Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 8:21 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vlasy a pleť
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2021 5:00 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Prišiel som na to, čo to mám na čele za "vyrážky".... Sú to MÍLIE.........

https://www.medaprex.sk/magazin-krasy/p ... milie-a761

Nie je to žiadne akné. Proste som si roky nerobieval žiadny peeling (nepovedali by ste, čo?), mám asi trochu prebytok androgénov (totiž aj to môže byť príčina mílii u dospelých mužov), používal som celé roky na tvár olivový alebo kokosový olej (čo mi oblasť čela ešte viac zmastnilo) "jedno s druhým a tretím" a mílie sú tu.
Podľa všetkých článkov sú mílie ÚPLNE NEŠKODNÉ, akurát sú neestetické.
Pôjdem ku kozmetičke (prvý krát v živote), takej, ktorá mi ich odstráni, a potom vhodným staraním sa o pleť (prírodné krémy, ale nie na báze olejov, skôr na báze gélu.......pravidelný peeling......občasné nanesenie ananásovej šťavy na tvár (samozrejme opatrne pri očiach).....) a s najväčšou pravdepodobnosťou budem mať konečne pleť hodnú tomu, ako príkladne sa starám o svoje zdravie. Presne ako som si myslel, nie ideálny stav pokožky na mojej tvári neznamená, že mám nejaké skryté "toxíny" v tele (to by nebolo možné pri mojich detoxoch, uzemňovaní, atď...), je to záležitosť čisto týkajúca sa len kože, jej zlej respirácie, fatálneho upchatia pórov (hlavne na čele, ale našťastie nie sú čierne, len svetlohnedé)....

Tak vyzkoušejte a uvidíte zda jste trefil do černého.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz