Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 8:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Únava, nadměrné pocení
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2009 6:15 pm 
Offline

Registrován: stř pro 02, 2009 5:56 pm
Příspěvky: 10
Dobrý den,
Nejdříve bych vám chtěl poděkovat za pěkné stránky a plno kvalitních informací.
Mám několik problému a potřeboval bych s nimi poradit. Nejdříve něco o mě.
Je mi 30 let, výška 173, váha 80, BMI 26,8. Problém mám s dlouhodobou únavou, nadměrným pocením i po lehčí fyzické práci, což trvá asi od puberty a v neposlední řadě
i problém se spermiemi, kde podle posledního spermiogramu nejsou kvalitní a je velmi zhoršná pohyblivost spermií.
Dříve asi tak do 25 let alergie na prách, peří, časté rýmy, užívání antibiotik, což už poslední tři roky není, jen občas slabší rýma...Bylo asi vyléčeno zlepšením životosprávy, více sportu, otužování, různé přírodní přípravky.
Nyní pracuji na snížení nadváhy, před 14dny byla provedena Sankhapraksalana, začal jsem pít šťávy (mrkev, celer, červená řepa, brambora) zatím cca 0,6l/den.
Jídlo chci změnit postupně, bohužel v práci je málo času si něco připravovat.
Jenom se chci zeptat jestli vadí konzumace čistého kozího sýra ?
Prosím tedy o radu jak ještě možno zlepšit výše tři jmenované problémy.
Moc děkuji za odpověď
Martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Únava, nadměrné pocení
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2009 7:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
martinerss píše:
Dobrý den,
Nejdříve bych vám chtěl poděkovat za pěkné stránky a plno kvalitních informací.
Mám několik problému a potřeboval bych s nimi poradit. Nejdříve něco o mě.
Je mi 30 let, výška 173, váha 80, BMI 26,8. Problém mám s dlouhodobou únavou, nadměrným pocením i po lehčí fyzické práci, což trvá asi od puberty a v neposlední řadě
i problém se spermiemi, kde podle posledního spermiogramu nejsou kvalitní a je velmi zhoršná pohyblivost spermií.
Dříve asi tak do 25 let alergie na prách, peří, časté rýmy, užívání antibiotik, což už poslední tři roky není, jen občas slabší rýma...Bylo asi vyléčeno zlepšením životosprávy, více sportu, otužování, různé přírodní přípravky.
Nyní pracuji na snížení nadváhy, před 14dny byla provedena Sankhapraksalana, začal jsem pít šťávy (mrkev, celer, červená řepa, brambora) zatím cca 0,6l/den.
Jídlo chci změnit postupně, bohužel v práci je málo času si něco připravovat.
Jenom se chci zeptat jestli vadí konzumace čistého kozího sýra ?
Prosím tedy o radu jak ještě možno zlepšit výše tři jmenované problémy.
Moc děkuji za odpověď
Martin

Musíte se odkyselit a to tak, že radikálně. Začněte si pravidelně měřit pH moče, což je nejspolehlivější ukazatel stavu kyselin v organizmu, celou svou životosprávu podřiďte jediné věci a to je správné pH. Kozí a jiné sýry jsou kyselinotvorné a ve vašem případě tedy celkem nevhodné. Co se týká tvorby spermií, mimo správné pH je velice důležitý zinek a je nutné ho dodávat jak v potravinách, tak v pilulkách, pro rychlé srovnání dlouhodobého deficitu. Důležitá je i naprosto kvalitní voda, ta běžná z vodovodu je plná estrogenů a po nich vám spíše narostou prsa, než se vytvoří kvalitní spermie, za pár let se kvůli nim nebude množit asi už nic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Základ našich nemocí
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 3:03 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 7:53 pm
Příspěvky: 49
Co by ste odporucil pri nadmernom poteni? Ak sa potenie prejavuje aj v chladnom pocasi. Mms by mohlo pomoct?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Základ našich nemocí
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 4:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
john26 píše:
Co by ste odporucil pri nadmernom poteni? Ak sa potenie prejavuje aj v chladnom pocasi. Mms by mohlo pomoct?

Nejvíce pomůže zásadním způsobem snížit kyselost, ale teoreticky může pomoci i to MMS. Nicméně pocení zde jako samostatné téma nejde probírat, vždy je to spojeno s kvalitou krve, stavem kyselosti a spolupůsobí i mnoho dalších věcí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz