Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:44 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 1:10 pm 
Offline

Registrován: pon říj 11, 2010 12:44 pm
Příspěvky: 5
Jarda píše:
Střeva je vhodné čistit okamžitě a na ty mandle je ideální potírat je jódem, je to sice hnusné, ale funguje to dobře.

Děkuji, pustily jsme se do toho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: stř říj 13, 2010 1:22 pm 
Offline

Registrován: pon říj 11, 2010 12:44 pm
Příspěvky: 5
Vševěd píše:
Můj skromný názor je, že pokud v životě neměla antibiotika, měly by jí velmi silně zapůsobit, a už bych nic dalšího nedával... přijde mi to zbytečné. Po odeznění angíny zcela určitě doplnit laktobacily,
velmi dobré jsou APO laktobacily, kde je cca 10 nebo 12 mld a žádné další plniče navíc. Ale pokud v životě neměla antibiotika, bude mít nejspíš dobrou mikrofloru.

Děkuji za názor. Také jsem si myslela, že když dcera nikdy antibiotika neměla, zaberou okamžitě. Opak je pravdou. Od neděle dostává 2x denně injekce penicilinu a stav je stále stejný. Proto jí dnes začali dělat další testy (mononukleóza atd.), protože i doktorům už je to divné... bohužel, pomoci nedokážou. Na rozdíl od p. Jardy. Laktobacily samozřejmě doplníme. Také jsem si vzpomněla na radu z ajurvédy, kde se využívá kurkuma jako antibiotikum, na kloktání i vnitřní užívání. Do toho jsme se také pustily. Škoda, že mě to nenapadlo dřív...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angína-opakující se
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2010 9:13 pm 
Offline

Registrován: čtv lis 04, 2010 12:30 pm
Příspěvky: 350
Jarda píše:
.....Můžete si změřit pH moče a pokud nemá vhodnou hodnotu, což je možné, tak si udělejte zásaditý klystýr, cca rovná kávová lžička jedlé sody do litru vody, nebo uriny.

dobry vecer Jarda, je vhodne robit klystir so sodou aj viac dni po sebe? som chora, vcera som ho robila som sodou, dnes sa opat chystam, je to mozne opakovane? vcera som si merala pH pomocou papierika - vyslo mi nejako medzi 6-7, na tych papieroch je to take priblizne....
dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angína-opakující se
PříspěvekNapsal: ned lis 28, 2010 9:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Martina46 píše:
dobry vecer Jarda, je vhodne robit klystir so sodou aj viac dni po sebe? som chora, vcera som ho robila som sodou, dnes sa opat chystam, je to mozne opakovane? vcera som si merala pH pomocou papierika - vyslo mi nejako medzi 6-7, na tych papieroch je to take priblizne....
dakujem

Ano, to nemůže ničemu vadit a v případě nemoci je ideální se držet celý den na hodnotách 7,5-7,8 pH.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pon pro 06, 2010 7:18 pm 
Offline

Registrován: pát dub 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 49
zdravym vas jardo mam zaujem o MMS no najblizsie to bude asi z Brna alebo od vas som zo Ziliny ak mate kontakt na toho pavla a kolko stoji asi 1 liter?podla toho kupim aj vacsie mnozstvo vdaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pon pro 06, 2010 8:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
cimo píše:
zdravym vas jardo mam zaujem o MMS no najblizsie to bude asi z Brna alebo od vas som zo Ziliny ak mate kontakt na toho pavla a kolko stoji asi 1 liter?podla toho kupim aj vacsie mnozstvo vdaka

Kontakt máte v soukromé zprávě, já chloritan sodný neprodávám a pokud se nic nezměnilo, tak litr byl tuším za 150,-Kč, ale to už nemusí platit. Ve větším množství si můžete koupit rovnou kanistr o obsahu 25 l a za velice nízkou cenu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pon pro 06, 2010 10:22 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jarda píše:
Kontakt máte v soukromé zprávě, já chloritan sodný neprodávám a pokud se nic nezměnilo, tak litr byl tuším za 150,-Kč, ale to už nemusí platit. Ve větším množství si můžete koupit rovnou kanistr o obsahu 25 l a za velice nízkou cenu.

Jardo zeptám se Vás úplně na rovinu. Neprodáváte chloritan jelikož se nechcete dostat do problémů v případě, že by se někomu v souvislosti s MMS vyskytly zdravotní problémy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: úte pro 07, 2010 9:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Jardo zeptám se Vás úplně na rovinu. Neprodáváte chloritan jelikož se nechcete dostat do problémů v případě, že by se někomu v souvislosti s MMS vyskytly zdravotní problémy?

Vyvolat si tím zdravotní problémy, to si myslím ani není možné, nebo rozhodně velice nepravděpodobné a sám jsem se s tím nikdy nesetkal i když v celosvětovém měřítku by se pár příkladů určitě našlo. Je holým faktem, že jakákoliv látka, tedy třeba i běžná kuchyňská sůl je předávkovatelná a způsobí nějaké zdravotní potíže, ale pokud se u MMS nenapájím aktivovanou směsí jako debil, tak nevidím důvod k negativním reakcím. Proč to neprodávám má dva důvody, jednak je to bělidlo a jediná kapka ihned zničí oblečení a druhým důvodem je moderní koniášství s upalováním čarodějnic, což nyní jak jistě víte proběhlo v médiích a druhá vlna již bude o honu na čarodějnice. Toho se účastnit nemíním a správně jsem to předpokládal již jak se s tím začalo, proto jsem se do prodeje této, prakticky neškodné a všudypřítomné, látky nikdy nenavážel. Jinak, denně ji pijete v běžné pitné vodě z vodovodního řádu a kolik lidí na to umírá, to si odvodíte jistě sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: úte pro 07, 2010 7:00 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Jarda píše:
Vyvolat si tím zdravotní problémy, to si myslím ani není možné, nebo rozhodně velice nepravděpodobné a sám jsem se s tím nikdy nesetkal i když v celosvětovém měřítku by se pár příkladů určitě našlo. Je holým faktem, že jakákoliv látka, tedy třeba i běžná kuchyňská sůl je předávkovatelná a způsobí nějaké zdravotní potíže, ale pokud se u MMS nenapájím aktivovanou směsí jako debil, tak nevidím důvod k negativním reakcím. Proč to neprodávám má dva důvody, jednak je to bělidlo a jediná kapka ihned zničí oblečení a druhým důvodem je moderní koniášství s upalováním čarodějnic, což nyní jak jistě víte proběhlo v médiích a druhá vlna již bude o honu na čarodějnice. Toho se účastnit nemíním a správně jsem to předpokládal již jak se s tím začalo, proto jsem se do prodeje této, prakticky neškodné a všudypřítomné, látky nikdy nenavážel. Jinak, denně ji pijete v běžné pitné vodě z vodovodního řádu a kolik lidí na to umírá, to si odvodíte jistě sám.

Ano to jsem svým dotazem myslel, i když jsem to tak neformuloval. V atmosféře, která kolem MMS dnes panuje v oficiálních kruzích je její distribuce opravdu hraní si s ohněm.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: čtv říj 06, 2011 7:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Jarda píše:
Střeva je vhodné čistit okamžitě a na ty mandle je ideální potírat je jódem, je to sice hnusné, ale funguje to dobře.

Dobre rano
Ten jod sa ma potierať manualne alebo sa može kloktať, presne to iste sa stalo mojej dcere angina jak hrom,
doteraz anginu nikdy nemala, vždy sme začinajucu chripku zvladli C-čkom a křenovou kašičkou, ale teraz presne ako sa píše, nasadil som jej kloktanie MMS 6 aktivovaných kvapiek ale po 48 hodinách žiadna zmena už uvažujem o antibiotikách čo by ste my doporučil.
dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: čtv říj 06, 2011 8:15 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
stevo69 píše:
Dobre rano
Ten jod sa ma potierať manualne alebo sa može kloktať, presne to iste sa stalo mojej dcere angina jak hrom,
doteraz anginu nikdy nemala, vždy sme začinajucu chripku zvladli C-čkom a křenovou kašičkou, ale teraz presne ako sa píše, nasadil som jej kloktanie MMS 6 aktivovaných kvapiek ale po 48 hodinách žiadna zmena už uvažujem o antibiotikách čo by ste my doporučil.
dakujem

Tak, dá se to aplikovat tak, že na špejli namotáte vatu, tu namočíte v lugolu a potíráte přímo mandle, nebo uděláte silnější roztok a chvilku se tím kloktá. Každopádně ji musíte důkladně odkyselit a vhodné je vyčistit střeva od toxinů, kterých tam bývá velké množství.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: čtv říj 06, 2011 9:26 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Jarda píše:
Tak, dá se to aplikovat tak, že na špejli namotáte vatu, tu namočíte v lugolu a potíráte přímo mandle, nebo uděláte silnější roztok a chvilku se tím kloktá. Každopádně ji musíte důkladně odkyselit a vhodné je vyčistit střeva od toxinů, kterých tam bývá velké množství.

Mohli by ste mi navrhnuť konkrétny postup, potieranie lugolom aka koncentracia, odkyslenie mozem pouzit hydrogenuhličotan sodný a čistenie šankaprakšalanou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2011 7:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
stevo69 píše:
Mohli by ste mi navrhnuť konkrétny postup, potieranie lugolom aka koncentracia, odkyslenie mozem pouzit hydrogenuhličotan sodný a čistenie šankaprakšalanou

Co na tom chcete vymýšlet za postup, prostě to udělátko namočíte do běžného lugolu dle českého lékopisu, tedy 1 g jódu, 2,5 g jodidu draselného ve 100 ml vody a natíráte. Jinak na odkyselení soda, nebo jiné směsi a čištění klidně klystýry, nebo i projímadlo, třeba epsomská sůl v roztoku a vypít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2011 8:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Asi este mam predsudky, po tolkych rokoch lekarskych postupov systemových riešení, telo ukáže samo čoho kolko stačí. To projímadlo som už použil a dcere sa mierne ulavilo, teraz dam sodu a lugol bude kloktat.
Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2011 9:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
stevo69 píše:
Asi este mam predsudky, po tolkych rokoch lekarskych postupov systemových riešení, telo ukáže samo čoho kolko stačí. To projímadlo som už použil a dcere sa mierne ulavilo, teraz dam sodu a lugol bude kloktat.
Ďakujem

Předsudky jsou zbytečné, uvidíte sám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz