Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 3:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte úno 16, 2010 9:10 am 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Čím je vhodné umývat tvár ráno?
Myslám okrem vody z vodovodu. Existuje niečo neagresívne a pritom účinné?
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte úno 16, 2010 4:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Čím je vhodné umývat tvár ráno?
Myslám okrem vody z vodovodu. Existuje niečo neagresívne a pritom účinné?
Ďakujem

Tak s tím vám asi neporadím, já používám už mnoho let k naprosté spokojenosti studenou vodu. To velice dobře prokrví celý obličej a pleť je potom solidně vypnutá, žádné velké stárnutí se nekoná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte úno 16, 2010 5:52 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Tak to používam aj ja. Teda konkrétne iba to.
Používam aj urinu, no nie na umývanie.
Tak snád to stačí.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte úno 16, 2010 7:46 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Mat píše:
Tak to používam aj ja. Teda konkrétne iba to.
Používam aj urinu, no nie na umývanie.
Tak snád to stačí.
Ďakujem

Obklad urinou je výborný, to je mnohem lepší než jakékoliv kosmetické přípravky a především u žen je to nejlepší a nejlevnější kosmetika, kterou si nikdy nemohou nikde zapomenout.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2010 2:28 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 19, 2009 6:50 pm
Příspěvky: 669
Áno moč sa dá aplikovat skoro na všetko.
To som si overil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 2:43 pm 
Offline

Registrován: úte dub 20, 2010 1:54 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,pročetla jsem toto vlákno,taky vlákno akné,ale nenašla jsem "můj problém",tak zkusím napsat dotaz zde..
Je mi 32 let a již asi 3 roky se mi na čele dělají tukové hrbolky,nebo jak to napsat..Není to akné,nebolí to,ale když to silně zmáčknu,tak z toho jde tuk..Po nějakém čase se ale znovu objeví a tak je to stále dokola,už jsem byla u kožní,kosmetičky,ale nic..žádný krém nepomáhá,žádné vypichávání taky ne,je to začarovaný kruh,vždy se zase objeví..Ale nevím kde může být problém,který orgám pročistit..?Je to fakt hnusné,zkoušela jsem přírodní i nepřírodní věci,ale asi špatně,ne asi...Na nějaký chemický peeling fakt nechci:(Po porodu,žádná změna(říkali,že nastane).
Jsem vegetarián,nejím cukry,mouku vyjímečně,sladkosti ne..Většinu jídelníčku tvoří ovozel,ořechy a tvrdý sýr:(
Urinu jsem zkoušela po dobu asi měsíce,ale na hrbolky to nepomohlo.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 3:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 26, 2009 7:59 pm
Příspěvky: 535
pejty píše:
Dobrý den,pročetla jsem toto vlákno,taky vlákno akné,ale nenašla jsem "můj problém",tak zkusím napsat dotaz zde..
Je mi 32 let a již asi 3 roky se mi na čele dělají tukové hrbolky,nebo jak to napsat..Není to akné,nebolí to,ale když to silně zmáčknu,tak z toho jde tuk..Po nějakém čase se ale znovu objeví a tak je to stále dokola,už jsem byla u kožní,kosmetičky,ale nic..žádný krém nepomáhá,žádné vypichávání taky ne,je to začarovaný kruh,vždy se zase objeví..Ale nevím kde může být problém,který orgám pročistit..?Je to fakt hnusné,zkoušela jsem přírodní i nepřírodní věci,ale asi špatně,ne asi...Na nějaký chemický peeling fakt nechci:(Po porodu,žádná změna(říkali,že nastane).
Jsem vegetarián,nejím cukry,mouku vyjímečně,sladkosti ne..Většinu jídelníčku tvoří ovozel,ořechy a tvrdý sýr:(
Urinu jsem zkoušela po dobu asi měsíce,ale na hrbolky to nepomohlo.
Děkuji

Na patlanie mastičkami zvonka zabudni. Nemá to žiaden význam, iba čo prikrmuješ všeliaké potvory. Všetko čo ješ, je dobre. Ale ak je zapchatý výfuk, tak ti ani dobrá strava nepomôže. Treba začať gruntovať, ako by povedal Jarda a určite iba zvnútra, najlepšie začať s črevom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 3:46 pm 
Offline

Registrován: úte dub 20, 2010 1:54 pm
Příspěvky: 3
Sybilla píše:
Na patlanie mastičkami zvonka zabudni. Nemá to žiaden význam, iba čo prikrmuješ všeliaké potvory. Všetko čo ješ, je dobre. Ale ak je zapchatý výfuk, tak ti ani dobrá strava nepomôže. Treba začať gruntovať, ako by povedal Jarda a určite iba zvnútra, najlepšie začať s črevom.

díky za reakci,určitě s něčím takovým začnu.Na mastičky a pomoc "zvenčí" jsem už rezignovala


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 4:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
pejty píše:
Dobrý den,pročetla jsem toto vlákno,taky vlákno akné,ale nenašla jsem "můj problém",tak zkusím napsat dotaz zde..
Je mi 32 let a již asi 3 roky se mi na čele dělají tukové hrbolky,nebo jak to napsat..Není to akné,nebolí to,ale když to silně zmáčknu,tak z toho jde tuk..Po nějakém čase se ale znovu objeví a tak je to stále dokola,už jsem byla u kožní,kosmetičky,ale nic..žádný krém nepomáhá,žádné vypichávání taky ne,je to začarovaný kruh,vždy se zase objeví..Ale nevím kde může být problém,který orgám pročistit..?Je to fakt hnusné,zkoušela jsem přírodní i nepřírodní věci,ale asi špatně,ne asi...Na nějaký chemický peeling fakt nechci:(Po porodu,žádná změna(říkali,že nastane).
Jsem vegetarián,nejím cukry,mouku vyjímečně,sladkosti ne..Většinu jídelníčku tvoří ovozel,ořechy a tvrdý sýr:(
Urinu jsem zkoušela po dobu asi měsíce,ale na hrbolky to nepomohlo.
Děkuji

Jak vám správně píše Sybilla,tak na pokožku s problémem, není vhodné něco patlat, to je prakticky k ničemu a je nutné sledovat zdroj potíží, což téměř vždy vede k tlustému střevu. Navíc se téměř vždy vysleduje po dlouhém bádání kvasinka a její výkaly skoro vždy znamenají kožní problémy. Opravdu bych nejdříve vypucoval výfuk a teprve pokud to nepomůže, tak bych se pustil do kvasinek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 4:40 pm 
Offline

Registrován: úte dub 20, 2010 1:54 pm
Příspěvky: 3
Jardo,děkuji moc za radu a jdu studovat jak na tlusté střevo,díky..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 12:31 pm 
Offline

Registrován: pon bře 23, 2009 8:52 am
Příspěvky: 101
Dobrý den Jardo, při návštěvě kosmetického salónu mě pleť při mačkání zrasovali tak, že mám všude až modré podlitinky - "cuclfeky". Jinak vypadá, že se to nezanicuje. Vzhledem ke společenské události, která mě čeká, nevíte nějaký fígl, aby to alespoň trochu zesvětlalo? Díky moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Petra píše:
Dobrý den Jardo, při návštěvě kosmetického salónu mě pleť při mačkání zrasovali tak, že mám všude až modré podlitinky - "cuclfeky". Jinak vypadá, že se to nezanicuje. Vzhledem ke společenské události, která mě čeká, nevíte nějaký fígl, aby to alespoň trochu zesvětlalo? Díky moc

Obličej na postižených místech potírejte několikrát za den vlastní urinou a mělo by to modřiny vstřebat. Také by na to šlo dát na delší čas, třeba na noc, obkládek, ideálně přilepit náplast s polštářkem a pak ji tou urinou pomocí injekční stříkačky z boku namočit. Měl jsem krevní výron na vyvrtnutém kotníku a v urinovém zábalu to zmizelo za dva dny, ale to byl flek jak hrom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: problémy s pletí
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 8:33 am 
Offline

Registrován: sob zář 11, 2010 8:23 am
Příspěvky: 2
Dobry den pane Zajicku,

mam na Vas dotaz a doufam, ze mi budete moci pomoci.

Je mi 29 let a uz tri roky mam problemy s pokozkou na obliceji. Cerveny nos, celo, trochu brada, ale hlavne tvare. A posledni rok take malinke bile pupinky, ktere rano vymacknu a druhy den jsou tam zase. Nechapu z ceho to zacalo, predtim jsem mela krasnou plet.
Zkousela jsem snad uplne vsechno....nejdrive prirodni cestou....prestala jsem brat antikoncepci, zkousela jsem cistici caje, aloe vera, spirulinu, pratelske bakterie, cinskou medicinu, ktera nebyla zrovna levna=ruzne bylinky a akupunktura ani po 3 mesicich nezabrali a penize dochazely....Pak jsem tedy sla na kozni, kde mi rekli, ze si mysli, ze je to ruzovka a dali antibiotika a ruzne jine prasky, ktere nepomohly a nebylo mi po nich dobre....doktorka rekla, ze sama nevi, co to je a ze mi udelaji biopsii. To jsem odmitla. Chtela jsem nejdrive zjistit, zda nejsem na neco alergicka.
Na alergologii mi vzali krev udelali potravinove testy na mleko, vajicka, psenici....atd a imunologicke testy. Vse vyslo negativni.
Fakt uz nevim, co mam delat. Verim, ze to pochazi zevnitr meho tela....ale nevim, co delam spatne, kdyz nejsem na nic alergicka? Jim zdrave, alkohol piju vyjimecne, jen kdyz je nejaka oslava, dam si jednu sklenicku,...nekourim, kavu piju take malo, tak 4 salky za tyden, nejim bile pecivo..

Nedavno jsem narazila na Vasi webovou stranku a zacala s klystyry. Delam je nalacno, jak pisete. Poprve jsem je delala 4 dny po sobe, pak kazdy druhy den, a ted kazdy ctvrty den.....jak to prace dovoli.......a ma plet stale nic.

Uz jsem z toho fakt zoufala, bojim se rano podivat do zrcadla. Manzel mi rika, ze mu to nevadi, ze na to nemam myslet, ale nejde to....
Prosim poradte mi.
Dekuji,
Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: problémy s pletí
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Mdee píše:
Dobry den pane Zajicku,

mam na Vas dotaz a doufam, ze mi budete moci pomoci.

Je mi 29 let a uz tri roky mam problemy s pokozkou na obliceji. Cerveny nos, celo, trochu brada, ale hlavne tvare. A posledni rok take malinke bile pupinky, ktere rano vymacknu a druhy den jsou tam zase. Nechapu z ceho to zacalo, predtim jsem mela krasnou plet.
Zkousela jsem snad uplne vsechno....nejdrive prirodni cestou....prestala jsem brat antikoncepci, zkousela jsem cistici caje, aloe vera, spirulinu, pratelske bakterie, cinskou medicinu, ktera nebyla zrovna levna=ruzne bylinky a akupunktura ani po 3 mesicich nezabrali a penize dochazely....Pak jsem tedy sla na kozni, kde mi rekli, ze si mysli, ze je to ruzovka a dali antibiotika a ruzne jine prasky, ktere nepomohly a nebylo mi po nich dobre....doktorka rekla, ze sama nevi, co to je a ze mi udelaji biopsii. To jsem odmitla. Chtela jsem nejdrive zjistit, zda nejsem na neco alergicka.
Na alergologii mi vzali krev udelali potravinove testy na mleko, vajicka, psenici....atd a imunologicke testy. Vse vyslo negativni.
Fakt uz nevim, co mam delat. Verim, ze to pochazi zevnitr meho tela....ale nevim, co delam spatne, kdyz nejsem na nic alergicka? Jim zdrave, alkohol piju vyjimecne, jen kdyz je nejaka oslava, dam si jednu sklenicku,...nekourim, kavu piju take malo, tak 4 salky za tyden, nejim bile pecivo..

Nedavno jsem narazila na Vasi webovou stranku a zacala s klystyry. Delam je nalacno, jak pisete. Poprve jsem je delala 4 dny po sobe, pak kazdy druhy den, a ted kazdy ctvrty den.....jak to prace dovoli.......a ma plet stale nic.

Uz jsem z toho fakt zoufala, bojim se rano podivat do zrcadla. Manzel mi rika, ze mu to nevadi, ze na to nemam myslet, ale nejde to....
Prosim poradte mi.
Dekuji,
Martina

To, co popisujete, odpovídá masivnímu překyselení a můj názor je, že by se to po úpravě pH mělo odstranit. Většinou tyto potíže s překyselením úzce souvisí a dají se takto eliminovat. Jako vhodné vidím vystoupat na pH 7,5-7,8 pH a tam se držet, při současném vynechání pěti bílých jedů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 8:40 am 
Offline

Registrován: sob zář 11, 2010 8:23 am
Příspěvky: 2
Dobry den, dekuji za radu, ale bohuzel ji nerozumim....jak mam zmenit pH? Co mam ci nemam jist? A co je 5 bilych jedu?
Diky, Martina


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 201 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz