Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 8:13 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2019 10:54 pm 
Offline

Registrován: ned srp 18, 2013 10:55 pm
Příspěvky: 14
Zdravim, leta me trápí nízký testosteron a asi 2-3x zvýšený prolaktin. Jsem čtyřicátník, cítím se dlouhodobě blbě, nepřišel jsem na nic, co by mi pomohlo. Kdysi na endokrinol. mi řekla " to je funkční, neřeste to tady máte Euthyrox a Dostinex" Tenkrát jsem asi rok bral, doslova ohýbal železo a furt otravoval manželku.. Prostě tygr. Nyní nic moc, opustil jsem syntetické léky a léta se cítím špatně..
Clověk má i trochu obavy něco zkoušet, kdosi mi řekl o aromatizaci, to už bych asi nedal...Pořád se s tím dá ještě žít, ale zdravě se necítím..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2019 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
[quote="boker":2sn8bwac]Zdravim, leta me trápí nízký testosteron a asi 2-3x zvýšený prolaktin. Jsem čtyřicátník, cítím se dlouhodobě blbě, nepřišel jsem na nic, co by mi pomohlo. Kdysi na endokrinol. mi řekla " to je funkční, neřeste to tady máte Euthyrox a Dostinex" Tenkrát jsem asi rok bral, doslova ohýbal železo a furt otravoval manželku.. Prostě tygr. Nyní nic moc, opustil jsem syntetické léky a léta se cítím špatně..
Clověk má i trochu obavy něco zkoušet, kdosi mi řekl o aromatizaci, to už bych asi nedal...Pořád se s tím dá ještě žít, ale zdravě se necítím..[/quote:2sn8bwac]
Chlap bez testosteronu je celkově bez šťávy, prostě má vybité baterky tedy to bych určitě řešil. Ono ani tak nejde přímo o ten sex i když to také není špatné mít chuť, ale problém je v tom že bez testosteronu se rozbíhají v těle muže záněty a s tím není radno si zahrávat. Z naprosto bezpečných věcí můžete vyzkoušet dávat taurin klidně cca 4 - 15 g denně, ale začínejte s nižší dávkou a pomalu zvedat. Další výborný suplement na zvednutí hladiny testosteronu je DHEAS s tím že dlouhodobě je naprosto bezpečná dávka 4 mg. Tuto dávku lze brát v cyklech 25 dní dáváte a 5 dní nedáváte prakticky neomezeně protože jde o dávku kterou produkuje zdravý jedinec a tedy se tím nelze nijak předávkovat. Vhodné by bylo nechat si udělat z krve jak základní testosteron tak volný testosteron a pokud bude ten volný nebo oba nízko tak asi oceníte i přímou dodávku testosteronu který by vám měl napsat lékař ideálně androlog. Každopádně vyžadujte tento Undestor 40mg cps.mol.60 od firmy MERCK, je sice drahý, ale jako jediný neničí

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2019 6:06 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
super rady, o tom DHEAS jsem nevěděl. UNDESTOR je docela běžný pro starší muže, dají se pořídit i silnější látky jako je třeba SUSTANON, což běžně využívají v přípravě kulturisti, kdy se berou dvě injekce týdně, plus ještě orální anabolika. jenže zde je problém v tom, že tyhle látky jsou toxické. a taky se jedná o doping. jenže o tom sport bohužel je. moje osobní zkušenost je to, že jakýkoliv problém se spánkem nebo únavou ovlivní hormony, a to má na tělo daleko větší negativní vliv, než třeba špatná strava. nebo takhle: kdo má vysokou hladinu testosteronu, ten je hodně v pohodě, bez únavy, bez depresí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2019 8:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
super rady, o tom DHEAS jsem nevěděl. UNDESTOR je docela běžný pro starší muže, dají se pořídit i silnější látky jako je třeba SUSTANON, což běžně využívají v přípravě kulturisti, kdy se berou dvě injekce týdně, plus ještě orální anabolika. jenže zde je problém v tom, že tyhle látky jsou toxické. a taky se jedná o doping. jenže o tom sport bohužel je. moje osobní zkušenost je to, že jakýkoliv problém se spánkem nebo únavou ovlivní hormony, a to má na tělo daleko větší negativní vliv, než třeba špatná strava. nebo takhle: kdo má vysokou hladinu testosteronu, ten je hodně v pohodě, bez únavy, bez depresí.

To sice máte pravdu nicméně brát větší dávky testosteronu se může snadno vymstít a podepsat hlavně na stavu jater.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2019 9:05 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
jistě že ano. kulturisti to znají, díky dopingu mají jaterní testy pomalu na umření. zvětšené srdce - protože po tom rostou všechny svaly -aritmie, vysoký krevní tlak, zvětšenou prostatu, akné, gynekomastii....je toho hodně. já chtěl jen říct, že přirozeně vysoká hladina testosteronu je lék v podstatě na všechno. vitalita, sexuální život, deprese, výkonnost ve sportu i v práci, dobrá nálada, lepší spánek, lepší regenerce. mimochodem, jde se dá nejlépe koupit DHEAS, a dá se i ten UNDESTOR sehnat mimo předpis? díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2019 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
jistě že ano. kulturisti to znají, díky dopingu mají jaterní testy pomalu na umření. zvětšené srdce - protože po tom rostou všechny svaly -aritmie, vysoký krevní tlak, zvětšenou prostatu, akné, gynekomastii....je toho hodně. já chtěl jen říct, že přirozeně vysoká hladina testosteronu je lék v podstatě na všechno. vitalita, sexuální život, deprese, výkonnost ve sportu i v práci, dobrá nálada, lepší spánek, lepší regenerce. mimochodem, jde se dá nejlépe koupit DHEAS, a dá se i ten UNDESTOR sehnat mimo předpis? díky.

Tak určitě se zde vše co jsem psal koupit dá i když je to zakázané, musíte trochu prohledat internet, zdroje se poměrně rychle mění. Nakonec proč by zde nešlo koupit toto relativně bezpečné zboží když zde v pohodě koupíte ve středu hlavního města třeba perníček, marjánku, koksík a jiné lahodnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pon pro 02, 2019 10:19 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
to máte pravdu. akorát ten pernícek míchaný s omítkou, jedlou sodou a bůhvíčím bych si odpustil \":-)\" jinak se dá koupit kde co. takže ten undestor je bezpečný? a užívá se i orálně, nebo jde jeno injekce?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: úte pro 03, 2019 9:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
to máte pravdu. akorát ten pernícek míchaný s omítkou, jedlou sodou a bůhvíčím bych si odpustil \":-)\" jinak se dá koupit kde co. takže ten undestor je bezpečný? a užívá se i orálně, nebo jde jeno injekce?

Bezpečný je v normální dávce tedy do horní hranice laboratorního rozpětí a pokud vím jde o orální formu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: úte pro 03, 2019 9:55 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
Já myslel že tyhle věci mají vedlejší účinky vždycky. Typicky: člověk bere externí testosteron, a v tom okamžiku tělo přestane vyrábět vlastní. Po vysazení chvíly trvá, než se vlastní produkce obnoví. Při dlouhodobém užívání se obnovit také nemusí a člověk je pak závislý na jeho dodávání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: stř pro 04, 2019 1:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
Já myslel že tyhle věci mají vedlejší účinky vždycky. Typicky: člověk bere externí testosteron, a v tom okamžiku tělo přestane vyrábět vlastní. Po vysazení chvíly trvá, než se vlastní produkce obnoví. Při dlouhodobém užívání se obnovit také nemusí a člověk je pak závislý na jeho dodávání.

Vždy závisí na dávce a zda je opravdu potřeba, pokud dodáte pouze to co tělu chybí maximálně do horní hranice laboratorního limitu nevidím důvod proč by měl nastat problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: stř pro 04, 2019 5:20 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
jak jste mluvil o těch zánětech - funguje to i naopak? bez testosteronu startují záněty. ale co když mám velký zápřah - cvičím, nebo těžce fyzicky pracuju - ve svalech vznikají mikrotraumata, a veškerý volný tst je využitý na regeneraci, přičemž už nestíhá svoje ostatní funkce? může to tak být? a jiank tedy ten undestor - muž vyprodukuje 5 až 10 mg testosteronu denně. když bych tedy dodával tohle množství orálně, tak je to v pořádku?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: stř pro 04, 2019 6:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
jak jste mluvil o těch zánětech - funguje to i naopak? bez testosteronu startují záněty. ale co když mám velký zápřah - cvičím, nebo těžce fyzicky pracuju - ve svalech vznikají mikrotraumata, a veškerý volný tst je využitý na regeneraci, přičemž už nestíhá svoje ostatní funkce? může to tak být? a jiank tedy ten undestor - muž vyprodukuje 5 až 10 mg testosteronu denně. když bych tedy dodával tohle množství orálně, tak je to v pořádku?

Osobně bych to bez testů nebral, ale třeba pokud to nebude trvale nebude ani problém. Jinak deficit startuje ty záněty tedy určitě je dobré mít hladinu srovnanou. Pokud jde o zátěž to jsem již několikrát komentoval a mělo by to podle mě stačit napsat jednou že je to blbost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: stř pro 04, 2019 6:44 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
však to už sem vzal na vědomí, že je to blbost. nicméně co třeba co lidi co tvrdě manuálně pracují. ti asi musí... mě šlo jen o to, zda tělo takto funguje: mikroskopické poškození svalů rovná se zánět, což tedy snižuje hladinu TST? jen o to info mi jde \":-)\" mě totiž zajímá, jak to v těle funguje \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: stř pro 04, 2019 9:05 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
však to už sem vzal na vědomí, že je to blbost. nicméně co třeba co lidi co tvrdě manuálně pracují. ti asi musí... mě šlo jen o to, zda tělo takto funguje: mikroskopické poškození svalů rovná se zánět, což tedy snižuje hladinu TST? jen o to info mi jde \":-)\" mě totiž zajímá, jak to v těle funguje \":-)\"

Lidi co tvrdě manuálně pracují dnes v tomto státě asi nenajdete a každý může včas přestat není feudalizmus. Pochopitelně když něco přetěžuji tak zánět bude během chvilky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: stř pro 04, 2019 10:53 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
To by se ten testosteron dal docela dobře použít k léčbě zánětu. Při větší fyzické zátěži, místo stravenek kůra undestoru \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz