Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 9:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 10:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Leon píše:
Mám na hlavě cystu s průměrem asi 4cm. Snažím se žít podle zásad těchto stránek už rok a půl, ale cysta nemizí. Začal jsem brát preparát od MUDr. Jonáše na vylučování chemikálií z těla a krátce poté se mi podobný útvar udělal i na zádech. To, co je tady psané o cystách chápu, je to v souladu s dostupnou detoxikační literaturou. Co bych ale potřeboval ozřejmit je důvod, proč tělo nedokáže bordel vylučovat samo a ukládá ho do takových kontejnerů. Děkuji za odpověď.

To ty Jonášovky fungují opravdu dobře, mám na to pár obdobných referencí i když vždy to do přímé souvislosti dávat nelze a pokud jde o samovolné vylučování odpadů, to je reálné pouze do nějaké doby, kdy orgány fungují jak mají, ale po jejich oslabení detoxikační schopnost zásadně klesá a tělo začíná skládkovat bordel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 11:26 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 04, 2012 5:54 pm
Příspěvky: 3
Pane Jardo, mockrat dekuji za odpoved..Jelikoz ziju v Jizni Americe a naucila jsem se zivit podle mistnich, coz je denne ryze maso, smazeny a mnoho cukru v dzusech se ted vlastne ani nedivim, ze nejakou tu cystu mam.Najela jsem na ovoce a zeleninu a mam za sebou ocistu streva i jatra a musim rict ze uleva prisla hned.Jsem velice vdecna za tyto stranky, jeste jednou dekuji a doufam ze budu jednou prikladem pro celou mou rodinu.Chce to jen trpelivost, chute jsou nekdy silnejsi nez rozum \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2012 1:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
battlek píše:
Pane Jardo, mockrat dekuji za odpoved..Jelikoz ziju v Jizni Americe a naucila jsem se zivit podle mistnich, coz je denne ryze maso, smazeny a mnoho cukru v dzusech se ted vlastne ani nedivim, ze nejakou tu cystu mam.Najela jsem na ovoce a zeleninu a mam za sebou ocistu streva i jatra a musim rict ze uleva prisla hned.Jsem velice vdecna za tyto stranky, jeste jednou dekuji a doufam ze budu jednou prikladem pro celou mou rodinu.Chce to jen trpelivost, chute jsou nekdy silnejsi nez rozum \":)\"

Tak chutě jsou vždy, ale prostě rozum musí být nadřazená složka, vytrvejte a úspěch bude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pon led 21, 2013 10:59 am 
Offline

Registrován: čtv zář 06, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 22
[quote="Jarda":3bzfsfzm]Cysta je vlastně dutina plná tekutiny, to je alespoň vysvětlení lékařů, pravda je ovšem taková, že tělo vytváří úložiště bordelu, většinou i plísní a různých breberek, prostě to, co tělo nedokáže okamžitě vyloučit a čeká na vhodnou dobu k jeho odstranění. Většinou se cysty po těle stěhují, čili tělo nějakou rozebere a jinou vytvoří. Je to vlastně trvalý proces a nebezpečné se to stává v okamžiku kdy velká cysta praskne a jedovatý bordel způsobí veliké komplikace v těle, které mohou končit i smrtelně. Pokud se tím lékař nevzrušoval, šlo o cystu malého rozměru a tedy minimálně rizikovou, kterou tělo snadno odstraní pokud mu dáte šanci, velkou by chtěl hned operovat, což bych zrovna nedoporučoval, protože bordel se dostane do těla i při sebelépe provedené operaci. Většinou stačí několik dnů hladovění o destilované vodě a cysta se rozplyne, nebo delší dobu dodržovat solidní životosprávu se správným pH, čímž tělu umožníte bordel odstranit.
To vyhoďte, je již žluklý a velice toxický na

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř led 23, 2013 11:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Janka00 píše:
Zdravim,
Spravila sa mi na nohe hrcka asi ako hrasok, je pod prstom ktory je hned vedla velkeho palca na nohe.Neboli ma ani nezavadzia,zatial.Bratranec je chirurg a jeho nazor je nechat to vstrebat a poradil mi aby som to macala v nejakych bylinkach napr harmanceku kazdy den niekolko minut.Prosim vas o vas nazor a nejaku radu co s tym.Mam to tam uz mozno aj rok ani sama neviem ako dlho lebo som si to nahmatala uplnou nahodou pred niekolkymi mesiacmi.Dakujem

Asi bych tomu zase přemrštěnou pozornost nevěnoval, pokud vám nijak nevadí, tak aplikovat nějaké byliny, nebo klidně bentonit a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: čtv led 24, 2013 8:26 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 06, 2012 1:54 pm
Příspěvky: 22
Jarda píše:
Asi bych tomu zase přemrštěnou pozornost nevěnoval, pokud vám nijak nevadí, tak aplikovat nějaké byliny, nebo klidně bentonit a uvidíte.

a keby som skusila ten sanogel? teraz som ho tu nasla na vasich strankach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: ned úno 17, 2013 11:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Janka00 píše:
a keby som skusila ten sanogel? teraz som ho tu nasla na vasich strankach

To klidně můžete, tím se nic pokazit nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 6:26 pm 
Offline

Registrován: stř bře 13, 2013 10:57 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer.prosím o radu.Na ultrazvuku mi zjistili cysty které se dají počítat na desítky,nejvétší na játrech 12,4 cm.Mám jít na CT vyšetření,Tlačí mi a vadi při práci,lékař mi řekl že se s tím nedá nic dělat a mám přemýšlet o změně pracovního zařazení.Když jsem začal o tom zkusit hladovku,ani mně nevyslechl a rovnou to zamítl.Přesto bych to chtěl zkusit ale nemám s tím vůbec žádné zkušenosti,mohl by mi někdo prosím poradit? Jak dlouho hladovět,pít jen vodu a kolik?Taky mám infrazářič,mohl bych to zároven´prohřívat? Díky za každou radu.Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: čtv bře 14, 2013 9:18 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="jn155":1s936zmc]Dobrý večer.prosím o radu.Na ultrazvuku mi zjistili cysty které se dají počítat na desítky,nejvétší na játrech 12,4 cm.Mám jít na CT vyšetření,Tlačí mi a vadi při práci,lékař mi řekl že se s tím nedá nic dělat a mám přemýšlet o změně pracovního zařazení.Když jsem začal o tom zkusit hladovku,ani mně nevyslechl a rovnou to zamítl.Přesto bych to chtěl zkusit ale nemám s tím vůbec žádné zkušenosti,mohl by mi někdo prosím poradit? Jak dlouho hladovět,pít jen vodu a kolik?Taky mám infrazářič,mohl bych to zároven´prohřívat? Díky za každou radu.Jirka.[/quote:1s936zmc]Jirko, jen tak pro zajimavost, slysel jsi nekdy o tom, ze CT dost zvysuje riziko rakoviny? Tady http://www.osel.cz/index.php?clanek=914 napriklad pisou znamou vec, ze [quote="http://www.osel.cz/index.php?clanek=914":1s936zmc]Pokud si zdravý člověk nechává skenovat celé tělo, vystavuje se tím neúměrnému riziku srovnatelnému s ozářením po výbuchu atomové pumy v Nagasaki.[/quote:1s936zmc]Tvuj lekar ma vysledky ultrazvuku, rika, ze "se s tim neda nic delat", takze snad chape o co jde. Tak na co potrebuje to CT kdyz stejne vi o co jde a ze to neumi? Kdybych uvazoval o CT, tak maximalne po te hladovce jestli se neco zmenilo, ale spis bych na to nesel.

Info o pustu neni problem, zkus si projit http://www.pust.cz nebo velmi dobre mistni vlakno o pustu

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2013 11:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
jn155 píše:
Dobrý večer.prosím o radu.Na ultrazvuku mi zjistili cysty které se dají počítat na desítky,nejvétší na játrech 12,4 cm.Mám jít na CT vyšetření,Tlačí mi a vadi při práci,lékař mi řekl že se s tím nedá nic dělat a mám přemýšlet o změně pracovního zařazení.Když jsem začal o tom zkusit hladovku,ani mně nevyslechl a rovnou to zamítl.Přesto bych to chtěl zkusit ale nemám s tím vůbec žádné zkušenosti,mohl by mi někdo prosím poradit? Jak dlouho hladovět,pít jen vodu a kolik?Taky mám infrazářič,mohl bych to zároven´prohřívat? Díky za každou radu.Jirka.

Velice dobře vám ohledně CT odpovídá člen pv33 a pokud jde o cysty, to jsou většinou útvary plné tekutiny a plísní, čili nasadit fungicidy a tvrdá detoxikace, což nutně nemusí být půst, ale ten bude zabírat asi celkem spolehlivě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: čtv bře 21, 2013 8:12 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
[quote="pv33":34mgrq7l]Jirko, jen tak pro zajimavost, slysel jsi nekdy o tom, ze CT dost zvysuje riziko rakoviny? Tady http://www.osel.cz/index.php?clanek=914 napriklad pisou znamou vec, ze [quote="http://www.osel.cz/index.php?clanek=914":34mgrq7l]Pokud si zdravý člověk nechává skenovat celé tělo, vystavuje se tím neúměrnému riziku srovnatelnému s ozářením po výbuchu atomové pumy v Nagasaki.[/quote:34mgrq7l]Tvuj lekar ma vysledky ultrazvuku, rika, ze "se s tim neda nic delat", takze snad chape o co jde. Tak na co potrebuje to CT kdyz stejne vi o co jde a ze to neumi? Kdybych uvazoval o CT, tak maximalne po te hladovce jestli se neco zmenilo, ale spis bych na to nesel.

Info o pustu neni problem, zkus si projit http://www.pust.cz nebo velmi dobre mistni vlakno o pustu

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Naposledy upravil prokera dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: IVF
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 10:30 pm 
Offline

Registrován: pon čer 17, 2013 10:04 pm
Příspěvky: 1
Dobrý večer,momentálně jdu na třetí IVF(jednou ještě před operací jsem byla přirozenou cestou těhotná ale buhužel jsem potratila) ale nalezli mi na levém vaječníku kolabovanou cystu 13x8mm CA 125:248,0 a ještě pravděpodobně endometriózu,trpím poruchou štítné žlázy,beru Euthyrox 50 a Dostinex na Prolaktin, výsledky zatím v normě.Pravý vaječník již zanikl po laparoskopické operaci cysty před 6 roky.Můj gynekolog mne přemlouvá na laparoskopii co nejrychleji ale já mám strach že se to bude vše opakovat a já již nebudu moci mít miminko!Jak jsem tady již četla a snad chápu dobře (jsem Ukrajinka)doporučujete odčervení,půst a detoxikaci.Prosím co ještě můžu udělat pro to abych se zbavila cyst, (na operaci se mi opravdu nechce) přirozenou cestou?Děkuji Mariana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: IVF
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 11:23 pm 
Offline

Registrován: stř led 16, 2013 1:17 pm
Příspěvky: 255
Pořádný odčervení, detox, odkysedlení, srovnání endokrinního systému a důslednou remineralizaci.

_________________
Vysoce kvalitní vitamíny a doplňky stravy NUTRILITE z čistě přírodních koncentrátů

Vodní filtr eSpring


pro členy tohoto fóra sleva :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: IVF
PříspěvekNapsal: úte čer 18, 2013 11:16 am 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Mariana36 píše:
Dobrý večer,momentálně jdu na třetí IVF(jednou ještě před operací jsem byla přirozenou cestou těhotná ale buhužel jsem potratila) ale nalezli mi na levém vaječníku kolabovanou cystu 13x8mm CA 125:248,0 a ještě pravděpodobně endometriózu,trpím poruchou štítné žlázy,beru Euthyrox 50 a Dostinex na Prolaktin, výsledky zatím v normě.Pravý vaječník již zanikl po laparoskopické operaci cysty před 6 roky.Můj gynekolog mne přemlouvá na laparoskopii co nejrychleji ale já mám strach že se to bude vše opakovat a já již nebudu moci mít miminko!Jak jsem tady již četla a snad chápu dobře (jsem Ukrajinka)doporučujete odčervení,půst a detoxikaci.Prosím co ještě můžu udělat pro to abych se zbavila cyst, (na operaci se mi opravdu nechce) přirozenou cestou?Děkuji Mariana

Myslím,že tiež inšpiratívna skúsenosť :

Aldi

Předmět příspěvku: Re: Diagnóza ASCUS - na děl. čípku

Před dvěma měsící mně byly diagnostikovány myomy na děloze a ASCUS na děložním čípku. Ihned jsem dle rad pana Jardy na tomto webu přešla na syrovou stravu a odšťavování ovoce a zeleniny, pití kefíru a vkládání vaginálních tablet s laktobacily, k tomu jsem pila bylinné čaje. Dnes mně při kontrole lékař sdělil, že cysty o velikosti 45 a 32 milimetrů nemůže najít, přičemž opakoval dvakrát vyšetření. ASCUS na čípku zatím nebyl kontrolován. Chtěla bych podpořit všechny ženy, aby si nenechaly poradit od lékaře, že je třeba "řezat", a vzaly léčbu do svých rukou (pročištění organismu atd).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: cysty na vaječníkoch
PříspěvekNapsal: stř črc 03, 2013 8:57 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 9:24 am
Příspěvky: 68
Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu. Pred 5 mesiacmi na bežnej preventívnej prehliadke u gynekológa našli 2 cysty. Jednu na pravom, jednu na ľavom vaječníku. Obidve veľkosť cca. 5,5 cm. Mala som aj stále mám zvýšené onkomarkery, predpokladajú že to je endometrióza, ale že presne to vie povedať iba histológia.Odporučili mi operáciu ale ja som sa jej chcela vyhnúť a skúsiť to alternatívou. Začala som brať enzými a stále ich beriem na čistenie tela, lysín, Indol. Aj som skúšala MMS1- PROTOKOL 1000 poctivo 3 týždne 8x denne 3 kvapky. Pijem bylinkové čaje- imelo, prasličku, hluchavku, alchemilku,...Pred týždňom som išla na meranie na prístroj Salvia diagnostičke ktorú mi odporučila p. Bláhová- našla mi veľa záťaží a aj parazity, ktoré Môžu spôsobovať cysty ,aj nemusia. Nerozumiem tomu celkom, namerala mi mechožilov na vaječníkoch a nepovedala mi či sú z toho tie cysty alebo nie? Momentálne beriem albendazol. Neviem kadiaľ sa pohnúť, či nezvoliť tú operáciu, včera po 5 mesiacoch som bola na kontrole, cysty sú tam úplne rovnakej veľkosti. Prosím o radu ak s tým má niekto skúsenosť, čo ešte vyskúšať.Je toho veľmi veľa-autopatia, hemopatia, urinoterapia, zapperovanie,....... a neviem čo ešte vyskúšať. Ďakujem za každú radu. indiga


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 154 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz