Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:13 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 252 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte čer 18, 2019 4:54 pm 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
pefi píše:
Zásadní pravidlo je, že očkován má být pouze člověk, který se cítí zdravý. Pokud vás chtěla ve vašem stavu očkovat, tak to svědčí o tom, že je ochotná zničit vám zdraví výměnou za peníze, které za to očkování zinkasuje. Takovému lékaři je lepší se obloukem vyhnout (a zkusit si najít lepšího) ...

Pokud se bojíte tetanu, tak si nechte udělat protilátky a až když budou nedostatečné, tak až vám bude podstatně lépe, tak se když tak nechte naočkovat.

Mimochodem, minimálně částečnou ochranu proti tetanu vám může poskytnout podstatně zvýšený příjem vitamínu C (jednotky až desítky gramů za den - dávky jsou individuální) v případě, kdy se o něco píchnete.

Děkuji za názor a info. To máte pravdu a to jsem obvodní ještě informovala o tom, že mi ani zvýšené teploty, ktereé už mám 6 let v kuse stále nezmizely a řekla mi na to, že to vůbec nevadí. Když jsem řekla, že se v tomto stavu nechci očkovat, tak se na mě dívala jako na blázna, podepsala jsem ji tam nejaky papir jakoze jsem odmitla.
Co se tyce protilatek, dneska jsem si nechala udelat odber na radu pana Zajicka, tak vysledky budou do par dnu. A vitaminu C beru denne kolem 16 gr.
Přeji fajn den \":)\".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte čer 18, 2019 5:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
daniela.dd píše:
Zdravím,
ještě jsem Vás všechny chtěla moc poprosit, zda nevíte, co znamenají tyto hodnoty (hledala jsem na netu, ale nejak jsem poradne nic nenasla) :
(Plazma) Aldosteron basal 282,5 (ref. meze 8.0 - 172,0 ng/l)
(Moč) Dopamin/Kr 2,16 (ref. meze 0 - 0,35)
Norepinefrin/g Kr 0,29 (ref. meze 0-0,11)
A zda je možné, aby z krve odebírané jen v jednu určitou hodinu vyšel kortizol Ok a ze slinnych testu (5 ruznych casu) opakovane mimo ref. meze.
Predem moc deuji a preji hezky den.

Uvedené hodnoty představují položky ze skupiny neurotransmiterů, ale nedovedu je interpretovat to by měl říci ten kdo vám je nechal testovat. Jinak kortizol ze slin a z krve se může lišit naprosto zásadně jde vlastně o jiný druh, konkrétně v krvi je vázaný a ve slinách nebo moči volný přičemž tělo pochopitelně jede na ten volný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 19, 2019 12:33 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
[quote="daniela.dd":103q6f6x]
A vitaminu C beru denne kolem 16 gr.
[/quote:103q6f6x]
Vzhledem k vaší hmotnosti je těch 16 g / den docela vysoká dávka, která při dlouhodobé konzumaci může toptálně rozházet metaboliosmus mědi. Podle vaší hladiny ceruloplasminu už problém s mědí máte.


Vitamín C podporuje produkci kortizolu v nadledvinkách, proto má člověk pocit, že mu vitamín C pomáhá – člověk cítí, že ho to nakopne tak jak ho nakopává třeba kafe. Fakticky se tím problém s vyčerpáním dále prohlubuje. Vitamín C je dobrý sluha, ale dlouhodobá konzumace megadávek není tak bezpečná, jak se často u zastánců megaaskorbické léčby píše.

Vitamín C totiž prý nějak potlačuje vstřebávání mědi ze střeva, ale současně cca 10x zvyšuje ukládání již vstřebané mědi do buněk, takže tělo pak ukládá měď z krve kamkoliv, kam ho napadne. Moc se v tom nevyznám, je to hodně složité. Vitamín C totiž současně ve střevě redukuje Cu2+ na Cu1+ a vstřebávání tím podporuje.

Obzvlášť zákeřné proto je, že v závislosti na tom, kdy je vitamín C konzumován vzhledem k jídlu, pak může způsobovat jak deficit, tak přebytek mědi. Tělo dokonce umí trpět přebytkem jedné formy mědi a těžkým deficitem jiné formy mědi.

Zinek je likvidován při stresu a také je nějak používán při „boji“ s mědí. Nedostatek k zinku vede k narušení schopnosti udržet v těle draslík. Bez draslíku se netvoří HCl nezbytná pro trávení masa.

Máte-li přiznaky podobné deficitu draslíku, tak to může souviset s mědí.
Nejíte-li červené maso a nemáte-li zajištěný přísun zinku (běžný zinek jako ZnO z lékárny má nepříliš vysokou biodostupnost). Dýňová semínka a podobné tradiční "zdroje zinku" obsahují mají kromě zinku i hromadu mědi, takže nepředstavují řešení.

Lidé postižení toxicitou mědi mají vždy málo zinku, žaludek bez zinku netvoří trávící kyseliny,

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 19, 2019 7:36 pm 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
[quote="pefi":1lbqcrd2]Vzhledem k vaší hmotnosti je těch 16 g / den docela vysoká dávka, která při dlouhodobé konzumaci může toptálně rozházet metaboliosmus mědi. Podle vaší hladiny ceruloplasminu už problém s mědí máte.


Vitamín C podporuje produkci kortizolu v nadledvinkách, proto má člověk pocit, že mu vitamín C pomáhá – člověk cítí, že ho to nakopne tak jak ho nakopává třeba kafe. Fakticky se tím problém s vyčerpáním dále prohlubuje. Vitamín C je dobrý sluha, ale dlouhodobá konzumace megadávek není tak bezpečná, jak se často u zastánců megaaskorbické léčby píše.

Vitamín C totiž prý nějak potlačuje vstřebávání mědi ze střeva, ale současně cca 10x zvyšuje ukládání již vstřebané mědi do buněk, takže tělo pak ukládá měď z krve kamkoliv, kam ho napadne. Moc se v tom nevyznám, je to hodně složité. Vitamín C totiž současně ve střevě redukuje Cu2+ na Cu1+ a vstřebávání tím podporuje.

Obzvlášť zákeřné proto je, že v závislosti na tom, kdy je vitamín C konzumován vzhledem k jídlu, pak může způsobovat jak deficit, tak přebytek mědi. Tělo dokonce umí trpět přebytkem jedné formy mědi a těžkým deficitem jiné formy mědi.

Zinek je likvidován při stresu a také je nějak používán při „boji“ s mědí. Nedostatek k zinku vede k narušení schopnosti udržet v těle draslík. Bez draslíku se netvoří HCl nezbytná pro trávení masa.

Máte-li přiznaky podobné deficitu draslíku, tak to může souviset s mědí.
Nejíte-li červené maso a nemáte-li zajištěný přísun zinku (běžný zinek jako ZnO z lékárny má nepříliš vysokou biodostupnost). Dýňová semínka a podobné tradiční "zdroje zinku" obsahují mají kromě zinku i hromadu mědi, takže nepředstavují řešení.

Lidé postižení toxicitou mědi mají vždy málo zinku, žaludek bez zinku netvoří trávící kyseliny,

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 19, 2019 9:36 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
daniela.dd píše:
Zdravím Vás,
moc děkuji za vyčerpávající odpověď. Ale ted jsem z toho tedy uz uplne mimo.
Co se tyce toho askorbatu (vit. C + soda) , delala jsem si jeden den test na to, kolik moje telo vit. C snese a dostala jsem se prave az na takovou davku. Bylo mi receno a i jsem se docetla, ze telo "si rekne dost" az prujmem. A ze u cloveka v takto chronickem stavu jsou tyto davky normalni.
Jinak ohledne te medi, jak poznat, to co pisete? Protoze kdyz jsem mela nedavno delany odber na med, tak mi vysla uplne v norme.
A u me se vse tezko odhahuje, prijde mi, ze po nicem jsem se jeste necitila nejak lip. Spise naopak. Casto reaguju na cokoliv zhorsenim. Ani teploty zvysene stale nezmizely... jediné pri uzivani protokolu 2000 (CDH s DMSO), ktery jsem brala asi mesic., klesly.

Jen takové stručné shrnutí, co momentálně beru:
Bylinné tinktury (asvaganda, eleuterokok, kudzu, cordyceps, kotvičník ) - kapu 2-3 krát denně.
1 tbl. adrenal cortex,
Vit. A a Vit. D,
Serrapeptase,
kyselinu chlorovodíkovou,
probiotika,
Niacin, B-komplex, biotin,
Zinek,
Selen,
Železo,
Askorbát sodný (vit. C a soda),
Zajecickou horkou (100 ml) - kvuli horciku a taky podpore vyprazdnovani.
Ted planuji zase pomalu najizdet na peroxid (par kapek do sklenic s vodou skrz hypoxii) a zaradit humaty a lysin skrz viry.

Uz jsem z toho totalne zoufala, prijde mi to jak zacarovany kruh a kdyby se mi tohle nedelo, neverim, ze je to mozny. Muj nejvetsi problem stale denni slabosti, pocity na omdleni, odpadavani, pocit nejistoty v prostoru (divne naslapuju, pri zmene smeru chuze musim temer zastavit, abych to vybalancovala, kdyz chci normalne sedet na zidli, automaticky mi nohy zaryvaji do zeme, aby udrzely balanc....)...kdyby tyto priznaky odeznely, uz je to minimalne o 60 procent lepsi. Toto prost epo nicem ani nepolevilo.
A taky ta silena neschopnost tela zvladat bez obtizi i bezne cinnosti (tim nemyslim unavu) - nedokazu si vysvetlit jak je mozne, ze bez obtizi (pocit sileneho prehrati tela, citim kazdy nerv v tele, ztuhlost tela jako kdybyste zdreveneli a ochrovaly vam svaly, neschopnost udrzet se v prostoru, tlak, tep, dusnost.....) nezvladnu stale ani bezne veci, ktere proste vykonavam dnes a denne (vareni, uklid, sprcha....)

Hezký večer všem.

Akutní předávkování vitamínem C skutečně vyústí pouze v průjem a je to v pohodě. To co píšete platí, ale má to háček. Tělo není stavěno na dlouhodobý příjem takto vysokých dávek. To, že jste při své hmotnosti schopna dlouhodobě příjmat 16g denně není normální a znamená to, že tělo je schopno dodávaný vitamín C na něco spotřebovávat. Pokud se váš stav nelepší, tak řešení není cpát do sebe megadávky trvale, protože dříve nebo později to způsobí problém.

Já mám za sebou mnoho měsíců hrátek s vitamínem C, ale moje tělo někdy sneslo 16 až 20 g/den a někdy jen 4 až 6 g za den a poznal jsem, to tak, že mi vitamín C občas přestal chutnat. Tak nějak by to mělo fungovat. Ovšem má partnerka do sebe mohla lít 16 až 20 g/den, pomáhalo jí to ovšem celkově její problémy nemizely, spíš naopak. Nakonec jsem dospěl k tomu, že dost možná má problém s mědí nezávisle na tom ona sama dospěla k tomu, že vitamín C úplně vysadila a zdá se mi, že pomalounku se zlepšuje.

Problém s mědí se z krve prakticky nepozná. Náznaky mohou být špatná hladina ceruloplasminu a případně podivný poměr hladin Zn a Cu v krvi. Ale obecně Cu v krvi bývá v pořádku i u lidí s toxicitou mědi. Vy máte ceruloplasmin mimo, to je první varovný náznak.

Něco málo se dá poznat z vlasové analýzy, ale i tam je to málokdy do očí bijící. Máte výsledky vlasové analýzy ?
Podle webovky https://coppertoxic.com/ je analýza vlasů nejlepší prostředek k rozpoznání problémů s mědí, ale interpretace vlasovky není zrovna přímočará.

K vlasovce:
Pokud jste "slow oxidizer", můžete mít sklon na problém s mědí.
Co poměr Zn/Cu ?
Máte-li nízký Mo, je to další indicie - molybden tělo používá, aby se zbavilo mědi.

Jak jste na tom s trávením tuků ? Mědi se tělo zbavuje žlučí, pokud blbě trávíte tuky, netvoří se vám žluč a měď nemůže z těla ven ...
Je fajn, že berete zinek, kolik ho berete a jaká je to forma - oxid zinečnatý se vstřebává celkem blbě.
Vitamín A - jaká je to forma ?

Zkuste si projít https://coppertoxic.com/ je tam opravdu hromada informací na jednom místě a je to psáno přijatelnou formou.

Najděte si příznaky toxicity mědi, deficitu mědi a deficitu draslíku. Podle příznaků si zkuste udělat názor, zda to na vás sedí a jak už jsem psal, můžete mít deficit Cu i toxicitu Cu současně.
Deficit Cu by z krve poznat jít mohl (nízká hladina), toxicita nikoliv protože problémem není nadbytek mědi v krvi, ale nadbytek mědi ve tkáních.

Hormonální antikoncepce i nitroděložní tělísko jsou pekelné zdroje mědi - ve vašem stavu určitě neberte HA. Máte-li měděné nádobí, tak taky pozor na to. Někde mohou být trubky na vodu z mědi, to je taky problém.

Mrkněte se na svou dietu a podívejte se jaký je poměr Zn a Cu v potravinách které jíte a také v potravinách, které vám chutnají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř čer 19, 2019 10:26 pm 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
pefi píše:
Akutní předávkování vitamínem C skutečně vyústí pouze v průjem a je to v pohodě. To co píšete platí, ale má to háček. Tělo není stavěno na dlouhodobý příjem takto vysokých dávek. To, že jste při své hmotnosti schopna dlouhodobě příjmat 16g denně není normální a znamená to, že tělo je schopno dodávaný vitamín C na něco spotřebovávat. Pokud se váš stav nelepší, tak řešení není cpát do sebe megadávky trvale, protože dříve nebo později to způsobí problém.

Já mám za sebou mnoho měsíců hrátek s vitamínem C, ale moje tělo někdy sneslo 16 až 20 g/den a někdy jen 4 až 6 g za den a poznal jsem, to tak, že mi vitamín C občas přestal chutnat. Tak nějak by to mělo fungovat. Ovšem má partnerka do sebe mohla lít 16 až 20 g/den, pomáhalo jí to ovšem celkově její problémy nemizely, spíš naopak. Nakonec jsem dospěl k tomu, že dost možná má problém s mědí nezávisle na tom ona sama dospěla k tomu, že vitamín C úplně vysadila a zdá se mi, že pomalounku se zlepšuje.

Problém s mědí se z krve prakticky nepozná. Náznaky mohou být špatná hladina ceruloplasminu a případně podivný poměr hladin Zn a Cu v krvi. Ale obecně Cu v krvi bývá v pořádku i u lidí s toxicitou mědi. Vy máte ceruloplasmin mimo, to je první varovný náznak.

Něco málo se dá poznat z vlasové analýzy, ale i tam je to málokdy do očí bijící. Máte výsledky vlasové analýzy ?
Podle webovky https://coppertoxic.com/ je analýza vlasů nejlepší prostředek k rozpoznání problémů s mědí, ale interpretace vlasovky není zrovna přímočará.

K vlasovce:
Pokud jste "slow oxidizer", můžete mít sklon na problém s mědí.
Co poměr Zn/Cu ?
Máte-li nízký Mo, je to další indicie - molybden tělo používá, aby se zbavilo mědi.

Jak jste na tom s trávením tuků ? Mědi se tělo zbavuje žlučí, pokud blbě trávíte tuky, netvoří se vám žluč a měď nemůže z těla ven ...
Je fajn, že berete zinek, kolik ho berete a jaká je to forma - oxid zinečnatý se vstřebává celkem blbě.
Vitamín A - jaká je to forma ?

Zkuste si projít https://coppertoxic.com/ je tam opravdu hromada informací na jednom místě a je to psáno přijatelnou formou.

Najděte si příznaky toxicity mědi, deficitu mědi a deficitu draslíku. Podle příznaků si zkuste udělat názor, zda to na vás sedí a jak už jsem psal, můžete mít deficit Cu i toxicitu Cu současně.
Deficit Cu by z krve poznat jít mohl (nízká hladina), toxicita nikoliv protože problémem není nadbytek mědi v krvi, ale nadbytek mědi ve tkáních.

Hormonální antikoncepce i nitroděložní tělísko jsou pekelné zdroje mědi - ve vašem stavu určitě neberte HA. Máte-li měděné nádobí, tak taky pozor na to. Někde mohou být trubky na vodu z mědi, to je taky problém.

Mrkněte se na svou dietu a podívejte se jaký je poměr Zn a Cu v potravinách které jíte a také v potravinách, které vám chutnají.

Aha aha. A myslíte, že když budu brát denně toho céčka 4-8 gr, bude to ok?

Jinak co se týče vlasovky, měla jsem ji dělanou v březnu 2018 a tam to bylo asi následující :
Měď (nižší než správná hodnota -38%), Molybden (nižší než vyšetřovaná hodnota - 30%), poměr Zn/Cu vyšší než správna hodnota (+95%).
A jen tak ve zkratce tam mám taky uvedeno: Energetika - spíše malá/ spíše parasympatikus/ Zažívání spíše pomalé/ Stárnutí - volný radikál - spíše rychlé/ metabolická rovnováha - katabolizmus / reakce na stres - spíše špatná / kůra nadledvin - spíše slabá / štítná žláza - spíše slabá /překyselování kyselinou močovou - spíše ano.
Dále,že v mém organismu byl zjištěn pomalý profil metabolismu minerálů.
Zdravotní predispozice: možnost výskytu poruch v oblasti humorání imunity, sklon ke vzniku anémie z nedostatku železa, náchylnost k infekcím, možnost oslabení funkce antioxidační bariéry, poruchy metabolizmu bílkovin, možnost výskytu nervově svalových poruch, možnost výskytu poruch slinivky a sleziny (nestabilní koncentrace glukozy v krvi, snizena tvorba slinivkovych enzymu, porucha vstrebavani bilkovin a ruku), zvysene riziko asterosklerozy, sklon k porucham spravne syntezy kolagenu, sklon k depresivnim stavum, sklon k porucham funkce zaludku...

S trávením tuků to netuším jak jsem na tom, asi v pohodě, nepociťuji nějaké problémy..občas mám žaludek lehce na vodě, ale spíše nezávisle na ničem.
Zinek beru momentálně 15 mg 1 tbl. denně a vit. A - je to nějaký tekutý z Beta carotenu, 0.5 ml denně.

Co se týče antikoncepce, tak tu už minimálně 2 roky neberu.

Včera jsem si na kontrolu nechávala dělat nějaký krevní obraz atd., tak kdyžtak zkusím hodit sem, až budou výsledky. Opravdu ten můj stav už je jak začarovaný kruh...

Moc děkuji za ochotu, vážím si toho. Pro začátek by mi fakt stačilo kdybych zvládala běžné činnosti bez nějakých větších obtíží.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2019 12:41 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Během nemoci si kyselinu askorbovou, jako donor H+ protonu nutného k tvorbě peroxidu vodíku v dobře okyseličené krvi (podmínka, která se sleduje měřičem saturace kyslíku a u anaerobního metabolismu nádoru zabezpečuje dodáním maskou) za přítomnosti železa kradeného šmejdy, berte podle potřeby, ale v době míru by měl působit opačně, tedy jako antioxidant při dávkování po 300 mg, neboť od půl gramu se chová oxidačně.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne stř srp 03, 2022 12:16 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv čer 20, 2019 2:58 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 586
[quote="daniela.dd":h6xx7acp]Aha aha. A myslíte, že když budu brát denně toho céčka 4-8 gr, bude to ok?
Jinak co se týče vlasovky, měla jsem ji dělanou v březnu 2018 a tam to bylo asi následující :
Měď (nižší než správná hodnota -38%), Molybden (nižší než vyšetřovaná hodnota - 30%), poměr Zn/Cu vyšší než správna hodnota (+95%).
A jen tak ve zkratce tam mám taky uvedeno: Energetika - spíše malá/ spíše parasympatikus/ Zažívání spíše pomalé/ Stárnutí - volný radikál - spíše rychlé/ metabolická rovnováha - katabolizmus / reakce na stres - spíše špatná / kůra nadledvin - spíše slabá / štítná žláza - spíše slabá /překyselování kyselinou močovou - spíše ano.
Dále,že v mém organismu byl zjištěn pomalý profil metabolismu minerálů.
Zdravotní predispozice: možnost výskytu poruch v oblasti humorání imunity, sklon ke vzniku anémie z nedostatku železa, náchylnost k infekcím, možnost oslabení funkce antioxidační bariéry, poruchy metabolizmu bílkovin, možnost výskytu nervově svalových poruch, možnost výskytu poruch slinivky a sleziny (nestabilní koncentrace glukozy v krvi, snizena tvorba slinivkovych enzymu, porucha vstrebavani bilkovin a ruku), zvysene riziko asterosklerozy, sklon k porucham spravne syntezy kolagenu, sklon k depresivnim stavum, sklon k porucham funkce zaludku...

S trávením tuků to netuším jak jsem na tom, asi v pohodě, nepociťuji nějaké problémy..občas mám žaludek lehce na vodě, ale spíše nezávisle na ničem.
Zinek beru momentálně 15 mg 1 tbl. denně a vit. A - je to nějaký tekutý z Beta carotenu, 0.5 ml denně.

Co se týče antikoncepce, tak tu už minimálně 2 roky neberu.

Včera jsem si na kontrolu nechávala dělat nějaký krevní obraz atd., tak kdyžtak zkusím hodit sem, až budou výsledky. Opravdu ten můj stav už je jak začarovaný kruh...

Moc děkuji za ochotu, vážím si toho. Pro začátek by mi fakt stačilo kdybych zvládala běžné činnosti bez nějakých větších obtíží.

[/quote:h6xx7acp]
Ano, jste podle vlasů slow oxidizer, takže v případě mědi máte tendenci k nadbytku toxické mědi spíš než k absolutnímu deficitu mědi.

Když tak mi do SZ pošlete kompletní výsledky vlasové analýzy a já se na to zkusím v nějaké volné chvíli o víkendu podívat, jestli tam něco neuvidím. Pokud si to chcete zkontrolvoat sama, tak tady máte informace jak na to:

1) Všeobecné informace https://www.drlwilson.com/articles/MIN.IDEALS.htm
2) Interpretace týkající se mědi https://drlwilson.com/articles/copper_t ... #DETECTING
Pokud vám výjde, že jste "poor eliminator", tak to může znamenat, že se vaše tělo neumí zbavovat přebytečných látek, takže se vám tyto látky ve vlasech jeví jako deficitní, ale fakticky jich tělo má přebytek, jen je neumí vyloučit ani do vlasů. Měď je jedna z látek, u které tento jev může nastat, proto je důležité si zkontrolvoat ty "hidden copper toxcicity symptoms"

Drwilson má údaje v "%mg", jím uváděné absolutní hodnoty je pootřeba násobit 10x. Tzn tam kde wilson uvádí jako optimální hodnotu "16" tak to znamená v rozboru z Polska hodnotu 160.
Poměry (např Zn/Cu) už se od Wilsona přepočítávat nijak nemusí. Že má ideální rozsahy Polko trochu jinak než Wilson ničemu nevadí. Drobné rozdíly nejsou až tak podstatné.

Z vašich výsledků jediné co si pamatuji, že se vybočovalo byl ten nízký ceruloplasmin. Vitamín A, který berete (betakaroten) je fajn pouze pokud vám správně funguje jeho konverze. Mnohem lepší je získávat ho z rybího oleje - já si v Tescu koupil tresčí

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 21, 2019 5:27 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Jarda píše:
Toto téma jsem řešil s mezinárodně známou vědkyní z parazitologického ústavu ČSAV a tu spojitost nijak nevyvrací. Ovšem vyloženě mě upozorňovala že vše může být také obráceně kdy hlavně autoimunitní onemocnění mají mnohdy původ právě v moc čistém organizmu kdy naopak je zaznamenáno mnoho případů kde cílená nákaza adekvátním parazitem paradoxně dostala onemocnění pod kontrolu. Nicméně po minimálně hodinovém hovoru přiznala na spoustu pro ni překvapivých otázek že jediné co s jistou vědí je že o tom mechanizmu spolupráce skoro nic nevědí a že je potřeba dále zjišťovat co, proč s čím a jak vlastně spolupracuje. Tedy bych to neviděl tak jednosměrně že likvidací veškerých parazitů získám pouze zdravotní výhody může to být i naopak. Každopádně se zjevně okolo této rovnováhy šmejdů v organizmu motá skoro všechno co se v organizmu děje tedy jde o široké neprobádané oblasti s neuvěřitelným dosahem na lidské zdraví a dokonce i genom člověka.

absencia parazitov v tele v ziadnom pripade nemoze skodit, teda ked je cistota. Ten stav, ked cloveka nakazili parazitom a priznaky sa mu zlepsili, nastava len a len vtedy, ked dotycny parazit vytlaci alebo oslabi ineho parazita, respektive docieli, ze sa presunu na nejake ine miesto, kde skodia menej. Popripade proste sposobi svojou pritomnostou uhyn mozno nejakej kvasinky, alebo niecoho patogenneho. V ziadnom pripade ale problem nesposobovala cistota od parazitov a je to idealny stav nemat parazitov, myslene cervov helmintov v tele. CItal som tie teorie tychto novodobych sialencov, ktori uz nevedia co od dobroty a chceli by infikovat ludi parazitmi, ze vraj prilis malo parazitov skodi. Ti sialenci si neuvedomuju, ze skodlivi su aj roznasaci vajicok, ktori su infikovani, hoci im to neskodi, vajicka potom roznasaju kade tade a celkovo spolocnost strati, lebo mnoho jedincov sa nakazi a tym to uz robi problemy. Proste, zase ukazka ludskeho nepochopenia a toho, ako svojou nevedomostou veci este zhorsi... ale pochopitelne, ti "odbornici" si myslia, aki mudri su a zase na aku prevratnu skutocnost prisli. Ja len dufam, ze sa nikdy nedostanu k tomu, masivne vkladat cervy do ludi, ale ani u takejto zvratenosti by som nebol prekvapeny u novodobych vedcov a lekarov... videl som uz totiz vselico. V kazdom pripade, cistota od parazitov je idealny stav.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 21, 2019 5:39 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
daniela.dd píše:
Dobrý večer, tak se objevil další problém, proto jsem chtěla poprosit o radu,.
Zhruba od utery mi zacaly natekat zily na chodidlech a rukou, postupne se to zhorsovalo, ted uz mi dela problem vubec stoupnout nebo sednou, protoze to okamzite silene naskoci, natece a citim totalni tlak, jakoby mely prasknout, prava ruka dokonce zacala i bolet, musim ji mit stazenou uz druhy den obinadlem, konecky prstu mi strasne tvrdnou, nemuzu s tou rukou drzet ani mobil, sklenicku a nic delat. Jen ji mam volne vedle sebe polozenou a i tak boli, lehce az nahoru k ramenu. Kdyz stoupnu a chci nekam prejit, tak uz citim tlak i v patach a v lytkach, jakoby lehke tvrdnuti a tlak. Prosim vas, jsem z toho zoufala, jakmile stoupnu, sednu , je to jeste horsi, takze porad musim byt ve vodorovne poloze. Nevite cim to muze byt, co s tim? Jestli k doktorovi? Budu moc vdecna za jakekoliv rady.
Mejte hezky vikend.

Tie vlasy, nebrala si albendazol? Albendazol ma vedlajsie ucinky vypadavanie vlasov u niektorych ludi. Je to pomerne mala sanca, ale niektorym sa to stalo.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát čer 21, 2019 5:47 pm 
Offline

Registrován: stř čer 05, 2019 5:18 pm
Příspěvky: 12
Jarda píše:
Toto téma jsem řešil s mezinárodně známou vědkyní z parazitologického ústavu ČSAV a tu spojitost nijak nevyvrací. Ovšem vyloženě mě upozorňovala že vše může být také obráceně kdy hlavně autoimunitní onemocnění mají mnohdy původ právě v moc čistém organizmu kdy naopak je zaznamenáno mnoho případů kde cílená nákaza adekvátním parazitem paradoxně dostala onemocnění pod kontrolu. Nicméně po minimálně hodinovém hovoru přiznala na spoustu pro ni překvapivých otázek že jediné co s jistou vědí je že o tom mechanizmu spolupráce skoro nic nevědí a že je potřeba dále zjišťovat co, proč s čím a jak vlastně spolupracuje. Tedy bych to neviděl tak jednosměrně že likvidací veškerých parazitů získám pouze zdravotní výhody může to být i naopak. Každopádně se zjevně okolo této rovnováhy šmejdů v organizmu motá skoro všechno co se v organizmu děje tedy jde o široké neprobádané oblasti s neuvěřitelným dosahem na lidské zdraví a dokonce i genom člověka.

To by odpovídalo těmto článkům:
https://magazin.aktualne.cz/parazite-js ... 5900fea04/
https://www.denik.cz/zdravi/vedec-si-na ... -1gei.html
https://www.idnes.cz/xman/styl/strevni- ... n-styl_fro
https://nedd.tiscali.cz/autoimunitni-pa ... avi-275448
http://prirozenalecba.blog.cz/1811/nekt ... emu-zdravi


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 22, 2019 1:09 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Bohužel právě mechanismus spolupráce šmejdů stojí za propuknutím vážnějších nemocí a lze jej vysledovat z výsledků imunologie a rozboru krve včetně bílého krevního obrazu. *** protirakovinné protokoly v návaznosti na mechanismus raka pouze v interních poznámkách, ostatní se nechte klamat ziskovými neziskovkami a mainstreamem s politickými a klanově-korporátními zájmy a mainstreamem jedoucím stužkovou propagandu. A je jasné, že se liší kapacita obranyschopnosti krátce nakaženého od již podlomeného (vyčerpaného) organismu. Dokonce nelze vyloučit, že v případě alergií se nejedná pouze o imunologickou paměť na nákazu v dětství, ale o přežívání migrujících larviček hlístů (roky jsou potvrzené) a rostoucích larvocyst tasemnic v různých tělesných tkáních (např. ve střevech dospívají) po celý lidský život. Opakovaná reinfekce závislosti na prostředí, ve kterém člověk žije nejspíše zmírňuje reakci venkovanů.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne sob čer 22, 2019 10:44 am, celkově upraveno 8

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 22, 2019 1:11 am 
Offline

Registrován: pát úno 22, 2019 11:07 pm
Příspěvky: 41
Xion píše:
Tie vlasy, nebrala si albendazol? Albendazol ma vedlajsie ucinky vypadavanie vlasov u niektorych ludi. Je to pomerne mala sanca, ale niektorym sa to stalo.

Zdravím, právěže jsem brala albendazol a poslední dávku jsem dobrala cca 2 měsíce předtím, než mi ty vlasy začaly takto masivně vypadávat. A vlasy prý reagují na situace s takovým odstupem. Dokonce mi to potvrdily dvě ženy, že se jim to po albendazolu stalo, takže pravděpodobně je to ten důvod.
Vlasy mi takto padají už přes 2 měsíce, nezabírá na to vůbec nic, stále to tahám po pramenech, jako bych měla po chemu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 22, 2019 1:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
absencia parazitov v tele v ziadnom pripade nemoze skodit, teda ked je cistota. Ten stav, ked cloveka nakazili parazitom a priznaky sa mu zlepsili, nastava len a len vtedy, ked dotycny parazit vytlaci alebo oslabi ineho parazita, respektive docieli, ze sa presunu na nejake ine miesto, kde skodia menej. Popripade proste sposobi svojou pritomnostou uhyn mozno nejakej kvasinky, alebo niecoho patogenneho. V ziadnom pripade ale problem nesposobovala cistota od parazitov a je to idealny stav nemat parazitov, myslene cervov helmintov v tele. CItal som tie teorie tychto novodobych sialencov, ktori uz nevedia co od dobroty a chceli by infikovat ludi parazitmi, ze vraj prilis malo parazitov skodi. Ti sialenci si neuvedomuju, ze skodlivi su aj roznasaci vajicok, ktori su infikovani, hoci im to neskodi, vajicka potom roznasaju kade tade a celkovo spolocnost strati, lebo mnoho jedincov sa nakazi a tym to uz robi problemy. Proste, zase ukazka ludskeho nepochopenia a toho, ako svojou nevedomostou veci este zhorsi... ale pochopitelne, ti "odbornici" si myslia, aki mudri su a zase na aku prevratnu skutocnost prisli. Ja len dufam, ze sa nikdy nedostanu k tomu, masivne vkladat cervy do ludi, ale ani u takejto zvratenosti by som nebol prekvapeny u novodobych vedcov a lekarov... videl som uz totiz vselico. V kazdom pripade, cistota od parazitov je idealny stav.

Ale já také nejsem zastánce teorie že parazity člověk k životu potřebuje také si myslím že je lepší je nemít nicméně jsem upozornil i na jiný názor a postup který v některých případech prostě zafunguje a kupodivu poměrně dobře. Pokud vezmu v potaz že vlastně řešíme vyvážení imunity pak pokud je přetížené jedno rameno imunity a zatížím stejně druhé mám vyvážený stav a to je předmětem toho co oni tvrdí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 22, 2019 1:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
daniela.dd píše:
Zdravím, právěže jsem brala albendazol a poslední dávku jsem dobrala cca 2 měsíce předtím, než mi ty vlasy začaly takto masivně vypadávat. A vlasy prý reagují na situace s takovým odstupem. Dokonce mi to potvrdily dvě ženy, že se jim to po albendazolu stalo, takže pravděpodobně je to ten důvod.
Vlasy mi takto padají už přes 2 měsíce, nezabírá na to vůbec nic, stále to tahám po pramenech, jako bych měla po chemu.

Pokud mohu požádat pište své příspěvky jako ostatní tedy odpověď za citaci ne před což mě dá poměrně dost práce zbytečně předělávat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 252 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz