Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:55 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2020 2:38 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
Mně drahý zas tolik nepřijde. Na netu 60 kapslí 650 kč. Ale je fakt že moc silný asi nebude, ptal sem se na forech o kulturistice a tam ho ani neznají. Tam se jedou silnější preparáty \":)\" a koukal sem že se také prodáva pod názvem "nebido", pokud je to ono.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2020 4:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="bodhisutfa":1fm01jav]Mně drahý zas tolik nepřijde. Na netu 60 kapslí 650 kč. Ale je fakt že moc silný asi nebude, ptal sem se na forech o kulturistice a tam ho ani neznají. Tam se jedou silnější preparáty \":)\" a koukal sem že se také prodáva pod názvem "nebido", pokud je to ono.[/quote:1fm01jav]
Tak kulturisté sypou ve velkém tedy se tomu ani nedivím, ale jak pak vypadají jejich

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2020 4:34 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
špatně, stejně jako srdce, cévy a také naprosté potlačení tvorby vlastního testosteronu. a to je cesta, kterou rozhodně jít nechci, i když doping v terapeutických dávkách rozhodně vyzkouším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pát led 03, 2020 7:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
špatně, stejně jako srdce, cévy a také naprosté potlačení tvorby vlastního testosteronu. a to je cesta, kterou rozhodně jít nechci, i když doping v terapeutických dávkách rozhodně vyzkouším.

Pokud se budete pohybovat v laboratorních hodnotách zdravého člověka nevidím důvod k obavám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: sob led 04, 2020 2:47 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
tak pokud vím, neb pokud je to správně uváděno, tak běžná produkce tst u zdravého muže je okolo 5 až 10 mg testosteronu denně. takže počítám, že ty dávky testosteronu by tomuto rozmezí měli odpovídat..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: sob led 04, 2020 3:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
tak pokud vím, neb pokud je to správně uváděno, tak běžná produkce tst u zdravého muže je okolo 5 až 10 mg testosteronu denně. takže počítám, že ty dávky testosteronu by tomuto rozmezí měli odpovídat..

To jsem nikdy takto nezkoumal já myslím že jedna tabletka toho přípravku by měla patrně stačit na lehké zvednutí do normálu. Tělo tak jako tak něco produkuje tedy když se mu trochu pomůže bude stíhat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: ned led 05, 2020 12:00 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
Jedna tableta by měla obsahovat 40 mg tst. To mi přijde až dost. Docela nechápu to doporučení dávat první dny 3 denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: ned led 05, 2020 12:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
Jedna tableta by měla obsahovat 40 mg tst. To mi přijde až dost. Docela nechápu to doporučení dávat první dny 3 denně.

To nevím kde jste to doporučení sebral, ale ode mě ho určitě nemáte. Já si myslím že jedna je až dost a protože pokud vím je v praxi v zásadě nedělitelná jiná možnost skoro není. Maximálně můžete brát ob den, nebo ob dva dny, ale nedovedu odhadnout jak na to bude tělo reagovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: ned led 05, 2020 4:06 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
To není rada od vás pane Jardo, to se omlouvàm pokud to tak vyznělo, ale z příbalového letáku co sem o té látce našel na netu \":)\" taky mi přijde, že by stačila jedna tableta za dva dny. Bohatě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: úte led 07, 2020 12:27 pm 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
bodhisutfa píše:
To není rada od vás pane Jardo, to se omlouvàm pokud to tak vyznělo, ale z příbalového letáku co sem o té látce našel na netu \":)\" taky mi přijde, že by stačila jedna tableta za dva dny. Bohatě.

Trochu bych se obával, že i při minimálních dávkách může dojít k úplnému zastavení tvorby vlastního testosteronu. Chapi co tesťák suplementují s tím mívají problém téměř vždy, bez ohledu na výši dávkování. Po vysazení je pak obrovský probém nastartovat zase vlastní tvorbu testosteronu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: úte led 14, 2020 8:09 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
To je asi pravda ale po čase se obnoví. Při minimálních dávkách by to neměl být problém. Kulturisti pak dávají tzv. PCT fázi. Při té zas berou látky, které pomohou s obnovou vlastní produkce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2020 3:20 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
Taky by mě zajímalo, zda je pravda, že konzumace tuků jako je olivový olej vede ke zvýšení hladiny tst. Protože nevím... víc tuků znamená víc kalorií. 1g tuku je 9 kcal. Když to budu přehánět tak snadno přiberu tukivou tkáň. A víc tuku - víc aromatázy. Víc aromatázy - míň tst. Míň tst - záněty a všechno špatně. Ale to už jen teoretizuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2020 4:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
bodhisutfa píše:
Taky by mě zajímalo, zda je pravda, že konzumace tuků jako je olivový olej vede ke zvýšení hladiny tst. Protože nevím... víc tuků znamená víc kalorií. 1g tuku je 9 kcal. Když to budu přehánět tak snadno přiberu tukivou tkáň. A víc tuku - víc aromatázy. Víc aromatázy - míň tst. Míň tst - záněty a všechno špatně. Ale to už jen teoretizuji.

Tak to nevím, ale jím ho dost a testosteron mám na svůj věk celkem v pohodě. Navíc přibrat z tuku to je spíše teorie, daleko nejvíce nahodí špek rychlé sacharidy s tukem, ale samotný tuk se tak nechová.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: ned led 19, 2020 11:46 pm 
Offline

Registrován: sob zář 03, 2016 10:06 am
Příspěvky: 207
Dobře, ale v tuku jsou kalorie. Pokud se dostanu do kalorickeho nadbytku, což jde s velkou konzumací tuku snadno, tak zákonitě musím přibrat. Což nechci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hladina testosteronu
PříspěvekNapsal: pon led 20, 2020 1:14 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
bodhisutfa píše:
Dobře, ale v tuku jsou kalorie. Pokud se dostanu do kalorickeho nadbytku, což jde s velkou konzumací tuku snadno, tak zákonitě musím přibrat. Což nechci.

Na druhou stranu je třeba prozkoumat, jak tuk ovlivňuje štítnou žlázu a zvyšuje spalování (oxidaci), zvyšování produkce tepla v reakci na chlad (termogenezi) a klidový metabolický výdej (BMR).

https://www.researchgate.net/profile/Mario_Soares/publication/237484087_The_acute_effect_of_olive_oil_on_postprandial_thermogenesis_and_substrate_oxidation_in_postmenopausal_women/links/0046351c120c00322b000000/The-acute-effect-of-olive-oil-on-postprandial-thermogenesis-and-substrate-oxidation-in-postmenopausal-women.pdf

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne pát úno 07, 2020 5:32 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz