Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 12:16 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2016 8:33 pm 
Offline

Registrován: stř úno 05, 2014 10:25 am
Příspěvky: 4
Zdravím. Už přes měsíc jsem permanentně nemocný. První antibiotika jsem dostal před cca měsícem na sedm dní. Jednalo se o penicilin - proti angíně či streptokokovi. Dojedl jsem je a byl jsem zdánlivě ok. Hned další den po doužívání jsem ale dostal znovu šílené horečky, teplota mi neklesela vůbec pod 39,2° ani za pomoci dvou paralenů. Přišla tedy další várka léků a zdánlivé uzdravení. Jenomže.. Ještě, než jsem je dojedl, přišla už silnější bolest v krku (ta se předtím téměř vůbec nevyskytovala, byť pohled do krku fakt napovídal angínám..). Proto jsem byl chvilku bez léků na vitamínech. Uklidnilo se to na dva dny a pak znovu - nastoupily ještě větší problémy s krkem... Dostal jsem další antibiotika (už třetí) a.. ono je to pořád dokola. Pozvloné zlepšování, ale dnes už jsem zas takový slabý a jednoduše mám pocit, že se to zase zopakuje, minimálně na chvilku s tím krkem...
Ještě před úplným propuknutím nemoci jsem měl i problémy jíst, ze všeho mi bylo docela dost špatně, ale to odeznělo.. No a.. Všechny výsledky krve (mononukleóza a ještě nějaké běžné testy na nemoc) i výtěry z krku byly v pohodě, bez nálezu.. Proto se doktor domníval, že ty problémy něco vyvolává a že by to mohly být zuby, které nemám doléčené. Zubařka to ale vyloučila a tím pádem je jasné, že to musí způsobovat něco jiného.
Máte tedy nějaký tip, kam bych měl zajít na vyšetření, či rovnou co by to mohlo způsobovat? Důvod těch nemocí bych velice rád věděl co nejdřív, protože už mě nenechává klidným.. Nemůže být třeba problém s nějakým orgánem, který to možná vyvolává?
Děkuji za případné reakce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2016 8:42 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 03, 2016 10:24 am
Příspěvky: 349
Nu, tři várky (týdenní cykly) antibiotik v souvislosti s bolestí v krku je poněkud pochybený způsob nakládání s vlastním tělem. Chcete se zabít či si zničit nějaké orgány? Jak dlouho se z toho chcete lízat?
Přestaňte si nezodpovědně hrát s antibiotiky (a také s jinými prášky - vůbec nechápu, proč jste užíval Paralen - to přece není lék vůbec na nic), chvilku žijte normálně a pak si nechte udělat s nějakými odstupy tak dvakrát třikrát pořádný krevní obraz. Pak se rozhodnete, co dál.
Prý problém jíst - tak nejezte.
Dejte tělu šanci se projevit, ne že ho budete zatěžovat, ničit (antibiotiky) a zahánět příznaky nemoci do kouta (jak píšete, stejně neúspěšně).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2016 9:09 pm 
Offline

Registrován: stř úno 05, 2014 10:25 am
Příspěvky: 4
S částečnými pauzami. Víte. Nepatřím mezi lidi, kteří spěchají k doktorovi jen, co k tomu dostanou příležitost. Ale 40° teploty je skutečně potřeba snižovat (k čemuž homeopatickou látku s podobnou účinností jakou má paralen prostě neznám). Protožekdyby taková horečka nadále rostla a nebyla přibržděna, tak by mohla způsobit samozřejmě ještě daleko větší potíže, že ano.. a podobná onemocnění je nutno nějak radikálně léčit, protože - a zkušeností už s tím pár mám - samy jen tak neodezní a jejich slabé doléčení přivede spíše ještě větší kompliace. Např. v létě jsem měl náznak nějaké nemoci, teplotu 39+, ale bylo mi jasné, že se z toho dostanu sám. Tady jsem cítil, že tomu tak jednoduše být nemůže, a proto se léčím tak, jak současná medicína nabízí.
Podstatné je, že v těle je něco v nepořádku a já bych potřeboval co nejdříve odhalit, co to je, abych se tomu mohl začít účinně bránit - když chemické léky už jsou skutečně spíš ke škodě než užitku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2016 9:41 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Rufr píše:
Zubařka to ale vyloučila a tím pádem je jasné, že to musí způsobovat něco jiného.

Zubařka není vševědoucí. Dělala nějaké testy, nebo prostě řekla že ne, že to není možné?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2016 10:08 pm 
Offline

Registrován: stř úno 05, 2014 10:25 am
Příspěvky: 4
Gamina píše:
Zubařka není vševědoucí. Dělala nějaké testy, nebo prostě řekla že ne, že to není možné?

Testy i s rentgenovým snímkem dříve. Teď mě poslala na specializovaný zákrok. Ale domnívá se - i podle toho, že zuby naprosto vůbec nebolí, že to tím není


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 08, 2016 10:15 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Rufr píše:
Testy i s rentgenovým snímkem dříve. Teď mě poslala na specializovaný zákrok. Ale domnívá se - i podle toho, že zuby naprosto vůbec nebolí, že to tím není

Tak to bych nebrala moc vážně, podle některých výzkumů působí zubní infekce spoustu nečkaných neplech, včetně například infarktů. To, že nic nebolí, nemusí vůbec nic znamenat. Uvažoval jste o CDS nebo CDS2 na ty zuby, možná v kombinaci s DMSO? Moc o tom nevím, takže Vám neporadím přesný návod, ale měl by jít dohledat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2016 12:12 pm 
Offline

Registrován: pát bře 28, 2014 11:30 pm
Příspěvky: 33
Zdravím,
kolikpak Vám vyšlo u doktora CRP ? Streptest na streptokoka Vám dělali? A na další havěť - koka?
Neměl jste klíště? Máte zvětšené uzliny za ušima? Osobně si myslím, že penicilin už dnes nepomůže na nic.
A spousta antibiotik je rezistentních.
Myslíte, že Vám antibiotika aspoň na pár dní pomohla?
Budete muset znovu navštívit doktora ať pohne zadkem a začne se o Vás zajímat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2016 6:04 pm 
Offline

Registrován: stř úno 05, 2014 10:25 am
Příspěvky: 4
fotof píše:
Zdravím,
kolikpak Vám vyšlo u doktora CRP ? Streptest na streptokoka Vám dělali? A na další havěť - koka?
Neměl jste klíště? Máte zvětšené uzliny za ušima? Osobně si myslím, že penicilin už dnes nepomůže na nic.
A spousta antibiotik je rezistentních.
Myslíte, že Vám antibiotika aspoň na pár dní pomohla?
Budete muset znovu navštívit doktora ať pohne zadkem a začne se o Vás zajímat.

Jak kdy. Na úplným začátku problémů (chrapot, pálení očí, teplota "jen" kolem 38°) pod 8, to jsem ještě atb nedostal. Posledně, asi 5 dnů zpět, to bylo 30. Streptokoka taky, všechna tady tato svinstva byla testována.
Klíště jsem neměl, uzliny v pohodě. Penicilin mi vyléčil asi 3 roky zpět streptokoka poté, co se o to asi 14 dnů pokoušela jiná antibiotika.
Nevím, jestli pomáhala antibiotika, nebo se tělo začalo uzdravovat přirozeně. Protože návrat nemoci byl vždycky moc rychlý, což mi nějak nesedí.. On se doktor zajímá, spolupráce s ním je dobrá, je ochotný mě ošetřit kdykoliv i mimo ordinační hodiny, či v případě velkých komplikací přijet. Problém je ale bůhvíkde


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2017 2:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Rufr píše:
Zdravím. Už přes měsíc jsem permanentně nemocný. První antibiotika jsem dostal před cca měsícem na sedm dní. Jednalo se o penicilin - proti angíně či streptokokovi. Dojedl jsem je a byl jsem zdánlivě ok. Hned další den po doužívání jsem ale dostal znovu šílené horečky, teplota mi neklesela vůbec pod 39,2° ani za pomoci dvou paralenů. Přišla tedy další várka léků a zdánlivé uzdravení. Jenomže.. Ještě, než jsem je dojedl, přišla už silnější bolest v krku (ta se předtím téměř vůbec nevyskytovala, byť pohled do krku fakt napovídal angínám..). Proto jsem byl chvilku bez léků na vitamínech. Uklidnilo se to na dva dny a pak znovu - nastoupily ještě větší problémy s krkem... Dostal jsem další antibiotika (už třetí) a.. ono je to pořád dokola. Pozvloné zlepšování, ale dnes už jsem zas takový slabý a jednoduše mám pocit, že se to zase zopakuje, minimálně na chvilku s tím krkem...
Ještě před úplným propuknutím nemoci jsem měl i problémy jíst, ze všeho mi bylo docela dost špatně, ale to odeznělo.. No a.. Všechny výsledky krve (mononukleóza a ještě nějaké běžné testy na nemoc) i výtěry z krku byly v pohodě, bez nálezu.. Proto se doktor domníval, že ty problémy něco vyvolává a že by to mohly být zuby, které nemám doléčené. Zubařka to ale vyloučila a tím pádem je jasné, že to musí způsobovat něco jiného.
Máte tedy nějaký tip, kam bych měl zajít na vyšetření, či rovnou co by to mohlo způsobovat? Důvod těch nemocí bych velice rád věděl co nejdřív, protože už mě nenechává klidným.. Nemůže být třeba problém s nějakým orgánem, který to možná vyvolává?
Děkuji za případné reakce.

Pokud to souvisí s větším stresem a dovedete spojitost v tomto směru vypozorovat myslím že by bylo dobré udělat si krkací test a začít od žaludku. Není totiž nic jednoduššího a s relativně vysokou pravděpodobností uspějete pouze dodáváním HCl. Pochopitelně nějaké šmejdy najdete pouze tam kde není HCl a k čištění střeva, jater a žaludku by se měl člověk automaticky vracet při jakémkoliv problému i v takovém případě že to zdánlivě vyřeší ATB.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz