Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 5:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2011 9:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Jarda píše:
Předsudky jsou zbytečné, uvidíte sám.

Ano mate uplnú pravdu, chvílu to trvá kým sa človek oslobodí spomedzi nastavených falošných mantinelov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Angína
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2011 9:37 pm 
Offline

Registrován: stř říj 12, 2011 6:54 pm
Příspěvky: 2
Dobrý večer, lze vyléčit angínu i jinak než antibiotiky ? Má dcera dobrala minulý týden antibiotika a po týdnu se jí to vrátilo zpět. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angína
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 10:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
Hanka8 píše:
Dobrý večer, lze vyléčit angínu i jinak než antibiotiky ? Má dcera dobrala minulý týden antibiotika a po týdnu se jí to vrátilo zpět. Děkuji za odpověď.

Většinou stačí potírat mandle roztokem jódu a jódem několikrát denně vykloktat a je klid.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angína
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2011 10:07 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 08, 2010 9:24 am
Příspěvky: 133
Bydliště: Slovensko Nitriansky kraj
Jarda píše:
Většinou stačí potírat mandle roztokem jódu a jódem několikrát denně vykloktat a je klid.

Toto je pane Jardo vynikajúci sposob, ja som to aplikoval dcere 3x denne, a hnis začal opadavať z mandlí v takých vačších kusoch, aj ked musím priznať že brala aj antibiotika (prvý krát v živote) horučku sme zražali sprchovaním až ked vystupila nad 40stupňov. Po desiatich dňoch bola uplne zdravá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 9:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
Vševěd píše:
Můj skromný názor je, že pokud v životě neměla antibiotika, měly by jí velmi silně zapůsobit, a už bych nic dalšího nedával... přijde mi to zbytečné. Po odeznění angíny zcela určitě doplnit laktobacily,
velmi dobré jsou APO laktobacily, kde je cca 10 nebo 12 mld a žádné další plniče navíc. Ale pokud v životě neměla antibiotika, bude mít nejspíš dobrou mikrofloru.

Najlepšií je kefír vyrobený z tibetekej huby a zregeneruju sa črevá. Obyvatelé Kavkazu používali kefír pro uchování kozího, koňského nebo kravského mléka bez ledniček (mléko uchovávali v kožených vacích) a díky němu se dožívali extrémně vysokého věku (samozřejmě nejen díky němu – žili na čerstvém vzduchu, pili čistou vodu, měli dostatek pohybu, ..). Některé nemoci zápaly (jako tuberkulóza a rakovina) tam byly úplně neznámé.
Antibiotika viac škodia ako prospievajú.

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pát lis 04, 2011 8:23 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
milo1 píše:
Najlepšií je kefír vyrobený z tibetekej huby a zregeneruju sa črevá. Obyvatelé Kavkazu používali kefír pro uchování kozího, koňského nebo kravského mléka bez ledniček (mléko uchovávali v kožených vacích) a díky němu se dožívali extrémně vysokého věku (samozřejmě nejen díky němu – žili na čerstvém vzduchu, pili čistou vodu, měli dostatek pohybu, ..). Některé nemoci zápaly (jako tuberkulóza a rakovina) tam byly úplně neznámé.
Antibiotika viac škodia ako prospievajú.

To máte pravdu, základ zdraví je v přírodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pát pro 30, 2011 11:48 am 
Offline

Registrován: ned pro 18, 2011 3:14 pm
Příspěvky: 7
Bydliště: Partizánske, SK
dobrý deň. myslíte, že 8-ročnému chlapcovi, ktorý má hnisavú angínu, mám dať antibiotiká, ktoré mu predpísala doktorka, alebo bude stačiť koloidné striebro a jox? jox mám v rozprašovači a koloidné striebro z lekárne 20ppm. včera mu teplota celý deň stúpala a o pol noci mal 39,9. dnes ráno 37,3. včera som mu dávala to KS aj jox. (v lekárni mi nechcela predať lugolový roztok, vraj to je nebezpečné a nepoužíva sa to na hrdlo. nemala som jej asi povedať, na čo to chcem.) ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pát pro 30, 2011 3:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
ligotka píše:
dobrý deň. myslíte, že 8-ročnému chlapcovi, ktorý má hnisavú angínu, mám dať antibiotiká, ktoré mu predpísala doktorka, alebo bude stačiť koloidné striebro a jox? jox mám v rozprašovači a koloidné striebro z lekárne 20ppm. včera mu teplota celý deň stúpala a o pol noci mal 39,9. dnes ráno 37,3. včera som mu dávala to KS aj jox. (v lekárni mi nechcela predať lugolový roztok, vraj to je nebezpečné a nepoužíva sa to na hrdlo. nemala som jej asi povedať, na čo to chcem.) ďakujem

Pokud je angína v krku, tak by jste to tím měla stopnout celkem úspěšně a antibiotika bych zbytečně nenasazoval. Ta teplota není nijak vysoká a pokud se vyleží a v krku to zlikvidujete tím jódem, tak v tom nevidím problém. U toho lugolova roztoku nechápu jak by to mohlo být nebezpečné, to o tom patrně nic nevědí, tak takto straší lidi, nebo ho nechtějí míchat, což je pravděpodobnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pát pro 30, 2011 8:31 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
ligotka píše:
dobrý deň. myslíte, že 8-ročnému chlapcovi, ktorý má hnisavú angínu, mám dať antibiotiká, ktoré mu predpísala doktorka, alebo bude stačiť koloidné striebro a jox? jox mám v rozprašovači a koloidné striebro z lekárne 20ppm. včera mu teplota celý deň stúpala a o pol noci mal 39,9. dnes ráno 37,3. včera som mu dávala to KS aj jox. (v lekárni mi nechcela predať lugolový roztok, vraj to je nebezpečné a nepoužíva sa to na hrdlo. nemala som jej asi povedať, na čo to chcem.) ďakujem

Zaklad je podporit potenie a tak isto vcelie produkty ako pel

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: sob dub 07, 2012 10:11 am 
Offline

Registrován: ned pro 18, 2011 3:14 pm
Příspěvky: 7
Bydliště: Partizánske, SK
dobrý deň. syn má zase hnisavú angínu. tretí deň má horúčku. dávam mu MMS2 a jox do hrdla. sťažuje sa na bolesť bruška. všimla som si že má po tele neaký červený výsyp a na jazyku má hrubý biely povlak. má pokračovať v užívaní MMS2? má 8 rokov, 25kg. dakujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: stř dub 11, 2012 9:04 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
ligotka píše:
dobrý deň. syn má zase hnisavú angínu. tretí deň má horúčku. dávam mu MMS2 a jox do hrdla. sťažuje sa na bolesť bruška. všimla som si že má po tele neaký červený výsyp a na jazyku má hrubý biely povlak. má pokračovať v užívaní MMS2? má 8 rokov, 25kg. dakujem.

Je otázkou, zda může jít o reakci na MMS2, nebo jód, ale spíše bych tělu pomohl vyčištěním střeva, to by mělo problémy na pokožce eliminovat, většinou je to projev neschopnosti přetíženého střeva vyloučit toxiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pát říj 26, 2012 1:42 pm 
Offline

Registrován: ned bře 06, 2011 11:36 am
Příspěvky: 68
Dobrý den, rád bych se zde podělil o můj letošní, letní problém s anginou. Anginou jsem trpěl pouze jako dítě. V pubertě jsem měl jednou ošklivou hnisavou anginu. Letos v létě jsem dostal po druhé v životě ošklivou hnisavou anginu. Nešel jsem k lékaři a léčil se sám. Na doporučení pana Zajíčka jsem dosebe začal doslova cpát polévkové lžíce kys. askorbové (vit. C), asi třikrát denně. Držel jsem hladovku, stejně jsem velice bolestivě polykal vodu, natož jídlo!
Dále jsem čistil každý den střeva klystýrem s urinou. Začal jsem dvákrát, i tříkrát denně potírat mandle lugolovým roztokem. Lugol jsem také kapal do vody a pil. Modlil jsem se za uzdravení. Za tři dny se v nateklém krku začal uvolňovat hniz, který jsem začal plivat a věděl že se vše zlepšuje.
Tímto děkuji panu Zajíčkovy, za tyto stránky a jeho rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: stř lis 21, 2012 1:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
Jara píše:
Dobrý den, rád bych se zde podělil o můj letošní, letní problém s anginou. Anginou jsem trpěl pouze jako dítě. V pubertě jsem měl jednou ošklivou hnisavou anginu. Letos v létě jsem dostal po druhé v životě ošklivou hnisavou anginu. Nešel jsem k lékaři a léčil se sám. Na doporučení pana Zajíčka jsem dosebe začal doslova cpát polévkové lžíce kys. askorbové (vit. C), asi třikrát denně. Držel jsem hladovku, stejně jsem velice bolestivě polykal vodu, natož jídlo!
Dále jsem čistil každý den střeva klystýrem s urinou. Začal jsem dvákrát, i tříkrát denně potírat mandle lugolovým roztokem. Lugol jsem také kapal do vody a pil. Modlil jsem se za uzdravení. Za tři dny se v nateklém krku začal uvolňovat hniz, který jsem začal plivat a věděl že se vše zlepšuje.
Tímto děkuji panu Zajíčkovy, za tyto stránky a jeho rady.

Tak to jsem rád, že potvrzujete moje závěry o nesmyslností aplikace antibiotických šmejdů na každý prd, jak koná moderní medicína. Ten postup na angínu není z mojí hlavy, takto nás za komanče ve vojenské službě léčil útvarový zvěrolékař major Jurík a pokud vím vyléčil každého a jak jste zjistil i vy, tak velice rychle. Nechce to ovšem na začátku moc váhat a valit tam ten jód nahusto, ten maká nejlépe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: pon pro 03, 2012 11:58 pm 
Offline

Registrován: sob led 15, 2011 12:51 am
Příspěvky: 2
Dobry den Jardo.
Po velice dlouhé době jsem dostal anginu a nasledně po návštěvě ORL také ATB (Klacid SR, 500). Nevím jak poznám, že ATB zabrala, ale už je to pátý den a vždy večer mám silnou bolest na pravé mandli. Už jsem také kloktal Peroxidem 3%, ale nějak výrazně to nepomohlo. Zkoušel jsem také 10% ředěný roztok Betadinu.

Jsem trochu zklamaný, protože jsem si začátkem září udělal očistu lymfy (citrusová kůra dle Vašeho receptáře) a na začátku listopadu také 14 denní detoxikační kůru (ovoce, zelenina, luštěniny, 6 dní + 1 den půst, další týden +rýže +brambory 6 dní +1 den půst). Sliboval jsem si od toho kromě jiného posílený imunitní systém na zimu. Dokonce jsem těsně před nástupem angíny (cca 3 dny) začal užívat Enterosgel, který stále beru (nyní 10 dní), 1 polévkovou lžíci na noc.

Začal jsem přemýšlet o MMS, pročetl diskuzní forum "u prameme" a rád bych Vás požádal, kromě názoru na v.u., také na kontakt kde bych mohl MMS v Praze pořídit.

Předem děkuji a zdravím.
David


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Angina
PříspěvekNapsal: stř pro 12, 2012 9:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28266
Bydliště: Poděbrady
[quote="David78":li00ute1]Dobry den Jardo.
Po velice dlouhé době jsem dostal anginu a nasledně po návštěvě ORL také ATB (Klacid SR, 500). Nevím jak poznám, že ATB zabrala, ale už je to pátý den a vždy večer mám silnou bolest na pravé mandli. Už jsem také kloktal Peroxidem 3%, ale nějak výrazně to nepomohlo. Zkoušel jsem také 10% ředěný roztok Betadinu.

Jsem trochu zklamaný, protože jsem si začátkem září udělal očistu lymfy (citrusová kůra dle Vašeho receptáře) a na začátku listopadu také 14 denní detoxikační kůru (ovoce, zelenina, luštěniny, 6 dní + 1 den půst, další týden +rýže +brambory 6 dní +1 den půst). Sliboval jsem si od toho kromě jiného posílený imunitní systém na zimu. Dokonce jsem těsně před nástupem angíny (cca 3 dny) začal užívat Enterosgel, který stále beru (nyní 10 dní), 1 polévkovou lžíci na noc.

Začal jsem přemýšlet o MMS, pročetl diskuzní forum "u prameme" a rád bych Vás požádal, kromě názoru na v.u., také na kontakt kde bych mohl MMS v Praze pořídit.

Předem děkuji a zdravím.
David[/quote:li00ute1]
Tak názor na výše uvedené. Ono to není tak jednoznačné, zvláště pokud se člověk před tím dlouhodoběji zanášel, že se vyčistí po tak krátkém čase. Jinak MMS je dnes zcela volně k mání na netu třeba zde

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
li00ute1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz