Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: AUTOHEMOTERAPIE
PříspěvekNapsal: úte pro 13, 2016 2:09 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
Zakládám toto vlákno, abych se zeptala, jestli jste někdo zkusil tuto metodu léčby a pokud ano, s jakými výsledky. Podobné vlákno je na fóru upramene.

Zajímají mě Vaše zkušenosti - četnost, množství aplikace a účinky na Vaše potíže.
Mám informace od doktorky působící ve FN Brno, že metodu dříve používal jeden její bývalý šéf na chronické „ztracené“ případy a výsledky byly skvělé. Jenže metoda nic nestojí a tak není důvod ji používat...

Momentálně hledám sestru nebo doktora, nebo kohokoli jiného, kdo by si troufl vzít mi krev, ideálně z Jižní Moravy. Samotné mi to nešlo.
Případně je možnost domluvit se na vzájemné pomoci - někdo z Brna nebo Jižní Moravy?

Budu ráda, když se mi někdo ozve.
-----

Ještě pro upřesnění: AHT míním metodu, kdy se odebere krev a ihned se vpíchne do svalů. Metody, kdy se zavádí zpátky do žíly krev obohacená o ozón apod., pravděpodobně opravdu účinek nemají.


Naposledy upravil vero dne stř pro 14, 2016 12:01 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUTOHEMOTERAPIE
PříspěvekNapsal: úte pro 13, 2016 8:10 pm 
Offline

Registrován: úte pro 06, 2016 7:03 pm
Příspěvky: 30
Znám dva lidi, co to zkusili a výsledek nula. Já si myslím, že AUTOHEMOTERAPIE je povod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUTOHEMOTERAPIE
PříspěvekNapsal: úte pro 13, 2016 11:07 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
Boranam píše:
Znám dva lidi, co to zkusili a výsledek nula. Já si myslím, že AUTOHEMOTERAPIE je povod.

A znáš podrobnosti? Kolik krve a kolikrát ji aplikovali?

Jako podvod bych označila něco, na čem se může někdo druhý obohatit. U metody, která prakticky nestojí skoro nic (desítky korun za stříkačky a jehly), a můžeš ji teoreticky provést i sám, se o podvodu nedá mluvit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUTOHEMOTERAPIE
PříspěvekNapsal: stř pro 14, 2016 6:22 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Autohemoterapie je metoda pro hloupé lidi, kterým chybí logické uvažování. Z principu tato šarlatánská metoda fungovat prostě nemůže. Je to založeno na víře, jak je psáno v bibli: Víra tvá tě uzdraví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUTOHEMOTERAPIE
PříspěvekNapsal: sob pro 17, 2016 2:03 pm 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Nad takovým nesmyslem jako autohemoterapie nevím, jestli se mám smát, nebo plakat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUTOHEMOTERAPIE
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2017 6:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
vero píše:
Zakládám toto vlákno, abych se zeptala, jestli jste někdo zkusil tuto metodu léčby a pokud ano, s jakými výsledky. Podobné vlákno je na fóru upramene.

Zajímají mě Vaše zkušenosti - četnost, množství aplikace a účinky na Vaše potíže.
Mám informace od doktorky působící ve FN Brno, že metodu dříve používal jeden její bývalý šéf na chronické „ztracené“ případy a výsledky byly skvělé. Jenže metoda nic nestojí a tak není důvod ji používat...

Momentálně hledám sestru nebo doktora, nebo kohokoli jiného, kdo by si troufl vzít mi krev, ideálně z Jižní Moravy. Samotné mi to nešlo.
Případně je možnost domluvit se na vzájemné pomoci - někdo z Brna nebo Jižní Moravy?

Budu ráda, když se mi někdo ozve.
-----

Ještě pro upřesnění: AHT míním metodu, kdy se odebere krev a ihned se vpíchne do svalů. Metody, kdy se zavádí zpátky do žíly krev obohacená o ozón apod., pravděpodobně opravdu účinek nemají.

Osobně sice neznám člověka který by měl výsledky u autohemoterapie, ale to bude asi tím že vůbec osobně neznám člověka který by ji vyzkoušel. Je to patrně dáno tím že člověk sám si relativně obtížně odebere krev ze žíly, jinak vlastní aplikace pak již sice není takový problém, ale i tak je v případě blbého vpichu dosti bolestivá. Každopádně ale znám několik lidí kteří měli špičkové výsledky s podkožní aplikací vlastní čerstvé uriny a z mého pohledu jde o velice podobný proces vyburcování vlastní imunity k nějaké činnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUTOHEMOTERAPIE
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2017 11:15 pm 
Offline

Registrován: úte lis 12, 2013 10:13 pm
Příspěvky: 122
Jarda píše:
Osobně sice neznám člověka který by měl výsledky u autohemoterapie, ale to bude asi tím že vůbec osobně neznám člověka který by ji vyzkoušel. Je to patrně dáno tím že člověk sám si relativně obtížně odebere krev ze žíly, jinak vlastní aplikace pak již sice není takový problém, ale i tak je v případě blbého vpichu dosti bolestivá. Každopádně ale znám několik lidí kteří měli špičkové výsledky s podkožní aplikací vlastní čerstvé uriny a z mého pohledu jde o velice podobný proces vyburcování vlastní imunity k nějaké činnosti.

Děkuji za reakci. Momentálně mám zase nové informace. Známý se bavil s doktorkou, která AHT prováděla (vypadá to, že je to záležitost stará a zapomenutá), ale prý na borelku je to málo. Hm... Sama zatím po třech aplikacích necítím změnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUTOHEMOTERAPIE
PříspěvekNapsal: sob úno 11, 2017 5:37 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Lepší než chemické patáky jsou již zmiňované injekce čerstvé, ještě teplé moči pod kůži - na téma sterilnosti moči se vyjadřuje propagátorka urinoterapie MUDr. Vilma Partyková. Plazmový generátor byl sestrojen k likvidaci mikroorganismů, na vícebuněčné parazity nestačí - honil by je a znepříjemňoval život po vzoru bylinných produktů, což má svá rizika, mohou odejít nebo se schovat tam, kde je nechceme. http://www.urinoterapie.eu/urinoterapie.htm

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: AUTOHEMOTERAPIE
PříspěvekNapsal: ned bře 26, 2017 8:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Lepší než chemické patáky jsou již zmiňované injekce čerstvé, ještě teplé moči pod kůži - na téma sterilnosti moči se vyjadřuje propagátorka urinoterapie MUDr. Vilma Partyková. Plazmový generátor byl sestrojen k likvidaci mikroorganismů, na vícebuněčné parazity nestačí - honil by je a znepříjemňoval život po vzoru bylinných produktů, což má svá rizika, mohou odejít nebo se schovat tam, kde je nechceme. http://www.urinoterapie.eu/urinoterapie.htm

Propagátorka urinoterapie MUDr. Vilma Partyková evidentně ví co mluví a radí, což se o mnoha jiných tvrdit nedá. Osobně v tom nevidím sebemenší problém i když moderní věda se k takovému postupu určitě bude zatím stavět odmítavě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz