.jpg [ 71.33 KiB | Zobrazeno 8424 krát ]
Příloha:
imuno 1.jpg
imuno 1.jpg [ 71.33 KiB | Zobrazeno 8424 krát ]
Příloha:
imuno 2.jpg
imuno 2.jpg [ 70.55 KiB | Zobrazeno 8424 krát ]
Příloha:
imuno 3.jpg
imuno 3.jpg [ 66.03 KiB | Zobrazeno 8424 krát ]

Pane Jardo,
ještě jsem prosím prosím zapomněla přiložit testy, co mám z prosince z imunologie (přikládám v příloze), kde také některé hodnoty jsou mimo ref. meze. Studovala jsem to teď na netu, ale stejně moc nerozumím co to znamená. Předem moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 16, 2019 9:02 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
Zvysene eozinofily jsou typicke pro parazity. Podle toho po kterem antipsrazitiku byly prujmy nebo pocity na umreni se da hadat co za smejdy by to mohlo byt. Blby je, ze se umi rozlez po tele do nejruznejsich organu, takze clovek musi sve telo ucinit nechutnym.
Antiparazitika byl dobry napad, ted bych pokracoval antiparazitnimi tinkturami a caji, ktere podporuji jatra a traveni - pelynek, zemezluc atd.
Slusnou reputaci maji rizoly - rizol gama + rizol zeta, jde o smes ozonizovaneho olivoveho oleje a essencialnich oleju.

Naruseni metabolismu medi paraziti taky umi. Nechte si udelat Cu, Zn a znovu ceruloplasmin a kdyz bude med nizka, tak ji zkuste dodavat. Smejdi blokuji jeji vstrebavani, protoze jim nedela dobre.

Zvysene cd8 znamena, ze telo s necim bojuje.
Cholesterol je reakce tela na zanet a zanet je tam kde telo s necim bojuje.
Mi na zanety pomaha B3 v podobe kyseliny nikotinove.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 252 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz