Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 2:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Plane nestovice
PříspěvekNapsal: pát dub 24, 2015 1:46 pm 
Offline

Registrován: stř dub 18, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 37
Dobry den, muj 3 1/2 lety syn ma nestovice. jsou nejake domaci kury? Napada mi Bentonite, koloidni stribro, olej ze sandaloveho dreva, zazvor, kurkumin, jod, horcik chloride, epsomskou sul... = a co z toho vnitrne a co z toho muzu natirat na pupinky?, derivacni koupele (ty jsem mu vcera zacala delat kazde rano, mam/muzu delat casteji?), shoty citronu a olivoveho oleje na jatra (cetla jsem, ze v nejakych zemich je to paradni kura pro deti, ktere jsou nemocne, ale jak to aplikovat? Rano na lacno, anebo v prubehu dne, pred spanim? A jake davky? ). Jestli nekdo mate zkusenost s nejakym prirodnim pripravkem, ktery jsem nezminila, rada se priucim.

Dekuji vsem za rady a napady. P. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plane nestovice
PříspěvekNapsal: ned kvě 10, 2015 10:30 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
[quote="Petra321":28chzn00]Dobry den, muj 3 1/2 lety syn ma nestovice. jsou nejake domaci kury? Napada mi Bentonite, koloidni stribro, olej ze sandaloveho dreva, zazvor, kurkumin, jod, horcik chloride, epsomskou sul... = a co z toho vnitrne a co z toho muzu natirat na pupinky?, derivacni koupele (ty jsem mu vcera zacala delat kazde rano, mam/muzu delat casteji?), shoty citronu a olivoveho oleje na jatra (cetla jsem, ze v nejakych zemich je to paradni kura pro deti, ktere jsou nemocne, ale jak to aplikovat? Rano na lacno, anebo v prubehu dne, pred spanim? A jake davky? ). Jestli nekdo mate zkusenost s nejakym prirodnim pripravkem, ktery jsem nezminila, rada se priucim.

Dekuji vsem za rady a napady. P. \":)\"[/quote:28chzn00]
Velice dobře funguje mrtvá voda přímo na pupínky, jinak většina z uvedeného jde aplikovat jak vnitřně tak na povrch, mimo těch solí, to by asi spíše dráždilo. Podpořit

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz