Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zavodněný organismus
PříspěvekNapsal: čtv čer 05, 2014 10:07 am 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
No co na to říct,asi že co je psáno to je dáno bez výjimky pro každého \":D\" nebo ještě lépe nevěř všemu zlatu co se třpití.Mluvils teď někdy s Jardou.Jeho metody jsou teď mnohem modernější než byli když vznikl ten článek o bílých jedech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zavodněný organismus
PříspěvekNapsal: čtv čer 05, 2014 11:43 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 29, 2014 12:05 am
Příspěvky: 4
Abych pravdu řekla,tak jsem z toho už dost zmatena... Važím si všech názorů a příspěvků a děkuji za ně, ale co se týče přidáváním soli,tak to určitě dělat nebudu, na tom jsem se shodla s více lidmi,že více soli mi na zavodněný organismus nepomůže a co můžu posoudit,tak nedostatkem kalorií taky netrpím, stravu si hlídám aby byla dostatečně výživná po všech směrech. A žilní nedostatečnost,nebo nedomykání chlopní nemůžu vyloučit,nebyla jsem na to nikdy vyšetřená,ale nevím jestli mě všichni dostatečně chápete, já nemám OTOKY ale jsem celá ZAVODNĚNÁ. Nemám oteklé třeba jen nohy,nebo některá místa, ale váha mi vzrostla celkově a zvětšila jsem se celá, akorát na těch končetinách je to díky gravitaci více znát... Quick dren je drahá záležitost,ale když už to mám a není tam nic špatného tak ti doberu, zatím žádný účinek nepociťuji, ani to na mě nepůsobí diureticky,ale budu pokračovat a uvidíme... Zatím jsem nic jiného ani z těchto přispěvků nevyčetla...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zavodněný organismus
PříspěvekNapsal: čtv čer 05, 2014 2:34 pm 
Offline

Registrován: stř čer 02, 2010 6:10 am
Příspěvky: 389
Citace z článku o soli:
Hypertonic solutions, containing more than the normal concentration of sodium (from about twice normal to 8 or 10 times normal) are being used to rescuscitate people and animals after injury. Rather than just increasing blood volume to restore circulation, the hypertonic sodium restores cellular energy production, increasing oxygen consumption and heat production while reducing free radical production, improves the contraction and relaxation of the heart muscle, and reduces inflammation, vascular permeability, and edema.

takže ve zkratce, když budete víc solit tak vám bude teplo a budete mít energii+další výhody.
Píšete že jste celá oteklá-máte to pořád nebo periodicky(související s mestruací)?Pokud to máte pořád tak máte nadprodukci estrogenu proti progesteronu a je možné že pro úplné odstranění problému budete muset užívat progesteron.Amíci nejčastěji používají tento přírodní http://www.arkofwellness.com/shop/produ ... e-complex/ , ale zda to projde přes naši celnici netuším.
Píšete že si hlídáte stravu-pokud máte ty problémy co píšete tak ji hlídáte špatně.Můžete být konkrétnější ať víme co pro Vás znamená vyvážená strava?Pak se snad hneme dál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zavodněný organismus
PříspěvekNapsal: pát čer 13, 2014 9:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
ka.chen.ka píše:
Abych pravdu řekla,tak jsem z toho už dost zmatena... Važím si všech názorů a příspěvků a děkuji za ně, ale co se týče přidáváním soli,tak to určitě dělat nebudu, na tom jsem se shodla s více lidmi,že více soli mi na zavodněný organismus nepomůže a co můžu posoudit,tak nedostatkem kalorií taky netrpím, stravu si hlídám aby byla dostatečně výživná po všech směrech. A žilní nedostatečnost,nebo nedomykání chlopní nemůžu vyloučit,nebyla jsem na to nikdy vyšetřená,ale nevím jestli mě všichni dostatečně chápete, já nemám OTOKY ale jsem celá ZAVODNĚNÁ. Nemám oteklé třeba jen nohy,nebo některá místa, ale váha mi vzrostla celkově a zvětšila jsem se celá, akorát na těch končetinách je to díky gravitaci více znát... Quick dren je drahá záležitost,ale když už to mám a není tam nic špatného tak ti doberu, zatím žádný účinek nepociťuji, ani to na mě nepůsobí diureticky,ale budu pokračovat a uvidíme... Zatím jsem nic jiného ani z těchto přispěvků nevyčetla...

Jak vidno tak názory jsou různé a informací z vaší strany málo, nicméně předpokládejme, že vše bude patrně od rozhozených hormonů a to pak můžete mít prakticky všechno co zde bylo napsáno, protože pak nefunguje v těle skoro nic. Vyšetřením srdce a žil asi nic nepokazíte, ale pokud s tím nebyl problém před vysazením antikoncepce, pochybuji, že to od toho bude, to by musela být sakra náhoda. Štítnou prověříte snadno teplotou pod jazykem, to jsem zde již mnohokrát popisoval a uvidíte. Kalorický příjem je již jiná kapitola, tím se dá srovnat hodně a kupodivu mnoho lidí s vysokým kortizolem skoro nejí a stejně tloustne a jak začnou jíst paradoxně zhubnou. Zda pomůže, nebo nepomůže sůl, to je také z otazníkem, ale pokud by byl kortizol vysoký, tak pomůže a vyzkoušet to můžete celkem bez rizika. Když uvidíte, že zavodnění stoupá, není nic snazšího, než ji zase vysadit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: odvodnění těla
PříspěvekNapsal: čtv led 25, 2018 3:32 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 1:08 pm
Příspěvky: 16
ženy, poraďte mi. V poslední době hodně cítím, že mi tělo zadržuje vodu. Hodně piju a teměř něčuram.Která odvodňovací procedura je nejlepší?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: odvodnění těla
PříspěvekNapsal: sob úno 17, 2018 1:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
petraukulele píše:
ženy, poraďte mi. V poslední době hodně cítím, že mi tělo zadržuje vodu. Hodně piju a teměř něčuram.Která odvodňovací procedura je nejlepší?

Tam může být takové množství příčin že nehledejte jednotný postup na odvodnění. Měla by jste se zabývat důvodem proč tělo tu vodu zadržuje a pak se teprve dá radit postu jak se jí zbavit. Mnohdy stačí prostě tělo rozpohybovat a voda je pryč. Pokud člověk prosedí celý den u kompu, nebo telebedny a hledá metody jak se odvodnit, nebo snížit tlak měl by se nad sebou zamyslet vypnout ty placaté krámy obout kecky a procházet se denně 5-10000 kroků tedy 1-2 hodiny svižné chůze a zpravidla spí a močí jak za mlada a tlak má jako školák.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz