Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 3:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: čtv kvě 31, 2012 7:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dobrý den, mám tydenní miminko, veškeré zdravotní testy mu vyšly v pořádku, akorát nám doktorka řekla, že má malou cystičku na ultrazvuku v hlavičce, jako nejakou dutinku, ale že je to pry normální a většinou se to tak do měsíce vstřebá, ptali jsme se i jiného doktora a vubec se nad tim nepozastavoval, že to prý nic není a zmizí to. Nás to přeci jen trochu vylekalo, nevíte, jak pomoc cystičku odstranit? Myslim, že jim celkem zdravě, hodně si odštavuju, kladu duraz na ovoce, zeleninu, semínka, jedla jsem a jim doplnky, chlorellu, ječmen, rybí tuk, lněný olej atd. Holčička se narodila velika s mírami 54 cm 4250 gramu a vzhledově uplnějako vyžehlená, krásná plet, krásná barva, každy den jsem jedla mrkev, pokožka napnutá, nevrásčitá, bez potniček,oděrek, zapařenin atak. Vypadá krásně zdravě, hned se přisála, pije pravidělne, dlouho spinká, nebrečí, nevzteká se. Přeci jen se trochu bojim. Děkuji

Bojíte se zbytečně, cysty se běžně tvoří a zanikají a u dítěte by neměl být vůbec problém, aby za uvedených okolností cysta sama zmizela.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2012 1:27 am 
Offline

Registrován: úte zář 04, 2012 1:10 am
Příspěvky: 2
Zdravím,
budu ráda, když mi poradíte. Gynekolog mi diagnostikoval cystu na vaječníku velikou 10x6 cm a poslal mě do nemocnice. Tam mi řekli, že je to hodně velké (lékař říkal, že jako grep) a že je nutná operace. Musela jsem ale dva dny čekat na výsledky krve - nevěděli, zda v ní nebudou náznaky nádorových buněk. Měla jsem z té informace šok, tak jsem první den nic nejedla, pak další tři dny taky nic, takže to byl vlastně čtyřdenní půst. Krev byla v pořádku a objednali mě na další týden na operaci. Čtvrtý den toho "půstu" jsem šla na předoperační vyšetření, kde mi brali i krev, tak možná budou výsledky ovlivněné tím hladověním, jenom vůbec nevím, zda negativně či pozitivně. Jdu si pro ně pozítří, tak uvidím. No ale zajímal by mě Váš názor na to, jak na ten půst mohla reagovat ta cysta. Na tu operaci mám jít za 4 dny, vůbec se mi tam nechce, no ale nevím, co jiného dělat. Lékaři straší, že je to nebezpečné, že může prasknout, že je velká atd. Pro celkový obrázek o mém zdravotním stavu bych měla asi doplnit, že je mi 25, měřím 180 cm, vážím 83 kg. Mám nedostatečnou funkci štítné žlázy, prodělala jsem autoimunitní zánět a denně beru Letrox 50. Taky mě občas trápí alergie na roztoče, mám alergii na kobalt a nikl. Léčila jsem se s plísněmi na nehtech, s bradavicemi. Před dvěma lety jsem dělala rýžovou kůru, poctivě všech pět fází a od té doby se snažím jíst zdravě. Tak mě dost překvapilo, že se ta cysta objevila právě teď, když jsem změnila svůj život k lepšímu, opravu jím o dost zdravěji, hodně sportuji, zhubla jsem a celkově je mi dobře. No i když kdo ví, jak dlouho tam ta cysta je... Těším se na Vaši odpověď a děkuji za tyto stránky, jsou pro mě inspirací.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2012 2:08 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
Veronika321 píše:
Zdravím,
budu ráda, když mi poradíte. Gynekolog mi diagnostikoval cystu na vaječníku velikou 10x6 cm a poslal mě do nemocnice. Tam mi řekli, že je to hodně velké (lékař říkal, že jako grep) a že je nutná operace. Musela jsem ale dva dny čekat na výsledky krve - nevěděli, zda v ní nebudou náznaky nádorových buněk. Měla jsem z té informace šok, tak jsem první den nic nejedla, pak další tři dny taky nic, takže to byl vlastně čtyřdenní půst. Krev byla v pořádku a objednali mě na další týden na operaci. Čtvrtý den toho "půstu" jsem šla na předoperační vyšetření, kde mi brali i krev, tak možná budou výsledky ovlivněné tím hladověním, jenom vůbec nevím, zda negativně či pozitivně. Jdu si pro ně pozítří, tak uvidím. No ale zajímal by mě Váš názor na to, jak na ten půst mohla reagovat ta cysta. Na tu operaci mám jít za 4 dny, vůbec se mi tam nechce, no ale nevím, co jiného dělat. Lékaři straší, že je to nebezpečné, že může prasknout, že je velká atd. Pro celkový obrázek o mém zdravotním stavu bych měla asi doplnit, že je mi 25, měřím 180 cm, vážím 83 kg. Mám nedostatečnou funkci štítné žlázy, prodělala jsem autoimunitní zánět a denně beru Letrox 50. Taky mě občas trápí alergie na roztoče, mám alergii na kobalt a nikl. Léčila jsem se s plísněmi na nehtech, s bradavicemi. Před dvěma lety jsem dělala rýžovou kůru, poctivě všech pět fází a od té doby se snažím jíst zdravě. Tak mě dost překvapilo, že se ta cysta objevila právě teď, když jsem změnila svůj život k lepšímu, opravu jím o dost zdravěji, hodně sportuji, zhubla jsem a celkově je mi dobře. No i když kdo ví, jak dlouho tam ta cysta je... Těším se na Vaši odpověď a děkuji za tyto stránky, jsou pro mě inspirací.

Zdravim Veronika,
ak mozem daco napisat tak len to, ze moja mama mala tiez cysty, nie jednu ale viacej. Tiez mala ist na operaciu a stale to odkladala. Cysty boli v cm neviem uz presne ale urcite nie male. Potom sme zacali riesit nejake doplnky od Jardu a za rok a pol nemala nic, mozno aj rok to neviem tiez uplne presne. Zazrak ? V podstate vtedy co si pamatam uzivala len chlorid horecnaty, lugol, chlorid zinocnaty, chlorid mednaty, kys. borovu, mms1 nie moc dlho a godzilu asi pol roka v kuse kazdy den pol h. Potom sa jej zrejme moc zriedila krv z tej godzily lebo sa jej zacala pustat z nosa, nie moc ale zrejme signal ze stacilo a tak s tym prestala. Potom sla na vysetrenie a vsetky cysty boli uplne zminimalizovane oproti povodnym a o nejaky cas uz vobec ziadne.
Podla tvojho popisu by som riesil parazity, mozno by si to celkom v poho zvladla aj skorej. Je tu na to vlakno. A ked ide o parazity, nezalezi az tak na strave, jedine ze by si bola odhodlana drzat dlhe dni hladovku co ale nieje zrovna rozumne len tak zhurta. Skor je rozumnejsie sa snazit neprejedat, do stravy zaradit struhanu mrkvu a hrst dve tekvicovych semiacok denne. Vela pit. Inak tu godzilu pouzivala tak, ze sa postavila na elektrody a prud v podstate prechadzal z jednej nohy do druhej takze priamo cez pohlavne organy. Ked mi oznamovala vysledky tak sa tesila a hlavne to instinktivne pripisovala najviac tej godzile, jodu, zinku a medi.
Ak ma daco este napadne co som zabudol, doplnim.
A ist na operaciu alebo nie, neviem to je na kazdom, ale osobne by som asi vyskusal vsetko mozne aj nemozne aby sa nemusel udiat nejaky takyto zakrok, lebo je tu velka pravdepodobnost, ze sa to bude opakovat a ty si este dost mlada. Skor by si mala najst pricinu a nie kazdych x rokov si nechat daco vyrezat.

Vela stastia .)

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2012 9:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Veronika321 píše:
Zdravím,
budu ráda, když mi poradíte. Gynekolog mi diagnostikoval cystu na vaječníku velikou 10x6 cm a poslal mě do nemocnice. Tam mi řekli, že je to hodně velké (lékař říkal, že jako grep) a že je nutná operace. Musela jsem ale dva dny čekat na výsledky krve - nevěděli, zda v ní nebudou náznaky nádorových buněk. Měla jsem z té informace šok, tak jsem první den nic nejedla, pak další tři dny taky nic, takže to byl vlastně čtyřdenní půst. Krev byla v pořádku a objednali mě na další týden na operaci. Čtvrtý den toho "půstu" jsem šla na předoperační vyšetření, kde mi brali i krev, tak možná budou výsledky ovlivněné tím hladověním, jenom vůbec nevím, zda negativně či pozitivně. Jdu si pro ně pozítří, tak uvidím. No ale zajímal by mě Váš názor na to, jak na ten půst mohla reagovat ta cysta. Na tu operaci mám jít za 4 dny, vůbec se mi tam nechce, no ale nevím, co jiného dělat. Lékaři straší, že je to nebezpečné, že může prasknout, že je velká atd. Pro celkový obrázek o mém zdravotním stavu bych měla asi doplnit, že je mi 25, měřím 180 cm, vážím 83 kg. Mám nedostatečnou funkci štítné žlázy, prodělala jsem autoimunitní zánět a denně beru Letrox 50. Taky mě občas trápí alergie na roztoče, mám alergii na kobalt a nikl. Léčila jsem se s plísněmi na nehtech, s bradavicemi. Před dvěma lety jsem dělala rýžovou kůru, poctivě všech pět fází a od té doby se snažím jíst zdravě. Tak mě dost překvapilo, že se ta cysta objevila právě teď, když jsem změnila svůj život k lepšímu, opravu jím o dost zdravěji, hodně sportuji, zhubla jsem a celkově je mi dobře. No i když kdo ví, jak dlouho tam ta cysta je... Těším se na Vaši odpověď a děkuji za tyto stránky, jsou pro mě inspirací.

Tak ona se ta cysta neobjevila právě teď, ale určitě si jí pěstujete dost dlouho, což je vidět podle všech ostatních popisovaných zdravotních problémů. Všimněte si, že vždy jde o plísně, tedy prostě plesnivíte a pokud se domníváte, že plíseň jde uříznout, mohu vás ujistit, že vaše představa je mylná. Uříznout nejde, cysta je pouze zapouzdřený útvar plný plísní, čili naopak se to pak lépe šíří do těla a zaděláte si na nějaký opravdu vážný problém. Jak píše správně člen Alex, pročistěte tělo, zbavte se plísní a cysta bude minulostí, jste ještě mladá na to, aby vás zbytečně někdo mrzačil, což problém stejně nevyřeší a pokud, tak na krátkou dobu. Na její velikosti nezáleží, při správném postupu zmizí celkem rychle cysta jakékoliv velikosti. Prostě lékařům řekněte, že přijdete za tři měsíce a patrně nebude co řešit, na to máte svaté právo a nenechte se zastrašovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř zář 05, 2012 12:19 pm 
Offline

Registrován: úte zář 04, 2012 1:10 am
Příspěvky: 2
Děkuji oběma za rady. S těmi plísněmi máte zřejmě pravdu, budu se na to muset více zaměřit. Vlastně to začalo v pubertě plísní na nehtech a pak v podpaží. Kožní lékařka nasadila nějaká antimykotika - vnitřně. Tenkrát jsem byla blbá a poctivě zobala, dnes to vidím jinak, ale nedá se nic dělat. Je smutné, že lékaři nepátrají po příčinách a vlastně je to vůbec nezajímá. Když mi před několika lety zjistili sníženou funkci ŠŽ, ptala jsem se, proč se to stalo, a odpověď byla: "Jo, to vám nikdo neřekne. To je jako s rakovinou, proč někdo dostane rakovinu a někdo ne?". Před týdnem jsem se ptala, proč se mi objevila ta cysta, a gynekolog řekl, že neví a že se to prostě stává...

Dnes jsem si byla pro výsledky krevních testů a vše je prý ok, jenom mám zvýšenou kyselinu močovou. Když jsem lékaři řekla, že mi krev brali čtvrtý den půstu a může to tedy být tím, řekl, že to tím být nemůže a že nemám konzumovat červené maso, červené víno a luštěniny. Taky mám zvýšený cholesterol, přesně 5, 63, to prý taky není půstem. Jinak mi dnes vyšetřili moč a pH je přesně 5. Pak v ní jsou zřejmě nějaké tyčinkovité bakterie a ojediněle dlaž. epitely a leukocyty, ale to je asi běžné. Zítra mám nastoupit do nemocnice a v pátek mají operovat. Tak tam půjdu a uvidím, co mi řeknou, nechám si každopádně vyšetřit cystu ultrazvukem a pokud se třeba zmenšila (po tom půstu, poctivé zeleninové návratovce a po menstruaci, která včera skončila, by mohla být trochu menší...) bych asi šla raději domů. I když už vidím, jak mi to lékaři rozmlouvají...

Hezký den všem a pozor na lékaře!! \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: sob zář 15, 2012 8:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Veronika321 píše:
Děkuji oběma za rady. S těmi plísněmi máte zřejmě pravdu, budu se na to muset více zaměřit. Vlastně to začalo v pubertě plísní na nehtech a pak v podpaží. Kožní lékařka nasadila nějaká antimykotika - vnitřně. Tenkrát jsem byla blbá a poctivě zobala, dnes to vidím jinak, ale nedá se nic dělat. Je smutné, že lékaři nepátrají po příčinách a vlastně je to vůbec nezajímá. Když mi před několika lety zjistili sníženou funkci ŠŽ, ptala jsem se, proč se to stalo, a odpověď byla: "Jo, to vám nikdo neřekne. To je jako s rakovinou, proč někdo dostane rakovinu a někdo ne?". Před týdnem jsem se ptala, proč se mi objevila ta cysta, a gynekolog řekl, že neví a že se to prostě stává...

Dnes jsem si byla pro výsledky krevních testů a vše je prý ok, jenom mám zvýšenou kyselinu močovou. Když jsem lékaři řekla, že mi krev brali čtvrtý den půstu a může to tedy být tím, řekl, že to tím být nemůže a že nemám konzumovat červené maso, červené víno a luštěniny. Taky mám zvýšený cholesterol, přesně 5, 63, to prý taky není půstem. Jinak mi dnes vyšetřili moč a pH je přesně 5. Pak v ní jsou zřejmě nějaké tyčinkovité bakterie a ojediněle dlaž. epitely a leukocyty, ale to je asi běžné. Zítra mám nastoupit do nemocnice a v pátek mají operovat. Tak tam půjdu a uvidím, co mi řeknou, nechám si každopádně vyšetřit cystu ultrazvukem a pokud se třeba zmenšila (po tom půstu, poctivé zeleninové návratovce a po menstruaci, která včera skončila, by mohla být trochu menší...) bych asi šla raději domů. I když už vidím, jak mi to lékaři rozmlouvají...

Hezký den všem a pozor na lékaře!! \":)\"

Tak ona moderní medicína má těch nevysvětlitelných věcí opravdu dostatek, nicméně pokud si problém vysvětlíte, tak ho i pochopíte a již lékaře nepotřebujete, protože se uzdravíte doma i bez lékaře a to přeci nikdo nechce, co by potom většina z nich dělala, když nebudou mít pacienty. Rozhodně bych se v tom nešťoural, prostě pokud neroste, nijak vás neohrožuje a dejte tomu čas, nevznikla náhodou ze dne na den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: čtv zář 20, 2012 10:48 pm 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Zdravím.
Manželka se rok stravuje co nejvice syrové stravy,odstavnujeme,nejíme pecivo,obiloviny,pouzivame byliny a lecive korení.Remi koupele atd.Orechy semínka,kokosoví olej atd..
Máme přecteny celé vaše forum a podle něj i sestaveny jidelníček ,ktery doplnujeme superpotravinama,klíčíme atd.

Jeji zdravotni stav se markantne zlepsil dalo by se rici ,ze veskere zdr.problemy jsou pryc.
Zrovna jsme měli v plánu podzimni protiparazitni kuru a 7 bodovou ocistu těla
Vysadila před měsícem HA a nechala si dát nitrodelozni telisko.
Po změně stravy a zjevně špatné HA neměla 8 měsícu menstruaci
Po vysazeni HA a nasazeni nitrodelozniho teliska za měsíc silne men.krváce ,které trvalo 10 dní.

Po 14 dnech skonceni menstruace bolesti v brichu.
U gynekologa zjisten zanet cysty s podezrením jestli to není slepák.
Byla odeslána na chirurgii k vylouceni slepeho streva.Tam bylo slepe strevo vylouceno a s vysledke ze má zanet na cyste (cysta 3,9x3,7mm).Pry měla více a ty jsou všechny prázdné jen tato jedna.
Dle krve a moci ma zvysene leukocity 12.Jinak vše ok.

Ph si měří pravidelně a je v pořádku..
Na kandidozu netrpí

Chtěl bych se optat co doporucujete jako podpurnou léčbu aby se cysta vycistila .
Myslíte ,že to muže zpusobovat i to nitrodelozni nehormonální tělísko?

Napadá mě koloidní stribro??
Urinoterapie?
Pije zatím bylinne protizánetlivé čaje.Dělá si hodne zeleninovích štáv.
Nevím jak je to u zánetu s ovocnejma stavama spíš se kloním,že bych do toho cukr nemotal?
Vynechat zatim na nějaky čas ořechy a seminka?A soustredit se na stavy?
Mám jiz skoro sestrojenou godzilu tak mě napadlo ,že by se dala take využit.
Jake tedy dietní opatreni udělat případně jakou metodou tomu zanetu v cystě pomoci děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pát zář 21, 2012 1:58 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
HARMON3K píše:
Zdravím.
Manželka se rok stravuje co nejvice syrové stravy,odstavnujeme,nejíme pecivo,obiloviny,pouzivame byliny a lecive korení.Remi koupele atd.Orechy semínka,kokosoví olej atd..
Máme přecteny celé vaše forum a podle něj i sestaveny jidelníček ,ktery doplnujeme superpotravinama,klíčíme atd.

Jeji zdravotni stav se markantne zlepsil dalo by se rici ,ze veskere zdr.problemy jsou pryc.
Zrovna jsme měli v plánu podzimni protiparazitni kuru a 7 bodovou ocistu těla
Vysadila před měsícem HA a nechala si dát nitrodelozni telisko.
Po změně stravy a zjevně špatné HA neměla 8 měsícu menstruaci
Po vysazeni HA a nasazeni nitrodelozniho teliska za měsíc silne men.krváce ,které trvalo 10 dní.

Po 14 dnech skonceni menstruace bolesti v brichu.
U gynekologa zjisten zanet cysty s podezrením jestli to není slepák.
Byla odeslána na chirurgii k vylouceni slepeho streva.Tam bylo slepe strevo vylouceno a s vysledke ze má zanet na cyste (cysta 3,9x3,7mm).Pry měla více a ty jsou všechny prázdné jen tato jedna.
Dle krve a moci ma zvysene leukocity 12.Jinak vše ok.

Ph si měří pravidelně a je v pořádku..
Na kandidozu netrpí

Chtěl bych se optat co doporucujete jako podpurnou léčbu aby se cysta vycistila .
Myslíte ,že to muže zpusobovat i to nitrodelozni nehormonální tělísko?

Napadá mě koloidní stribro??
Urinoterapie?
Pije zatím bylinne protizánetlivé čaje.Dělá si hodne zeleninovích štáv.
Nevím jak je to u zánetu s ovocnejma stavama spíš se kloním,že bych do toho cukr nemotal?
Vynechat zatim na nějaky čas ořechy a seminka?A soustredit se na stavy?
Mám jiz skoro sestrojenou godzilu tak mě napadlo ,že by se dala take využit.
Jake tedy dietní opatreni udělat případně jakou metodou tomu zanetu v cystě pomoci děkuji moc

Je možné že to má od nitroděložního tělíska.Mně se po aplikaci tělíska udělal na děloze myom,tak šlo pryč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2012 10:20 am 
Offline

Registrován: sob dub 07, 2012 11:39 am
Příspěvky: 121
Dagmara píše:
Je možné že to má od nitroděložního tělíska.Mně se po aplikaci tělíska udělal na děloze myom,tak šlo pryč.

Take si ho ,už nechala vyndat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 8:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
HARMON3K píše:
Zdravím.
Manželka se rok stravuje co nejvice syrové stravy,odstavnujeme,nejíme pecivo,obiloviny,pouzivame byliny a lecive korení.Remi koupele atd.Orechy semínka,kokosoví olej atd..
Máme přecteny celé vaše forum a podle něj i sestaveny jidelníček ,ktery doplnujeme superpotravinama,klíčíme atd.

Jeji zdravotni stav se markantne zlepsil dalo by se rici ,ze veskere zdr.problemy jsou pryc.
Zrovna jsme měli v plánu podzimni protiparazitni kuru a 7 bodovou ocistu těla
Vysadila před měsícem HA a nechala si dát nitrodelozni telisko.
Po změně stravy a zjevně špatné HA neměla 8 měsícu menstruaci
Po vysazeni HA a nasazeni nitrodelozniho teliska za měsíc silne men.krváce ,které trvalo 10 dní.

Po 14 dnech skonceni menstruace bolesti v brichu.
U gynekologa zjisten zanet cysty s podezrením jestli to není slepák.
Byla odeslána na chirurgii k vylouceni slepeho streva.Tam bylo slepe strevo vylouceno a s vysledke ze má zanet na cyste (cysta 3,9x3,7mm).Pry měla více a ty jsou všechny prázdné jen tato jedna.
Dle krve a moci ma zvysene leukocity 12.Jinak vše ok.

Ph si měří pravidelně a je v pořádku..
Na kandidozu netrpí

Chtěl bych se optat co doporucujete jako podpurnou léčbu aby se cysta vycistila .
Myslíte ,že to muže zpusobovat i to nitrodelozni nehormonální tělísko?

Napadá mě koloidní stribro??
Urinoterapie?
Pije zatím bylinne protizánetlivé čaje.Dělá si hodne zeleninovích štáv.
Nevím jak je to u zánetu s ovocnejma stavama spíš se kloním,že bych do toho cukr nemotal?
Vynechat zatim na nějaky čas ořechy a seminka?A soustredit se na stavy?
Mám jiz skoro sestrojenou godzilu tak mě napadlo ,že by se dala take využit.
Jake tedy dietní opatreni udělat případně jakou metodou tomu zanetu v cystě pomoci děkuji moc

To je dobře, že ho odstranila, většinou dost dráždí, na tom je celé jeho působení založené a pak se není čemu divit. Počítám, že cysta poměrně rychle zmizne a podpořil bych to asi tou godzilou, ta u zánětlivých onemocnění dává dobré výsledky, případně obklady z bentonitu, což odsaje přebytečnou místní kyselost. Stravování jste navrhl správně a ještě dodejte omega 3 mastné kyseliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Cysty
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2012 7:03 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 04, 2012 5:54 pm
Příspěvky: 3
Dobry den pane Jardo, mam za sebou operaci cysty a odebrali mi vajecnik, cysta byla kolem stocena, byl to chaos jelikoz jsem byla operovana v Jizni Americe.Nevedela jsem o ni, bolest se nedala vydrzet..Nasli mi druhou na druhe strane, je mala 38mm a doktor mi nasadil hormonalni lecbu.jsem po praskach unavena a mota se mi hlava.Beru vitamin E a morskou rasu.Mylite pane Jardo ze bych leky mela prestat brat? Dekuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty
PříspěvekNapsal: sob říj 06, 2012 2:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
[quote="battlek":3w4sdrdi]Dobry den pane Jardo, mam za sebou operaci cysty a odebrali mi vajecnik, cysta byla kolem stocena, byl to chaos jelikoz jsem byla operovana v Jizni Americe.Nevedela jsem o ni, bolest se nedala vydrzet..Nasli mi druhou na druhe strane, je mala 38mm a doktor mi nasadil hormonalni lecbu.jsem po praskach unavena a mota se mi hlava.Beru vitamin E a morskou rasu.Mylite pane Jardo ze bych leky mela prestat brat? Dekuji moc[/quote:3w4sdrdi]
Tu je o cystách celé vlákno, určite tam nájdeš veľa užitočného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty
PříspěvekNapsal: sob říj 06, 2012 3:28 pm 
Offline

Registrován: čtv říj 04, 2012 5:54 pm
Příspěvky: 3
Dakujem \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty v tele
PříspěvekNapsal: pát říj 19, 2012 3:58 pm 
Offline

Registrován: pát čer 03, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 53
Mám na hlavě cystu s průměrem asi 4cm. Snažím se žít podle zásad těchto stránek už rok a půl, ale cysta nemizí. Začal jsem brát preparát od MUDr. Jonáše na vylučování chemikálií z těla a krátce poté se mi podobný útvar udělal i na zádech. To, co je tady psané o cystách chápu, je to v souladu s dostupnou detoxikační literaturou. Co bych ale potřeboval ozřejmit je důvod, proč tělo nedokáže bordel vylučovat samo a ukládá ho do takových kontejnerů. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cysty
PříspěvekNapsal: ned říj 21, 2012 9:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
battlek píše:
Dobry den pane Jardo, mam za sebou operaci cysty a odebrali mi vajecnik, cysta byla kolem stocena, byl to chaos jelikoz jsem byla operovana v Jizni Americe.Nevedela jsem o ni, bolest se nedala vydrzet..Nasli mi druhou na druhe strane, je mala 38mm a doktor mi nasadil hormonalni lecbu.jsem po praskach unavena a mota se mi hlava.Beru vitamin E a morskou rasu.Mylite pane Jardo ze bych leky mela prestat brat? Dekuji moc

Jak vám správně píše členka Sybilla, je zde o tom celé vlákno, čili jenom připomenu, cysty jsou z plísní a kyselosti, čili odstranit kyselost a najet na fungicidy. Hormony a jiné šmejdy jsou nesmysl, na to sama časem přijdete.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz